Fiú U15-ös Eb: negyeddöntőben a fiúválogatott

2019. július 24. 13:05

A magyar U15-ös fiúválogatott az oroszok felett aratott 11-5-ös győzelmével bejutott a bulgáriai Európa-bajnokság negyeddöntőjébe.

Fotók: Kovács Cs. Tamás

A Vincze Balázs, Derekas Szilárd és Kiss Csaba irányította fiúválogatott az ezúttal feltartóztathatatlannak bizonyuló, és hat találatig meg sem álló Nagy Ákos vezérletével magabiztosan, 11-5 arányban múlta fölül orosz ellenfelét a burgaszi kontinensviadal nyolcaddöntőjében. A magyar csapat ezzel a sikerrel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Szerbia vár a mieinkre csütörtökön este, magyar idő szerint 18 órakor. 
 
Az Európa-bajnokság nyomon követhető: ezen a linken.

 
Fiú U15-ös Európa-bajnokság 
Bulgária, Burgasz, 2019. július 21-28. 
Nyolcaddöntő
Magyarország-Oroszország 11-5 (3-2, 3-0, 3-0, 2-3)
Gólszerzőink: 
Nagy Á. 6, Fekete, Országh, Barics, Gaszt, Szalai
(Teljes jegyzőkönyv: itt)

 
További eredmények  
A 13-16. helyért 

Románia-Hollandia 9-8
Bulgária-Fehéroroszország 11-8
Nyolcaddöntő 
Grúzia-Szlovákia 12-8
Spanyolország-Szlovénia 12-11
Montenegró-Törökország 14-4
 
További program (magyar idő szerint - Bulgáriában egy órával előrébb járnak)
Július 25., csütörtök
A 9-12. helyért

09:00 Oroszország-Szlovénia
10:30 Szlovákia-Törökország
Negyeddöntő
12:00 Spanyolország-Olaszország
13:30 Montenegró-Horvátország
18:00 Magyarország-Szerbia
19:30 Grúzia-Görögország

Az Eb-csapat
Kapusok: Csite Lóránd, Gyapjas Viktor
Mezőnyjátékosok: Fekete Paolo, Nagy Ákos, Szépfalvi Gergő, Besenyei Áron, Barics Bence, Gaszt Roland, Tamás Kevin, Kis Ferenc Ágoston, Országh Mihály, Tymcyna Máté, Mészáros Bálint, Szalai Péter, Pál-Szabó Norbert
Edzők: Derekas Szilárd, Kiss Csaba, Vincze Balázs



Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

ZF-Eger - Honvéd

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 18:45

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 21. 16:45

Női OB I

BVSC Zugló - FTC Telekom

2020. nov. 23. 20:00

Látható Tehetség Program - a díjátadás
THG Leány bajnokság, 2020., 1. forduló
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok