Kétheti műsor küldéssel

Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73357 PSN Zrt. Sportiskola - AVUS júl. 27. 16:30 Csanádi Zsolt Zsigrai János Donauer Márk dr. Németh Attila
Pécs-Abay Truszka Levente Vilmos
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73397 PSN Zrt. Sportiskola - AVUS júl. 27. 17:45 Truszka Levente Vilmos Zsigrai János Csanádi Zsolt Németh Attila
Pécs-Abay Donauer Márk dr.
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73317 PSN Zrt. Sportiskola - AVUS júl. 27. 19:00 Donauer Márk dr. Zsigrai János Truszka Levente Vilmos Németh Attila
Pécs-Abay Csanádi Zsolt
73320 FTC-Telekom - AVUS júl. 28. 10:15 Ádám Frank Zugonics Péter Varga Márk Székely Zoltán
Népliget Bereczki Miklós
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73360 FTC-Telekom - AVUS júl. 28. 11:30 Bereczki Miklós Zugonics Péter Ádám Frank Székely Zoltán
Népliget Varga Márk
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73400 FTC-Telekom - AVUS júl. 28. 12:45 Varga Márk Zugonics Péter Bereczki Miklós Székely Zoltán
Népliget Ádám Frank
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73335 Tigra-Zf-Eger - CPVSE aug. 03. 11:00 Kevi Tamás Kormos Sándor Varga Csenge Császár György
Eger-Bárány Fodor Rajmund
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73415 Tigra-Zf-Eger - CPVSE aug. 03. 12:15 Fodor Rajmund Kormos Sándor Kevi Tamás Császár György
Eger-Bárány Varga Csenge
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73375 Tigra-Zf-Eger - CPVSE aug. 03. 13:30 Varga Csenge Kormos Sándor Fodor Rajmund Császár György
Eger-Bárány Kevi Tamás
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73430 YBL WPC - Honvéd aug. 05. 17:00 Kovács Soma Vojvoda Tímea Ádám Frank Marnitz Miklós
Kőér u. Fekete Dávid
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73390 YBL WPC - Honvéd aug. 05. 18:30 Fekete Dávid Vojvoda Tímea Kovács Soma Marnitz Miklós
Kőér u. Ádám Frank
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73350 YBL WPC - Honvéd aug. 05. 20:00 Ádám Frank Vojvoda Tímea Fekete Dávid Marnitz Miklós
Kőér u. Kovács Soma
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73379 CPVSE - PannErgy-Miskolc aug. 08. 10:30 Csanádi Zsolt Gyöngyösi Zsolt Füzesi Zsolt Kenéz György
Debrecen Kevi Tamás
73355 AVUS - Kaposvári VK aug. 08. 11:00 Pintér János Horváth Viktória Tordai Gábor Godova Gábor
Szombathely Bujka János
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73419 CPVSE - PannErgy-Miskolc aug. 08. 12:00 Kevi Tamás Gyöngyösi Zsolt Csanádi Zsolt Kenéz György
Debrecen Füzesi Zsolt
73395 AVUS - Kaposvári VK aug. 08. 12:30 Bujka János Horváth Viktória Pintér János Godova Gábor
Szombathely Tordai Gábor
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73339 CPVSE - PannErgy-Miskolc aug. 08. 13:30 Füzesi Zsolt Gyöngyösi Zsolt Kevi Tamás Kenéz György
Debrecen Csanádi Zsolt
73315 AVUS - Kaposvári VK aug. 08. 14:00 Tordai Gábor Horváth Viktória Bujka János Godova Gábor
Szombathely Pintér János
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73406 KESI - BVSC-Zugló aug. 10. 15:00 Donauer Márk dr. Adamikné Rigó Vilma Kenéz György ifj. Schlosser Jenő
Kecskemét Biró Viktor
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73366 KESI - BVSC-Zugló aug. 10. 16:15 Biró Viktor Adamikné Rigó Vilma Donauer Márk dr. Schlosser Jenő
Kecskemét Kenéz György ifj.
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
73326 KESI - BVSC-Zugló aug. 10. 17:30 Kenéz György ifj. Adamikné Rigó Vilma Biró Viktor Schlosser Jenő
Kecskemét Donauer Márk dr.