E.ON Férfibajnokság: kaposvári sikerrel kezdődött az 5. forduló

2019. október 4. 20:51

Surányi László csapata végig vezetve, ám nagy csatában győzte le egy góllal szombathelyi ellenfelét.

Jól kezdett a Kaposvár, hiszen a második negyedben 6-2-re vezetett, ám a vendégek a nagyszünetig 7-5-re zárkóztak. A házigazda fordulás után igyekezett eldönteni a pontok sorsát, Srdjan Akszentijevics vezérletével 10-5-re lépett el, ám a Szombathely támadásban az Ekler Bendegúz, Irmes Pál kettős által vezérelve visszajött a meccsbe. Öt perccel a vége előtt 11-10 állt a táblán, ám Dobos Dávid és Berta József révén ismét ellépett a somogyi alakulat. Majatsz Márk együttese ekkor sem tört meg, ám pontot már nem tudod menteni, így lett a vége 13-12.

E.ON Férfibajnokság, 5. forduló - a csapatok beharangozói a névre kattintva találhatóak meg

Kaposvári VK-AVUS Szombathely 13-12 (4-2, 3-3, 3-3, 3-4)

Gólszerzők: Berta 3, Akszentijevics 3, Kovács O. 2, Giga, Dobos, Vindisch, Juhász-Szelei, Biros B., ill. Ekler B. 4, Irmes P. 4, Szabó B. 2, Szőke, Turnai