Egyéb
BENU Női Magyar Kupa: a 9. játéknap FTC-sikerrel indult
2020. augusztus 24. 19:03
Béres Gergely csapata Tatabányán nyert magabiztosan, így jó eséllyel harcol tovább az elődöntőbe jutásért.
A sorozat 9. játéknapja kezdődött meg hétfőn.
Az A-csoportban az FTC Tatabányán kiváló védekezéssel, Kasó Orsolya és Neszmély Boglárka védéseivel mindössze két kapott góllal győzött 13-2-re, s így megelőzte az Egert, és a csoportban jó eséllyel harcolhatja ki az elődöntőbe jutást.
BENU Női Magyar Kupa
A-csoport:
UVSE-Hunguest Hotels, FTC-Telekom Waterpolo, ZF-Eger, Hungerit-Szentes, Tatabánya
B-csoport:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo, III. kerületi TVE, Szegedi NVE, Budapesti Honvéd
9. játéknap
Augusztus 24., hétfő
A-csoport
Tatabánya-FTC, Tatabánya 2-13 (0-2, 0-2, 1-4, 1-5)
Gólszerzők: Zantleitner, Szedlák, ill. Vályi 3, Kövesdi 2, Illés, Kuna, Muzsnay, Máté, Petik, Pőcze, Jenei, Krénusz
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
Az állás:
1. UVSE 15 pont (6)
2. FTC 15 pont (6)
3. Eger 15 pont (7 mérkőzés)
4. Szentes 3 pont (6)
5. Tatabánya 0 pont (7)
B-csoport
III. kerületi TVE-Dunaújváros, III. kerületi TVE-uszoda - elhalasztva
Augusztus 25., kedd
A-csoport
Eger-UVSE, Eger, 19:00
Augusztus 26., szerda
B-csoport
Honvéd-BVSC, Kőér-uszoda, 12:00
Az állás:
1. Dunaújváros 18 pont (6 mérkőzés)
2. BVSC-Zugló 12 pont (5)
3. III. kerületi TVE 12 pont (6)
4. Szegedi NVE 3 pont (7)
5. Budapesti Honvéd 0 pont (6)
Részletes program itt!
Az A-csoportban az FTC Tatabányán kiváló védekezéssel, Kasó Orsolya és Neszmély Boglárka védéseivel mindössze két kapott góllal győzött 13-2-re, s így megelőzte az Egert, és a csoportban jó eséllyel harcolhatja ki az elődöntőbe jutást.
BENU Női Magyar Kupa
A-csoport:
UVSE-Hunguest Hotels, FTC-Telekom Waterpolo, ZF-Eger, Hungerit-Szentes, Tatabánya
B-csoport:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo, III. kerületi TVE, Szegedi NVE, Budapesti Honvéd
9. játéknap
Augusztus 24., hétfő
A-csoport
Tatabánya-FTC, Tatabánya 2-13 (0-2, 0-2, 1-4, 1-5)
Gólszerzők: Zantleitner, Szedlák, ill. Vályi 3, Kövesdi 2, Illés, Kuna, Muzsnay, Máté, Petik, Pőcze, Jenei, Krénusz
(Teljes jegyzőkönyv: itt)
Az állás:
1. UVSE 15 pont (6)
2. FTC 15 pont (6)
3. Eger 15 pont (7 mérkőzés)
4. Szentes 3 pont (6)
5. Tatabánya 0 pont (7)
B-csoport
III. kerületi TVE-Dunaújváros, III. kerületi TVE-uszoda - elhalasztva
Augusztus 25., kedd
A-csoport
Eger-UVSE, Eger, 19:00
Augusztus 26., szerda
B-csoport
Honvéd-BVSC, Kőér-uszoda, 12:00
Az állás:
1. Dunaújváros 18 pont (6 mérkőzés)
2. BVSC-Zugló 12 pont (5)
3. III. kerületi TVE 12 pont (6)
4. Szegedi NVE 3 pont (7)
5. Budapesti Honvéd 0 pont (6)
Részletes program itt!
Vízilabda hírek
benu magyar kupa