VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1964. 05. 29.
Dunakeszi
2023/2024
meccs
Ellenőr
187
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/1620 - 14
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC-Zugló2023/10/118 - 13
OSC VSE - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/1414 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/10/2110 - 11
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/10/288 - 18
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/0512 - 9
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/11/1115 - 14
PannErgy-MVLC-Miskolc - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/297 - 8
Egri Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/12/0210 - 13
KSI - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/0214 - 12
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2024/03/1614 - 23
Kaposvár - OSC VSE2024/03/238 - 10
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2024/04/0611 - 8
PannErgy-MVLC-Miskolc - Pécsi VSK2024/04/1312 - 10
KSI - Pécsi VSK2024/04/236 - 8
Kaposvár - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0311 - 25
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2024/05/1014 - 12
BVSC-Zugló - OSC VSE2024/05/1513 - 15
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - FTC2023/11/2212 - 16
BVSC-Zugló - III. kerületi TVE2024/04/1012 - 8
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/2712 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3016 - 3
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/08/2521 - 11
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Eszterházy SC2023/12/1612 - 5
Ceglédi VSE - Tatabányai Vízmű SE2024/02/1013 - 7
Eszterházy SC - ASI DSE2024/04/0611 - 8
Neptun VSC - Tatabányai Vízmű SE2024/05/118 - 10
DVSE - OSC Kft.2024/05/250 - 0
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/11/189 - 7
UVSE - FTC2024/01/2016 - 5
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - ELTE BEAC2024/05/1112 - 15
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2024/05/1113 - 19
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - ELTE BEAC2024/05/1110 - 22
MATE-GEAC-MSA - Semmelweis VKS2024/05/1113 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/247 - 10
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0117 - 6
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1115 - 12
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1921 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2217 - 15
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/2411 - 12
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0711 - 9
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/2116 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/2310 - 15
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0820 - 10
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1513 - 15
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/2913 - 11
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2621 - 11
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2023/12/0320 - 15
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1019 - 18
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/118 - 9
MVLC - YBL WPC2024/02/1819 - 10
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1013 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/179 - 13
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/04/149 - 18
Budafóka XXII. SE - Sportliget S.E.2024/05/1218 - 17
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/177 - 11
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/245 - 16
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0121 - 3
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1911 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/225 - 16
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/03/2410 - 13
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0712 - 9
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/219 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/235 - 15
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0818 - 2
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1511 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/298 - 9
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2614 - 9
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2023/12/0318 - 9
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1020 - 4
Tatabányai Vízmű SE - III. Kerületi TVE2024/02/1117 - 8
MVLC - YBL WPC2024/02/1820 - 17
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1012 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/1715 - 5
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/1410 - 11
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/122 - 11
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Egri Vízilabda Klub2023/08/0410 - 7
KSI SE - MVLC2023/08/1717 - 8
AVUS - Tatabánya VSE2023/08/1816 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/1718 - 7
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/246 - 19
FTC Utánpótlás - Kaposvár VK2023/10/0122 - 5
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1914 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2210 - 21
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/2411 - 7
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0717 - 6
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/214 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/237 - 16
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0817 - 9
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1510 - 5
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/2911 - 9
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2612 - 6
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/12/037 - 13
III. kerületi TVE - Százhalombatta2023/12/1010 - 9
Tatabányai Vízmű SE - III. kerületi TVE2024/02/1111 - 8
MVLC - YBL WPC2024/02/1817 - 3
III. kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1021 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/178 - 7
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/04/1410 - 8
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/129 - 13
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/260 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 21
Szentesi VK - III. kerületi TVE2023/11/1221 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0314 - 13
BVSC - KSI SE2024/05/240 - 0
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 15
Szentesi VK - III. kerületi TVE2023/11/1220 - 1
FTC Vízilabda Utánpótlás - KSI SE2024/03/035 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2023/10/082 - 39
Szentesi VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/1232 - 0
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0311 - 18
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/047 - 12
KSI SE - Szentesi VK2024/05/0412 - 14
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/05/046 - 11
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/047 - 14
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - ZF-Eger2024/02/1416 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd2024/02/2426 - 27
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Új-Hullám SE2023/10/0123 - 4
YBL JUNIOR - YBL WPC2023/10/2911 - 9
WPBSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/298 - 14
FTC - OSC Kft.2023/11/1914 - 9
Semmelweis VKS - WPBSE2023/12/1022 - 8
III.Kerületi TVE - HETE2023/12/1017 - 10
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/0511 - 20
Ozorai-Hullámtörők SC - Új-Hullám SE2024/05/058 - 17
MAFC-BME-INFINITYN - Semmelweis VKS2024/05/057 - 16
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/10/148 - 4
OSC Kft. - KSI SE2023/10/147 - 15
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/146 - 15
BVSC - OSC Kft.2023/11/258 - 5
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/2517 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2023/10/288 - 12
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/10/286 - 15
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/2815 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/093 - 10
FTC Utánpótlás - UVSE II.2023/12/0911 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/092 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2023/12/099 - 7
Százhalombatta - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2419 - 3
OSC VSE - Polo Academy Sport Club2024/02/2417 - 3
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2024/02/246 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/04/274 - 12
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/274 - 13
OSC VSE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2721 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/11/182 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/11/1810 - 4
KIS-PINGVIN SE - KÓPÉ ÚVSE II.2023/11/1816 - 1
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/02/105 - 14
Sport és Szabadidő Kft - Százhalombatta2024/02/1015 - 5
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2024/02/1011 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/208 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/203 - 7
UVSE I - KSI SE2024/04/2013 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - SOTE VKS2023/10/079 - 7
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/10/0712 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/10/073 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/10/0716 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Egri Vízilabda Klub2023/10/0713 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/10/076 - 6
III. kerületi TVE - ASI-VASAS2023/11/042 - 17
Kópé UVSE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/11/044 - 8
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/11/046 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/12/1912 - 1
Oázis SC - MATE-GEAC-MSA2024/03/095 - 8
SOTE VKS - Kópé UVSE2024/03/0912 - 10
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2024/03/094 - 11
Kópé UVSE - ASI-VASAS2024/03/095 - 12
KIS-PINGVIN SE - SOTE VKS2024/03/096 - 12
MATE-GEAC-MSA - ASI-VASAS2024/03/0912 - 12
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - OSC VSE2024/01/280 - 0
FTC Utánpótlás III. - Budafóka XXII. SE2024/01/280 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Egri VizilabdaKlub2024/01/280 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/114 - 9
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/1113 - 2
Győri Vízisport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/02/113 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/119 - 4
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/02/115 - 5
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2024/02/1112 - 3
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
JSMA - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/04/211 - 16
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2114 - 7
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - JSMA2024/04/2110 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - Egri Vízilabda Klub2024/04/212 - 16
Egri Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/2113 - 2
2022/2023
meccs
Ellenőr
63
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/03/256 - 13
Kaposvár - OSC VSE2023/04/0110 - 14
MVLC - UVSE Vízilabda Kft.2023/04/1211 - 10
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2023/04/1516 - 12
BVSC-Zugló - Pécsi VSK2023/04/2213 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/05/176 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/05/045 - 12
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1810 - 10
DVSE - Oázis SC2023/03/2419 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/03/167 - 9
Szentesi VK - AVUS2023/04/307 - 14
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2110 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/03/1613 - 15
Szentesi VK - AVUS2023/04/3010 - 16
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2111 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/03/166 - 14
Szentesi VK - AVUS2023/04/3014 - 8
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2113 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/03/1917 - 11
Szentesi VK - KSI SE2023/04/1613 - 8
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/309 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/03/1916 - 11
Szentesi VK - KSI SE2023/04/169 - 13
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/304 - 9
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/05/069 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - POLO Sport Club2023/03/1915 - 9
Szentesi VK - KSI SE2023/04/168 - 15
Szentesi VK - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/308 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2023/04/029 - 10
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/04/0211 - 11
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/235 - 24
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/04/2312 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/03/2511 - 17
Oázis SC - OSC Kft.2023/03/255 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/03/2512 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sportliget Sport Egyesület2023/06/107 - 6
Vágta Multisport Club - YBL WPC2023/06/101 - 12
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC2023/06/101 - 18
BVSC - Vágta Multisport Club2023/06/1023 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/175 - 12
YBL WPC - Pilisvörösvár2023/06/1720 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - OSC VSE II.2023/04/2215 - 9
KIS-PINGVIN SE - Polo Academy Sport Club2023/04/228 - 7
Oázis SC - Százhalombatta2023/04/2212 - 8
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/067 - 10
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/0613 - 14
OSC VSE - KSI SE2023/05/0615 - 7
UVSE I - BVSC-Zugló2023/05/0617 - 9
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Kft2023/05/1312 - 19
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2023/05/1311 - 5
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/05/138 - 17
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/05/137 - 5
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2023/05/1311 - 7
BVSC-Zugló II - YBL WPC II.2023/06/1016 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/04/1110 - 6
Kópé UVSE - Egri Vízilabda Klub2023/04/114 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/115 - 6
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/05/273 - 12
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/2710 - 5
SOTE VKS - FTC Utánpótlás2023/05/275 - 17
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/176 - 3
Új-Hullám SE B - Sportsziget SE2023/06/173 - 5