A 34. LEN Vízilabda Európa-bajnokság programja, eredménysora

2020. január 11. 10:00

34. LEN VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUDAPEST
A MENETREND
 
NŐK
 
CSOPORTBEOSZTÁS
A-CSOPORT:
 Görögország, MAGYARORSZÁG, Oroszország, Horvátország, Szerbia, Szlovákia
B-CSOPORT: Hollandia, Spanyolország, Olaszország, Izrael, Franciaország, Németország
 
CSOPORTKÖR
A-CSOPORT

Január 12., vasárnap
Szlovákia-Oroszország 2-31
Görögország-Szerbia 26-7
MAGYARORSZÁG-Horvátország 25-6
Január 13., hétfő
Horvátország-Görögország 3-18
Oroszország-Szerbia 27-2
Szlovákia-MAGYARORSZÁG 2-20
Január 15., szerda
Görögország-Szlovákia 18-2
Szerbia-Horvátország 8-9
MAGYARORSZÁG-Oroszország 9-8
Január 17., péntek
Oroszország-Horvátország 34-1
Szlovákia-Szerbia 6-2
MAGYARORSZÁG-Görögország 13-10
Január 19., vasárnap
13.00: 
Szlovákia-Horvátország
17.30: Görögország-Oroszország (Tv: M4 Sport)
19.00: Szerbia-MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
B-CSOPORT  
Január 12., vasárnap
Franciaország-Spanyolország 6-15
Németország-Olaszország 4-13
Hollandia-Izrael 22-3
Január 13., hétfő
Németország-Hollandia 3-23
Izrael-Franciaország 6-10
Olaszország-Spanyolország 10-16
Január 15., szerda
Franciaország-Németország 17-5
Spanyolország-Izrael 18-2
Hollandia-Olaszország 10-4
Január 17., péntek
Németország-Spanyolország 4-19
Hollandia-Franciaország 18-1
Olaszország-Izrael 17-1
Január 19., vasárnap
11.30: 
Franciaország-Olaszország
14.30: Németország-Izrael
16.00: Spanyolország-Hollandia (Tv: M4 Sport felvételről)
 
Január 21., kedd
A 11. HELYÉRT
11.30: 
A6-B6
A 9. HELYÉRT
13.00: 
A5-B5
NEGYEDDÖNTŐ
14.30: 
A1-B4
16.00: A2-B3
17.30: A3-B2
19.00: A4-B1
 
Január 23., csütörtök
AZ 5-8. HELYÉRT
14.30: 
1. negyeddöntő vesztese-3. negyeddöntő vesztese
16.00: 2. negyeddöntő vesztese-4. negyeddöntő vesztese
ELŐDÖNTŐ
17.30:
 1. negyeddöntő győztese-3. negyeddöntő győztese
19.00: 2. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese 
 
Január 25., szombat
BRONZMÉRKŐZÉS
17.30: 
1. elődöntő vesztese-2. elődöntő vesztese
DÖNTŐ
19.00:
 1. elődöntő győztese-2. elődöntő győztese
 
FÉRFIAK

CSOPORTBEOSZTÁS
A-CSOPORT: Horvátország, Montenegró, Szlovákia, Németország
B-CSOPORT:
 Szerbia, Oroszország, Románia, Hollandia
C-CSOPORT: 
Spanyolország, MAGYARORSZÁG, Törökország, Málta
D-CSOPORT:
 Olaszország, Görögország, Grúzia, Franciaország
 
CSOPORTKÖR
A-CSOPORT  
Január 14., kedd
Szlovákia-Montenegró 4-15
Németország-Horvátország 9-17
Január 16., csütörtök
Németország-Szlovákia 8-5
Montenegró-Horvátország 10-11
Január 18., szombat
Szlovákia-Horvátország 4-16
Németország-Montenegró 3-10
 
B-CSOPORT
Január 14., kedd
Románia-Hollandia 8-9
Szerbia-Oroszország 13-9
Január 16., csütörtök
Románia-Szerbia 7-15
Oroszország-Hollandia 15-9
Január 18., szombat
Románia-Oroszország 11-10
Szerbia-Hollandia 11-4
 
C-CSOPORT
Január 14., kedd
Málta-Spanyolország 7-23
Törökország-MAGYARORSZÁG 5-19
Január 16., csütörtök
Málta-Törökország 10-13
MAGYARORSZÁG-Spanyolország 11-11
Január 18., szombat
Törökország-Spanyolország 7-24
Málta-MAGYARORSZÁG 0-26
 
D-CSOPORT  
Január 14., kedd
Franciaország-Grúzia 7-9
Olaszország-Görögország 10-6
Január 16., csütörtök
Görögország-Grúzia 17-10
Franciaország-Olaszország 7-10
Január 18., szombat
Franciaország-Görögország 10-12
Olaszország-Grúzia 18-6
 
Január 20., hétfő
A 13-16. HELYÉRT
11.30: 
A4-C4
13.00: B4-D4
A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.30:
 A2-C3
16.00: A3-C2
17.30: B2-D3
19.00: B3-D2
 
Január 22., szerda
A 9-12. HELYÉRT
13.00: 
1. nyolcaddöntő vesztese-3. nyolcaddöntő vesztese
14.30: 2. nyolcaddöntő vesztese-4. nyolcaddöntő vesztese
NEGYEDDÖNTŐ
16.00: 
D1-A2/C3
17.30: 
B1-A3/C2
19.00: C1-B2/D3
20.30: A1-B3/D2
 
Január 24., péntek
AZ 5-8. HELYÉRT
14.30: 
1. negyeddöntő vesztese-3. negyeddöntő vesztese
16.00: 2. negyeddöntő vesztese-4. negyeddöntő vesztese
ELŐDÖNTŐ
17.30: 
1. negyeddöntő győztese-3. negyeddöntő győztese
19.00: 2. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese
 
Január 26., vasárnap
BRONZMÉRKŐZÉS
17.30:
 1. elődöntő vesztese-2. elődöntő vesztese
DÖNTŐ
19.00: 
1. elődöntő győztese-2. elődöntő győztese
 
Az Eb hivatalos weblapja: itt található
Az Eb hivatalos Facebook-oldala: itt található
Jegyértékesítés az Eb-re: ezen a felületen



EB 2020: HUN-GRE 13-10 - 2020.01.17. (Fotók: Derencsényi István)
EB 2020: HUN-ESP 11-11 - 2020.01.16. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok