"/> Magyar Vízilabda Szövetség

U20-as női vb: kezdődik!

2019. szeptember 09. 09:00

Szeptember 9. és 15. között Madeira fővárosa, Funchal ad otthont az U20-as női világbajnokságnak, melyen tizenhat nemzet száll harcba a világbajnoki címért - köztük a magyar juniorválogatott.

Fotó: Vasas Attila

A hétfőtől vasárnapig tartó világversenyen négy csoportban tizenhat nemzet csap össze a világbajnoki címért: Ausztrália, Brazília, Dél-Afrika, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia, Japán, Kanada, Kazahsztán, Kína, Magyarország, Olaszország, Oroszország, Portugália, Spanyolország és Új-Zéland.
 
A Faragó Tamás és Petőváry Zsolt irányította magyar női juniorválogatott az A-csoportban küzd a továbbjutásért, Egyesült Államok, Ausztrália és Japán társaságában. A mieink a csoportküzdelmeket Ausztrália ellen kezdik meg. 



 


 

Leány U20-as Világbajnokság

Madeira, Funchal, 2019. szeptember 9-15.

A csoportbeosztás

A-csoport: Magyarország, Egyesült Államok, Ausztrália, Japán
B-csoport: Brazília, Hollandia, Kazahsztán, Spanyolország
C-csoport: Dél-Afrika, Portugália, Olaszország, Oroszország
D-csoport: Görögország, Kanada, Új-Zéland, Kína

A program (magyar idő szerint)

Csoportmérkőzések
2019. szeptember 9., hétfő

10:00 Magyarország-Ausztrália
11:20 Egyesült Államok-Japán
12:40 Hollandia-Spanyolország
17:00 Dél-Afrika-Olaszország
18:20 Görögország-Új-Zéland
19:40 Kanada-Kína
21:00 Portugália-Oroszország
22:15 Brazília-Kazahsztán

2019. szeptember 10., kedd
10:00 Spanyolország-Kazahsztán
11:20 Brazília-Hollandia
12:40 Oroszország-Olaszország
14:00 Kína-Új-Zéland
17:00 Görögország-Kanada
18:20 Japán-Ausztrália
19:40 Magyarország-Egyesült Államok
21:00 Dél-Afrika-Portugália

2019. szeptember 11., szerda

10:00 Görögország-Kína
11:20 Kanada-Új-Zéland
12:40 Dél-Afrika-Oroszország
14:00 Magyarország-Japán
17:00 Egyesült Államok-Ausztrália
18:20 Brazília-Spanyolország
19:40 Hollandia-Kazahsztán
21:00 Portugália-Olaszország
 
Női juniorválogatott vb-kerete
Kapusok: Maczkó Lilla, Magyari Alda Manon
Mezőnyjátékosok: Ármai Zita, Faragó Berta, Faragó Kamilla, Kiss Eszter Lara, Kudella Panna, Muzsnay Fanni, Petik Panna, Petőváry Luca, Rybanska Natasa, Utassy Kata, Vályi Vanda
Edzők: Faragó Tamás, Petőváry Zsolt



BENU Férfi Magyar Kupa

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc

2020. aug. 06. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Honvéd

2020. aug. 06. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2020. aug. 06. 20:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger

2020. aug. 07. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Vízvári György Serdülő Kupa, négyes döntő (Fotók: Kovács Anikó)
Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa, 2020. augusztus 5. (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok