Fiú 2005-ös „B” válogatott edzések

2019. szeptember 09. 12:12

Időpont: 2019.09.14., szombat
Edzések: 10:15-12:15 és 17:00-19:00
Helyszín: Budapest, Duna Aréna
Találkozó: 9:45-kor a Duna Aréna előcsarnokában

1) Bartusz Dániel (KSI) - kapus
2) Aradi Patrik (Debrecen) - kapus
3) Ombódi Balázs (Hódmezővásárhely) - kapus
4) Hajdú Balázs (UVSE)
5) Szécsi Marcell (UVSE)
6) Mihályi Máté (UVSE)
7) Ragács Benedek (Vasas)
8) Peöcz Ádám (Vasas)
9) Varga Milán (Szentes)
10) Báthory Balázs (Szentes)
11) Csite András (Honvéd)
12) Szilágyi Ábel (Debrecen)
13) Szabó Péter (Debrecen)
14) Pataki Ábel (Debrecen)
15) Vörös Tamás (Kaposvár)
16) Füzi Dominik (Kaposvár)
17) Szabó Zsombor (Kaposvár)
18) Polh András (Kaposvár)
19) Kondor Zalán (OSC)
20) Sándor Balázs (OSC)
21) Berényi Barna Ádám (AVUS)
22) Mercs Árpád Hunor (AVUS)
23) Galambos Bence (AVUS)
24) Záhorszki Zoltán (Vác)

Időpont: 2019.09.15., vasárnap
Edzések: 9:00-11:00 és 15:00-17:00
Helyszín: Budapest, Duna Aréna
Találkozó: 8:30-kor a Duna Aréna előcsarnokában

1) Bali Bálint (Pécs) - kapus
2) Veres Huba (Cegléd) - kapus
3) Gyovai János (Szeged) - kapus
4) Bozgán Bence (Békéscsaba)
5) Mihov Attila (Polo SC)
6) Kuru Marcell (Miskolc)
7) Pásztor András (Miskolc)
8) Szabó Levente Manó (Miskolc)
9) Körmendi Zénó (Szeged)
10) Tömör Szabolcs (Fehérvár)
11) Vass Regő (Dunakanyar)
12) Fekete Dávid Béla (Honvéd)
13) Frey Máté (Oázis SC)
14) Domonkos Dániel (Eger)
15) Lipták Máté (Győr)
16) Raffai Barna (Pécs)
17) Horváth Mátyás (FTC)
18) Egressy Mátyás (OSC)
19) Horváth Erik (Csongrád)
20) Iván Dominik (Aqua SE - Nyíregyháza)
21) Rózsahegyi Márton (KVSE-Nagykanizsa)
22) Gether Dávid (KVSE-Nagykanizsa)
23) Füzesi Zalán (BVSC)
24) Huszti Alexander (Tatabánya)

Kérjük, hogy a gyerekek hozzanak magukkal labdát!
Étkezés: egyénileg

Edzők:
dr. Szilágyi Kristóf: +36 30 3938499 (szilagyi.kristof9@gmail.com)
Kovács Olivér: +36 30 343 2447 (oliverkovacs81@gmail.com)
 



BENU Férfi Magyar Kupa

KSI SE - METALCOM SZENTES

2020. júl. 31. 19:00

BENU Férfi Magyar Kupa

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2020. júl. 31. 20:30

BENU Férfi Magyar Kupa

SZVE - Kaposvári VK

2020. aug. 01. 18:15

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU MK, 2. nap, 2020.07.27., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
BENU MK, 2. nap, 2020.07.26., Tatabánya (Fotók: Monoki Nikolett/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok