Férfi BL: a Szolnok Barcelonában, az OSC Tbilisziben, az FTC itthon

2019. október 29. 07:00

A 3. forduló következik! Zsivko Gocics csapata kedden a spanyol bajnok otthonában lép fel. Szerdán Vad Lajos együttese Grúziában játszik, az FTC pedig a Komjádi-uszodában fogadja a spanyol Terrassát.

Fotó: Fehér Anna

Férfi Bajnokok Ligája, főtábla - a magyar klubok beharangozói a csapatnévre kattintva a hivatalos oldalukon találhatóak
3. FORDULÓ
A-csoport - október 29., kedd
Sintez Kazany (orosz)-Jadran Split (horvát), 18:00
Jug Dubrovnik (horvát)-Spandau 04 (német), 19:00
CNA Barceloneta (spanyol)-Szolnoki Dózsa, 19:15 - tv: Sport2
Olympiakosz (görög)-Jadran Herceg Novi (montenegrói), 20:00
 
Az állás: 1. Olympiakosz 6, 2. Jug 6, 3. Szolnok 6, 4. Barceloneta 3, 5. Spandau 1, 6. Jadran Split 1, 7. Kazany 0, 8. Herceg Novi 0
 
B-csoport - október 30., szerda
FTC-Telekom Waterpolo-CN Terrassa (spanyol), 18:15 - tv: M4 Sport
Dinamo Tbiliszi (grúz)-A-Híd-OSC-Újbuda, 18:30

Marseille (francia)-Waspo Hannover (német), 20:30
Mladost Zagreb (horvát)-Pro Recco (olasz), 20:30
 
Az állás: 1. Recco 6, 2. OSC 6, 3. FTC 6, 4. Mladost 3, 5. Terrassa 3, 6. Marseille 0, 7. Hannover 0, 8. Tbiliszi 0

További program
4. FORDULÓ
A-csoport - november 8.
Spandau 04 (német)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jadran Split (horvát)-Jug Dubrovnik (horvát)
Szolnoki Dózsa-Olympiakosz (görög)
Sintez Kazany (orosz)-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - november 9.
Waspo Hannover (német)-Pro Recco (olasz)
CN Terrassa (spanyol)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Marseille (francia)
Dinamo Tbiliszi (grúz)-FTC-Telekom Waterpolo

5. FORDULÓ
A-csoport - november 19.
Olympiakosz (görög)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-CNA Barceloneta (spanyol)
Szolnoki Dózsa-Jadran Split (horvát)
B-csoport - november 20.
Mladost Zagreb (horvát)-Waspo Hannover (német)
Marseille (francia)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
Pro Recco (olasz)-FTC-Telekom Waterpolo
CN Terrassa (spanyol)-A-Híd-OSC-Újbuda

6. FORDULÓ
A-csoport - december 3.
Sintez Kazany (orosz)-Spandau 04 (német)
CNA Barceloneta (spanyol)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - december 4.
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Waspo Hannover (német)
FTC-Telekom Waterpolo-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-CN Terrassa (spanyol)

7. FORDULÓ
A-csoport - december 9.
Olympiakosz (görög)-Jug Dubrovnik (horvát)
B-csoport - december 9.
Mladost Zagreb (horvát)-Marseille (francia)
A-csoport - december 13.
Spandau 04 (német)-Szolnoki Dózsa
Jadran Split (horvát)-CNA Barceloneta (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - december 14.
Waspo Hannover (német)-CN Terrassa (spanyol)
A-Híd-OSC-Újbuda-FTC-Telekom Waterpolo
Pro Recco (olasz)-Dinamo Tbiliszi (grúz)

8. FORDULÓ
A-csoport - február 4.
Szolnoki Dózsa-Spandau 04 (német)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Split (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - február 5.
CN Terrassa (spanyol)-Waspo Hannover (német)
FTC-Telekom Waterpolo-A-Híd-OSC-Újbuda
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-Mladost Zagreb (horvát)

9. FORDULÓ
A-csoport - február 21.
Spandau 04 (német)-Sintez Kazany (orosz)
Olympiakosz (görög)-CNA Barceloneta (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát)
B-csoport - február 22.
Waspo Hannover (német)-Dinamo Tbiliszi (grúz)
Mladost Zagreb (horvát)-FTC-Telekom Waterpolo
Pro Recco (olasz)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Marseille (francia)

10. FORDULÓ
A-csoport - március 3.
Spandau 04 (német)-Olympiakosz (görög)
Sintez Kazany (orosz)-Jug Dubrovnik (horvát)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Jadran Split (horvát)-Szolnoki Dózsa
B-csoport - március 4.
Waspo Hannover (német)-Mladost Zagreb (horvát)
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Marseille (francia)
FTC-Telekom Waterpolo-Pro Recco (olasz)
A-Híd-OSC-Újbuda-CN Terrassa (spanyol)

11. FORDULÓ
A-csoport - április 10.
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Spandau 04 (német)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Split (horvát)
Olympiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa
CNA Barceloneta (spanyol)-Sintez Kazany (orosz)
B-csoport - április 11.
Pro Recco (olasz)-Waspo Hannover (német)
Mladost Zagreb (horvát)-CN Terrassa (spanyol)
Marseille (francia)-A-Híd-OSC-Újbuda
FTC-Telekom Waterpolo-Dinamo Tbiliszi (grúz)

12. FORDULÓ
A-csoport - április 21.
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Olympiakosz (görög)
Jadran Split (horvát)-Sintez Kazany (orosz)
Szolnoki Dózsa-CNA Barceloneta (spanyol)
B-csoport - április 22.
Waspo Hannover (német)-Marseille (francia)
Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát)
A-Híd-OSC-Újbuda-Dinamo Tbiliszi (grúz)
CN Terrassa (spanyol)-FTC-Telekom Waterpolo

13. FORDULÓ
A-csoport - május 8.

Spandau 04 (német)-Jadran Split (horvát)
Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
CNA Barceloneta (spanyol)-Jug Dubrovnik (horvát)
Sintez Kazany (orosz)-Olympiakosz (görög)
B-csoport - május 9.
Waspo Hannover (német)-A-Híd-OSC-Újbuda
CN Terrassa (spanyol)-Pro Recco (olasz)
Marseille (francia)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-Mladost Zagreb (horvát)

14. FORDULÓ
A-csoport - október 8.
CNA Barceloneta (spanyol)-Spandau 04 (német)
Sintez Kazany (orosz)-Szolnoki Dózsa
Olympiakosz (görög)-Jadran Split (horvát)
Jug Dubrovnik (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói)
B-csoport - október 9.
Waspo Hannover (német)-FTC-Telekom Waterpolo
Dinamo Tbiliszi (grúz)-CN Terrassa (spanyol)
Mladost Zagreb (horvát)-A-Híd-OSC-Újbuda
Pro Recco (olasz)-Marseille (francia)



Női MK

-

2019. dec. 08. 14:30

BENU Férfi MK

-

2019. dec. 08. 16:00

HUN-RUS férfi világliga - 2019.11.12. (Fotók: Derencsényi István)
Férfiválogatott edzés - 2019.11.11. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok