Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
2. forduló
DVSE 21/09
BVSC- Zugló 14:00
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
 Fiú Ifjúsági
1. forduló
Budapesti Honvéd 12
Tatabányai Vízmű 4
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt, Horváth Csaba
DVSE 13
BVSC- Zugló 14
Debrecen - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
UVSE 10
Pécsi Sport Nonp 7
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella, Szilágyi Kristóf
Vasas Sport Club 8
FTC Vízilabda Ut 7
Komjádi - Jv: Kóros Attila dr., Homonnai Dániel
ZF-Eger 15
Szentes 14
Eger-Bárány - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
DOMINOAVUS 1
KSI SE 19
Szombathely - Jv: Fábry József, Kuncz László ifj.
 Fiú Serdülő
1. forduló
UVSE 24
Pécsi Sport Nonp 3
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Birri Gabriella
Vasas Sport Club 16
FTC Vízilabda Ut 11
Komjádi - Jv: Homonnai Dániel, Kóros Attila dr.
RACIONET HONVÉD 13
Tatabányai Vízmű 8
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
DVSE 10
BVSC- Zugló 11
Debrecen - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
Aligátor Vízilab 5
KSI SE 10
Szombathely - Jv: Kuncz László ifj., Fábry József
ZF-Eger 9
Szentes 18
Eger-Bárány - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
 Fiú Gyermek
1. forduló
DVSE 16
BVSC-PÓLÓ 5
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás,
UVSE 33
Pécsi Sport Nonp 2
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella,
Vasas Sport Club 12
FTC Vízilabda Ut 9
Komjádi - Jv: Homonnai Dániel,
RACIONET HONVÉD 17
Tatabányai Vízmű 11
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
ZF-Eger 7
Szentes 13
Eger-Bárány - Jv: Hajas Roland Krisztián,
Aligátor Vízilab 9
KSI SE 8
Szombathely - Jv: Kuncz László ifj.,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
2. forduló
MAFC-BME 3
RETR-O-SC Közhas 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bors László, Horváth József
2. forduló
Sportliget SE 12
Budaörsi UVVSE 11
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Bors László
HETE 7
Semmelweis VKS 9
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Marjay Zsolt
1427 VSE 9
Faterpóló VSE 10
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
2. forduló
ELTE Vízilabda D 8
Oázis SC 6
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Marjay Zsolt
Vidám Vízilovak 9
YBL WPC 6
Kőér u. - Jv: Rubos Károly, Bors László
Bánki VSE 9
BVSC Tipo-HeavyT 17
Budafok - Jv: Kiss Attila, Bene Péter
2. forduló
OSC felnőtt 15
MAFC - Schönherz 10
Kondorosi úti u. - Jv: Birri Gabriella, Bujka János
2. forduló
Bókay-KSI 7
Komplex Póló Sul 11
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
2. forduló
Bánki SundayBoys 11
OCTOPUS Búvár- é 17
Budafok - Jv: Kiss Attila, Bene Péter

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Férfi OB I/B A csoport - 2. forduló
 09/21 14:00 DVSE - BVSC- Zugló Debreceni u.
BVLSZ Gyermek 2002 B csoport - 1. forduló
 09/27 09:00 UVSE - BVSC-Póló Hajós Alfréd
BVLSZ Gyermek 2002 A csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Kópé Utánpótlás - B. Sport Széchy Tamás
BVLSZ Gyermek 2002 B csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Dunaújvárosi Fői - YBL WPC Hajós Alfréd
BVLSZ Gyermek 2002 D csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Balaton VK - FTC Utánpótlás FTC Uszoda
Férfi OB II Közép csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Főnix - Fehérvár Póló I. Leányfalu
Férfi OB II Nyugati csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 PTE ÁOK - Kaposvári Vízila Abay Nemes

MVLSZ TV

Vad Lajos a szezonkezdetről

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 3
12 - 6
10 - 5
16 - 9
RACIONET HONVÉD 0
Szolnoki Dózsa 1
ZF-Eger 3
8 - 10
11 - 5
6 - 8
11 - 14
3  ZF-Eger
 
14 - 8
10 - 8
11 - 5
0  DIAPOLO Szeged
Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Bemutatkozott a BVSC-Wáberer Hungária-Zugló (Fotók: Dobos Sándor)
I. Vízilabda Nyílt Nap és Expó, 2014 (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a leány ifjúsági vb-bronzérmes válogatott (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a junior Eb-ezüstérmes férficsapat (Fotó: Szaka József)
Egy nap vízilabda - 2014 (Fotó: Szaka József)

Felhasználói név:

Jelszó: