Kétheti műsor küldéssel

BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47180 Oázis SC - Crisul Oradea I. jún. 16. 10:00 Gérnyi Tamás Bors Dorottya Petik Gyula Merényi Mátyás
Hajós 33m-es Horváth József
47211 OSC VSE II. - Honvéd-Érd jún. 16. 10:00 Birri Gabriella Mátyás Attila Mátyás Judit Bátori György
Nyéki I. - 33m-es Csizmadia Zsolt
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47017 FTC Utánpótlás - HUVK SE jún. 16. 10:00 Homonnai Dániel Roszik Ágnes Anetta Koós László
Szőnyi út
BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47212 Honvéd Kölyök Polo S - Vasas Sport Club jún. 16. 11:00 Birri Gabriella Mátyás Attila Mátyás Judit Bátori György
Nyéki I. - 33m-es Csizmadia Zsolt
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47013 Hírös Sport Nonprofi - UVSE jún. 16. 11:00 Homonnai Dániel Roszik Ágnes Anetta Koós László
Szőnyi út
BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47213 DFVE-TOPO - Cápa VK jún. 16. 12:00 Csizmadia Zsolt Mátyás Attila Mátyás Judit Bátori György
Nyéki I. - 33m-es Birri Gabriella
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47016 Kópé UVSE - KSI SE jún. 16. 12:00 Homonnai Dániel Roszik Ágnes Anetta Koós László
Szőnyi út
BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48287 YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC jún. 16. 13:30 Tóth Imre Roszik Ágnes Anetta Kocsák Karina Lilla Kosztolánczy György
Szőnyi út Rubos Károly Kis-Nemes Bianka
Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48283 UVSE - KVSE jún. 16. 14:00 Mucskai Péter Németh Anna Laposa Lajos Székely Zoltán
Hajós A. fedett Kovács Cs. Tamás Miklósfalvi Éva
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47080 Oázis SC - Fehérvár Vízilabda S jún. 16. 14:00 Kovács Bence Kraut Krisztina Móni Béla
Érd
BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48288 Octopus SE - OSC VSE jún. 16. 14:45 Tóth Imre Roszik Ágnes Anetta Kocsák Karina Lilla Kosztolánczy György
Szőnyi út Rubos Károly Kis-Nemes Bianka
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47082 Győri VSE - Kaposvár Vízilabda K jún. 16. 15:00 Kovács Bence Kraut Krisztina Móni Béla
Érd
BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47232 Városgazda Utánpótlá - POLO Sport Club jún. 16. 16:00 Horváth József Bors Dorottya Petik Gyula Merényi Mátyás
Hajós 33m-es Gérnyi Tamás
Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
47079 Honvéd-Érd - KSI SE II. jún. 16. 16:00 Kovács Bence Kraut Krisztina Móni Béla
Érd
Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48284 KVSE - UVSE jún. 17. 11:00 Marnitz Miklós Miklós Marcell Kalmár János Kosztolánczy György
Nagykanizsa Rubos Károly Székelyhidi Kitti
Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48289 Szolnoki Dózsa - Fehérvár Vízilabda S jún. 18. 19:00 Kun György Bódi Csaba Duray András Császár György
Szolnoki u. Balázs Gergely
48290 Fehérvár Vízilabda S - Szolnoki Dózsa jún. 22. 19:00 Füzesi Zsolt Bőhm Ákos Laposa Lajos Novotta Sándor
Székesfehérvár Juhász Gábor
Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48291 UVSE - KVSE jún. 24. 18:00 Rubos Károly Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Juhász György ifj.
Komjádi Berki András Miklósfalvi Éva