Férfi Bajnokok Ligája, 6. forduló: Jug, Recco, Mladost - kemény ellenfelek!

2019. december 03. 09:00

A Szolnok kedden Dubrovnikban lép fel, szerdán az OSC az olasz bajnokot, míg az FTC a horvátok legeredményesebb csapatát fogadja.

Fotó: Madar Dávid/OSC Waterpolo

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 6. FORDULÓ - a magyar csapatok beharangozói a névre kattintva találhatóak meg 
A program
A-csoport - december 3., kedd
Sintez Kazany (orosz)-Spandau 04 (német), 17:00
Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa, 19:00 - tv: Sport2
CNA Barceloneta (spanyol)-Olympiakosz (görög), 19:15
Jadran Split (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói), 20:30

Az állás:  1. Olympiakosz 15, 2. Jug 12, 3. Barceloneta 12, 4. Szolnok 9, 5. Jadran Split 4, 6. Kazany 3, 7. Spandau 2, 8. Hercegnovi 1
 
B-csoport - december 4., szerda
A-Híd-OSC-Újbuda-Pro Recco (olasz), 18:30 - tv: Digi Sport1
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Waspo Hannover (német), 18:30
FTC-Telekom Waterpolo-Mladost Zagreb (horvát), 19:00
Marseille (francia)-CN Terrassa (spanyol), 20:30

Az állás: 1. FTC 13, 2. OSC 12, 3. Recco 11, 4. Mladost 10, 5. Marseille 9, 6. Terrassa 3, 7. Hannover 0, 8. Tbiliszi 0
 
További program
7. FORDULÓ
A-csoport - december 9.

Olympiakosz (görög)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - december 9.
Mladost Zagreb (horvát)-Marseille (francia)
Waspo Hannover (német)-CN Terrassa (spanyol)
Pro Recco (olasz)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
A-csoport - december 13.
Spandau 04 (német)-Szolnoki Dózsa
Jadran Split (horvát)-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - december 14.
A-Híd-OSC-Újbuda-FTC-Telekom Waterpolo

8. FORDULÓ
A-csoport - február 5.
Szolnoki Dózsa-Spandau 04 (német)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Split (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - február 4.
CN Terrassa (spanyol)-Waspo Hannover (német)
FTC-Telekom Waterpolo-A-Híd-OSC-Újbuda
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-Mladost Zagreb (horvát)

9. FORDULÓ
A-csoport - február 22.
Spandau 04 (német)-Sintez Kazany (orosz)
Olympiakosz (görög)-CNA Barceloneta (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát)
B-csoport - február 21.
Waspo Hannover (német)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
Mladost Zagreb (horvát)-FTC-Telekom Waterpolo
Pro Recco (olasz)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Marseille (francia)

10. FORDULÓ
A-csoport - március 4.
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög)
Sintez Kazany (orosz)-Jug Dubrovnik (horvát)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - március 3.
Waspo Hannover (német)-Mladost Zagreb (horvát)
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Marseille (francia)
FTC-Telekom Waterpolo-Pro Recco (olasz)
A-Híd-OSC-Újbuda-CN Terrassa (spanyol)

11. FORDULÓ
A-csoport - április 11.
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát)
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
CNA Barceloneta (spanyol)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - április 10.
Pro Recco (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-CN Terrassa (spanyol)
Marseille (francia)-A-Híd-OSC-Újbuda
FTC-Telekom Waterpolo-Dinamo Tbiliszi (grúz)

12. FORDULÓ
A-csoport - április 22.
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Szolnoki Dózsa-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - április 21.
Waspo Hannover (német)-Marseille (francia)
Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Dinamo Tbiliszi (grúz)
CN Terrassa (spanyol)-FTC-Telekom Waterpolo

13. FORDULÓ
A-csoport - május 9.
Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jug Dubrovnik (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - május 8.
Waspo Hannover (német)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Mladost Zagreb (horvát)

14. FORDULÓ
A-csoport - május 20.
CNA Barceloneta (spanyol)-Spandau 04 (német)
Sintez Kazany (orosz)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
B-csoport - május 19.
Waspo Hannover (német)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Terrassa (spanyol)
Mladost Zagreb (horvát)-A-Híd-OSC-Újbuda
Pro Recco (olasz)-Marseille (francia)
 



Női MK

-

2019. dec. 08. 14:30

BENU Férfi MK

-

2019. dec. 08. 16:00

HUN-RUS férfi világliga - 2019.11.12. (Fotók: Derencsényi István)
Férfiválogatott edzés - 2019.11.11. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok