VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1981. 08. 15.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
67
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Eszterházy SC2023/09/1614 - 19
Neptun VSC - PTE-PEAC2024/04/0611 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - BVSC2024/03/164 - 10
UVSE - MAFC-INFINITYN2024/05/1218 - 6
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/1317 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/1313 - 13
MAFC-INFINITYN - Váci Vízilabda SE2024/04/1315 - 12
Szentesi Üdülőközpont - PTE-PEAC2024/04/2716 - 8
Invictus SC - Békéscsaba2024/04/275 - 11
Invictus SC - PTE-PEAC2024/04/275 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Egri Vízilabda Klub2024/04/285 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1221 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/245 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2712 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1422 - 0
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/295 - 12
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/1012 - 2
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/073 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/246 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/01/2725 - 3
Kaposvár VK - Egri Vízilabda Klub2024/04/288 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1413 - 8
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/298 - 19
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1210 - 12
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/102 - 3
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/0713 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1816 - 13
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2414 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szentesi VK2024/04/145 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 7
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/2433 - 2
BVSC-Zugló - Szentesi VK2024/04/146 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - TVSE Vízilabda Kft IV2024/05/057 - 9
POLO Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/056 - 12
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - BVSC-Zugló2024/04/204 - 11
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - BVSC-Zugló2024/04/202 - 27
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/076 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. Kerületi TVE2023/09/3010 - 12
OSC Kft. - MVLC2023/09/307 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/0616 - 3
OSC VSE - BVSC2024/04/069 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - BVSC2024/02/244 - 10
OSC Kft. - Sport és Szabadidő Kft2024/02/2412 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Százhalombatta2024/03/0219 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/03/0215 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - OSC VSE II2023/10/073 - 8
Kistarcsa - OSC VSE II2023/10/076 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Latorca2023/10/0713 - 7
OSC VSE - PSN Zrt.2023/12/098 - 5
Balaton Vízilabda Klub - KSI SE2023/12/093 - 16
Váci Vízilabda Sport Egyesület - III. kerületi TVE2024/02/1715 - 0
Kistarcsa - Sport és Szabadidő Kft2024/02/172 - 13
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2024/03/097 - 14
Váci Vízilabda Sport Egyesület - OSC VSE II2024/03/099 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/05/250 - 0
UVSE - PSN Zrt.2024/05/250 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/030 - 0
Soproni VSE - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2024/03/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2024/03/030 - 0
Soproni VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/030 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2024/05/0431 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Cápa VK2024/05/0410 - 11
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohács 2 - PSN Zrt.2023/10/288 - 20
Velencei-tavi UVE - PSN Zrt.2023/10/280 - 15
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - MVLC2024/05/114 - 19
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Pilisvörösvár2024/05/1111 - 9
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda Klub2024/05/119 - 15
Időmérő
44
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3013 - 9
OSC VSE - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/3015 - 6
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/12/0217 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2023/12/0219 - 7
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/0211 - 8
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/138 - 5
Békéscsaba - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/279 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi Üdülőközpont2024/04/2712 - 24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/247 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2718 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget S.E.2023/10/1417 - 7
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/2913 - 16
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2024/03/1010 - 12
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/076 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Egri Vízilabda Klub2024/04/283 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/129 - 25
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szentesi VK2024/04/1412 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 9
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2413 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2024/05/0514 - 1
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft IV2024/05/0510 - 5
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - KSI SE2024/04/205 - 18
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - KSI SE2024/04/203 - 31
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - WPBSE2024/03/1016 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/09/3016 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2024/04/0610 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - KSI SE2024/02/2411 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2024/03/0211 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0716 - 5
Sport és Szabadidő Kft - KIS-PINGVIN SE2023/10/075 - 13
Sport és Szabadidő Kft - Kistarcsa2023/10/0713 - 8
KSI SE - UVSE2023/12/0920 - 5
Kistarcsa - OSC VSE II2024/02/179 - 3
Latorca - OSC VSE II2024/02/1711 - 9
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0910 - 15
Kistarcsa - III. kerületi TVE2024/03/0911 - 9
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/05/250 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Mohacs 32024/05/0437 - 2
Velencei-tavi UVE - Mohacs 32024/05/0414 - 15
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/280 - 15
Mohács 2 - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/283 - 18
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/05/1112 - 10
Zempléni Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/05/119 - 9
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2024/05/1118 - 4
2022/2023
meccs
Játékvezető
80
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/2312 - 4
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Soproni VSE2023/02/255 - 11
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Új-Hullám SE2023/02/2511 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2023/04/1510 - 11
Erzsébeti SMTK - Békéscsaba2023/04/1512 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Invictus SC2023/04/159 - 8
Békéscsaba - Soproni VSE2023/05/0610 - 7
Invictus SC - Békéscsaba2023/05/0613 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2022/10/307 - 18
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/0417 - 3
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1110 - 20
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/02/087 - 13
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/059 - 10
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/167 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Balaton Vízilabda Klub2022/10/0918 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/164 - 17
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2022/10/3012 - 14
III. Kerületi TVE - UVSE II.2022/11/025 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE2022/11/0619 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda SE2022/11/2717 - 4
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/045 - 20
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1117 - 7
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/059 - 11
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1913 - 6
SZVPS II - Kanizsa Vízilabda SE2023/03/2613 - 20
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/1616 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Balaton Vízilabda Klub2022/10/0914 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/1613 - 10
III. kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/11/025 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE2022/11/066 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/11/275 - 18
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/02/087 - 13
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1913 - 2
SZVPS II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/03/267 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - III. kerületi TVE2022/11/057 - 4
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/11/0530 - 9
Győri VSE - POLO Sport Club2023/05/2026 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/05/209 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - WP Brothers SE2022/11/2018 - 6
1427 JSMA - MAFC-BME-INFINITYN2022/11/2010 - 11
Hegyvidék-YBL - Sportliget S.E.2022/11/205 - 10
WP Brothers SE - Oázis SC2023/03/127 - 15
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/235 - 24
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/04/2312 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/02/1111 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/02/1123 - 1
YBL WPC II. - Vasas Sport Club2023/04/2910 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/2919 - 5
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - KSI SE2023/03/043 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0416 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - BVSC2022/10/0818 - 3
YBL WPC - Oázis SC2022/10/0813 - 5
OSC VSE - KSI SE2023/03/183 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/03/1817 - 2
Oázis SC - Mom Sport YBL2023/03/1812 - 8
Vasas Sport Club - KSI SE2023/05/134 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Mom Sport YBL2023/05/1322 - 0
Sportliget SE - Oázis SC2023/05/134 - 15
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2022/09/174 - 16
Sportliget Sport Egyesület - Vágta Multisport Club2022/09/1715 - 6
YBL WPC - Vágta Multisport Club2022/10/2925 - 2
BVSC - Sportliget Sport Egyesület2022/10/298 - 10
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/2910 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - KIS-PINGVIN SE2022/10/221 - 16
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2022/10/2219 - 9
VÁGTA Multisport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/038 - 4
Pilisvörösvár - YBL WPC II.2022/12/035 - 11
YBL WPC II. - VÁGTA Multisport Club2022/12/1711 - 10
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2022/12/1716 - 6
III. Kerületi TVE - Aquaworm Kft2023/01/074 - 19
MATE-GEAC-MSA - OSC VSE II.2023/01/070 - 2
MVLC - UVSE II.2023/02/046 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/02/0414 - 9
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2023/02/184 - 3
III. Kerületi TVE - Polo Academy Sport Club2023/02/1812 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - OSC VSE2022/10/153 - 18
Kistarcsa - OSC VSE II2023/03/114 - 10
Új-Hullám SE B - III. kerületi TVE2023/03/117 - 6
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2023/03/1110 - 9
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Győri VSE2022/11/059 - 9
Időmérő
59
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Endo Plus Service-Honvéd2022/11/1910 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - BVSC-Zugló2023/01/2810 - 16
Szolnoki Dózsa - UVSE Vízilabda Kft.2023/03/2518 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/04/0112 - 14
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2023/04/1912 - 13
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZNVE - BVSC2023/01/288 - 12
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2022/10/1514 - 13
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - DVSE2022/11/125 - 16
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Polo Academy Sport Club2023/02/2512 - 7
Polo Academy Sport Club - Soproni VSE2023/02/258 - 13
Erzsébeti SMTK - Invictus SC2023/04/1510 - 15
Invictus SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/05/068 - 7
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Soproni VSE2023/05/067 - 12
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Szentesi VK2022/11/0914 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Ifi-serdülő2022/10/0911 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - AQUA SE Nyíregyháza2022/10/169 - 7
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/11/0211 - 16
Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE2022/11/069 - 4
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/11/2729 - 3
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/196 - 3
SZVPS II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/03/269 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/02/088 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2022/10/307 - 15
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/049 - 14
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1111 - 7
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/0512 - 7
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2023/04/167 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - III. kerületi TVE2022/11/0512 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2033 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/11/209 - 8
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Szent István Polo2023/03/056 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/02/1112 - 6
Oázis SC - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/04/2925 - 6
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/0411 - 11
Sportliget SE - BVSC2023/03/042 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Mom Sport YBL2022/10/089 - 5
Sportliget SE - FTC-Telekom Waterpolo2022/10/085 - 7
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/03/1813 - 3
Sportliget SE - FTC Utánpótlás2023/03/180 - 28
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/05/130 - 16
BVSC - FTC-Telekom Waterpolo2023/05/136 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/09/173 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
VÁGTA Multisport Club - MATE-GEAC-MSA2022/10/223 - 17
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Pilisvörösvár2022/10/2210 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Kópé UVSE2022/12/036 - 10
BVSC-Zugló II - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/12/035 - 10
BVSC-Zugló II - Kópé UVSE2022/12/178 - 13
Pilisvörösvár - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/175 - 8
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/01/0710 - 6
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2023/01/077 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Sport és Szabadidő Kft2023/02/0419 - 4
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/02/048 - 12
Aquaworm Kft - Százhalombatta2023/02/1817 - 7
Oázis SC - OSC VSE II.2023/02/189 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/159 - 5
BVSC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/10/1515 - 7
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Sportsziget SE2023/03/119 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/115 - 7
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Pápai SE2022/11/0515 - 3