Leány U17-es Eb: vereség Szlovákiától, a 9-12. helyért játszhatunk

2019. szeptember 04. 18:30

A magyar U17-es leányválogatott kétgólos, 9-7-es vereséget szenvedett Szlovákiától a voloszi Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.

Fotók: Takács Orsolya

Miként arról beszámoltunk, szeptember 1. és 8. között a görögországi Voloszban rendezik a leány U17-es Európa-bajnokságot.

Ámbár a második minutumban Zantleitner Krisztina és Varga Tamás tanítványai szereztek vezetést, nem kellett sokat várni a szlovákok egyenlítő találatára. Nyolc perc játék után 2-2-es döntetlen állt az eredményjelzőn, majd a folytatásban átvette a vezetést és az irányítást Szlovákia, s nem is engedte már ki a kezéből azt. Északi szomszédaink 9-7-es győzelmet arattak a nyolcaddöntőben, így a mieink a 9-12. helyért folytathatják a voloszi kontinensviadal küzdelmeit.
 
Az Európa-bajnokság nyomon követhető: ezen a linken.

Leány U17-es Európa-bajnokság 
Görögország, Volosz, 2019. szeptember 1-8. 
Nyolcaddöntő
Magyarország-Szlovákia 7-9 (2-2 2-4, 1-2, 2-1)
Gólszerzőink: Dobi 2, Forgács, Szabó, Dávid, Alaksza, Dömsödi
(Teljes jegyzőkönyv: itt)

További eredmények
A 13-16. helyért 
Románia-Bulgária 19-7
Csehország-Törökország 5-6
Nyolcaddöntő
Szerbia-Nagy-Britannia 10-6
Németország-Franciaország 8-11
Oroszország-Izrael 20-4
 
További program (magyar idő szerint - Görögországban egy órával előrébb járnak)
2019. szeptember 5., csütörtök 
A 9-12. helyért 

08:30 Nagy-Britannia-Magyarország
10:00 Németország-Izrael
Negyeddöntő
11:30 Franciaország-Olaszország
16:00 Szerbia-Spanyolország
17:30 Szlovákia-Hollandia
19:00 Oroszország-Görögország

2019. szeptember 6., péntek 
A 15. helyért 

15:00 Bulgária-Csehország
A 13. helyért 
16:20 Románia-Törökország
A 11. helyért 
17:40 QF1 vesztese-QF2 vesztese 
A 9. helyért 
19:00 Magyarország-QF2 győztese 

2019. szeptember 7., szombat 
Az 5-8. helyért 

10:00 QF3 vesztese-QF5 vesztese (SF1) 
11:30 QF4 vesztese-QF6 vesztese (SF2) 
Elődöntő 
17:30 QF3 győztese-QF5 győztese (SF3) 
19:00 QF4 győztese-QF6 győztese (SF4) 

2019. szeptember 8., vasárnap 
A 7. helyért 

10:00 SF1 vesztese-SF2 vesztese 
Az 5. helyért 
11:30 SF1 győztese-SF2 győtese 
A 3. helyért 
17:30 SF3 vesztese-SF4 vesztese 
Döntő 
19:00 SF3 győztese-SF4 győztese
 
Az Eb-csapat 
Kapusok: Magyari Sára, Neszmély Boglárka 
Mezőnyjátékosok: Alaksza Dóra, Borsi Ilona, Dávid Cila, Dobi Dorina, Dömsödi Dalma, Forgács Lili, Megyesi Laura, Pőcze Panna, Ramocsai Vera, Somogyvári Lili, Sümegi Nóra, Szabó Nikolett, Zantleitner Noémi
Edzők: Zantleitner Krisztina, Varga Tamás 
Csapatvezető: Takács Orsolya 
Csapatorvos: Dr. Buday Zoltán
 



E.ON Férfi OB I

VasasPlaket - Honvéd

2019. szept. 26. 20:00

Női OB I

UVSE - LFÁ-ZF-Eger

2019. okt. 08. 20:00

Eger-Kaposvár férfibajnoki - 2019.09.18. (Fotók: Fehér Kálmán)
Biztonságtechnikai képzés - 2019.09.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok