MŰSOR
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
51026 | 01. 20. 18:30 | Szeged SZTE | BVSC-Zugló Diapolo | 4 - 18 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
50587 | 01. 20. 11:00 | Kaposvári Vízilabda Klub | Koelner-Csongrád | 16 - 1 | Kaposvári Városi Fürdő |
50040 | 01. 20. 11:45 | PSN Zrt. Sportiskola | KSI SE | 5 - 20 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
50039 | 01. 20. 12:00 | Budapesti Honvéd Sport Egyesület | ZF-Eger | 8 - 10 | Tüzér utcai Uszoda |
50037 | 01. 20. 12:30 | Market-Vasas | Tiszavirág-Szegedi Vízipóló Suli | 17 - 9 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50584 | 01. 20. 12:30 | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | A-HID OSC ÚJBUDA | 6 - 18 | Kecskeméti Élményfürdő |
50585 | 01. 20. 12:30 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 5 - 21 | Leányfalu Termálfürdő |
50589 | 01. 20. 13:00 | Vidám Vízilovak VCE | HVSC | 5 - 10 | Kőér utcai uszoda |
50043 | 01. 20. 13:15 | PannErgy-MVLC-Miskolc | BVSC-Zugló | 10 - 14 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
50041 | 01. 20. 14:00 | Szolnoki Dózsa | Debrecen | 7 - 10 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
50038 | 01. 20. 16:30 | LEGRAND SZENTES | AVUS | 9 - 10 | Szentesi Uszoda - fedett |
50583 | 01. 20. 16:30 | YBL WPC | Oázis Sport Club | 10 - 16 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50586 | 01. 20. 17:30 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Swietelsky Békéscsaba | 17 - 7 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
50588 | 01. 20. 17:30 | UVSE Hunguest Hotels II. | Ceglédi VSE | 14 - 8 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
49860 | 01. 20. 10:00 | UVSE Hunguest Hotels I. | FTC-Telekom Waterpolo | 7 - 12 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50407 | 01. 20. 10:00 | Vidám Vízilovak VCE | HVSC | 19 - 4 | Kőér utcai uszoda |
49857 | 01. 20. 10:30 | Budapesti Honvéd Sportegyesület | ZF-Eger | 8 - 5 | Tüzér utcai Uszoda |
49858 | 01. 20. 10:30 | PSN Zrt. Sportiskola | KSI SE | 9 - 20 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
49859 | 01. 20. 11:00 | Szolnoki Dózsa | Debrecen | 13 - 12 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
49855 | 01. 20. 11:15 | Market-Vasas | Rossmann-Szegedi Vízipóló Suli | 12 - 8 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50402 | 01. 20. 11:15 | Kecskeméti Junior Sport Kft. | A-HID OSC ÚJBUDA | 7 - 19 | Kecskeméti Élményfürdő |
50403 | 01. 20. 11:15 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 12 - 9 | Leányfalu Termálfürdő |
50405 | 01. 20. 12:15 | Kaposvári Vízilabda Klub | Koelner Csongrád | 14 - 7 | Kaposvári Városi Fürdő |
49856 | 01. 20. 14:00 | LEGRAND SZENTES | AVUS | 13 - 6 | Szentesi Uszoda - fedett |
49861 | 01. 20. 14:30 | PannErgy-MVLC-Miskolc | BVSC-Zugló | 8 - 18 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
50406 | 01. 20. 14:30 | UVSE Hunguest Hotels II. | Ceglédi VSE | 18 - 5 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50404 | 01. 20. 15:00 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Swietelsky Békéscsaba | 15 - 2 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
50401 | 01. 20. 15:15 | YBL WPC | Oázis Sport Club | 12 - 8 | Komjádi Béla Sportuszoda |
BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
49673 | 01. 20. 10:00 | Market-Vasas | Mercedes-Szegedi Vízipóló Suli | 12 - 9 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50220 | 01. 20. 10:00 | Kecskeméti Junior Sport Kft. | A-HID OSC ÚJBUDA | 10 - 6 | Kecskeméti Élményfürdő |
50221 | 01. 20. 10:00 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 9 - 8 | Leányfalu Termálfürdő |
49678 | 01. 20. 11:30 | UVSE Hunguest Hotels I. | FTC-Telekom Waterpolo | 11 - 9 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50225 | 01. 20. 11:30 | Vidám Vízilovak VCE | HVSC | 11 - 7 | Kőér utcai uszoda |
49679 | 01. 20. 12:00 | PannErgy-MVLC-Miskolc | BVSC-Zugló | 7 - 15 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
49677 | 01. 20. 12:30 | Szolnoki Dózsa | Debrecen | 15 - 12 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
49676 | 01. 20. 13:00 | PSN Zrt. Sportiskola | KSI SE | 11 - 15 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
49675 | 01. 20. 13:30 | Budapesti Honvéd Sportegyesület | ZF-Eger | 11 - 7 | Tüzér utcai Uszoda |
50223 | 01. 20. 13:30 | Kaposvári Vízilabda Klub | Aeroprodukt-Csongrád | 9 - 14 | Kaposvári Városi Fürdő |
50219 | 01. 20. 14:00 | YBL WPC | Oázis Sport Club | 15 - 13 | Komjádi Béla Sportuszoda |
49674 | 01. 20. 15:15 | LEGRAND SZENTES | AVUS | 13 - 2 | Szentesi Uszoda - fedett |
50224 | 01. 20. 16:00 | UVSE Hunguest Hotels II. | Ceglédi VSE | 12 - 11 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50222 | 01. 20. 16:15 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Swietelsky Békéscsaba | 6 - 13 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
52017 | 01. 20. 08:00 | Vojvodina | ZF-Eger | 3 - 8 | Szentesi Uszoda - fedett |
52016 | 01. 20. 09:00 | Szegedi Vízipóló Suli | AQUA SE Nyíregyháza | 14 - 5 | Szentesi Uszoda - fedett |
52082 | 01. 20. 09:00 | Crisul Oradea | DMTK-KVSE AQUASPORT SE | 15 - 0 | Békéscsabai uszoda |
52085 | 01. 20. 09:50 | Békéscsaba | Túri Fullánkok - Invictus SC | 15 - 3 | Békéscsabai uszoda |
52018 | 01. 20. 10:00 | Szentes fiú | Szolnoki Dózsa | 2 - 8 | Szentesi Uszoda - fedett |
52083 | 01. 20. 10:40 | Szentes Lány | Dynamo Ungvar 2007 | 14 - 3 | Békéscsabai uszoda |
52019 | 01. 20. 11:00 | ZF-Eger | Szegedi Vízipóló Suli | 4 - 4 | Szentesi Uszoda - fedett |
52084 | 01. 20. 11:30 | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) | Spartak Szabadka vegyes | 4 - 18 | Békéscsabai uszoda |
52020 | 01. 20. 12:00 | Szolnoki Dózsa | Vojvodina | 8 - 5 | Szentesi Uszoda - fedett |
52086 | 01. 20. 12:20 | Crisul Oradea | Dynamo Ungvar 2007 | 11 - 5 | Békéscsabai uszoda |
52021 | 01. 20. 13:00 | AQUA SE Nyíregyháza | Szentes fiú | 4 - 5 | Szentesi Uszoda - fedett |
52087 | 01. 20. 13:10 | Túri Fullánkok - Invictus SC | DMTK-KVSE AQUASPORT SE | 15 - 0 | Békéscsabai uszoda |
52088 | 01. 20. 14:00 | Szentes Lány | Spartak Szabadka vegyes | 7 - 5 | Békéscsabai uszoda |
52089 | 01. 20. 14:50 | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) | Békéscsaba | 0 - 15 | Békéscsabai uszoda |
Budapesti Baby Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
51450 | 01. 20. 10:00 | A-HID OSC ÚJBUDA | KSI SE | 0 - 0 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
51449 | 01. 20. 11:00 | Ceglédi VSE | FTC-Telekom Waterpolo | 0 - 0 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
51448 | 01. 20. 12:00 | BVSC-Zugló | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) | 0 - 0 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
51447 | 01. 20. 13:00 | UVSE Vízilabda Sportegyesület I. | HUVK SE | 0 - 0 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
51451 | 01. 20. 14:00 | Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub Sportegyesület | KÓPÉ ÚVSE | 0 - 0 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
2019. évi Téli Kupa
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
52824 | 01. 20. 10:00 | Sportliget S.E. | Vidám Vízilovak | 13 - 10 | Szőnyi út 50-es sátor |
52814 | 01. 20. 11:00 | ASI DSE 2 | UVSE Vízilabda Sportegyesület | 19 - 8 | Szőnyi út 50-es sátor |
52823 | 01. 20. 12:00 | HETE | Soproni VSE | 7 - 7 | Szőnyi út 50-es sátor |
52813 | 01. 20. 13:00 | Fehérvár Vízilabda SE | Oázis Sport Club | 11 - 15 | Szőnyi út 50-es sátor |
Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
52445 | 01. 20. 11:00 | Miskolci Atlétikai Futbal Club | Zempléni Vízilabda Klub | 5 - 7 | Sátoraljaújhelyi uszoda |
52440 | 01. 20. 12:00 | Octopus BVSE | TIARA SE | 21 - 10 | Sátoraljaújhelyi uszoda |
52441 | 01. 20. 13:00 | Zempléni Vízilabda Klub | Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club | 18 - 8 | Sátoraljaújhelyi uszoda |
52442 | 01. 20. 14:00 | Miskolci Atlétikai Futbal Club | REVSE-Esztergom | 20 - 0 | Sátoraljaújhelyi uszoda |
52443 | 01. 20. 15:00 | Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club | Octopus BVSE | 8 - 16 | Sátoraljaújhelyi uszoda |
52444 | 01. 20. 16:00 | REVSE-Esztergom | TIARA SE | 2 - 12 | Sátoraljaújhelyi uszoda |