Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
5. forduló
DVSE 4
UVSE-Hunguest H. 2
Debrecen - Jv: Molnár Péter, Marosvári Attila dr.
A-HÍD OSC 0
ZF-Eger 0
Kondorosi úti u. - Jv: Fodor Rajmund, Marjay Zsolt
PVSK-MECSEK F. 31/10
RACIONET Honvéd 19:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel, Füzesi Zsolt
FTC 31/10
TiszavirágSzeged 19:30
Népliget - Jv: Csizmadia Zsolt, Székely Balázs
Kaposvári VK 31/10
Szolnok 19:30
Kaposvár - Jv: Lázár András, Kun György
Valdor Szentes 31/10
VasasPlaket 19:30
Szentes - Jv: Kórós Attila dr., Csanádi Zsolt
KSI SE 31/10
BVSC Wáberer 20:00
Komjádi - Jv: Rubos Károly, Dodog Szabolcs
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Hírös Sport Nonp 37
POLO SC 6
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
MVLC 1
FTC Utánpótlás 23
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Kópé Utánpótlás 17
B. Sport 6
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
Honvéd Utánpótlá 13
Vasas Sport Club 3
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
Diadal SE 0
Tatabányai Vízmű 24
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
Kaposvár Vízilab 9
Váci Vízilabda S 12
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
Kanizsa Vízilabd 11
Oázis SC 15
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
Angyalföldi Spor 11
OSC gy 5
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Balaton VK 1
Domino Avus 51
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Dunaújvárosi Fői 6
YBL WPC 6
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
4. forduló
Bókay - KSI 2
KSI SE 26
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
POLO SC 5
Százhalombatta 26
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Tatabányai Vízmű 24
MVLC 1
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
BVSC-Póló 19
Vidám Vízilovak 6
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
B. Sport 17
Budapesti Honvéd 5
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
OSC gy 5
Honvéd Utánpótlá 28
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
Domino Avus 32
Diadal SE 3
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Váci Vízilabda S 13
Dunaújvárosi Fői 6
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
4. forduló
Oázis SC 4
Kópé Utánpótlás 7
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
Százhalombatta 16
Angyalföldi Spor 4
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Budafóka XXII. k 16
Balaton VK 8
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
YBL WPC 0
BVSC-Póló 19
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
Budapesti Honvéd 6
Bókay - KSI 10
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
Vidám Vízilovak 1
UVSE 20
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,

Get Adobe Flash player

„Fontos a korrektség!”

Íme, az idei ob I/B-s válogatott névsora

E.ON ob I.: újabb bajnoki kör, újabb rangadóval

Emléktábla az állatorvos sportemberek tiszteletére

Muníció

Magyar BL-párharc: egy meccs után "0-0"

hírek

2014. október 30. 21:44

Elkezdődött az Euro Kupa selejtezője

2014. október 29. 20:42

Őrült csata és döntetlen

2014. október 29. 15:43

A-Híd-OSC-Újbuda-Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11

2014. október 29. 10:52

Újra Úszók éjszakája, vízilabdázókkal

2014. október 28. 21:32

Nehezen, de behúzta a BVSC

2014. október 28. 15:02

Csúcstalálkozók előtt az OSC

2014. október 28. 14:56

Szolnokon nem kertelnek: tovább kell jutni!

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 5. forduló
 10/31 18:30 A-HÍD OSC - ZF-Eger Nyéki Imre
 10/31 19:00 PVSK-MECSEK F. - RACIONET Honvéd Abay Nemes
 10/31 19:30 Valdor Szentes - VasasPlaket Szentesi Uszoda
 10/31 19:30 Kaposvári VK - Szolnok Kaposvári
 10/31 19:30 FTC - TiszavirágSzeged FTC Uszoda
 10/31 20:00 KSI SE - BVSC Wáberer Komjádi Béla
E.ON Férfi OB I 6. forduló
 11/04 18:45 TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC Szegedi Sportu.
 11/05 18:00 Szolnok - UVSE-Hunguest H. Szolnok, Tiszaligeti

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Becsey Péter

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 4 4 0 0 32 12
 2. A-HÍD OSC 4 4 0 0 20 12
 3. Kaposvári VK 4 3 0 1 2 9
 4. FTC 4 3 0 1 1 9
 5. ZF-Eger 4 2 1 1 7 7
 6. RACIONET Honvéd 4 2 0 2 4 6
 7. TiszavirágSzeged 4 2 0 2 -3 6
 8. BVSC Wáberer 4 2 0 2 0 6
 9. DVSE 5 2 0 3 -10 6
 10. KSI SE 4 1 1 2 -1 4
 11. PVSK-MECSEK F. 4 1 1 2 -5 4
 12. VasasPlaket 4 1 0 3 -19 3
 13. UVSE-Hunguest H. 5 0 1 4 -13 1
 14. Valdor Szentes 4 0 0 4 -15 0

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 31. 18:30

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

VasasPlaket - ZF-Eger

2014. nov. 14. 17:30

Márványtábla-avatás az Állatorvos-tudományi Egyetemen
A-Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11 (Fotók: Dobos Sándor)
A női válogatott első keretedzése (2014. október 27., Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária Zugló–Dunaújvárosi Főiskola
Épül az új győri uszoda

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés