Női Euroliga: a negyeddöntőért harcol az UVSE, Dunaújváros, BVSC trió

2019. november 29. 12:00

Péntektől vasárnapig Benczur Márton csapata Sabadellben, Mihók Attila együttese Athénban, míg a Petrovics Mátyás irányította zuglói társaság Cataniában küzd a továbbjutásért.

Fotó: LEN

Női Euroliga, 2. selejtezőkör, 2019. november 29.-december 1. - a csapatok beharangozói a névre kattintva találhatóak meg 

E-csoport, Athén
Olympiakosz Pireusz (görög)
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
CE Mediterrani (spanyol)
CN Mataro (spanyol)
A program
November 29., péntek
Olympiakosz Pireusz (görög)-CE Mediterrani (spanyol), 17:30
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics-CN Mataro (spanyol), 19:15
 
November 30., szombat
Olympiakosz Pireusz (görög)-Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, 17:30
CN Mataro (spanyol)-CE Mediterrani (spanyol), 19:15
 
December 1., vasárnap
CE Mediterrani (spanyol)-Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, 9:30
Olympiakosz Pireusz (görög)-CN Mataro (spanyol), 11:15

F-csoport, Sabadell
CN Sabadell (spanyol)
UVSE-Hunguest Hotels
UZSC (holland)
SIS Roma (olasz)
 
A program
November 29., péntek
CN Sabadell (spanyol)-UZSC (holland), 19:15
UVSE-Hunguest Hotels-SIS Roma (olasz), 20:45
 
November 30., szombat
UZSC (holland)-UVSE-Hunguest Hotels, 11:15
CN Sabadell (spanyol)-SIS Roma (olasz), 12:45
 
December 1., vasárnap
SIS Roma (olasz)-UZSC (holland), 11:00
CN Sabadell (spanyol)-UVSE-Hunguest Hotels, 12:30

G-csoport, Kirishi
Vouliagmeni NC (görög)
Plebiscito Padova (olasz)
Kinef Kirishi (orosz)
ZVL Tetteroo (holland)
 
A program
November 29., péntek                  
Plebiscito Padova (olasz)-Vouliagmeni NC (görög), 14:15
Kinef Kirishi (orosz)-ZVL Tetteroo (holland), 16:00
 
November 30., szombat
Plebiscito Padova (olasz)-ZVL Tetteroo (holland), 14:15
Vouliagmeni NC (görög)-Kinef Kirishi (orosz) 16:00
 
December 1., vasárnap
Vouliagmeni NC (görög)-ZVL Tetteroo (holland), 9:00
Kinef Kirishi (orosz)-Plebiscito Padova (olasz), 10:45
 
H-csoport, Catania
Ekipe Orizzonte (olasz)
Dynamo Uralochka (orosz)
CN St. Andreu (spanyol)
BVSC-Zugló
 
A program
November 29., péntek
Ekipe Orizzonte (olasz)-CN St. Andreu (spanyol), 18:30
BVSC-Zugló-Dynamo Uralochka (orosz), 20:15

November 30., szombat

Ekipe Orizzonte (olasz)-Dynamo Uralochka (orosz), 17:00
BVSC-Zugló-CN St. Andreu (spanyol), 18:45

December 1., vasárnap

Dynamo Uralochka (orosz)-CN St. Andreu (spanyol), 11:00
Ekipe Orizzonte (olasz)-BVSC-Zugló, 13:00

A csoportok első két helyezettjei jutnak a legjobb nyolc közé.

 
 



Női MK

-

2019. dec. 08. 14:30

BENU Férfi MK

-

2019. dec. 08. 16:00

HUN-RUS férfi világliga - 2019.11.12. (Fotók: Derencsényi István)
Férfiválogatott edzés - 2019.11.11. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok