MűSOR KüLDéSSEL

BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70535 DFVE - UVSE máj. 25. 10:30 Csizmadia Zsolt Derekasné Domonkos Szilvia Miklósfalvi Éva Székely Zoltán
Dunaújváros

70571 DFVE - UVSE máj. 25. 12:00 Csizmadia Zsolt Derekasné Domonkos Szilvia Miklósfalvi Éva Székely Zoltán
Dunaújváros

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68626 TVSE - HVSC máj. 25. 18:00 Várkonyi Gabriella Kraut Krisztina Laposa Lajos Székely Zoltán
Tatabánya Füzesi Zsolt

68629 Fehérvár VS kft. - Oázis SC máj. 25. 19:30 Csizmadia Zsolt Horváth Márton Körösfőy László Kovács Cs. Róbert
Székesfehérvár Bujka János

BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70537 BVSC-Zugló - TVSE Kft. máj. 26. 17:30 Baracskai Vidor Derekasné Domonkos Szilvia Nagy László 2. Nóvé Gyula
Szőnyi út 50-es sátor

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68627 Ceglédi VSE - YBL WPC máj. 26. 19:00 Duray András Máté Diana Obrácz-Nagy Anna Székely Zoltán
Cegléd Csák Marcell

BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70573 BVSC-Zugló - TVSE Kft. máj. 26. 19:00 Baracskai Vidor Derekasné Domonkos Szilvia Nagy László 2. Nóvé Gyula
Szőnyi út 50-es sátor

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73072 Egri Vízmű SC - ELTE-BEAC máj. 28. 10:00 Kuncz László ifj. Ábrahám Dániel Bereczki Miklós Schlosser Jenő
Aqua SK Győr

73087 Sportliget - KVE máj. 28. 10:00 Vogel Gábor Máté Diana Kevi Tamás Wolf Péter
Cegléd

73120 Soproni VSE - GyAVC máj. 28. 10:00 Csanádi Zsolt Kraut Krisztina Veilandics Zoltán Vojvoda István
Sopron

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73262 MVLC - Blamax-Kaposvár Gyer máj. 28. 10:00 Kádár József ifj. Vojvoda Tímea Kovács István Gergely Székely Zoltán
Hajós A. fedett Varga Márk

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68632 HVSC - Invictus SC máj. 28. 11:00 Tóth Sándor Tóth Bence Nagy László Dalmády Ernő
Hmvásárhely Pásztor Antal

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73050 SE SK - CPVSE máj. 28. 11:00 Kovács Soma Gyöngyösi Zsolt Perédi Péter Kenéz György
Debrecen

73086 Poseidon VSE - Békéscsaba máj. 28. 11:00 Kevi Tamás Máté Diana Vogel Gábor Wolf Péter
Cegléd

73121 Ceglédi Lamantinok - Új-Hullám SE máj. 28. 11:00 Veilandics Zoltán Kraut Krisztina Csanádi Zsolt Vojvoda István
Sopron

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73263 UVSE I - Békéscsaba máj. 28. 11:15 Füzesi Zsolt Vojvoda Tímea Kádár József ifj. Kádár József
Hajós A. fedett Kovács István Gergely

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68633 YBL WPC - VIWA-második.ker máj. 28. 11:30 Tóth Imre Kiss Dániel Kocsák Karina Lilla Marnitz Miklós
Komjádi Kenéz György ifj.

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73225 DFVE - III. Ker. TVE máj. 28. 11:30 Várkonyi Gabriella Molnár-Gillich Aletta Miklósfalvi Éva Petik Gyula
Dunaújváros Bors Dorottya

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73074 ELTE-BEAC - Győri VSE - Uni Győr máj. 28. 11:30 Bereczki Miklós Ábrahám Dániel Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
Aqua SK Győr

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68630 AVUS - ASI máj. 28. 12:00 Pintér János Horváth Viktória Szőke Szabolcs Fekete Szilveszter
Szombathely Sikter Richárd

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73051 Dunakanyar Waterpolo - PTE-PEAC máj. 28. 12:00 Perédi Péter Gyöngyösi Zsolt Kovács Soma Kenéz György
Debrecen

73096 KVSE - Aquatics Waterpolo máj. 28. 12:00 Tordai Gábor Horváth Márton Sipos Dávid Kosztolánczy György
Székesfehérvár

73085 Sportliget - Békéscsaba máj. 28. 12:15 Vogel Gábor Máté Diana Kevi Tamás Wolf Péter
Cegléd

73075 BFSE - Egri Vízmű SC máj. 28. 12:30 Kuncz László ifj. Ábrahám Dániel Bereczki Miklós Schlosser Jenő
Aqua SK Győr

73122 GyAVC - Új-Hullám SE máj. 28. 12:30 Csanádi Zsolt Kraut Krisztina Veilandics Zoltán Vojvoda István
Sopron

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73268 Szentes - AVUS máj. 28. 12:30 Varga Márk Vojvoda Tímea Kádár József ifj. Kádár József
Hajós A. fedett Füzesi Zsolt

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73227 UVSE - Genesys OSC-Újbuda máj. 28. 13:00 Bors Dorottya Molnár-Gillich Aletta Miklósfalvi Éva Petik Gyula
Dunaújváros Várkonyi Gabriella

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73097 Fehérvár VSE - DVSE máj. 28. 13:00 Sipos Dávid Horváth Márton Tordai Gábor Kosztolánczy György
Székesfehérvár

73084 KVE - Poseidon VSE máj. 28. 13:15 Kevi Tamás Máté Diana Vogel Gábor Wolf Péter
Cegléd

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68631 Neptun VSC - Kanizsa Vízil. Kft. máj. 28. 13:30 Donauer Márk dr. Magyar Natali Nagy László 2. Székely Zoltán
Hajós 33m-es Truszka Levente Vilmos

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73049 Dunakanyar Waterpolo - CPVSE máj. 28. 13:30 Kovács Soma Gyöngyösi Zsolt Perédi Péter Kenéz György
Debrecen

73123 Ceglédi Lamantinok - Soproni VSE máj. 28. 13:30 Veilandics Zoltán Kraut Krisztina Csanádi Zsolt Vojvoda István
Sopron

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73269 BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub máj. 28. 13:45 Varga Márk Vojvoda Tímea Füzesi Zsolt Kádár József
Hajós A. fedett Kovács István Gergely

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73073 BFSE - Győri VSE - Uni Győr máj. 28. 14:00 Bereczki Miklós Ábrahám Dániel Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
Aqua SK Győr

73108 SZVTK - Erzsébeti SMTK máj. 28. 14:00 Tóth Imre Mészáros Judit Laposa Lajos Marnitz Miklós
Pesterzsébeti uszoda

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73229 POLO Sport Club UP - Balaton VKFT máj. 28. 14:30 Németh Anna Németh Soma Kocsák Karina Lilla Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73048 PTE-PEAC - SE SK máj. 28. 14:30 Perédi Péter Gyöngyösi Zsolt Kovács Soma Kenéz György
Debrecen

73060 Csongrád - Váci VSE máj. 28. 14:30 Juhász Tibor Benedek Tamás Berki András Vass Sándor
Csongrád

73098 Aquatics Waterpolo - DVSE máj. 28. 14:30 Tordai Gábor Horváth Márton Sipos Dávid Kosztolánczy György
Székesfehérvár

BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70524 BVSC-Zugló - SZENTES máj. 28. 14:30 Biró Viktor Dobos Viola Körösfőy László Koós László
Szőnyi út 50-es sátor

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73264 MVLC - UVSE I máj. 28. 15:00 Füzesi Zsolt Bayer Ágnes Kovács István Gergely Székely Zoltán
Hajós A. fedett Kádár József ifj.

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73061 SZUVTE BT - MAFC-INFINITYN máj. 28. 15:30 Berki András Benedek Tamás Juhász Tibor Vass Sándor
Csongrád

73099 Fehérvár VSE - KVSE máj. 28. 15:30 Sipos Dávid Horváth Márton Tordai Gábor Kosztolánczy György
Székesfehérvár

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68634 Eszterházy SC - TVSE máj. 28. 16:00 Baracskai Vidor Kormos Sándor Madarasi Gyula Nóvé Gyula
Eger-Bitskey Gérnyi Tamás

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73231 MAFC-INFINITYN - BVSC-Zugló máj. 28. 16:00 Németh Anna Németh Soma Kocsák Karina Lilla Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73265 Békéscsaba - Blamax-Kaposvár Gyer máj. 28. 16:15 Kádár József ifj. Bayer Ágnes Donauer Márk dr. Székely Zoltán
Hajós A. fedett Kovács István Gergely

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73110 Erzsébeti SMTK - Invictus Sc máj. 28. 16:30 Tóth Imre Mészáros Judit Laposa Lajos Marnitz Miklós
Pesterzsébeti uszoda

BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70560 BVSC-Zugló - SZENTES máj. 28. 16:30 Biró Viktor Dobos Viola Körösfőy László Koós László
Szőnyi út 50-es sátor

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73062 Váci VSE - MAFC-INFINITYN máj. 28. 17:00 Juhász Tibor Benedek Tamás Berki András Vass Sándor
Csongrád

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68636 Fehérvár VS kft. - KSI SE máj. 28. 17:30 Tordai Gábor Horváth Márton Sipos Dávid Kosztolánczy György
Székesfehérvár Duray András

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73270 Szentes - BVSC-Zugló máj. 28. 17:30 Kovács István Gergely Bayer Ágnes Füzesi Zsolt Kádár József
Hajós A. fedett Donauer Márk dr.

Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68635 Oázis SC - Ceglédi VSE máj. 28. 18:00 Sikter Richárd Derekasné Domonkos Szilvia Pásztor Márta Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Kiss Attila

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73063 SZUVTE BT - Csongrád máj. 28. 18:00 Berki András Benedek Tamás Juhász Tibor Vass Sándor
Csongrád

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73271 AVUS - Egri Vízilabda Klub máj. 28. 18:45 Kádár József ifj. Bayer Ágnes Donauer Márk dr. Székely Zoltán
Hajós A. fedett Füzesi Zsolt

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73260 - máj. 29. 09:00 Szilvasán Patrik Dobos Viola Pásztor Márta Császár György
III. ker. TVE uszoda

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73266 Békéscsaba - MVLC máj. 29. 09:00 Petik András Derekasné Domonkos Szilvia Kádár József ifj. Kádár József
Hajós 33m-es Juhász Gábor

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71477 Sportliget - Győri VSE máj. 29. 10:00 Binder Szabolcs Roszik Ágnes Anetta Csutorás Bence Marnitz Miklós
Szőnyi út 50-es sátor Rapavi Bence

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71581 Váci VSE - Polo Academy Bp máj. 29. 10:00 Duray András Vojvoda Tímea Truszka Levente Vilmos Subasitz Mihály
Vác Pszota János

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73267 Blamax-Kaposvár Gyer - UVSE I máj. 29. 10:15 Juhász Gábor Derekasné Domonkos Szilvia Fodor Rajmund Székely Zoltán
Hajós 33m-es Kádár József ifj.

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73261 - máj. 29. 10:30 Szilvasán Patrik Dobos Viola Pásztor Márta Császár György
III. ker. TVE uszoda

73258 - máj. 29. 11:00 Varga Csenge Molnár-Gillich Aletta Miklósfalvi Éva Godova Gábor
Dunaújváros Várkonyi Gabriella

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71530 Békéscsaba - YBL WPC máj. 29. 11:00 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Orosz László Török Sándor
Békéscsaba Szabó Xénia Anna

71579 SZVPS II - Soproni VSE máj. 29. 11:00 Csutorás Barna Barta Lajos Kevi Tamás Nóvé Gyula
Tiszavirág uszoda, Szeged Kollarics Gábor

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71481 Váci VSE - Polo Academy Bp máj. 29. 11:15 Pszota János Vojvoda Tímea Duray András Subasitz Mihály
Vác Truszka Levente Vilmos

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71577 Sportliget - Győri VSE máj. 29. 11:15 Rapavi Bence Roszik Ágnes Anetta Binder Szabolcs Marnitz Miklós
Szőnyi út 50-es sátor Csutorás Bence

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73272 AVUS - BVSC-Zugló máj. 29. 11:30 Fodor Rajmund Derekasné Domonkos Szilvia Petik András Székely Zoltán
Hajós 33m-es Kádár József ifj.

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71427 PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE máj. 29. 12:00 Győri Attila Németh Gábor Kiss Attila Schlosser Jenő
Miskolc, Kemény D. Bujka János

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71330 Békéscsaba - YBL WPC máj. 29. 12:15 Szabó Xénia Anna Feke Dorina dr. Juhász Tibor Török Sándor
Békéscsaba Orosz László

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71479 SZVPS II - Soproni VSE máj. 29. 12:15 Kollarics Gábor Barta Lajos Csutorás Barna Nóvé Gyula
Tiszavirág uszoda, Szeged Kevi Tamás

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73235 ASI DSE - PTE-PEAC máj. 29. 12:30 Varga Márk Horváth Márton Némethy Richárd Petik Gyula
Pécs-Abay

73259 - máj. 29. 12:30 Várkonyi Gabriella Molnár-Gillich Aletta Miklósfalvi Éva Godova Gábor
Dunaújváros Varga Csenge

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71377 Sportliget - Győri VSE máj. 29. 12:30 Csutorás Bence Roszik Ágnes Anetta Rapavi Bence Marnitz Miklós
Szőnyi út 50-es sátor Binder Szabolcs

71381 Váci VSE - Polo Academy Bp máj. 29. 12:30 Truszka Levente Vilmos Vojvoda Tímea Pszota János Subasitz Mihály
Vác Duray András

Gyermek III. Országos Playoff
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73273 Szentes - Egri Vízilabda Klub máj. 29. 12:45 Fodor Rajmund Derekasné Domonkos Szilvia Juhász Gábor Kádár József
Hajós 33m-es Petik András

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71379 SZVPS II - Soproni VSE máj. 29. 13:30 Kevi Tamás Barta Lajos Kollarics Gábor Nóvé Gyula
Tiszavirág uszoda, Szeged Csutorás Barna

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71430 Békéscsaba - YBL WPC máj. 29. 13:30 Orosz László Feke Dorina dr. Szabó Xénia Anna Török Sándor
Békéscsaba Juhász Tibor

71480 HVSC - Balaton VK máj. 29. 13:30 Berki András Tóth Bence Tóth Sándor Pengő László
Hmvásárhely Pásztor Antal

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71527 PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE máj. 29. 13:30 Bujka János Németh Gábor Győri Attila Schlosser Jenő
Miskolc, Kemény D. Kiss Attila

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73234 PTE-PEAC - HVSC máj. 29. 14:00 Némethy Richárd Horváth Márton Varga Márk Petik Gyula
Pécs-Abay

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71528 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo máj. 29. 14:00 Donauer Márk dr. Dobos Viola Bors Dorottya Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Fülöp Ádám

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71429 Ceglédi VSE - TVSE máj. 29. 14:30 Mohi Márk Máté Diana Stefanidesz László Levente Wolf Péter
Cegléd Monostori Péter Döme

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71531 BFSE - UVSE II. máj. 29. 14:30 Csanádi Zsolt Zugonics Péter Pintér János Vojvoda István
Kőér u. Veilandics Zoltán

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71327 PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE máj. 29. 15:00 Kiss Attila Németh Gábor Bujka János Schlosser Jenő
Miskolc, Kemény D. Győri Attila

71380 HVSC - Balaton VK máj. 29. 15:00 Pásztor Antal Tóth Bence Berki András Pengő László
Hmvásárhely Tóth Sándor

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71428 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo máj. 29. 15:15 Fülöp Ádám Dobos Viola Donauer Márk dr. Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Bors Dorottya

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73233 ASI DSE - HVSC máj. 29. 15:30 Varga Márk Horváth Márton Némethy Richárd Petik Gyula
Pécs-Abay

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71529 Ceglédi VSE - TVSE máj. 29. 15:45 Monostori Péter Döme Máté Diana Mohi Márk Wolf Péter
Cegléd Stefanidesz László Levente

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71431 BFSE - UVSE II. máj. 29. 16:00 Veilandics Zoltán Zugonics Péter Csanádi Zsolt Vojvoda István
Kőér u. Pintér János

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71328 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo máj. 29. 16:30 Bors Dorottya Dobos Viola Fülöp Ádám Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Donauer Márk dr.

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71580 HVSC - Balaton VK máj. 29. 16:30 Tóth Sándor Tóth Bence Pásztor Antal Pengő László
Hmvásárhely Berki András

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71329 Ceglédi VSE - TVSE máj. 29. 17:00 Stefanidesz László Levente Máté Diana Monostori Péter Döme Wolf Péter
Cegléd Mohi Márk

71331 BFSE - UVSE II. máj. 29. 17:30 Pintér János Zugonics Péter Veilandics Zoltán Vojvoda István
Kőér u. Csanádi Zsolt

Osztályozó
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73256 Szentesi VK - Kanizsa Vízilabda Kf jún. 01. 17:00
Szentes - fedett

Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73111 Balaton VK - SZVTK jún. 04. 10:00 Juhász Tibor Barta Lajos Miklós Dóra
Mórahalom

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71526 YBL WPC - BFSE jún. 04. 11:30 Vogel Gábor Mészáros Kitty Donauer Márk dr.
Komjádi Truszka Levente Vilmos

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71426 YBL WPC - BFSE jún. 04. 12:45 Truszka Levente Vilmos Mészáros Kitty Vogel Gábor
Komjádi Donauer Márk dr.

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71326 YBL WPC - BFSE jún. 04. 14:00 Donauer Márk dr. Mészáros Kitty Truszka Levente Vilmos
Komjádi Vogel Gábor

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71432 Fehérvár VSE - BFSE jún. 05. 10:00
Székesfehérvár

71483 Polo Academy Bp - HVSC jún. 05. 10:00
Kőér u.

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71533 UVSE II. - Békéscsaba jún. 05. 10:00
Hajós 33m-es

71534 YBL WPC - Ceglédi VSE jún. 05. 10:00
Komjádi

71535 TVSE - Oázis SC jún. 05. 10:00
Tatabánya

71582 Győri VSE - Váci VSE jún. 05. 10:00
Aqua SK Győr

71536 Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc jún. 05. 11:00 Marnitz Miklós
Leányfalu

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71332 Fehérvár VSE - BFSE jún. 05. 11:15
Székesfehérvár

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71434 YBL WPC - Ceglédi VSE jún. 05. 11:15
Komjádi

71482 Győri VSE - Váci VSE jún. 05. 11:15
Aqua SK Győr

Osztályozó
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73257 Kanizsa Vízilabda Kf - Szentesi VK jún. 05. 11:30
Nagykanizsa

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71433 UVSE II. - Békéscsaba jún. 05. 11:30
Hajós 33m-es

71435 TVSE - Oázis SC jún. 05. 11:30
Tatabánya

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71583 Polo Academy Bp - HVSC jún. 05. 11:30
Kőér u.

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71436 Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc jún. 05. 12:15 Marnitz Miklós
Leányfalu

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71334 YBL WPC - Ceglédi VSE jún. 05. 12:30
Komjádi

71335 TVSE - Oázis SC jún. 05. 12:30
Tatabánya

71382 Győri VSE - Váci VSE jún. 05. 12:30
Aqua SK Győr

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71532 Fehérvár VSE - BFSE jún. 05. 12:30
Székesfehérvár

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71333 UVSE II. - Békéscsaba jún. 05. 13:00
Hajós 33m-es

71383 Polo Academy Bp - HVSC jún. 05. 13:00
Kőér u.

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71585 Soproni VSE - AQUA SE jún. 05. 13:00
Sopron

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71336 Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-Miskolc jún. 05. 13:30 Marnitz Miklós
Leányfalu

BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71586 KVSE - Sportliget jún. 05. 14:00
Nagykanizsa

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71485 Soproni VSE - AQUA SE jún. 05. 14:30
Sopron

BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71386 KVSE - Sportliget jún. 05. 15:30
Nagykanizsa

71385 Soproni VSE - AQUA SE jún. 05. 15:45
Sopron

BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
71486 KVSE - Sportliget jún. 05. 16:45
Nagykanizsa