Leány 2006/2007-es tehetséggondozó edzés (Dunántúli régió)

2020. február 14. 10:47

2020.02.22.szombat
Helyszín: Győr Aqua uszoda
Találkozó: 09:00
Edzések: 9:30-10:30 szárazföldi
               10:30-12:30 víz
                14:30-16:30 víz
Szárazföldi felszerelést (cipő is) mindenki hozzon magával!
Meghívottak:
Dunaújváros:
Szolek Bori
Széles Édua
Erdősi Málna
Kardos Dominika
Kardos Laura
Pasti Szvetlana
Borsos Johanna
Zekker Norina
Horváth Minka
Tatabánya:
Kovács Janka
Zantleitner Helga
Sóti Lili
Győr:
Torma Luca
Cser Petra
Korsós Kitti
Valiczkó Hanna
Buruzs Anna Katica
Sopron:
Németh Sára
Balaton:
Molnár Luca
Mátè Lea
Szombathely:
Herényi Blanka
 
leány 2007.tehetséggondozó
2020.02.29.szombat Győr
Találkozó: 09:00 Aqua uszoda Győr
Edzések: 9:30-10:30 Szárazföldi
                 10:30-12:30 víz
                14:30-16:30 víz
Szárazföldi felszerelés (cipő is) mindenki hozzon magával
Keret:
Dunaújváros:
Rend Viola
Horváth Alexa
Szopori Nóri
Reiter Rebeka
Molnár Luca
Szabó Imola
Tatabánya:
Zöld Karolina Blanka
Győr:
Tánczos Réka
Balaton:
Finta Zsuzsanna
Füred:
Gulyás Anna
Sopron:
Polgár Csenge
Szombathely:
Tóth Veronika
Székesfehérvár:
Szabó Panna
Kaposvár:
Dobi Zsófia
Dorog: Szívós Adél
 
Kérjük az edző kollégákat, ha van még 2007-ben született játékos a régióban, küldjék el az edzésre.
 
Vogel Zsolt, Tomaskovics Eszter



Férfi OB I

Honvéd - UVSE Hunguest Hotels

2020. szept. 19. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC Zugló

2020. szept. 20. 16:30

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros, eredményhirdetés (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros döntő (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok