Válogatott keretek a Waterpolo All Star Fesztiválra

2019. augusztus 20. 19:00

Augusztus 30-31-én a Duna Arénában kerül megrendezésre az All Start Waterpolo Festival, melyen a legifjabb korosztályos válogatottak is megvillanthatják tehetségüket.

Találkozó a csapatoknak: a mérkőzések kezdete előtt másfél órával a Duna Aréna előcsarnokában (akadályoztatás, illetve további kérdés esetén mindenki a saját válogatott edzőjéhez fordulhat)
Jegyinformáció: itt
 
WATERPOLO ALL STAR FESTIVAL PROGRAMTERVEZET
DUNA ARÉNA, 2019. augusztus 30-31.


2019.08.30., péntek délelőtt

09:00-10:00 U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT
10:00-11:00 U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT 
11:00-12:00 U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT
12:00-13:00 U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT

2019.08.30., péntek délután

15:00-16:00 UVSE-FTC, 2005-ös korosztályos kupa elődöntő
16:00-17:00 Vasas-Honvéd, 2005-ös korosztályos kupa elődöntő
17:00-18:00 MAGYARORSZÁG-SZERBIA FÉRFI JUNIORVÁLOGATOTT ELSŐ MÉRKŐZÉS 
18:00-19:00 NŐI MAGYAR VÁLOGATOTT-MAGYAR UNIVERSIADE VÁLOGATOTT 
19:00-20:00 MAGYARORSZÁG-OROSZORSZÁG, 2000 SYDNEY DÖNTŐ A KIVETÍTŐN 
20:00-22:00 MILLENNIUM MASTERS-OROSZ MASTERS VÁLOGATOTT

2019.08.31., szombat délelőtt

09:00-10:00 U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT
10:00-11:00 U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT 
11:00-12:00 U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT 
12:00-13:00 U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT

2019.08.31., szombat délután
15:00-16:00 MAGYARORSZÁG-SZERBIA FÉRFI JUNIORVÁLOGATOTT VISSZAVÁGÓ
16:00-17:00 2005-ös korosztályos kupa III-IV. helyért 
17:00-18:00 2005-ös korosztályos kupa döntő
18:30-19:30 NŐI MAGYAR VÁLOGATOTT-KÍNA
20:00-21:00 MILLENNIUM MASTERS-OÁZIS SPORT CLUB EURÓPA-BAJNOK MASTERS CSAPAT 
21:00-22:00 KISS GERGŐ BÚCSÚZTATÓ GÁLAMÉRKŐZÉS 
 
2004 KELET-NYUGAT VÁLOGATOTT

 

2005 KELET-NYUGAT VÁLOGATOTT

 

2006 KELET-NYUGAT VÁLOGATOTT



2007 KELET-NYUGAT VÁLOGATOTT

 



BENU Férfi Magyar Kupa

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc

2020. aug. 06. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Honvéd

2020. aug. 06. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2020. aug. 06. 20:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger

2020. aug. 07. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Vízvári György Serdülő Kupa, négyes döntő (Fotók: Kovács Anikó)
Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa, 2020. augusztus 5. (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok