MŰSOR
BENU Férfi Magyar Kupa
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
52405 | 11. 18. 19:00 | A-HID OSC ÚJBUDA | Szolnoki Dózsa | 7 - 7 | Nyéki Imre Uszoda - fedett |
Női Magyar Kupa
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
52415 | 11. 18. 18:00 | HUNGERIT SZENTES | BVSC-Zugló Diapolo | 6 - 18 | Szentesi Uszoda - fedett |
BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
50015 | 11. 18. 11:00 | FTC-Telekom Waterpolo | Debrecen | 9 - 11 | FTC Uszoda - Népliget |
50557 | 11. 18. 11:00 | Kaposvári Vízilabda Klub | Oázis Sport Club | 16 - 9 | Kaposvári Városi Fürdő |
50009 | 11. 18. 12:30 | Market-Vasas | Budapesti Honvéd Sport Egyesület | 13 - 8 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50014 | 11. 18. 12:30 | KSI SE | BVSC-Zugló | 10 - 11 | Széchy Tamás u. Margitsziget |
50561 | 11. 18. 12:30 | Ceglédi VSE | Koelner-Csongrád | 21 - 4 | Ceglédi Városi Uszoda |
50012 | 11. 18. 13:00 | UVSE Hunguest Hotels I. | AVUS | 16 - 3 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50010 | 11. 18. 13:15 | PSN Zrt. Sportiskola | LEGRAND SZENTES | 6 - 15 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
50013 | 11. 18. 13:15 | PannErgy-MVLC-Miskolc | ZF-Eger | 16 - 12 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
50011 | 11. 18. 14:00 | Szolnoki Dózsa | Tiszavirág-Szegedi Vízipóló Suli | 17 - 6 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
50560 | 11. 18. 14:00 | HVSC | Swietelsky Békéscsaba | 16 - 6 | Vásárhelyi Városi Sportuszoda |
50559 | 11. 18. 16:00 | Vidám Vízilovak VCE | TVSE | 6 - 16 | Kőér utcai uszoda |
50555 | 11. 18. 16:30 | YBL WPC | Dunakanyar Waterpolo | 12 - 10 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50556 | 11. 18. 17:30 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | 16 - 3 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
50558 | 11. 18. 17:30 | UVSE Hunguest Hotels II. | A-HID OSC ÚJBUDA | 3 - 7 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
49830 | 11. 18. 10:00 | UVSE Hunguest Hotels I. | AVUS | 15 - 2 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
49829 | 11. 18. 11:00 | Szolnoki Dózsa | Rossmann-Szegedi Vízipóló Suli | 12 - 8 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
49827 | 11. 18. 11:15 | Market-Vasas | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 10 - 7 | Komjádi Béla Sportuszoda |
49832 | 11. 18. 11:15 | KSI SE | BVSC-Zugló | 12 - 7 | Széchy Tamás u. Margitsziget |
50379 | 11. 18. 11:15 | Ceglédi VSE | Koelner Csongrád | 11 - 12 | Ceglédi Városi Uszoda |
50801 | 11. 18. 11:30 | HUVK SE II | Soproni VSE | 14 - 5 | Kőér utcai uszoda |
49828 | 11. 18. 12:00 | PSN Zrt. Sportiskola | LEGRAND SZENTES | 8 - 6 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
49833 | 11. 18. 12:15 | FTC-Telekom Waterpolo | Debrecen | 15 - 8 | FTC Uszoda - Népliget |
50375 | 11. 18. 12:15 | Kaposvári Vízilabda Klub | Oázis Sport Club | 18 - 6 | Kaposvári Városi Fürdő |
50378 | 11. 18. 12:30 | HVSC | Swietelsky Békéscsaba | 5 - 11 | Vásárhelyi Városi Sportuszoda |
50799 | 11. 18. 12:30 | Túri Fullánkok - Invictus SC | Aquaworm Waterpolo Göd | 8 - 25 | Martfűi uszoda |
50377 | 11. 18. 13:00 | Vidám Vízilovak VCE | TVSE | 11 - 6 | Kőér utcai uszoda |
49831 | 11. 18. 14:30 | PannErgy-MVLC-Miskolc | ZF-Eger | 14 - 21 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
50376 | 11. 18. 14:30 | UVSE Hunguest Hotels II. | A-HID OSC ÚJBUDA | 1 - 11 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50374 | 11. 18. 15:00 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Kecskeméti Junior Sport Kft. | 21 - 4 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
50373 | 11. 18. 15:15 | YBL WPC | Dunakanyar Waterpolo | 16 - 15 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50800 | 11. 18. 15:15 | Budafóka XXII. SE | AQUA SE Nyíregyháza | 2 - 16 | Széchy Tamás u. Margitsziget |
50802 | 11. 18. 16:45 | Kanizsa Vízilabda Sportegyesület | Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület | 23 - 14 | Nagykanizsai uszoda |
BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
49052 | 11. 18. 10:00 | Sportliget Sportegyesület | CVK Ú-VSE | 31 - 1 | Aqua Sport központ Győr |
49645 | 11. 18. 10:00 | Market-Vasas | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 3 - 12 | Komjádi Béla Sportuszoda |
49650 | 11. 18. 10:00 | KSI SE | BVSC-Zugló | 15 - 11 | Széchy Tamás u. Margitsziget |
50197 | 11. 18. 10:00 | Ceglédi VSE | Aeroprodukt-Csongrád | 16 - 6 | Ceglédi Városi Uszoda |
50717 | 11. 18. 10:00 | HUVK SE II | Soproni VSE | 15 - 7 | Kőér utcai uszoda |
50196 | 11. 18. 11:00 | HVSC | Swietelsky Békéscsaba | 2 - 14 | Vásárhelyi Városi Sportuszoda |
50715 | 11. 18. 11:00 | Túri Fullánkok - Invictus SC | Aquaworm Waterpolo Göd | 8 - 6 | Martfűi uszoda |
49053 | 11. 18. 11:15 | POLO Sport Club | Balaton Vízilabda Klub | 6 - 18 | Aqua Sport központ Győr |
49648 | 11. 18. 11:30 | UVSE Hunguest Hotels I. | AVUS | 13 - 5 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
49649 | 11. 18. 12:00 | PannErgy-MVLC-Miskolc | ZF-Eger | 9 - 14 | Miskolc, Kemény Dénes Uszoda |
49054 | 11. 18. 12:30 | Győri Vízisport Egyesület | Komárom VSE | 30 - 1 | Aqua Sport központ Győr |
49647 | 11. 18. 12:30 | Szolnoki Dózsa | Mercedes-Szegedi Vízipóló Suli | 16 - 9 | Szolnok, Tiszaligeti uszoda |
49651 | 11. 18. 13:30 | FTC-Telekom Waterpolo | Debrecen | 10 - 6 | FTC Uszoda - Népliget |
50193 | 11. 18. 13:30 | Kaposvári Vízilabda Klub | Oázis Sport Club | 12 - 19 | Kaposvári Városi Fürdő |
49055 | 11. 18. 13:45 | Angyalföldi Sportiskola | Váci VSE | 17 - 4 | Aqua Sport központ Győr |
50191 | 11. 18. 14:00 | YBL WPC | Dunakanyar Waterpolo | 4 - 9 | Komjádi Béla Sportuszoda |
50716 | 11. 18. 14:00 | Budafóka XXII. SE | AQUA SE Nyíregyháza | 2 - 16 | Széchy Tamás u. Margitsziget |
49646 | 11. 18. 14:30 | PSN Zrt. Sportiskola | LEGRAND SZENTES | 16 - 12 | Abay Nemes Oszkár Sportuszoda |
50195 | 11. 18. 14:30 | Vidám Vízilovak VCE | TVSE | 3 - 10 | Kőér utcai uszoda |
50718 | 11. 18. 15:30 | Kanizsa Vízilabda Sportegyesület | Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület | 14 - 18 | Nagykanizsai uszoda |
50194 | 11. 18. 16:00 | UVSE Hunguest Hotels II. | A-HID OSC ÚJBUDA | 8 - 11 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
50192 | 11. 18. 16:15 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Kecskeméti Junior Sport Kft. | 7 - 17 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
48680 | 11. 18. 12:30 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 9 - 10 | Bitskey Aladár uszoda |
48681 | 11. 18. 13:00 | A-HID OSC ÚJBUDA | Győri Vízisport Egyesület | 8 - 13 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
48677 | 11. 18. 13:30 | SZNVE | BVSC-Zugló | 5 - 16 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
48678 | 11. 18. 13:30 | RB- Tatabánya | Csongrád VVSE | 24 - 11 | Tatabányai Sportuszoda |
48676 | 11. 18. 17:30 | FTC-Telekom Waterpolo | UVSE Hunguest Hotels | 0 - 22 | FTC Uszoda - Népliget |
BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
48812 | 11. 18. 11:15 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 15 - 14 | Bitskey Aladár uszoda |
48813 | 11. 18. 11:30 | A-HID OSC ÚJBUDA | Győri Vízisport Egyesület | 9 - 7 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
48809 | 11. 18. 11:45 | SZNVE | BVSC-Zugló | 5 - 17 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
48810 | 11. 18. 12:15 | RB - Tatabánya | Csongrád VVSE | 20 - 5 | Tatabányai Sportuszoda |
48808 | 11. 18. 16:15 | FTC-Telekom Waterpolo | UVSE Hunguest Hotels | 0 - 11 | FTC Uszoda - Népliget |
BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
48941 | 11. 18. 10:00 | SZNVEGY | BVSC-Zugló | 4 - 11 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
48944 | 11. 18. 10:00 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 11 - 14 | Bitskey Aladár uszoda |
48945 | 11. 18. 10:00 | A-HID OSC ÚJBUDA | Győri Vízisport Egyesület | 7 - 1 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
49105 | 11. 18. 10:00 | Ceglédi Alapítvány | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | 5 - 6 | Kecskeméti Élményfürdő |
48942 | 11. 18. 11:00 | RB - Tatabánya | Csongrád VVSE | 10 - 9 | Tatabányai Sportuszoda |
49104 | 11. 18. 11:15 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | HVSC | 15 - 4 | Kecskeméti Élményfürdő |
49107 | 11. 18. 12:30 | Ceglédi Alapítvány | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | 7 - 8 | Kecskeméti Élményfürdő |
49106 | 11. 18. 13:45 | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | HVSC | 12 - 2 | Kecskeméti Élményfürdő |
48940 | 11. 18. 15:00 | FTC-Telekom Waterpolo | UVSE Hunguest Hotels | 4 - 12 | FTC Uszoda - Népliget |
Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
51831 | 11. 18. 09:00 | Gyula | Szolnoki Dózsa | 8 - 14 | Békéscsabai uszoda |
51832 | 11. 18. 10:00 | Szentes Fiú | Debrecen | 14 - 12 | Békéscsabai uszoda |
51914 | 11. 18. 10:00 | HVSC | Piranha-KÓPÉ | 13 - 7 | Leányfalu Termálfürdő |
51833 | 11. 18. 11:00 | Pharmacoidea-Szegedi Vízipóló Suli | ZF-Eger | 7 - 6 | Békéscsabai uszoda |
51915 | 11. 18. 11:00 | Túri Fullánkok - Invictus SC | AQUA SE Nyíregyháza | 3 - 18 | Leányfalu Termálfürdő |
51834 | 11. 18. 12:00 | Crisul Oradea | Szolnoki Dózsa | 9 - 9 | Békéscsabai uszoda |
51916 | 11. 18. 12:00 | Koelner-Csongrád | SZNVE 2006 | 19 - 9 | Leányfalu Termálfürdő |
51836 | 11. 18. 13:00 | Pharmacoidea-Szegedi Vízipóló Suli | Debrecen | 14 - 5 | Békéscsabai uszoda |
51917 | 11. 18. 13:00 | AQUA SE Nyíregyháza | Piranha-KÓPÉ | 18 - 7 | Leányfalu Termálfürdő |
51837 | 11. 18. 14:00 | Crisul Oradea | ZF-Eger | 7 - 12 | Békéscsabai uszoda |
51918 | 11. 18. 14:00 | SZNVE 2006 | HVSC | 8 - 18 | Leányfalu Termálfürdő |
51835 | 11. 18. 15:00 | Szentes Fiú | Gyula | 17 - 9 | Békéscsabai uszoda |
51919 | 11. 18. 15:00 | Túri Fullánkok - Invictus SC | Koelner-Csongrád | 3 - 25 | Leányfalu Termálfürdő |
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
49165 | 11. 18. 10:00 | Ozorai-Faterpolo VSE | Sportliget S.E. | 7 - 15 | Tüzér utcai Uszoda |
49210 | 11. 18. 16:00 | Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub | Oázis Sport Club Felnőtt | 5 - 13 | Tüzér utcai Uszoda |
49212 | 11. 18. 17:00 | OSC Kft | KOMPLEX-KEAC | 11 - 10 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
49213 | 11. 18. 18:00 | Vízilovak | Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület | 11 - 10 | Kőér utcai uszoda |
49214 | 11. 18. 18:30 | MAFC A-Team | Semmelweis Egyetem Vízilabda Klub Sportegyesület | 10 - 7 | Komjádi Béla Sportuszoda |
49167 | 11. 18. 19:00 | Octopus SE | BVSC-Zugló Heavy Tools | 24 - 4 | FTC Uszoda - Népliget |
49168 | 11. 18. 19:15 | YBL WPC | ELTE-BEAC | 10 - 6 | Kőér utcai uszoda |
49211 | 11. 18. 19:45 | MESE | 1427 Vízilabda Sportegyesület | 12 - 4 | Komjádi Béla Sportuszoda |
49169 | 11. 18. 20:30 | RETR-O-SC Sport Egyesület | UVSE Vízilabda Sportegyesület | 11 - 15 | Kőér utcai uszoda |