Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
20. forduló
KSI SE 10
A-HÍD OSC 13
Komjádi - Jv: Molnár Tamás dr., Kovács Cs. Tamás
Szolnok 28/02
DVSE 16:00
Szolnoki u. - Jv: Székely Balázs, Tankó Dorina
BVSC Wáberer 28/02
Kaposvári VK 17:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Németh András
RACIONET Honvéd 28/02
UVSE-Hunguest H. 18:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
Tiszavirág Szeged 28/02
Valdor Szentes 18:00
Szegedi Sportu. - Jv: Marosvári Attila dr., Csanádi Zsolt
FTC 28/02
PVSK-MECSEK F. 18:00
Népliget - Jv: Kun György, Fodor Rajmund
 Női OB I
6. forduló
SZNVE 8
Hungerit Szentes 11
Szegedi SZUE - Jv: Birri Gabriella, Vogel Gábor
5. forduló
ASI DSE 2
UVSE 10
Hajós 33m-es - Jv: Veilandics Zoltán, Rubos Károly
6. forduló
Dunaújvárosi Fői 28/02
BVSC- Zugló 17:00
Dunaújváros - Jv: Mucskai Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
KÓPÉ ÚVSE 28/02
KESI 17:45
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 Férfi OB I/B
12. forduló
UVSE 10
KESI 6
Hajós 33m-es - Jv: Rubos Károly, Veilandics Zoltán
Ceglédi Vasutas 5
BVSC- Zugló 7
Cegléd - Jv: Tordai Gábor, Hangay Zsolt
DVSE 4
Honvéd UVKSE 10
Debrecen - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
PVSK-PSN 8
MVLC Miskolci Ví 16
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma, Kórós Attila dr.
KVSE 28/02
MAFC 12:00
Nagykanizsa - Jv: Csizmadia Zsolt, Kuncz László ifj.
12. forduló
SZTE EHÖK Sport 28/02
Szolnok 15:30
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
Tatabányai Vízmű 28/02
Angyalföldi Spor 16:00
Tatabánya - Jv: Bereczki Miklós, Birri Gabriella
EKF SC 28/02
Békéscsaba 17:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
Neptun VSC 28/02
HVSC 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
YBL Water Polo C 28/02
Tiszavirág SZVPS 19:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Godova Gábor
 Férfi OB II
5. forduló
Szolnok 2 6
Lamantinok 3
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
MVLC Miskolci Ví 28/02
EVSC 14:15
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
GyAVC 28/02
Kertészeti Egyet 15:30
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
EVSC 28/02
Szolnok 2 16:45
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
Kertészeti Egyet 28/02
MVLC Miskolci Ví 18:00
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
Lamantinok 28/02
GyAVC 19:15
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
 Leány Gyermek
4. forduló
ZF-Eger 28/02
Fehérvár Póló Sp 15:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós,
H POLO 28/02
Szentes 16:30
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
3. forduló
Komplex Póló Sul 9
MAFC - Schönherz 16
Tüzér utca - Jv: Győri Attila, Gérnyi Tamás
 BVLSZ Gyermek 2002
1. forduló
KSI SE 17
FTC Utánpótlás 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
BVSC-Póló 11
Honvéd Utánpótlá 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
B. Sport 19
Balaton VK 8
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
UVSE 10
Hírös Sport Nonp 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
Angyalföldi Spor 11
Kaposvár Vízilab 7
Szőnyi út - Jv: Bene Péter,
1. forduló
Bókay - KSI 4
Diadal SE 4
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Oázis SC 28/02
MVLC 11:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 8
BVSC-Póló 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Budafóka XXII. k 10
B. Sport 17
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Budapesti Honvéd 9
POLO SC 8
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
Váci Vízilabda S 28/02
Vasas Sport Club 12:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
KSI SE 20
Kópé Utánpótlás 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
Kaposvár Vízilab 8
Vidám Vízilovak 13
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
OSC gy 12
Dunaújvárosi Fői 6
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Kanizsa Vízilabd 28/02
Domino Avus 13:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
POLO SC 5
Bókay - KSI 3
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
YBL WPC 28/02
Százhalombatta 14:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
FTC Utánpótlás 7
Hírös Sport Nonp 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Balaton VK 3
Angyalföldi Spor 23
Szőnyi út - Jv: Irmes Máté Benedek,
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 28/02
UVSE 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
Vidám Vízilovak 28/02
Budafóka XXII. k 15:00
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
Diadal SE 28/02
OSC gy 15:00
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Domino Avus 28/02
Váci Vízilabda S 15:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Kópé Utánpótlás 28/02
Tatabányai Vízmű 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 28/02
Budapesti Honvéd 16:00
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Oázis SC 28/02
Kanizsa Vízilabd 16:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
MVLC 28/02
Százhalombatta 17:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
Vasas Sport Club 28/02
YBL WPC 18:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
 Vidék gyerek I.
4. forduló
Szolnoki Vízilab 28/02
Csabai Csirkefog 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 28/02
Hódmezővásárhely 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Csabai Csirkefog 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
1. forduló
Miskolci Egyetem 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Zempléni Vízilab 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Zempléni Vízilab 10:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Kazincbarcikai D 28/02
Octopus 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Gyöngyösi Alligá 12:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Váci Vízilabda S 28/02
Kazincbarcikai D 13:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Octopus 28/02
Miskolci Egyetem 14:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/02
Váci Vízilabda S 15:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,

KSI: ez igen! OSC: azért megvan a kötelező!

Eger: vissza a helyes útra

35 gól, továbbra is hibátlan az UVSE

Kettős egri meccs vezeti fel a hétvégi fordulót

Úszóünnep Kecskeméten vízilabdázókkal

TAO-alapelvek módosítása

hírek

2015. február 27. 21:47

Újabb '98-as válogatott edzések

2015. február 27. 10:45

"Hároméves a TAO" konferencia

2015. február 26. 19:11

A szolnoki gyerekek biztos mennek a Final Sixre

2015. február 26. 17:41

Nyerj utat Bakuba, az Európa Játékokra!

2015. február 26. 12:32

Kikapott a Radnicski odahaza a Zvezdától

2015. február 25. 21:12

Szolnok, Eger, FTC, BVSC: három pont

2015. február 25. 20:30

OSC-siker a Szeged ellen, Brguljan-csodagóllal

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 20. forduló
 02/28 16:00 Szolnok - DVSE Szolnok, Tiszaligeti
 02/28 17:00 BVSC Wáberer - Kaposvári VK Szőnyi úti u.
Női OB I A1-A6 - 6. forduló
 02/28 17:00 Dunaújvárosi Fői - BVSC- Zugló Dunaújváros,
Női OB I A7-A10 - 5. forduló
 02/28 17:45 KÓPÉ ÚVSE - KESI Hajós Alfréd
E.ON Férfi OB I 20. forduló
 02/28 18:00 RACIONET Honvéd - UVSE-Hunguest H. Kőér utcai u.
 02/28 18:00 Tiszavirág Szeged - Valdor Szentes Szegedi Sportu.
 02/28 18:00 FTC - PVSK-MECSEK F. FTC Uszoda
Női OB I A1-A6 - 7. forduló
 03/04 18:30 UVSE-Centrál - Hungerit Szentes Hajós Alfréd

MVLSZ TV

Horváth János és Vincze Balázs értékelése

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 19 18 1 0 155 55
 2. A-HÍD OSC 20 18 0 2 88 54
 3. ZF-Eger 20 16 2 2 131 50
 4. FTC 19 12 2 5 4 38
 5. RACIONET Honvéd 18 11 2 5 30 35
 6. BVSC Wáberer 19 10 0 9 -4 30
 7. Tiszavirág Szeged 19 9 1 9 -10 28
 8. Vasas Plaket 20 7 1 12 -31 22
 9. DVSE 18 6 0 12 -60 18
 10. Kaposvári VK 18 6 0 12 -36 18
 11. KSI SE 20 4 2 14 -55 14
 12. PVSK-MECSEK F. 19 4 1 14 -62 13
 13. UVSE-Hunguest H. 18 3 2 13 -64 11
 14. Valdor Szentes 19 2 0 17 -86 6

ZF-Eger (HUN) - VK RADNICKI Kragujevac (SRB)

2015. márc. 4. 18:45

Galatasaray SK Istanbul (TUR) - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN)

2015. márc. 4. 20:00

Képek a férfibajnokság 19. fordulójából
Női világliga-selejtező, Kecskemét: HUN-RUS 13-12
Női válogatott, edzés, 2015. 02. 23. (Fotó: D.S.)
Az Univernél járt a női válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
ZF-Eger-A-Híd-OSC-Újbuda 4-5 (Fotók: Fehér Kálmán)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés