Íme, a férfi és a női OB I tervezett menetrendje!

2020. július 30. 14:16

A Magyar Vízilabda Szövetség székházában elkészítették többek között a férfi és női OB I-es sorsolást is.

Fotó: MVLSZ

A férfiak mezőnyében az alapszakaszban a 16 csapat a forgatási tábla szerint oda-vissza alapon játszik egymással, így alakul ki a végeredmény, amely alapján a 15. és 16. helyezett csapat kiesik, míg a 14. helyezett osztályozót vív az OB I/B első helyezettjével. Az alapszakasz 1-4. helyezettjei a rájátszásban döntik el az érmek sorsát - a sorozat versenykiírása itt érhető el.
 
A női mezőnyben 10 csapat indul, az alapszakasz után következik majd a rájátszás - a sorozat versenykiírása itt érhető el.
 
Férfi OB I, 2020/2021
Alapszakasz - tervezett játéknapok
1. forduló: 2020. augusztus 29.
FTC-Vasas, OSC-Szeged, Eger-KSI, Szolnok-Kaposvár, Pécs-BVSC, Honvéd-Miskolc, UVSE-Debrecen, Tatabánya-Szentes
2. forduló: 2020. szeptember 2.
UVSE-Szentes, Honvéd-Debrecen, Pécs-Miskolc, Szolnok-BVSC, Eger-Kaposvár, OSC-KSI, FTC-Szeged, Tatabánya-Vasas
3. forduló: 2020. szeptember 9.
FTC-KSI, OSC-Kaposvár, Eger-BVSC, Szolnok-Miskolc, Pécs-Debrecen, Honvéd-Szentes, UVSE-Tatabánya, Vasas-Szeged
4. forduló: 2020. szeptember 19.
UVSE-Vasas, Tatabánya-Honvéd, Szentes-Pécs, Debrecen-Szolnok, Miskolc-Eger, BVSC-OSC, Kaposvár-FTC, KSI-Szeged
5. forduló: 2020. szeptember 26.
FTC-BVSC, OSC-Miskolc, Eger-Debrecen, Szolnok-Szentes, Pécs-Tatabánya, Honvéd-UVSE, Szeged-Kaposvár, Vasas-KSI
6. forduló: 2020. október 3.
Honvéd-Vasas, UVSE-Pécs, Tatabánya-Szolnok, Szentes-Eger, Debrecen-OSC, Miskolc-FTC, BVSC-Szeged, Kaposvár-KSI
7. forduló: 2020. október 7.
FTC-Debrecen, OSC-Szentes, Eger-Tatabánya, Szolnok-UVSE, Pécs-Honvéd, KSI-BVSC, Szeged-Miskolc, Vasas-Kaposvár
8. forduló: 2020. október 10.
Pécs-Vasas, Honvéd-Szolnok, UVSE-Eger, Tatabánya-OSC, Szentes-FTC, Debrecen-Szeged, Miskolc-KSI, BVSC-Kaposvár
9. forduló: 2020. október 17.
Eger-Vasas, Szolnok-OSC, Pécs-FTC, Honvéd-Szeged, UVSE-KSI, Tatabánya-Kaposvár, Szentes-BVSC, Debrecen-Miskolc
10. forduló: 2020. november 7.
OSC-Vasas, Eger-FTC, Szolnok-Szeged, Pécs-KSI, Honvéd-Kaposvár, UVSE-BVSC, Tatabánya-Miskolc, Szentes-Debrecen
11. forduló: 2020. november 18.
FTC-Tatabánya, OSC-UVSE, Eger-Honvéd, Szolnok-Pécs, Kaposvár-Miskolc, KSI-Debrecen, Szeged-Szentes, Vasas-BVSC
12. forduló: 2020. november 21.
Szolnok-Vasas, Pécs-Eger, Honvéd-OSC, UVSE-FTC, Tatabánya-Szeged, Szentes-KSI, Debrecen-Kaposvár, Miskolc-BVSC
13. forduló: 2020. november 25.
FTC-Honvéd, OSC-Pécs, Eger-Szolnok, BVSC-Debrecen, Kaposvár-Szentes, KSI-Tatabánya, Szeged-UVSE, Vasas-Miskolc
14. forduló: 2020. december 5.
FTC-Szolnok, OSC-Eger, Miskolc-Szentes, BVSC-Tatabánya, Kaposvár-UVSE, KSI-Honvéd, Szeged-Pécs, Vasas-Debrecen
15. forduló: 2020. december 12.
FTC-OSC, Debrecen-Tatabánya, Miskolc-UVSE, BVSC-Honvéd, Kaposvár-Pécs, KSI-Szolnok, Szeged-Eger, Vasas-Szentes
16. forduló: 2021. január 16.
17. forduló: 2021. január 23.
18. forduló: 2021. január 30.
19. forduló: 2021. február 3.
20. forduló: 2021. február 27.
21. forduló: 2021. március 10.
22. forduló: 2021. március 17.
23. forduló: 2021. március 27.
24. forduló: 2021. március 31.
25. forduló: 2021. április 14.
26. forduló: 2021. április 17.
27. forduló: 2021. április 28.
28. forduló: 2021. május 1.
29. forduló: 2021. május 8.
30. forduló: 2021. május 12.
 
Női OB I, 2020/2021
Alapszakasz - tervezett játéknapok
1. forduló: 2020. szeptember 26.
BVSC-Honvéd, FTC-Szeged, Dunaújváros-Tatabánya, UVSE-III. kerületi TVE, Szentes-Eger
2. forduló: 2020. október 3.
Szeged-BVSC, Tatabánya-FTC, III. kerületi TVE-Dunaújváros, Eger-UVSE, Szentes-Honvéd
3. forduló: 2020. október 10.
BVSC-Tatabánya, FTC-III. kerületi TVE, Dunaújváros-Eger, UVSE-Szentes, Honvéd-Szeged
4. forduló: 2020. október 17.
III. kerületi TVE-BVSC, Eger-FTC, Szentes-Dunaújváros, UVSE-Honvéd, Tatabánya-Szeged
5. forduló: 2020. október 24.
BVSC-Eger, FTC-Szentes, Dunaújváros-UVSE, Szeged-III. kerületi TVE, Honvéd-Tatabánya
6. forduló: 2020. november 7.
Szentes-BVSC, UVSE-FTC, Honvéd-Dunaújváros, Eger-Szeged, III. kerületi TVE-Tatabánya
7. forduló: 2020. november 14.
BVSC-UVSE, FTC-Dunaújváros, Tatabánya-Eger, Szeged-Szentes, Honvéd-III. kerületi TVE
8. forduló: 2020. november 18.
Dunaújváros-BVSC, FTC-Honvéd, UVSE-Szeged, Szentes-Tatabánya, III. kerületi TVE-Eger
9. forduló: 2020. november 21.
BVSC-FTC, Szeged-Dunaújváros, Tatabánya-UVSE, III. kerületi TVE-Szentes, Eger- Honvéd
10. forduló: 2021. február 13.
11. forduló: 2021. február 17.
12. forduló: 2021. február 20.
13. forduló: 2021. február 27.
14. forduló: 2021. március 13.
15. forduló: 2021. március 17.
16. forduló: 2021. március 20.
17. forduló: 2021. április 10.
18. forduló: 2021. április 24.
 



BENU Férfi Magyar Kupa

KSI SE - METALCOM SZENTES

2020. júl. 31. 19:00

BENU Férfi Magyar Kupa

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2020. júl. 31. 20:30

BENU Férfi Magyar Kupa

SZVE - Kaposvári VK

2020. aug. 01. 18:15

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU MK, 2. nap, 2020.07.27., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
BENU MK, 2. nap, 2020.07.26., Tatabánya (Fotók: Monoki Nikolett/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok