Kétheti műsor küldéssel

BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61620 Kaposvári VK - KSI SE szept. 23. 16:00 Várkonyi Gabriella Ácsné Szöllőssy Krisztina Szentgyörgyi Krisztián Szentgyörgyi Ferenc
Kaposvár Bujka János Némethné Dittrich Tímea
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61192 Szolnoki Dózsa - TVSE Vízilabda Kft szept. 23. 18:00 Fodor Rajmund Bódi Csaba Barta Lajos Bors László
Szolnok Tóth Sándor Monostori Péter Döme
61193 METALCOM SZENTES - ZF-Eger szept. 23. 19:00 Vogel Gábor Barta Judit Horváth József Godova Gábor
Szentes - fedett Bereczki Miklós Benedek Tamás
61191 UVSE Hunguest Hotels - PVSK Mecsek Füszért szept. 23. 19:30 Kun György Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Kenéz György
Komjádi Tóth Imre Németh Anna
61196 BVSC Zugló - SZVE szept. 23. 20:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Bors Dorottya Németh Attila
Szőnyi út Berki András
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61619 UVSE HUnguest Hotels - PVSK Mecsek Füszért szept. 23. 20:45 Tóth Imre Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Kenéz György
Komjádi Kun György Németh Anna
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63018 Oázis Sc - KPSE szept. 23. 21:01 Füzesi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Németh Attila
Szőnyi út 50-es sátor Rubos Károly
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62648 AVUS - FTC-Telekom szept. 24. 13:00 Sikter Richárd Horváth Viktória Füzesi Zsolt Schlosser Jenő
Szombathely Kovács Soma
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62408 AVUS - FTC-Telekom szept. 24. 14:30 Kovács Soma Horváth Viktória Sikter Richárd Schlosser Jenő
Szombathely Füzesi Zsolt
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61621 TVSE Vízilabda Kft - DVSE szept. 25. 12:00 Bereczki Miklós Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út 50-es sátor Kovács Soma
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61973 BFSE - Ceglédi VSE szept. 25. 15:30 Kovács Soma Reznák Máté Bujka János Székely Zoltán
Cegléd Varga Csenge
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62117 BFSE - Ceglédi VSE szept. 25. 16:45 Varga Csenge Reznák Máté Kovács Soma Székely Zoltán
Cegléd Bujka János
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62261 BFSE - Ceglédi VSE szept. 25. 18:00 Bujka János Reznák Máté Varga Csenge Székely Zoltán
Cegléd Kovács Soma
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63779 Váci VSE - Honvéd szept. 26. 00:00
ELHALASZTVA
63781 Váci VSE - KSI SE szept. 26. 00:00
ELHALASZTVA
63783 Honvéd - KSI SE szept. 26. 09:00 Csák Marcell Juhász Renáta Gérnyi Tamás Kenéz György
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63992 BFSE - SE VK szept. 26. 09:00 Bereczki Miklós Németh Soma Szentkereszti Gabriella Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63751 BVSC-Zugló - FTC-Telekom szept. 26. 10:00 Irmes Máté Benedek Roszik Ágnes Anetta Varga Márk Madarasi Attila
Szőnyi út
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63945 BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I. szept. 26. 10:00 Perédi Péter Paré Pál Győri Attila Kovács Cs. Róbert
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63780 UVSE Hunguest H. - YBL WPC I. szept. 26. 10:15 Gérnyi Tamás Juhász Renáta Csák Marcell Kenéz György
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63993 Honvéd - Sportliget szept. 26. 10:15 Szentkereszti Gabriella Németh Soma Bereczki Miklós Bors László
III. ker. TVE uszoda
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61392 DUE-Maarsk Graphics - TVSE Vízilabda Kft szept. 26. 11:00 Nóvé Gyula Magyar Natali Torda Péter Szentgyörgyi Ferenc
Dunaújváros Kenéz György ifj. Tóth Koppány
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63750 OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS szept. 26. 11:00 Varga Márk Roszik Ágnes Anetta Irmes Máté Benedek Madarasi Attila
Szőnyi út
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63949 KESI - KSI SE szept. 26. 11:00 Győri Attila Paré Pál Perédi Péter Kovács Cs. Róbert
Szőnyi út 50-es sátor
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61181 KSI SE - SZVE szept. 26. 11:30 Vogel Gábor Mészáros Kitty Miklósfalvi Éva Kosztolánczy György
Komjádi Kun György Derekasné Domonkos Szilvia
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63809 Iron WP - VUA szept. 26. 11:30 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Lipovics Zoltán Vojvoda István
Kőér u.
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63991 VSD - UVSE Hunguest H. II. szept. 26. 11:30 Bereczki Miklós Németh Soma Szentkereszti Gabriella Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63749 BVSC-Zugló - Ceglédi VSE szept. 26. 12:00 Irmes Máté Benedek Roszik Ágnes Anetta Varga Márk Madarasi Attila
Szőnyi út
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63947 ZF-Eger - OSC ÚJBUDA 1. szept. 26. 12:00 Perédi Péter Paré Pál Győri Attila Kovács Cs. Róbert
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63782 OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H. szept. 26. 12:45 Gérnyi Tamás Juhász Renáta Csák Marcell Kenéz György
Hajós 33m-es
63810 Aquaworm - YBL WPC II. szept. 26. 12:45 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Lipovics Zoltán Vojvoda István
Kőér u.
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63990 ASI-MSA - VUK Kistarcsa szept. 26. 12:45 Szentkereszti Gabriella Németh Soma Bereczki Miklós Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63734 Ceglédi VSE - YBL WPC szept. 26. 13:00 Zelki Soma Reznák Máté Tankó Dorina Koós László
Cegléd Baracskai Vidor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63752 KESI - OSC ÚJBUDA 2. szept. 26. 13:00 Varga Márk Roszik Ágnes Anetta Irmes Máté Benedek Madarasi Attila
Szőnyi út
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63948 FTC-Telekom - Oázis SC szept. 26. 13:00 Győri Attila Paré Pál Pásztor Márta Kovács Cs. Róbert
Szőnyi út 50-es sátor
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61639 Eszterházy SC - HVSC szept. 26. 14:00 Kollár György Kormos Sándor Laposa Lajos Székely Zoltán
Termálfürdő-Eger Csizmadia Zsolt
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63735 Kölyökpóló Suli - OSC ÚJBUDA 2. szept. 26. 14:00 Baracskai Vidor Reznák Máté Tankó Dorina Koós László
Cegléd Zelki Soma
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63753 Ceglédi VSE - FTC-Telekom szept. 26. 14:00 Irmes Máté Benedek Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Madarasi Attila
Szőnyi út
63784 OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC I. szept. 26. 14:00 Csák Marcell Juhász Renáta Gérnyi Tamás Kenéz György
Hajós 33m-es
63811 POLO SC Bp2007 - Új-Hullám SE szept. 26. 14:00 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Lipovics Zoltán Vojvoda István
Kőér u.
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63946 Ceglédi VSE - Százhalombattai VSE. szept. 26. 14:00 Győri Attila Paré Pál Pásztor Márta Kovács Cs. Róbert
Szőnyi út 50-es sátor
63994 KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA 2. szept. 26. 14:00 Bereczki Miklós Németh Soma Szentkereszti Gabriella Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63736 II. ker Spor - Sportliget szept. 26. 15:00 Zelki Soma Reznák Máté Tankó Dorina Koós László
Cegléd Baracskai Vidor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63754 KESI - ASI-VASAS szept. 26. 15:00 Irmes Máté Benedek Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Madarasi Attila
Szőnyi út
63812 ASI-VASAS II: - Aquaworm szept. 26. 15:15 Nóvé Gyula Kocsák Karina Lilla Torda Péter Vojvoda István
Kőér u.
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63714 BVSC-Zugló - Vasas SC szept. 26. 15:30 Binder Szabolcs Cséki Tünde Sikter Richárd Schlosser Jenő
Komjádi Horváth József
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61391 FTC Telekom - SZTE SZEGED szept. 26. 16:00 Tordai Gábor Zugonics Péter Bors Dorottya Lipovics Zoltán
Népliget Veilandics Zoltán Unyi Györgyi
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61613
BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa szept. 26. 16:15 Csanádi Zsolt Mátyás Attila Kovács Soma Juhász György ifj. Kiss Attila
Hajós A uszoda - 50m-es Tóth Imre Kraut Krisztina Mátyás Judit Bátori György Kenéz György ifj.
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63713 FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1. szept. 26. 16:30 Binder Szabolcs Cséki Tünde Horváth József Schlosser Jenő
Komjádi Sikter Richárd
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63813 VUA - POLO SC Bp2007 szept. 26. 16:30 Torda Péter Kocsák Karina Lilla Nóvé Gyula Vojvoda István
Kőér u.
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61638 Ceglédi VSE - FVSE szept. 26. 16:45 Baracskai Vidor Reznák Máté Tankó Dorina Koós László
Cegléd Zelki Soma
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61390 BVSC Zugló - BHSE női OB.I szept. 26. 17:00 Fodor Rajmund Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Madarasi Attila
Szőnyi út Pintér János
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61636 Kanizsa Vízilabda Kf - AVUS szept. 26. 17:00 Bujka János Kalmár János Kollarics Gábor Merényi Mátyás
Nagykanizsa Tóth Zsombor
61637 Neptun VSC - Dunakanyar Waterpolo szept. 26. 17:00 Ádám Frank Magyar Natali Pásztor Márta Petik Gyula
Hajós 33m-es Pszota János
61641 VIWA-második.ker - ASI DSE szept. 26. 17:00 Gérnyi Tamás Juhász Renáta Nagy László 2. Bors László
Nyéki I. - 33m-es Csák Marcell
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63715 KSI SE - Oázis SC szept. 26. 17:30 Horváth József Cséki Tünde Binder Szabolcs Schlosser Jenő
Komjádi Sikter Richárd
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61612
FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket szept. 26. 17:45 Rubos Károly Mátyás Attila Kovács Soma Császár György Kenéz György ifj.
Hajós A uszoda - 50m-es Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Mátyás Judit Móni Béla Kiss Attila
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63814 YBL WPC II. - Iron WP szept. 26. 17:45 Nóvé Gyula Kocsák Karina Lilla Torda Péter Vojvoda István
Kőér u.
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61394 HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger szept. 26. 18:00 Tóth Sándor Barta Judit Barta Lajos Bóbis Károly
Szentes - fedett Marnitz Miklós Benedek Tamás
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61640 YBL WPC - Oázis SC szept. 26. 19:30 Binder Szabolcs Cséki Tünde Horváth József Schlosser Jenő
Komjádi Gérnyi Tamás
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63063 OSC Kft. - Jog-Ászok VSK szept. 27. 00:00
ELHALASZTVA
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64213 KESI - POLO Sport Club gy szept. 27. 10:00 Besenyei Richárd Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Móni Béla
Kecskemét Tóth Koppány
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63062 Octopus SE - MAFC-BME-INFINITYN szept. 27. 10:00 Füzesi Zsolt Unyi Györgyi Pásztor Márta Németh Attila
Népliget Bereczki Miklós
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63566 FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I. szept. 27. 10:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Kenéz György
Szőnyi út
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62536 KSI SE - ZF-Eger szept. 27. 11:00 Ádám Frank Magyar Natali Nóvé Gyula Bátori György
Komjádi Duray András
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64286 Alföld - OSC ÚJBUDA szept. 27. 11:00 Tóth Sándor Barta Lajos Barta Judit Dalmády Ernő
Csongrád Ármai Zita Kinga
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64225 Győri VSE - FVSE szept. 27. 11:00 Biró Viktor Kraut Krisztina Gudra Gábriel Merényi Mátyás
Aqua SK Győr Sajben Nikolett
64226 DFVE - Tatabánya szept. 27. 11:00 Varga Márk Molnár-Gillich Aletta Kollarics Gábor Schlosser Jenő
Dunaújváros Szentkereszti Gabriella
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63565 BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. II. szept. 27. 11:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Kenéz György
Szőnyi út
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64256 KESI - POLO Sport Club serd szept. 27. 11:15 Tóth Koppány Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Móni Béla
Kecskemét Besenyei Richárd
64285 FTC-Telekom - ZF-Eger szept. 27. 11:30 Csák Marcell Unyi Györgyi Kenéz György ifj. Kosztolánczy György
Népliget Kiss Attila
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63567 KSI SE - SE VK szept. 27. 12:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Kenéz György
Szőnyi út
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62656 KSI SE - ZF-Eger szept. 27. 12:15 Duray András Magyar Natali Ádám Frank Bátori György
Komjádi Nóvé Gyula
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64267 Győri VSE - FVSE szept. 27. 12:15 Sajben Nikolett Kraut Krisztina Gudra Gábriel Merényi Mátyás
Aqua SK Győr Biró Viktor
64268 DFVE - Tatabánya szept. 27. 12:15 Kollarics Gábor Molnár-Gillich Aletta Varga Márk Schlosser Jenő
Dunaújváros Szentkereszti Gabriella
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64244 Alföld - OSC ÚJBUDA szept. 27. 12:15 Ármai Zita Kinga Barta Lajos Barta Judit Dalmády Ernő
Csongrád Tóth Sándor
64243 FTC-Telekom - ZF-Eger szept. 27. 12:45 Kiss Attila Unyi Györgyi Csák Marcell Kosztolánczy György
Népliget Kenéz György ifj.
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63568 Oázis SC - OSC ÚJBUDA szept. 27. 13:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Kenéz György
Szőnyi út
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62416 KSI SE - ZF-Eger szept. 27. 13:30 Nóvé Gyula Magyar Natali Duray András Bátori György
Komjádi Ádám Frank
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64302 DFVE - Tatabánya szept. 27. 13:30 Varga Márk Molnár-Gillich Aletta Szentkereszti Gabriella Schlosser Jenő
Dunaújváros Kollarics Gábor
64310 FTC-Telekom - ZF-Eger szept. 27. 14:00 Kenéz György ifj. Unyi Györgyi Kiss Attila Kosztolánczy György
Népliget Csák Marcell
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64236 BVSC-Zugló - YORDO SZENTES szept. 27. 14:30 Zelki Soma Roszik Ágnes Anetta Győri Attila Császár György
Szőnyi út Varga Csenge
64214 UVSE Hunguest H. - KSI SE szept. 27. 15:00 Baracskai Vidor Kocsák Karina Lilla Kuncz László ifj. Petik Gyula
Hajós 33m-es Csapliczky Zsolt
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64278 BVSC-Zugló - YORDO SZENTES szept. 27. 15:45 Varga Csenge Roszik Ágnes Anetta Zelki Soma Császár György
Szőnyi út Győri Attila
64255 UVSE Hunguest H. - KSI SE szept. 27. 16:30 Csapliczky Zsolt Kocsák Karina Lilla Baracskai Vidor Petik Gyula
Hajós 33m-es Kuncz László ifj.
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63061 ASI DSE - BVSC-Zugló Lokomotív szept. 27. 16:30 Csizmadia Zsolt Mészáros Kitty Pásztor Márta Móni Béla
III. ker. TVE uszoda Bereczki Miklós
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64308 BVSC-Zugló - YORDO SZENTES szept. 27. 17:00 Zelki Soma Roszik Ágnes Anetta Varga Csenge Császár György
Szőnyi út Győri Attila
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63020 Sportliget - HETE szept. 27. 17:00 Füzesi Zsolt Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos Bors László
Szőnyi út 50-es sátor Tóth Imre
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64296 UVSE Hunguest H. - III. Kerületi TVE szept. 27. 18:00 Kuncz László ifj. Kocsák Karina Lilla Csapliczky Zsolt Petik Gyula
Hajós 33m-es Baracskai Vidor
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63016 ELTE-BEAC - BVSC-Zugló Heavy T. szept. 27. 18:00 Duray András Magyar Natali Nóvé Gyula Bátori György
Komjádi Ádám Frank
63019 RETR-O-SC - Víziló szept. 27. 18:00 Tóth Imre Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos Bors László
Szőnyi út 50-es sátor Füzesi Zsolt
63064 Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA szept. 27. 18:00
ELHALASZTVA
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61614
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket szept. 27. 18:45 Kovács Soma Mátyás Attila Bors Dorottya Székely Zoltán Kiss Attila
Hajós A uszoda - 50m-es Várkonyi Gabriella Horváth Viktória Mátyás Judit Subasitz Mihály Kenéz György ifj.
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63017 YBL WPC - MAFC A-TEAM szept. 27. 19:00 Nóvé Gyula Magyar Natali Duray András Bátori György
Komjádi Ádám Frank
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61615
Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom szept. 27. 20:15 Kun György Mátyás Attila Bors Dorottya Németh Attila Kiss Attila
Hajós A uszoda - 50m-es Csanádi Zsolt Horváth Viktória Kenéz György ifj. Subasitz Mihály Kovács Soma
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61393 UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE szept. 30. 18:45 Petik András Mészáros Kitty Miklósfalvi Éva Godova Gábor
Hajós A. fedett Fodor Rajmund Cséki Tünde
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61166 FTC-Telekom - KSI SE szept. 30. 20:00 Homonnai Dániel Zugonics Péter Kiss Dániel Vojvoda István
Népliget Bujka János Unyi Györgyi
61200 ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft okt. 01. 12:00 Tordai Gábor Kormos Sándor Laposa Lajos Székely Zoltán
Eger-Bárány Csizmadia Zsolt Madarasi Gyula
61177 DVSE - Szolnoki Dózsa okt. 01. 19:15 Berki András Eperjesi Bence Pásztor Antal Lipovics Zoltán
Debrecen Kádár József ifj. Juhász Tibor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62415 Vasas SC - FTC-Telekom okt. 01. 19:45 Kollár György Kocsák Karina Lilla Horváth József Németh Attila
Komjádi Nóvé Gyula
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63542 FTC-Telekom - Oázis SC okt. 03. 00:00
ELMARAD
63545 FTC-Telekom - Oxigén-ASI okt. 03. 00:00
ELMARAD
63544 BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta okt. 03. 09:00 Varga Márk Kiss Dániel Bors Dorottya Merényi Mátyás
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63605 BVSC-Zugló - Ceglédi VSE okt. 03. 09:00 Tóth Zsombor Cséki Tünde Győri Attila Császár György
Hajós 33m-es
63689 ASI-Kistarcsa - Aquaworm okt. 03. 09:00 Szentkereszti Gabriella Kocsák Karina Lilla Horváth József Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63543 DFVE - Oxigén-ASI okt. 03. 10:00 Bors Dorottya Kiss Dániel Varga Márk Merényi Mátyás
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63633 BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE okt. 03. 10:00 Bereczki Miklós Magyar Natali Pásztor Márta Móni Béla
Vác
63664 VUA - FTC-Telekom II. okt. 03. 10:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Pszota János Székely Zoltán
Szőnyi út
63606 UVSE Hunguest H. - KSI SE okt. 03. 10:15 Győri Attila Cséki Tünde Tóth Zsombor Császár György
Hajós 33m-es
63690 YBL WPC II. - III. Ker. TVE okt. 03. 10:15 Horváth József Kocsák Karina Lilla Szentkereszti Gabriella Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63118 OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom okt. 03. 11:00 Kiss Attila Mészáros Kitty Duray András Németh Attila
Népliget Gérnyi Tamás
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63546 BVSC-Zugló - Oázis SC okt. 03. 11:00 Bors Dorottya Kiss Dániel Varga Márk Merényi Mátyás
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63634 Váci VSE - OSC ÚJBUDA 2. okt. 03. 11:00 Bereczki Miklós Magyar Natali Pásztor Márta Móni Béla
Vác
63662 Sportliget - KSI leány okt. 03. 11:00 Pszota János Roszik Ágnes Anetta Bujka János Székely Zoltán
Szőnyi út
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61398 ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels okt. 03. 11:15 Füzesi Zsolt Kormos Sándor Némethy Richárd Salamon Ferenc
Eger-Bárány Kollár György Subasitz Mihály
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61203 KSI SE - BVSC Zugló okt. 03. 11:30 Rubos Károly Kis-Nemes Bianka Miklósfalvi Éva Madarasi Attila
Komjádi Sándor Péter Németh Anna
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61396 TVSE Vízilabda Kft - FTC Telekom okt. 03. 11:30 Fodor Rajmund Vojvoda Tímea Veilandics Zoltán Bátori György
Tatabánya Nóvé Gyula Pintér János
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61645 ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf okt. 03. 11:30 Ádám Frank Zugonics Péter Kendeházi Máté Schlosser Jenő
Kőér u. Tordai Gábor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63607 OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom I. okt. 03. 11:30 Győri Attila Cséki Tünde Tóth Zsombor Császár György
Hajós 33m-es
63691 POLO SC Bp2008 - FTC-Telekom leány okt. 03. 11:30 Horváth József Kocsák Karina Lilla Szentkereszti Gabriella Bors László
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63119 Oázis SC - KPSE okt. 03. 12:00 Gérnyi Tamás Mészáros Kitty Kiss Attila Németh Attila
Népliget Duray András
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63541 DFVE - KSI-Százhalombatta okt. 03. 12:00 Varga Márk Kiss Dániel Bors Dorottya Merényi Mátyás
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63635 YBL WPC I. - Oázis SC okt. 03. 12:00 Bereczki Miklós Magyar Natali Pásztor Márta Móni Béla
Vác
63663 Oxigén - KÓPÉ ÚVSE II. okt. 03. 12:00 Pszota János Roszik Ágnes Anetta Bujka János Székely Zoltán
Szőnyi út
63608 PSN Zrt. Sportiskola - ZF-Eger okt. 03. 12:45 Tóth Zsombor Cséki Tünde Győri Attila Császár György
Hajós 33m-es
63692 Polo Academy Bp - Honvéd II. okt. 03. 12:45 Szentkereszti Gabriella Kocsák Karina Lilla Horváth József Bors László
III. ker. TVE uszoda
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61395 SZTE SZEGED - BVSC Zugló okt. 03. 13:00 Pásztor Antal Miklós Dóra Benedek Tamás Pengő László
Szegedi Sportu. Juhász Tibor Barta Lajos
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63120 Komplex - Vasas SC okt. 03. 13:00 Duray András Mészáros Kitty Gérnyi Tamás Németh Attila
Népliget Kiss Attila
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63636 SZVPS - MVLC-Miskolc okt. 03. 13:00 Bereczki Miklós Magyar Natali Pásztor Márta Móni Béla
Vác
63661 BFSE - Honvéd I. okt. 03. 13:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Pszota János Székely Zoltán
Szőnyi út
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63207 ASI DSE - Honvéd okt. 03. 13:15 Tordai Gábor Zugonics Péter Kendeházi Máté Schlosser Jenő
Kőér u.
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63116 Sportliget - Honvéd okt. 03. 14:00 Kiss Attila Mészáros Kitty Duray András Németh Attila
Népliget Gérnyi Tamás
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63208 VUA - OSC ÚJBUDA 2. okt. 03. 14:30 Tordai Gábor Zugonics Péter Nóvé Gyula Schlosser Jenő
Kőér u.
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61642 Eszterházy SC - AVUS okt. 03. 15:00 Németh Gábor Soltészné Erdei Nikolett Soltész Norbert András Bóbis Károly
Termálfürdő-Eger Habzsánszky Norbert
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63117 OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló okt. 03. 15:00 Gérnyi Tamás Mészáros Kitty Duray András Németh Attila
Népliget Kiss Attila
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61643 YBL WPC - Ceglédi VSE okt. 03. 15:30 Rubos Károly Kis-Nemes Bianka Németh Anna Székely Zoltán
Komjádi Sándor Péter
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63209 POLO SC Bp06 Penguin - OSC ÚJBUDA 1. okt. 03. 15:45 Nóvé Gyula Zugonics Péter Tordai Gábor Schlosser Jenő
Kőér u.
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61201
Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels okt. 03. 16:00 Vogel Gábor Bódi Csaba Laposa Lajos Kenéz György Orosz László
Szolnok Homonnai Dániel Monostori Péter Döme Berki András
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61644 VIWA-második.ker - Neptun VSC okt. 03. 17:00 Truszka Levente Vilmos Magyar Natali Kiss Dániel Merényi Mátyás
Hajós A. fedett Ádám Frank
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63210 SZVPS - Oázis SC okt. 03. 17:00 Nóvé Gyula Juhász Renáta Tordai Gábor Schlosser Jenő
Kőér u.
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61399 HUNGERIT SZENTES - BHSE női OB.I okt. 03. 18:00 Petik András Barta Judit Horváth József Koós László
Szentes - fedett Zelki Soma Benedek Tamás
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61646 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo okt. 03. 18:00 Kuncz László ifj. Derekasné Domonkos Szilvia Pásztor Márta Bátori György
Hajós 33m-es Győri Attila
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63211 UVSE Hunguest H. - KSI SE okt. 03. 18:15 Tordai Gábor Juhász Renáta Nóvé Gyula Schlosser Jenő
Kőér u.
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61397 III. kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics okt. 03. 18:30 Csizmadia Zsolt Cséki Tünde Miklósfalvi Éva Bors László
III. ker. TVE uszoda Tóth Sándor Tengelics Roland
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63212 Vasas SC - BVSC-Zugló okt. 03. 19:30 Nóvé Gyula Juhász Renáta Tordai Gábor Schlosser Jenő
Kőér u.
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62433 FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA okt. 04. 10:00 Marjay Zsolt Zugonics Péter Kendeházi Máté Kosztolánczy György
Népliget Rubos Károly
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62194 UVSE Hunguest H. II. - POLO Sport Club OBs okt. 04. 10:00 Nóvé Gyula Mátyás Attila Bors Dorottya Bátori György
Hajós 33m-es Sajben Nikolett
62548 SZVPS - Szolnoki Dózsa okt. 04. 10:00 Pásztor Antal Miklós Dóra László Gábor Kádár József
Szegedi Sportu. Szabó Xénia Anna
62549 LEGRAND SZENTES - Honvéd okt. 04. 10:00
ELHALASZTVA
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61891 CVK - Százhalombatta okt. 04. 10:00 Pintér János Kalmár János Vojvoda Tímea Vojvoda István
Ajka, Kristályfürdő Veilandics Zoltán
61892 Aquaworm Göd - Balaton VK okt. 04. 10:00 Baracskai Vidor Kocsák Karina Lilla Mátyás Judit Petik Gyula
Kőér u. Truszka Levente Vilmos
62049 YBL WPC - Polo Academy Bp. okt. 04. 10:00 Kun György Németh Anna Miklósfalvi Éva Császár György
Komjádi Tóth Zsombor
62051 FVSE - KESI okt. 04. 10:00 Kovács Soma Magyar Natali Kiss Attila Schlosser Jenő
Székesfehérvár Torda Péter ifj.
62670 BVSC-Zugló - AVUS okt. 04. 10:00 Csanádi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kollarics Gábor Kenéz György
Szőnyi út Bereczki Miklós
62671 DVSE - Vasas SC okt. 04. 10:00 Madarasi Gyula Eperjesi Bence Sándor Péter Gyulavári Zoltán
Debrecen Némethy Richárd
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64215 KSI SE - KESI okt. 04. 10:00 Varga Csenge Cséki Tünde Kiss Dániel Godova Gábor
III. ker. TVE uszoda Csapliczky Zsolt
64227 Tatabánya - FVSE okt. 04. 10:00 Biró Viktor Kraut Krisztina Pásztor Márta Bors László
Tatabánya Csák Marcell
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62552 PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE okt. 04. 10:30 Duray András Zsigrai János Bujka János Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Sikter Richárd
62122 HVSC - BFSE okt. 04. 11:00 Berki András Tóth Bence Nagy László Tóth Gyula
Hmvásárhely Orosz László
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64270 Győri VSE - DFVE okt. 04. 11:00 Besenyei Richárd Gudra Gábriel Horváth József Székely Zoltán
Aqua SK Győr Pálffy Márton
64287 ZF-Eger - Alföld okt. 04. 11:00 Tóth Koppány Kormos Sándor Csizmadia Zsolt Németh Attila
Eger-Bitskey Győri Attila
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62193 YBL WPC - Polo Academy Bp. okt. 04. 11:15 Kun György Németh Anna Miklósfalvi Éva Császár György
Komjádi Tóth Zsombor
62195 FVSE - KESI okt. 04. 11:15 Torda Péter ifj. Magyar Natali Kovács Soma Schlosser Jenő
Székesfehérvár Kiss Attila
62550 BVSC-Zugló - AVUS okt. 04. 11:15 Bereczki Miklós Roszik Ágnes Anetta Csanádi Zsolt Kenéz György
Szőnyi út Kollarics Gábor
62553 FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA okt. 04. 11:15 Rubos Károly Zugonics Péter Marjay Zsolt Kosztolánczy György
Népliget Kendeházi Máté
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62668 SZVPS - Szolnoki Dózsa okt. 04. 11:15 Szabó Xénia Anna Miklós Dóra Pásztor Antal Kádár József
Szegedi Sportu. László Gábor
62669 LEGRAND SZENTES - Honvéd okt. 04. 11:15
ELHALASZTVA
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64269 Tatabánya - FVSE okt. 04. 11:15 Csák Marcell Kraut Krisztina Pásztor Márta Bors László
Tatabánya Biró Viktor
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61933 CVK - Százhalombatta VSE. okt. 04. 11:30 Veilandics Zoltán Kalmár János Vojvoda Tímea Vojvoda István
Ajka, Kristályfürdő Pintér János
61934 Aquaworm Göd - Balaton VK okt. 04. 11:30 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Mátyás Judit Petik Gyula
Kőér u. Baracskai Vidor
62551 DVSE - Vasas SC okt. 04. 11:30 Némethy Richárd Eperjesi Bence Madarasi Gyula Gyulavári Zoltán
Debrecen Sándor Péter
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62050 UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBgy okt. 04. 11:30 Bors Dorottya Mátyás Attila Nóvé Gyula Bátori György
Hajós 33m-es Sajben Nikolett
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64257 KSI SE - KESI okt. 04. 11:30 Csapliczky Zsolt Cséki Tünde Kiss Dániel Godova Gábor
III. ker. TVE uszoda Varga Csenge
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62672 PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE okt. 04. 11:45 Sikter Richárd Zsigrai János Duray András Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Bujka János
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64246 OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom okt. 04. 12:00 Gérnyi Tamás Juhász Renáta Kollár György Merényi Mátyás
Hajós A. fedett Kuncz László ifj.
64228 Győri VSE - DFVE okt. 04. 12:15 Pálffy Márton Gudra Gábriel Besenyei Richárd Székely Zoltán
Aqua SK Győr Horváth József
64245 ZF-Eger - Alföld okt. 04. 12:15 Csizmadia Zsolt Kormos Sándor Győri Attila Németh Attila
Eger-Bitskey Tóth Koppány
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62337 YBL WPC - Polo Academy Bp. okt. 04. 12:30 Kun György Németh Anna Miklósfalvi Éva Császár György
Komjádi Tóth Zsombor
62339 FVSE - KESI okt. 04. 12:30 Kovács Soma Magyar Natali Torda Péter ifj. Schlosser Jenő
Székesfehérvár Kiss Attila
62428 SZVPS - Szolnoki Dózsa okt. 04. 12:30
ELHALASZTVA
62429 LEGRAND SZENTES - Honvéd okt. 04. 12:30
ELHALASZTVA
62430 BVSC-Zugló - AVUS okt. 04. 12:30 Kollarics Gábor Roszik Ágnes Anetta Bereczki Miklós Kenéz György
Szőnyi út Csanádi Zsolt
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61978 HVSC - BFSE okt. 04. 12:30 Orosz László Tóth Bence Nagy László Tóth Gyula
Hmvásárhely Berki András
62673 FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA okt. 04. 12:30 Kendeházi Máté Zugonics Péter Rubos Károly Kosztolánczy György
Népliget Marjay Zsolt
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62431 DVSE - Vasas SC okt. 04. 12:45 Sándor Péter Eperjesi Bence Némethy Richárd Gyulavári Zoltán
Debrecen Madarasi Gyula
62338 UVSE Hunguest H. II - POLO Sport Club OBi okt. 04. 13:00 Bors Dorottya Mátyás Attila Sajben Nikolett Bátori György
Hajós 33m-es Nóvé Gyula
62432 PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE okt. 04. 13:00 Bujka János Zsigrai János Sikter Richárd Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Duray András
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64216 POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest H. okt. 04. 13:00 Fodor Rajmund Derekasné Domonkos Szilvia Ádám Frank Madarasi Attila
Kőér u. Füzesi Zsolt
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61976 Koelner-Csongrád - Váci VSE okt. 04. 13:30 Tóth Sándor Barta Lajos Pölös Gábor Dalmády Ernő
Csongrád Ármai Zita Kinga
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64303 Győri VSE - DFVE okt. 04. 13:30 Horváth József Gudra Gábriel Pálffy Márton Székely Zoltán
Aqua SK Győr Besenyei Richárd
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64288 OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom okt. 04. 13:30 Kuncz László ifj. Juhász Renáta Gérnyi Tamás Merényi Mátyás
Hajós A. fedett Kollár György
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62266 HVSC - BFSE okt. 04. 14:00 Berki András Tóth Bence Nagy László Tóth Gyula
Hmvásárhely Orosz László
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61893 Sportliget - Soproni VSE okt. 04. 14:00 Csanádi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kollarics Gábor Kenéz György
Szőnyi út Bereczki Miklós
61979 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo okt. 04. 14:00 Várkonyi Gabriella Unyi Györgyi Szentkereszti Gabriella Bátori György
Hajós 33m-es Kenéz György ifj.
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64297 POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest H. okt. 04. 14:15 Füzesi Zsolt Derekasné Domonkos Szilvia Fodor Rajmund Madarasi Attila
Kőér u. Ádám Frank
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64237 SZNVEGY - BVSC-Zugló okt. 04. 14:30 Pásztor Antal Miklós Dóra László Gábor Kádár József
Szegedi Sportu. Szabó Xénia Anna
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62120 Koelner-Csongrád - Váci VSE okt. 04. 14:45 Ármai Zita Kinga Barta Lajos Tóth Sándor Dalmády Ernő
Csongrád Pölös Gábor
61935 Sportliget - Soproni VSE okt. 04. 15:00 Bereczki Miklós Roszik Ágnes Anetta Csanádi Zsolt Kenéz György
Szőnyi út Kollarics Gábor
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64311 OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom okt. 04. 15:00 Kollár György Juhász Renáta Kuncz László ifj. Merényi Mátyás
Hajós A. fedett Gérnyi Tamás
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62123 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo okt. 04. 15:15 Kenéz György ifj. Unyi Györgyi Várkonyi Gabriella Bátori György
Hajós 33m-es Szentkereszti Gabriella
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64258 POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest H. okt. 04. 15:30 Fodor Rajmund Derekasné Domonkos Szilvia Füzesi Zsolt Madarasi Attila
Kőér u. Ádám Frank
64279 SZNVESE - BVSC-Zugló okt. 04. 15:45 Szabó Xénia Anna Miklós Dóra Pásztor Antal Kádár József
Szegedi Sportu. László Gábor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62264 Koelner-Csongrád - Váci VSE okt. 04. 16:00 Pölös Gábor Barta Lajos Ármai Zita Kinga Dalmády Ernő
Csongrád Tóth Sándor
62267 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo okt. 04. 16:30 Szentkereszti Gabriella Unyi Györgyi Kenéz György ifj. Bátori György
Hajós 33m-es Várkonyi Gabriella
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63025 BVSC-Zugló Heavy T. - YBL WPC okt. 04. 17:00 Csanádi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kollarics Gábor Kenéz György
Szőnyi út Bereczki Miklós
63069 1427 JSMA - SOTE VKS okt. 04. 17:00 Nóvé Gyula Mátyás Attila Kiss Dániel Császár György
Komjádi Bujka János
63023 Víziló - Sportliget okt. 04. 18:00 Fodor Rajmund Mátyás Judit Laposa Lajos Székely Zoltán
Kőér u. Füzesi Zsolt
63070 Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE okt. 04. 18:00 Nóvé Gyula Mátyás Attila Kiss Dániel Császár György
Komjádi Bujka János
63066 MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft. okt. 04. 18:01 Bereczki Miklós Roszik Ágnes Anetta Kollarics Gábor Kenéz György
Szőnyi út 50-es sátor Csanádi Zsolt
63021 KPSE - RETR-O-SC okt. 04. 19:00 Várkonyi Gabriella Unyi Györgyi Szentkereszti Gabriella Bátori György
Hajós 33m-es Kenéz György ifj.
63024 HETE - ELTE-BEAC okt. 04. 19:00 Füzesi Zsolt Mátyás Judit Laposa Lajos Székely Zoltán
Kőér u. Fodor Rajmund
63068 Sunday Boys - ASI DSE okt. 04. 19:00 Kollár György Zugonics Péter Ádám Frank Móni Béla
Budafok Kiss Attila
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61209 TVSE Vízilabda Kft - OSC ÚJBUDA okt. 07. 17:30 Sándor Péter Vojvoda Tímea Pásztor Márta Juhász György ifj.
Tatabánya Bereczki Miklós Madarasi Gyula
61206 PVSK Mecsek Füszért - A-Híd VasasPlaket okt. 07. 19:00 Marjay Zsolt Zsigrai János Horváth József Székely Zoltán
Pécs-Abay Tordai Gábor Arató Zoltán
61211 DVSE - SZVE okt. 07. 19:15 Homonnai Dániel Németh Gábor Laposa Lajos Bátori György
Debrecen Füzesi Zsolt Habzsánszky Norbert
61161 Szolnoki Dózsa - BVSC Zugló okt. 07. 19:30 Petik András Bódi Csaba Duray András Kosztolánczy György
Szolnok Fodor Rajmund Monostori Péter Döme
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63022 MAFC A-TEAM - Oázis Sc okt. 07. 21:00 Zelki Soma Roszik Ágnes Anetta Nóvé Gyula Németh Attila
Szőnyi út Tóth Imre
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62528 AVUS - FTC-Telekom okt. 08. 12:00 Füzesi Zsolt Horváth Viktória Kovács Soma Schlosser Jenő
Szombathely Sikter Richárd
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61208
UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger okt. 08. 18:30 Kovács Soma Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Császár György Zelki Soma
Komjádi Csizmadia Zsolt Németh Anna Truszka Levente Vilmos
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63067 Oázis SC 2 - Octopus SE okt. 08. 20:30 Bereczki Miklós Bors Dorottya Nóvé Gyula Németh Attila
Tüskecsarnok uszoda Bujka János
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61216 PVSK Mecsek Füszért - FTC-Telekom okt. 09. 19:00 Csanádi Zsolt Zsigrai János Laposa Lajos Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Füzesi Zsolt Arató Zoltán
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63953 OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom okt. 10. 09:00 Duray András Roszik Ágnes Anetta Gérnyi Tamás Subasitz Mihály
Szőnyi út
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63716 Honvéd - BVSC-Zugló okt. 10. 10:00 Binder Szabolcs Mátyás Attila Ádám Frank Székely Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Csák Marcell
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63786 KSI SE - UVSE Hunguest H. okt. 10. 10:00 Fejős Róbert Kiss Dániel Jancsecz György Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
63815 Új-Hullám SE - VUA okt. 10. 10:00 Irmes Máté Benedek Reznák Máté Füzesi Zsolt Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63954 Százhalombattai VSE. - ZF-Eger okt. 10. 10:00 Gérnyi Tamás Roszik Ágnes Anetta Duray András Subasitz Mihály
Szőnyi út
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61652 Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa Vízilabda Kf okt. 10. 11:00 Truszka Levente Vilmos Németh Soma Kocsák Karina Lilla Godova Gábor
Szentendrei V8 Kovács Soma
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63717 OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE okt. 10. 11:00 Binder Szabolcs Mátyás Attila Csák Marcell Székely Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Ádám Frank
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63757 Ceglédi VSE - ASI-VASAS okt. 10. 11:00 Horváth József Derekasné Domonkos Szilvia Szentkereszti Gabriella Madarasi Attila
Népliget
63818 YBL WPC II. - Új-Hullám SE okt. 10. 11:00 Füzesi Zsolt Reznák Máté Irmes Máté Benedek Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63950 BVSC-Zugló - Ceglédi VSE okt. 10. 11:00 Duray András Roszik Ágnes Anetta Gérnyi Tamás Németh Attila
Szőnyi út
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63787 Honvéd - YBL WPC I. okt. 10. 11:15 Jancsecz György Kiss Dániel Fejős Róbert Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61648 ASI DSE - YBL WPC okt. 10. 11:30 Győri Attila Magyar Natali Pásztor Márta Bors László
Kőér u. Bereczki Miklós
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63718 Vasas SC - FTC-Telekom okt. 10. 12:00 Ádám Frank Mátyás Attila Csák Marcell Székely Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Binder Szabolcs
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63758 BVSC-Zugló - KESI okt. 10. 12:00 Szentkereszti Gabriella Derekasné Domonkos Szilvia Horváth József Madarasi Attila
Népliget
63816 POLO SC Bp2007 - YBL WPC II. okt. 10. 12:00 Irmes Máté Benedek Reznák Máté Füzesi Zsolt Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63952 Oázis SC - KESI okt. 10. 12:00 Gérnyi Tamás Roszik Ágnes Anetta Duray András Németh Attila
Szőnyi út
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61218 UVSE Hunguest Hotels - KSI SE okt. 10. 12:30 Berki András Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Kádár József
Komjádi Tóth Sándor Németh Anna
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63788 Váci VSE - OSC ÚJBUDA 1. okt. 10. 12:30 Fejős Róbert Kiss Dániel Jancsecz György Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61214 ZF-Eger - A-Híd VasasPlaket okt. 10. 13:00 Csanádi Zsolt Kormos Sándor Kollarics Gábor Császár György
Eger-Bitskey Kollár György Madarasi Gyula
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63759 FTC-Telekom - ASI-VASAS okt. 10. 13:00 Horváth József Derekasné Domonkos Szilvia Szentkereszti Gabriella Madarasi Attila
Népliget
63817 Iron WP - ASI-VASAS II: okt. 10. 13:00 Füzesi Zsolt Reznák Máté Irmes Máté Benedek Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63951 UVSE Hunguest H. I. - KSI SE okt. 10. 13:00 Duray András Roszik Ágnes Anetta Gérnyi Tamás Németh Attila
Szőnyi út
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63789 KSI SE - YBL WPC I. okt. 10. 13:45 Jancsecz György Kiss Dániel Fejős Róbert Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
63760 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2. okt. 10. 14:00 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Horváth József Madarasi Attila
Népliget
63819 ASI-VASAS II: - POLO SC Bp2007 okt. 10. 14:00 Irmes Máté Benedek Reznák Máté Füzesi Zsolt Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63999 UVSE Hunguest H. II. - BFSE okt. 10. 14:30 Tordai Gábor Németh Soma Truszka Levente Vilmos Téglássy Sándor
Komjádi
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61400 BVSC Zugló - TVSE Vízilabda Kft okt. 10. 15:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út Nóvé Gyula
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63755 Ceglédi VSE - KESI okt. 10. 15:00 Horváth József Zugonics Péter Szentkereszti Gabriella Madarasi Attila
Népliget
63790 Váci VSE - UVSE Hunguest H. okt. 10. 15:00 Fejős Róbert Kiss Dániel Jancsecz György Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
63820 Aquaworm - Iron WP okt. 10. 15:00 Füzesi Zsolt Reznák Máté Irmes Máté Benedek Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63995 ASI-MSA - VSD okt. 10. 15:30 Truszka Levente Vilmos Németh Soma Tordai Gábor Téglássy Sándor
Komjádi
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63756 FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 2. okt. 10. 16:00 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Horváth József Madarasi Attila
Népliget
63785 Honvéd - OSC ÚJBUDA 1. okt. 10. 16:15 Jancsecz György Kiss Dániel Fejős Róbert Lipovics Zoltán
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63997 Sportliget - KÓPÉ ÚVSE okt. 10. 16:30 Tordai Gábor Németh Soma Truszka Levente Vilmos Téglássy Sándor
Komjádi
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61215
Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA okt. 10. 16:45 Vogel Gábor Bódi Csaba Laposa Lajos Székely Zoltán Orosz László
Szolnok Csizmadia Zsolt Monostori Péter Döme László Gábor
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61402 DUE-Maarsk Graphics - ZF-Eger okt. 10. 17:00 Pásztor Antal Molnár-Gillich Aletta Juhász Tibor Pengő László
Dunaújváros Kádár József ifj. Wolf József
61404 BHSE női OB.I - SZTE SZEGED okt. 10. 17:00 Sándor Péter Kocsák Karina Lilla Bors Dorottya Németh Attila
Kőér u. Madarasi Gyula Magyar Natali
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61651 FVSE - Neptun VSC okt. 10. 17:30 Csák Marcell Kraut Krisztina Horváth Márton Bors László
Székesfehérvár Ádám Frank
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63998 SE VK - Honvéd okt. 10. 17:30 Truszka Levente Vilmos Németh Soma Tordai Gábor Téglássy Sándor
Komjádi
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61401 FTC Telekom - III. kerületi TVE okt. 10. 18:00 Fodor Rajmund Zugonics Péter Pásztor Márta Madarasi Attila
Népliget Juhász Gábor Kis-Nemes Bianka
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61649 Oázis SC - Eszterházy SC okt. 10. 18:00 Bujka János Mészáros Kitty Németh Anna Koós László
Széchy T. u. Margitsz. Fejős Róbert
61653 AVUS - VIWA-második.ker okt. 10. 18:00 Csapliczky Zsolt Horváth Viktória Duray András Vojvoda István
Szombathely Gérnyi Tamás
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61403 UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES okt. 10. 18:30 Debreceni Nóra Derekasné Domonkos Szilvia Vermes Balázs Kenéz György
Hajós A. fedett Pintér János Kiss Dániel
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63996 VUK Kistarcsa - OSC ÚJBUDA 2. okt. 10. 18:30 Tordai Gábor Németh Soma Truszka Levente Vilmos Téglássy Sándor
Komjádi
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61650 HVSC - Ceglédi VSE okt. 10. 19:00 Tóth Sándor Tóth Bence Nagy László Dalmády Ernő
Hmvásárhely Piti László
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62439 Vasas SC - BVSC-Zugló okt. 11. 10:00 Petik András Derekasné Domonkos Szilvia Debreceni Nóra Császár György
Komjádi Várkonyi Gabriella
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62556 BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - FTC-Telekom okt. 11. 10:00 Csanádi Zsolt Némethné Dittrich Tímea Pintér János Vojvoda István
Kaposvár Veilandics Zoltán
62562 UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger okt. 11. 10:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Tordai Gábor Bátori György
Hajós 33m-es Szentkereszti Gabriella
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61894 ASI DSE - Aquaworm Göd okt. 11. 10:00 Binder Szabolcs Miklósfalvi Éva Kiss Dániel Koós László
III. ker. TVE uszoda Pálffy Márton
61896 Soproni VSE - CVK okt. 11. 10:00 Pagács Sándor Horváth Viktória Bereczki Miklós Kenéz György
Szombathely Biró Viktor
62053 Tatabánya - YBL WPC okt. 11. 10:00 Zelki Soma Vojvoda Tímea Kovács Soma Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Baracskai Vidor
62681 Honvéd - SZVPS okt. 11. 10:00 Kovács Cs. Tamás Juhász Renáta Besenyei Richárd Juhász György ifj.
Kőér u. Csizmadia Zsolt
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64309 ZF-Eger - OSC ÚJBUDA okt. 11. 10:00 Szilvasán Patrik Kormos Sándor Madarasi Attila Bóbis Károly
Eger-Bitskey Irmes Máté Benedek
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64229 FVSE - DFVE okt. 11. 10:00 Jancsecz György Mészáros Kitty Horváth Márton Merényi Mátyás
Székesfehérvár Torda Péter
64238 SZNVEGY - YORDO SZENTES okt. 11. 10:00 Kollarics Gábor Barta Lajos Pásztor Márta Török Sándor
Szegedi Sportu. Csák Marcell
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62343 KESI - KVSE okt. 11. 11:00 Fodor Rajmund Adamikné Rigó Vilma Kollár György Schlosser Jenő
Kecskemét Horváth József
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62558 KSI SE - DVSE okt. 11. 11:00 Sándor Péter Mátyás Judit Kuncz László ifj. Kosztolánczy György
Széchy T. u. Margitsz. Madarasi Gyula
62563 Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc okt. 11. 11:00 Berki András Bódi Csaba László Gábor Tóth Gyula
Szolnok Pásztor Antal
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61983 Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba okt. 11. 11:00 Ádám Frank Kerecsen Fanni Fejős Róbert Godova Gábor
Szentendrei V8 Bors Dorottya
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64289 Alföld - FTC-Telekom okt. 11. 11:00 Szabó Xénia Anna Benedek Tamás Juhász Tibor Pengő László
Csongrád Orosz László
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62197 Tatabánya - YBL WPC okt. 11. 11:15 Baracskai Vidor Vojvoda Tímea Zelki Soma Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Kovács Soma
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62676 BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - FTC-Telekom okt. 11. 11:15 Veilandics Zoltán Némethné Dittrich Tímea Csanádi Zsolt Vojvoda István
Kaposvár Pintér János
62679 Vasas SC - BVSC-Zugló okt. 11. 11:15 Várkonyi Gabriella Derekasné Domonkos Szilvia Petik András Császár György
Komjádi Debreceni Nóra
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64280 SZNVESE - YORDO SZENTES okt. 11. 11:15 Csák Marcell Barta Lajos Pásztor Márta Török Sándor
Szegedi Sportu. Kollarics Gábor
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64242 ZF-Eger - OSC ÚJBUDA okt. 11. 11:15 Szilvasán Patrik Kormos Sándor Madarasi Attila Bóbis Károly
Eger-Bitskey Irmes Máté Benedek
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61936 ASI DSE - Aquaworm Göd okt. 11. 11:30 Pálffy Márton Miklósfalvi Éva Kiss Dániel Koós László
III. ker. TVE uszoda Binder Szabolcs
61938 Soproni VSE - CVK okt. 11. 11:30 Biró Viktor Horváth Viktória Pagács Sándor Kenéz György
Szombathely Bereczki Miklós
62561 Honvéd - SZVPS okt. 11. 11:30 Csizmadia Zsolt Juhász Renáta Kovács Cs. Tamás Juhász György ifj.
Kőér u. Besenyei Richárd
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62682 UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger okt. 11. 11:30 Szentkereszti Gabriella Kocsák Karina Lilla Marjay Zsolt Bátori György
Hajós 33m-es Tordai Gábor
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64271 FVSE - DFVE okt. 11. 11:30 Torda Péter Mészáros Kitty Horváth Márton Merényi Mátyás
Székesfehérvár Jancsecz György
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62124 AQUA SE - HVSC okt. 11. 12:00 Némethy Richárd Soltészné Erdei Nikolett Soltész Norbert András Erdei János
Nyíregyháza Habzsánszky Norbert
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64260 POLO Sport Club serd - KSI SE okt. 11. 12:00 Sikter Richárd Mátyás Attila Nóvé Gyula Németh Attila
Hajós A. fedett Truszka Levente Vilmos
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62127 Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba okt. 11. 12:15 Bors Dorottya Kerecsen Fanni Ádám Frank Godova Gábor
Szentendrei V8 Fejős Róbert
62199 KESI - KVSE okt. 11. 12:15 Horváth József Adamikné Rigó Vilma Fodor Rajmund Schlosser Jenő
Kecskemét Kollár György
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62678 KSI SE - DVSE okt. 11. 12:15 Madarasi Gyula Mátyás Judit Sándor Péter Kosztolánczy György
Széchy T. u. Margitsz. Kuncz László ifj.
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64247 Alföld - FTC-Telekom okt. 11. 12:15 Orosz László Benedek Tamás Szabó Xénia Anna Pengő László
Csongrád Juhász Tibor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62341 Tatabánya - YBL WPC okt. 11. 12:30 Kovács Soma Vojvoda Tímea Baracskai Vidor Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Zelki Soma
62436 BLAMAX-Kaposvári VK - FTC-Telekom okt. 11. 12:30 Pintér János Némethné Dittrich Tímea Veilandics Zoltán Vojvoda István
Kaposvár Csanádi Zsolt
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62559 Vasas SC - BVSC-Zugló okt. 11. 12:30 Debreceni Nóra Derekasné Domonkos Szilvia Várkonyi Gabriella Császár György
Komjádi Petik András
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62683 Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc okt. 11. 12:30 Pásztor Antal Bódi Csaba Berki András Tóth Gyula
Szolnok László Gábor
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64284 ZF-Eger - OSC ÚJBUDA okt. 11. 12:30 Irmes Máté Benedek Kormos Sándor Madarasi Attila Bóbis Károly
Eger-Bitskey Szilvasán Patrik
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62441 Honvéd - SZVPS okt. 11. 13:00 Besenyei Richárd Juhász Renáta Csizmadia Zsolt Juhász György ifj.
ELHALASZTVA Kovács Cs. Tamás
62442 UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger okt. 11. 13:00 Tordai Gábor Kocsák Karina Lilla Szentkereszti Gabriella Bátori György
Hajós 33m-es Marjay Zsolt
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61980 AQUA SE - HVSC okt. 11. 13:15 Habzsánszky Norbert Soltészné Erdei Nikolett Némethy Richárd Erdei János
Nyíregyháza Soltész Norbert András
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64298 POLO Sport Club ifj - III. Kerületi TVE okt. 11. 13:15 Truszka Levente Vilmos Mátyás Attila Sikter Richárd Németh Attila
Hajós A. fedett Nóvé Gyula
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62271 Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba okt. 11. 13:30 Fejős Róbert Kerecsen Fanni Bors Dorottya Godova Gábor
Szentendrei V8 Ádám Frank
62438 KSI SE - DVSE okt. 11. 13:30 Kuncz László ifj. Mátyás Judit Madarasi Gyula Kosztolánczy György
Széchy T. u. Margitsz. Sándor Péter
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61981 Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE okt. 11. 13:30 Juhász Tibor Benedek Tamás Orosz László Pengő László
Csongrád Szabó Xénia Anna
62055 KESI - KVSE okt. 11. 13:30 Kollár György Adamikné Rigó Vilma Horváth József Schlosser Jenő
Kecskemét Fodor Rajmund
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62443 Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc okt. 11. 14:00 László Gábor Bódi Csaba Pásztor Antal Tóth Gyula
Szolnok Berki András
62268 AQUA SE - HVSC okt. 11. 14:30 Soltész Norbert András Soltészné Erdei Nikolett Habzsánszky Norbert Erdei János
Nyíregyháza Némethy Richárd
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62126 BFSE - Oázis SC okt. 11. 14:30 Füzesi Zsolt Unyi Györgyi Tóth Imre Bors László
Hajós 33m-es Tóth Koppány
62196 Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II. okt. 11. 14:30 Marnitz Miklós Zugonics Péter Kenéz György ifj. Lipovics Zoltán
Kőér u. Torda Péter ifj.
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61895 Balaton VK - Sportliget okt. 11. 14:30 Varga Márk Kalmár János Laposa Lajos Petik Gyula
Balatonfűzfő Győri Attila
62677 OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola okt. 11. 14:30 Vogel Gábor Kiss Dániel Bujka János Székely Zoltán
Nyéki I. - 33m-es Gérnyi Tamás
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64304 Tatabánya - Győri VSE okt. 11. 14:30 Zelki Soma Vojvoda Tímea Kovács Soma Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Baracskai Vidor
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64218 POLO Sport Club gy - KSI SE okt. 11. 14:30 Nóvé Gyula Mátyás Attila Truszka Levente Vilmos Németh Attila
Hajós A. fedett Sikter Richárd
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62125 Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE okt. 11. 14:45 Szabó Xénia Anna Benedek Tamás Juhász Tibor Pengő László
Csongrád Orosz László
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64217 KESI - UVSE Hunguest H. okt. 11. 15:00 Fodor Rajmund Adamikné Rigó Vilma Kollár György Schlosser Jenő
Kecskemét Horváth József
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63026 Sportliget - KPSE okt. 11. 15:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kendeházi Máté Koós László
Szőnyi út Kovács Cs. Tamás
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61937 Balaton VK - Sportliget okt. 11. 15:45 Győri Attila Kalmár János Laposa Lajos Petik Gyula
Balatonfűzfő Varga Márk
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64230 Tatabánya - Győri VSE okt. 11. 15:45 Baracskai Vidor Vojvoda Tímea Zelki Soma Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Kovács Soma
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62269 Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE okt. 11. 16:00 Orosz László Benedek Tamás Szabó Xénia Anna Pengő László
Csongrád Juhász Tibor
62437 OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola okt. 11. 16:00 Gérnyi Tamás Kiss Dániel Vogel Gábor Székely Zoltán
Nyéki I. - 33m-es Bujka János
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61982 BFSE - Oázis SC okt. 11. 16:00 Tóth Imre Unyi Györgyi Tóth Koppány Bors László
Hajós 33m-es Füzesi Zsolt
62052 Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II okt. 11. 16:00 Kenéz György ifj. Zugonics Péter Marnitz Miklós Lipovics Zoltán
Kőér u. Torda Péter ifj.
62054 POLO Sport Club OBgy - FVSE okt. 11. 16:00 Sajben Nikolett Németh Anna Duray András Németh Attila
Hajós A. fedett Csapliczky Zsolt
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63030 RETR-O-SC - MAFC A-TEAM okt. 11. 16:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kendeházi Máté Koós László
Szőnyi út Nóvé Gyula
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64259 KESI - UVSE Hunguest H. okt. 11. 16:15 Horváth József Adamikné Rigó Vilma Fodor Rajmund Schlosser Jenő
Kecskemét Kollár György
64272 Tatabánya - Győri VSE okt. 11. 17:00 Kovács Soma Vojvoda Tímea Baracskai Vidor Szentgyörgyi Ferenc
Tatabánya Zelki Soma
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63073 BVSC-Zugló Lokomotív - Sunday Boys okt. 11. 17:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kendeházi Máté Koós László
Szőnyi út Nóvé Gyula
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62270 BFSE - Oázis SC okt. 11. 17:30 Tóth Koppány Unyi Györgyi Füzesi Zsolt Bors László
Hajós 33m-es Tóth Imre
62340 Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II okt. 11. 17:30 Kenéz György ifj. Zugonics Péter Torda Péter ifj. Lipovics Zoltán
Kőér u. Marnitz Miklós
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62198 POLO Sport Club OBs - FVSE okt. 11. 17:30 Sajben Nikolett Németh Anna Csapliczky Zsolt Németh Attila
Hajós A. fedett Duray András
62557 OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola okt. 11. 17:30 Bujka János Kiss Dániel Gérnyi Tamás Székely Zoltán
Nyéki I. - 33m-es Vogel Gábor
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63027 ELTE-BEAC - Víziló okt. 11. 18:00 Várkonyi Gabriella Németh Soma Bereczki Miklós Bátori György
Komjádi Marjay Zsolt
63072 ASI DSE - 1427 JSMA okt. 11. 18:00 Ádám Frank Bors Dorottya Varga Csenge Császár György
III. ker. TVE uszoda Tordai Gábor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62342 POLO Sport Club OBi - FVSE okt. 11. 18:45 Duray András Németh Anna Sajben Nikolett Németh Attila
Hajós A. fedett Csapliczky Zsolt
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63029 YBL WPC - Oázis Sc okt. 11. 19:00 Marjay Zsolt Németh Soma Várkonyi Gabriella Bátori György
Komjádi Bereczki Miklós
63071 SOTE VKS - Jog-Ászok VSK okt. 11. 19:00 Kiss Attila Kerecsen Fanni Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
MOM Sportuszoda 33m-es Fejős Róbert
63074 OSC Kft. - Oázis SC 2 okt. 11. 19:00 Vogel Gábor Kiss Dániel Gérnyi Tamás Székely Zoltán
Nyéki I. - 33m-es Bujka János
63075 Ozorai-Faterpolo VSE - MAFC-BME-INFINITYN okt. 11. 20:00 Bereczki Miklós Németh Soma Marjay Zsolt Bátori György
Komjádi Várkonyi Gabriella
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61168 ZF-Eger - BVSC Zugló okt. 14. 12:30 Csizmadia Zsolt Kormos Sándor Laposa Lajos Székely Zoltán
Eger-Bitskey Várkonyi Gabriella Madarasi Gyula
61163 OSC ÚJBUDA - KSI SE okt. 14. 19:30 Sándor Péter Bors Dorottya Baracskai Vidor Schlosser Jenő
Nyéki I. - fedett Kovács Cs. Tamás Tengelics Roland
61169 Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc okt. 14. 19:30 Marjay Zsolt Bódi Csaba Miklósfalvi Éva Németh Attila
Szolnok Kenéz György ifj. Monostori Péter Döme
61180 Kaposvári VK - FTC-Telekom okt. 14. 19:30 Marnitz Miklós Ácsné Szöllőssy Krisztina Laposa Lajos Kosztolánczy György
Kaposvár Bereczki Miklós Némethné Dittrich Tímea
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61408 UVSE Hunguest Hotels - BHSE női OB.I okt. 16. 19:45 Zelki Soma Magyar Natali Miklósfalvi Éva Móni Béla
Hajós A. fedett Nóvé Gyula Tengelics Roland
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63547 FTC-Telekom - KSI-Százhalombatta okt. 17. 00:00
ELMARAD
63549 Oxigén-ASI - FTC-Telekom okt. 17. 00:00
ELMARAD
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63693 III. Ker. TVE - POLO SC Bp2008 okt. 17. 09:00 Torda Péter Mészáros Kitty Horváth József Bátori György
III. ker. TVE uszoda
63609 KSI SE - OSC ÚJBUDA 1. okt. 17. 09:00 Binder Szabolcs Cséki Tünde Pásztor Márta Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61834 GyAVC - KVE okt. 17. 10:00 Pagács Sándor Reznák Máté Zelki Soma Petik Gyula
Cegléd
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63121 Honvéd - OSC ÚJBUDA 2. okt. 17. 10:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Bors Dorottya Lipovics Zoltán
Szőnyi út Madarasi Gyula
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63213 OSC ÚJBUDA 1. - SZVPS okt. 17. 10:00 Irmes Máté Benedek Kiss Dániel Mikesy Árpád Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63637 OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC I. okt. 17. 10:00 Tóth Koppány Németh Soma Torda Péter ifj. Császár György
Szőnyi út 50-es sátor
63610 FTC-Telekom I. - PSN Zrt. Sportiskola okt. 17. 10:00 Binder Szabolcs Cséki Tünde Pásztor Márta Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
63694 FTC-Telekom leány - Polo Academy Bp okt. 17. 10:15 Horváth József Mészáros Kitty Torda Péter Bátori György
III. ker. TVE uszoda
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61654 Kanizsa Vízilabda Kf - FVSE okt. 17. 11:00 Perédi Péter Miklós Marcell Nagy László 2. Kosztolánczy György
Nagykanizsa Gérnyi Tamás
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61776 Invictus SC - Csongrád okt. 17. 11:00 Csák Marcell Tóth Bence Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61835 Czeglédi Lamantinok - MEAFC-Miskolc okt. 17. 11:00 Zelki Soma Reznák Máté Pagács Sándor Petik Gyula
Cegléd
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63122 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1. okt. 17. 11:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Szőnyi út Bors Dorottya
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63638 Oázis SC - SZVPS okt. 17. 11:00 Torda Péter ifj. Németh Soma Tóth Koppány Császár György
Szőnyi út 50-es sátor
63611 Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. okt. 17. 11:00 Binder Szabolcs Cséki Tünde Pásztor Márta Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63214 OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp06 Penguin okt. 17. 11:15 Mikesy Árpád Kiss Dániel Irmes Máté Benedek Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61867 Tatabánya - PTE-PEAC okt. 17. 11:30 Duray András Zsigrai János Győri Attila Godova Gábor
Pécs-Abay
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63695 Aquaworm - YBL WPC II. okt. 17. 11:30 Torda Péter Mészáros Kitty Horváth József Bátori György
III. ker. TVE uszoda
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61777 SZUVTE BT - Békéscsaba okt. 17. 12:00 Kuncz László ifj. Tóth Bence Csák Marcell Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61836 DVSE - Egri Vízmű SC. okt. 17. 12:00 Pagács Sándor Reznák Máté Zelki Soma Petik Gyula
Cegléd
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63123 FTC-Telekom - Oázis SC okt. 17. 12:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Bors Dorottya Lipovics Zoltán
Szőnyi út Madarasi Gyula
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63639 KÓPÉ ÚVSE - Váci VSE okt. 17. 12:00 Tóth Koppány Németh Soma Torda Péter ifj. Császár György
Szőnyi út 50-es sátor
63612 ZF-Eger - BVSC-Zugló okt. 17. 12:00 Szentkereszti Gabriella Cséki Tünde Pásztor Márta Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61227 UVSE Hunguest Hotels - BVSC Zugló okt. 17. 12:30 Fodor Rajmund Bayer Ágnes Kendeházi Máté Juhász György ifj.
Komjádi Kollár György Kocsák Karina Lilla
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61866 FVSE - Győri VSE okt. 17. 12:30 Győri Attila Zsigrai János Duray András Godova Gábor
Pécs-Abay
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63216 BVSC-Zugló - ASI DSE okt. 17. 12:30 Irmes Máté Benedek Kiss Dániel Mikesy Árpád Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63696 Honvéd II. - ASI-Kistarcsa okt. 17. 12:45 Horváth József Mészáros Kitty Torda Péter Bátori György
III. ker. TVE uszoda
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61223 ZF-Eger - FTC-Telekom okt. 17. 13:00 Tóth Imre Kormos Sándor Laposa Lajos Koós László
Eger-Bitskey Kenéz György ifj. Sándor Péter
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61779 HVSC - Invictus SC okt. 17. 13:00 Csák Marcell Tóth Bence Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61837 MEAFC-Miskolc - KVE okt. 17. 13:00 Zelki Soma Reznák Máté Pagács Sándor Petik Gyula
Cegléd
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63124 KPSE - Komplex okt. 17. 13:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Szőnyi út Bors Dorottya
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63640 MVLC-Miskolc - BVSC-Zugló II okt. 17. 13:00 Torda Péter ifj. Németh Soma Tóth Koppány Császár György
Szőnyi út 50-es sátor
63668 FTC-Telekom II. - BFSE okt. 17. 13:15 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Juhász Renáta Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61865 Soproni VSE - Tatabánya okt. 17. 13:30 Duray András Zsigrai János Győri Attila Godova Gábor
Pécs-Abay
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63215 Honvéd - VUA okt. 17. 13:45 Mikesy Árpád Kiss Dániel Irmes Máté Benedek Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61658 YBL WPC - VIWA-második.ker okt. 17. 14:00 Fodor Rajmund Bayer Ágnes Kocsák Karina Lilla Juhász György ifj.
Komjádi Kollár György
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61778 Csongrád - SZVTK okt. 17. 14:00 Kuncz László ifj. Tóth Bence Csák Marcell Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61838 Egri Vízmű SC. - GyAVC okt. 17. 14:00 Pagács Sándor Reznák Máté Zelki Soma Petik Gyula
Cegléd
61808 Váci VSE - Poseidon VSE okt. 17. 14:00 Sikter Richárd Mátyás Attila Varga Csenge Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63125 Vasas SC - Sportliget okt. 17. 14:00 Bors Dorottya Roszik Ágnes Anetta Kovács Cs. Tamás Lipovics Zoltán
Szőnyi út Madarasi Gyula
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63665 KSI leány - Oxigén okt. 17. 14:15 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Juhász Renáta Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61868 Győri VSE - Balaton VK okt. 17. 14:30 Győri Attila Zsigrai János Duray András Godova Gábor
Pécs-Abay
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61406 ZF-Eger - FTC Telekom okt. 17. 14:45 Debreceni Nóra Kormos Sándor Laposa Lajos Koós László
Eger-Bitskey Tordai Gábor Sándor Péter
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61775 HVSC - SZUVTE BT okt. 17. 15:00 Csák Marcell Tóth Bence Kuncz László ifj. Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61839 Czeglédi Lamantinok - DVSE okt. 17. 15:00 Zelki Soma Reznák Máté Pagács Sándor Petik Gyula
Cegléd
61805 Erzsébeti SMTK - BFSE okt. 17. 15:00 Varga Csenge Mátyás Attila Sikter Richárd Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63217 KSI SE - Vasas SC okt. 17. 15:00 Irmes Máté Benedek Kiss Dániel Mikesy Árpád Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63666 KÓPÉ ÚVSE II. - VUA okt. 17. 15:15 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Juhász Renáta Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61869 Soproni VSE - FVSE okt. 17. 15:30 Duray András Zsigrai János Győri Attila Godova Gábor
Pécs-Abay
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61224 Szolnoki Dózsa - SZVE okt. 17. 16:00 Csanádi Zsolt Bódi Csaba Veilandics Zoltán Vojvoda István
Szolnok Pintér János Monostori Péter Döme
61228 TVSE Vízilabda Kft - PannErgy-Miskolc okt. 17. 16:00 Petik András Vojvoda Tímea Miklósfalvi Éva Bátori György
Tatabánya Juhász Tibor Kraut Krisztina
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61407 HUNGERIT SZENTES - DUE-Maarsk Graphics okt. 17. 16:00 Marnitz Miklós Barta Judit Barta Lajos Szentgyörgyi Ferenc
Szentes - fedett Kovács Soma Benedek Tamás
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61659 AVUS - Dunakanyar Waterpolo okt. 17. 16:00 Gérnyi Tamás Kalmár János Nagy László 2. Kosztolánczy György
Szombathely Perédi Péter
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61774 SZVTK - Békéscsaba okt. 17. 16:00 Kuncz László ifj. Tóth Bence Csák Marcell Schlosser Jenő
Hmvásárhely
61806 MAFC-BME-INFINITYN - Váci VSE okt. 17. 16:00 Sikter Richárd Mátyás Attila Varga Csenge Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63548 DFVE - Oázis SC okt. 17. 16:00 Fodor Rajmund Kocsák Karina Lilla Csapliczky Zsolt Császár György
Komjádi
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63218 Oázis SC - UVSE Hunguest H. okt. 17. 16:15 Mikesy Árpád Kiss Dániel Irmes Máté Benedek Németh Attila
Nyéki I. - 33m-es
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63667 Honvéd I. - Sportliget okt. 17. 16:15 Szentkereszti Gabriella Zugonics Péter Juhász Renáta Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61657 Eszterházy SC - ASI DSE okt. 17. 16:30 Tordai Gábor Kormos Sándor Laposa Lajos Koós László
Eger-Bitskey Debreceni Nóra
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61864 Balaton VK - PTE-PEAC okt. 17. 16:30 Győri Attila Zsigrai János Duray András Godova Gábor
Pécs-Abay
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61656 Ceglédi VSE - Oázis SC okt. 17. 16:45 Zelki Soma Reznák Máté Tankó Dorina Petik Gyula
Cegléd Pagács Sándor
61655 Neptun VSC - HVSC okt. 17. 17:00 Kollár György Cséki Tünde Mátyás Judit Móni Béla
Hajós A. fedett Horváth József
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61804 Poseidon VSE - SOTE VKS okt. 17. 17:00 Varga Csenge Mátyás Attila Sikter Richárd Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63552 BVSC-Zugló - Oxigén-ASI okt. 17. 17:00 Tóth Imre Kocsák Karina Lilla Csapliczky Zsolt Császár György
Komjádi
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61809 Erzsébeti SMTK - MAFC-BME-INFINITYN okt. 17. 18:00 Sikter Richárd Mátyás Attila Varga Csenge Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61409 TVSE Vízilabda Kft - SZTE SZEGED okt. 17. 18:15 Bereczki Miklós Vojvoda Tímea Miklósfalvi Éva Bátori György
Tatabánya Nóvé Gyula Kraut Krisztina
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63550 DFVE - BVSC-Zugló okt. 17. 18:15 Tóth Imre Kocsák Karina Lilla Csapliczky Zsolt Császár György
Komjádi
Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61405 III. kerületi TVE - BVSC Zugló okt. 17. 18:30 Várkonyi Gabriella Mészáros Kitty Pásztor Márta Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda Fejős Róbert Németh Soma
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61222 OSC ÚJBUDA - A-Híd VasasPlaket okt. 17. 19:00 Marjay Zsolt Unyi Györgyi Bors Dorottya Székely Zoltán
Nyéki I. - fedett Vogel Gábor Baracskai Vidor
61225 PVSK Mecsek Füszért - KSI SE okt. 17. 19:00 Bujka János Zsigrai János Győri Attila Godova Gábor
Pécs-Abay Csizmadia Zsolt Duray András
Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61807 BFSE - SOTE VKS okt. 17. 19:00 Varga Csenge Mátyás Attila Sikter Richárd Bors László
Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63551 Oázis SC - KSI-Százhalombatta okt. 17. 19:15 Csapliczky Zsolt Kocsák Karina Lilla Tóth Imre Császár György
Komjádi
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63078 Octopus SE - OSC Kft. okt. 18. 09:00 Vogel Gábor Cséki Tünde Laposa Lajos Bóbis Károly
Népliget Tóth Koppány
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62201 Győri VSE - YBL WPC okt. 18. 10:00 Fodor Rajmund Gudra Gábriel Miklósfalvi Éva Bors László
Aqua SK Győr Szentkereszti Gabriella
62564 Honvéd - Szolnoki Dózsa okt. 18. 10:00 Madarasi Gyula Juhász Renáta Kovács Cs. Tamás Gyulavári Zoltán
ELHALASZTVA Sándor Péter
62571 ZF-Eger - PannErgy-Miskolc okt. 18. 10:00 Truszka Levente Vilmos Kormos Sándor Kiss Attila Móni Béla
Eger-Bitskey Debreceni Nóra
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61897 Sportliget - ASI DSE okt. 18. 10:00 Tóth Zsombor Kerecsen Fanni Kiss Dániel Subasitz Mihály
Szőnyi út 50-es sátor Varga Csenge
61898 CVK - Balaton VK okt. 18. 10:00 Besenyei Richárd Kraut Krisztina Pásztor Márta Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Csapliczky Zsolt
61985 Váci VSE - Ceglédi VSE okt. 18. 10:00 Mikesy Árpád Mátyás Attila Mátyás Judit Schlosser Jenő
Vác Tordai Gábor
61987 Békéscsaba - BFSE okt. 18. 10:00 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Berki Attila Kádár József
Békéscsaba László Gábor
62056 FVSE - Polo Academy Bp. okt. 18. 10:00 Bereczki Miklós Mészáros Kitty Perédi Péter Székely Zoltán
Székesfehérvár Sajben Nikolett
62687 BVSC-Zugló - KSI SE okt. 18. 10:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Nóvé Gyula Juhász György ifj.
Szőnyi út Csizmadia Zsolt
62688 DVSE - OSC ÚJBUDA okt. 18. 10:00 Habzsánszky Norbert Soltészné Erdei Nikolett Némethy Richárd Lipovics Zoltán
Debrecen Soltész Norbert András
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64299 III. Kerületi TVE - UVSE Hunguest H. okt. 18. 10:00 Ádám Frank Tengelics Roland Horváth József Bátori György
III. ker. TVE uszoda Zelki Soma
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64250 OSC ÚJBUDA - Alföld okt. 18. 10:00 Marjay Zsolt Magyar Natali Biró Viktor Koós László
Nyéki I. - 33m-es Kollarics Gábor
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62569 PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK okt. 18. 10:30 Győri Attila Zsigrai János Kuncz László ifj. Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Baracskai Vidor
62570 FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels okt. 18. 10:30 Pintér János Cséki Tünde Veilandics Zoltán Vojvoda István
Népliget Csanádi Zsolt
61939 Sportliget - ASI DSE okt. 18. 11:00 Varga Csenge Kerecsen Fanni Kiss Dániel Subasitz Mihály
Szőnyi út 50-es sátor Tóth Zsombor
62130 HVSC - Koelner-Csongrád okt. 18. 11:00 Ármai Zita Kinga Varga Sebastian Piti László Pengő László
Hmvásárhely Vörös Viktor
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64274 Tatabánya - DFVE okt. 18. 11:00 Torda Péter ifj. Vojvoda Tímea Szilvasán Patrik Császár György
Tatabánya Pagács Sándor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62275 Békéscsaba - BFSE okt. 18. 11:15 László Gábor Feke Dorina dr. Berki Attila Kádár József
Békéscsaba Juhász Tibor
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62129 Váci VSE - Ceglédi VSE okt. 18. 11:15 Tordai Gábor Mátyás Attila Mátyás Judit Schlosser Jenő
Vác Mikesy Árpád
62200 FVSE - Polo Academy Bp. okt. 18. 11:15 Bereczki Miklós Mészáros Kitty Sajben Nikolett Székely Zoltán
Székesfehérvár Perédi Péter
62566 LEGRAND SZENTES - Vasas SC okt. 18. 11:15 Tóth Sándor Barta Judit Marnitz Miklós Dalmády Ernő
Szentes - fedett Kovács Soma
62567 BVSC-Zugló - KSI SE okt. 18. 11:15 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Bujka János Juhász György ifj.
Szőnyi út Nóvé Gyula
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62686 LEGRAND SZENTES - Vasas SC okt. 18. 11:15 Kovács Soma Barta Judit Tóth Sándor Dalmády Ernő
ELHALASZTVA Marnitz Miklós
62691 ZF-Eger - PannErgy-Miskolc okt. 18. 11:15 Debreceni Nóra Kormos Sándor Truszka Levente Vilmos Móni Béla
Eger-Bitskey Kiss Attila
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62444 Honvéd - Szolnoki Dózsa okt. 18. 11:30 Sándor Péter Juhász Renáta Madarasi Gyula Gyulavári Zoltán
ELHALASZTVA Kovács Cs. Tamás
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61940 CVK - Balaton VK okt. 18. 11:30 Csapliczky Zsolt Kraut Krisztina Pásztor Márta Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Besenyei Richárd
62568 DVSE - OSC ÚJBUDA okt. 18. 11:30 Soltész Norbert András Soltészné Erdei Nikolett Habzsánszky Norbert Lipovics Zoltán
Debrecen Némethy Richárd
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62057 Győri VSE - YBL WPC okt. 18. 11:30 Szentkereszti Gabriella Gudra Gábriel Miklósfalvi Éva Bors László
Aqua SK Győr Fodor Rajmund
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64291 OSC ÚJBUDA - Alföld okt. 18. 11:30 Kollarics Gábor Magyar Natali Biró Viktor Koós László
Nyéki I. - 33m-es Marjay Zsolt
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64219 KSI SE - UVSE Hunguest H. okt. 18. 11:30 Horváth József Tengelics Roland Ádám Frank Bátori György
III. ker. TVE uszoda Zelki Soma
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62450 FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels okt. 18. 11:45 Csanádi Zsolt Cséki Tünde Pintér János Vojvoda István
Népliget Veilandics Zoltán
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62689 PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK okt. 18. 11:45 Baracskai Vidor Zsigrai János Győri Attila Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Kuncz László ifj.
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62565 SZVPS - AVUS okt. 18. 12:00 Orosz László Barta Lajos Pásztor Antal Tóth Gyula
ELHALASZTVA Szabó Xénia Anna
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64220 POLO Sport Club gy - KESI okt. 18. 12:00 Tóth Koppány Derekasné Domonkos Szilvia Kocsák Karina Lilla Bóbis Károly
Hajós A. fedett Bors Dorottya
64232 Tatabánya - DFVE okt. 18. 12:15 Szilvasán Patrik Vojvoda Tímea Pagács Sándor Császár György
Tatabánya Torda Péter ifj.
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62273 Váci VSE - Ceglédi VSE okt. 18. 12:30 Mikesy Árpád Mátyás Attila Mátyás Judit Schlosser Jenő
Vác Tordai Gábor
62274 HVSC - Koelner-Csongrád okt. 18. 12:30 Vörös Viktor Varga Sebastian Ármai Zita Kinga Pengő László
Hmvásárhely Piti László
62344 FVSE - Polo Academy Bp. okt. 18. 12:30 Perédi Péter Mészáros Kitty Bereczki Miklós Székely Zoltán
Székesfehérvár Sajben Nikolett
62446 LEGRAND SZENTES - Vasas SC okt. 18. 12:30 Marnitz Miklós Barta Judit Tóth Sándor Dalmády Ernő
Szentes - fedett Kovács Soma
62447 BVSC-Zugló - KSI SE okt. 18. 12:30 Nóvé Gyula Roszik Ágnes Anetta Csizmadia Zsolt Juhász György ifj.
Szőnyi út Bujka János
62451 ZF-Eger - PannErgy-Miskolc okt. 18. 12:30 Kiss Attila Kormos Sándor Debreceni Nóra Móni Béla
Eger-Bitskey Truszka Levente Vilmos
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62131 Békéscsaba - BFSE okt. 18. 12:30 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Berki Attila Kádár József
Békéscsaba László Gábor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62448 DVSE - OSC ÚJBUDA okt. 18. 12:45 Némethy Richárd Soltészné Erdei Nikolett Soltész Norbert András Lipovics Zoltán
Debrecen Habzsánszky Norbert
62345 Győri VSE - YBL WPC okt. 18. 13:00 Fodor Rajmund Gudra Gábriel Miklósfalvi Éva Bors László
Aqua SK Győr Szentkereszti Gabriella
62449 PSN Zrt. Sportiskola - BLAMAX-Kaposvári VK okt. 18. 13:00 Kuncz László ifj. Zsigrai János Baracskai Vidor Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Győri Attila
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62684 Honvéd - Szolnoki Dózsa okt. 18. 13:00 Kovács Cs. Tamás Juhász Renáta Sándor Péter Gyulavári Zoltán
ELHALASZTVA Madarasi Gyula
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64261 KSI SE - UVSE Hunguest H. okt. 18. 13:00 Horváth József Tengelics Roland Zelki Soma Bátori György
III. ker. TVE uszoda Ádám Frank
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62685 SZVPS - AVUS okt. 18. 13:15 Szabó Xénia Anna Barta Lajos Orosz László Tóth Gyula
ELHALASZTVA Pásztor Antal
62690 FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels okt. 18. 13:15 Veilandics Zoltán Cséki Tünde Csanádi Zsolt Vojvoda István
Népliget Pintér János
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64262 POLO Sport Club serd - KESI okt. 18. 13:15 Tóth Koppány Derekasné Domonkos Szilvia Kocsák Karina Lilla Bóbis Károly
Hajós A. fedett Bors Dorottya
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64305 Tatabánya - DFVE okt. 18. 13:30 Pagács Sándor Vojvoda Tímea Torda Péter ifj. Császár György
Tatabánya Szilvasán Patrik
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61984 Oázis SC - AQUA SE okt. 18. 14:00 Csák Marcell Bayer Ágnes Varga Márk Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Zsombor
61986 HVSC - Koelner-Csongrád okt. 18. 14:00 Piti László Varga Sebastian Vörös Viktor Pengő László
Hmvásárhely Ármai Zita Kinga
62059 KVSE - POLO Sport Club OBgy okt. 18. 14:00 Duray András Kalmár János Szentgyörgyi Krisztián Kenéz György
Nagykanizsa Sikter Richárd
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64281 YORDO SZENTES - BVSC-Zugló okt. 18. 14:00 Tóth Sándor Benedek Tamás Kovács Soma Dalmády Ernő
Szentes - fedett Marnitz Miklós
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64231 FVSE - Győri VSE okt. 18. 14:00 Perédi Péter Mészáros Kitty Bereczki Miklós Székely Zoltán
Székesfehérvár Sajben Nikolett
64249 ZF-Eger - FTC-Telekom okt. 18. 14:00 Truszka Levente Vilmos Kormos Sándor Kiss Attila Móni Béla
Eger-Bitskey Debreceni Nóra
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62445 SZVPS - AVUS okt. 18. 14:30 Pásztor Antal Barta Lajos Szabó Xénia Anna Tóth Gyula
ELHALASZTVA Orosz László
62346 UVSE Hunguest H. II - Tatabánya okt. 18. 15:00 Tóth Imre Németh Anna Fejős Róbert Németh Attila
Hajós A. fedett Kenéz György ifj.
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63572 UVSE Hunguest H. II. - FTC-Telekom okt. 18. 15:00 Juhász Gábor Unyi Györgyi Schlosser Jenő
Budafok
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62128 Oázis SC - AQUA SE okt. 18. 15:15 Csák Marcell Bayer Ágnes Tóth Zsombor Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz. Varga Márk
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64273 FVSE - Győri VSE okt. 18. 15:15 Perédi Péter Mészáros Kitty Sajben Nikolett Székely Zoltán
Székesfehérvár Bereczki Miklós
64292 ZF-Eger - FTC-Telekom okt. 18. 15:15 Debreceni Nóra Kormos Sándor Truszka Levente Vilmos Móni Béla
Eger-Bitskey Kiss Attila
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64239 YORDO SZENTES - BVSC-Zugló okt. 18. 15:15 Kovács Soma Benedek Tamás Marnitz Miklós Dalmády Ernő
Szentes - fedett Tóth Sándor
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62347 KVSE - POLO Sport Club OBi okt. 18. 15:30 Sikter Richárd Kalmár János Duray András Kenéz György
Nagykanizsa Szentgyörgyi Krisztián
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61899 Százhalombatta - Soproni VSE okt. 18. 16:00 Biró Viktor Kraut Krisztina Laposa Lajos Téglássy Sándor
Százhalombatta Pálffy Márton
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63080 Jog-Ászok VSK - ASI DSE okt. 18. 16:00 Vogel Gábor Kocsák Karina Lilla Pásztor Márta Bóbis Károly
Komjádi Ádám Frank
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63571 UVSE Hunguest H. I. - KSI SE okt. 18. 16:00 Juhász Gábor Unyi Györgyi Schlosser Jenő
Budafok
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62272 Oázis SC - AQUA SE okt. 18. 16:30 Varga Márk Bayer Ágnes Csák Marcell Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Zsombor
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62202 UVSE Hunguest H. II. - Tatabánya okt. 18. 16:30 Kenéz György ifj. Németh Anna Tóth Imre Németh Attila
Hajós A. fedett Fejős Róbert
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
64307 YORDO SZENTES - BVSC-Zugló okt. 18. 16:30 Marnitz Miklós Benedek Tamás Tóth Sándor Dalmády Ernő
Szentes - fedett Kovács Soma
64313 ZF-Eger - FTC-Telekom okt. 18. 16:30 Kiss Attila Kormos Sándor Debreceni Nóra Móni Béla
Eger-Bitskey Truszka Levente Vilmos
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62203 KVSE - POLO Sport Club OBs okt. 18. 16:45 Szentgyörgyi Krisztián Kalmár János Sikter Richárd Kenéz György
Nagykanizsa Duray András
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63079 1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív okt. 18. 17:00 Vogel Gábor Kocsák Karina Lilla Pásztor Márta Bóbis Károly
Komjádi Ádám Frank
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63570 SE VK - Oázis SC okt. 18. 17:00 Juhász Gábor Unyi Györgyi Schlosser Jenő
Budafok
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61941 Százhalombatta VSE. - Soproni VSE okt. 18. 17:30 Pálffy Márton Kraut Krisztina Laposa Lajos Téglássy Sándor
Százhalombatta Biró Viktor
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62058 UVSE Hunguest H. II - Tatabánya okt. 18. 18:00 Fejős Róbert Németh Anna Kenéz György ifj. Németh Attila
Hajós A. fedett Tóth Imre
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63076 MAFC-BME-INFINITYN - SOTE VKS okt. 18. 18:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Bujka János Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor Nóvé Gyula
63077 Oázis SC 2 - Ozorai-Faterpolo VSE okt. 18. 18:00 Pagács Sándor Juhász Renáta Torda Péter ifj. Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Binder Szabolcs
63031 Víziló - BVSC-Zugló Heavy T. okt. 18. 18:00 Várkonyi Gabriella Mátyás Attila Mátyás Judit Koós László
Kőér u. Marjay Zsolt
Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63569 BFSE - BVSC-Zugló okt. 18. 18:00 Juhász Gábor Unyi Györgyi Schlosser Jenő
Budafok
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
63032 HETE - YBL WPC okt. 18. 19:00 Várkonyi Gabriella Mátyás Attila Mátyás Judit Koós László
Kőér u. Marjay Zsolt
63033 Oázis Sc - RETR-O-SC okt. 18. 19:00 Binder Szabolcs Juhász Renáta Torda Péter ifj. Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Pagács Sándor
63034 MAFC A-TEAM - Sportliget okt. 18. 19:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Csizmadia Zsolt Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor Nóvé Gyula
63035 KPSE - ELTE-BEAC okt. 18. 20:00 Binder Szabolcs Juhász Renáta Pagács Sándor Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Torda Péter ifj.
Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61205 A-Híd VasasPlaket - Kaposvári VK okt. 19. 19:30 Kollár György Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Székely Zoltán
Komjádi Nóvé Gyula Mészáros Kitty
61153 Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK okt. 21. 18:00 Kádár József ifj. Bódi Csaba Juhász Tibor Császár György
Szolnok Tóth Sándor Monostori Péter Döme
61151 OSC ÚJBUDA - SZVE okt. 21. 19:30 Várkonyi Gabriella Mészáros Kitty Bors Dorottya Bátori György
Nyéki I. - fedett Pintér János Unyi Györgyi
61195 PannErgy-Miskolc - FTC-Telekom okt. 21. 19:30 Kovács Soma Soltészné Erdei Nikolett Horváth József Kenéz György
Miskolc, Kemény D. Tordai Gábor Soltész Norbert András