Leány U17-es Eb: döntetlen a csoportrangadón

2019. szeptember 02. 18:45

A voloszi kontinensbajnokság B-csoportjának rangadóján 7-7-es döntetlen született - a magyar leányválogatott Olaszországgal találkozott.

Fotók: Takács Orsolya

Miként arról beszámoltunk, szeptember 1. és 8. között a görögországi Voloszban rendezik a leány U17-es Európa-bajnokságot.
 
Izrael legyőzése után Olaszország várt Zantleitner Krisztina és Varga Tamás együttesére. A csoportrangadón nem bírtak egymással a csapatok, így 7-7-es döntetlen született a voloszi kontinensviadal második fordulójában. A mieink kedden, magyar idő szerint 15.00-kor (Görögországban egy órával előrébb járnak) Csehország ellen zárják a csoportküzdelmeket.

Az Európa-bajnokság nyomon követhető: ezen a linken.

 
Leány U17-es Európa-bajnokság 
Görögország, Volosz, 2019. szeptember 1-8. 
B-csoport, 2. forduló
Magyarország-Olaszország 7-7 (1-1, 4-3, 1-1, 1-2)
Gólszerzőink: Dávid 3, Szabó, Pőcze, Ramocsai, Zantleitner
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
 
További eredmények
Hollandia-Nagy-Britannia 24-1
Németország-Bulgária 16-4
Románia-Franciaország 8-12
Törökország-Szlovákia 4-19
Csehország-Izrael 5-19
Spanyolország-Oroszország 15-8
Görögország-Szerbia 17-11

További program (magyar idő szerint - Görögországban egy órával előrébb járnak)
Csoportmérkőzések
2019. szeptember 3., kedd 
08:00 Nagy-Britannia-Bulgária 
09:20 Oroszország-Szlovákia 
10:40 Spanyolország-Törökország 
12:00 Szerbia-Franciaország 
15:00 Magyarország-Csehország 
16:20 Olaszország-Izrael 
17:40 Hollandia-Németország 
19:00 Görögország-Románia 

2019. szeptember 4., szerda 
A 13-16. helyért 

09:00 A4-C4 (RM1) 
10:20 B4-D4 (RM2) 
Nyolcaddöntő
11:40 A2-C3 (RM3) 
16:20 C2-A3 (RM4) 
17:40 B2-D3 (RM5) 
19:00 D2-B3 (RM6) 

2019. szeptember 5., csütörtök 
A 9-12. helyért 

09:00 RM3 vesztese-RM55 vesztese (QF1) 
10:20 RM4 vesztese-RM6 vesztese (QF2) 
Negyeddöntő
11:40 RM4 győztese-B1 (QF4) 
16:20 RM3 győztese-D1 (QF3) 
17:40 RM5 győztese-C1 (QF5) 
19:00 RM6 győztese-A1 (QF6) 

2019. szeptember 6., péntek 
A 15. helyért 

15:00 RM1 vesztese- RM2 vesztese 
A 13. helyért 
16:20 RM1 győztese-RM2 győztese 
A 11. helyért 
17:40 QF1 vesztese-QF2 vesztese 
A 9. helyért 
19:00 QF1 győztese-QF2 győztese 

2019. szeptember 7., szombat 
Az 5-8. helyért 

10:00 QF3 vesztese-QF5 vesztese (SF1) 
11:30 QF4 vesztese-QF6 vesztese (SF2) 
Elődöntő 
17:30 QF3 győztese-QF5 győztese (SF3) 
19:00 QF4 győztese-QF6 győztese (SF4) 

2019. szeptember 8., vasárnap 
A 7. helyért 

10:00 SF1 vesztese-SF2 vesztese 
Az 5. helyért 
11:30 SF1 győztese-SF2 győtese 
A 3. helyért 
17:30 SF3 vesztese-SF4 vesztese 
Döntő 
19:00 SF3 győztese-SF4 győztese
 
Az Eb-csapat 
Kapusok: Magyari Sára, Neszmély Boglárka 
Mezőnyjátékosok: Alaksza Dóra, Borsi Ilona, Dávid Cila, Dobi Dorina, Dömsödi Dalma, Forgács Lili, Megyesi Laura, Pőcze Panna, Ramocsai Vera, Somogyvári Lili, Sümegi Nóra, Szabó Nikolett, Zantleitner Noémi
Edzők: Zantleitner Krisztina, Varga Tamás 
Csapatvezető: Takács Orsolya 
Csapatorvos: Dr. Buday Zoltán



BENU Férfi Magyar Kupa

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc

2020. aug. 06. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Honvéd

2020. aug. 06. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2020. aug. 06. 20:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger

2020. aug. 07. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Vízvári György Serdülő Kupa, négyes döntő (Fotók: Kovács Anikó)
Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa, 2020. augusztus 5. (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok