Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
5. forduló
MVLC Miskolci Ví 9
YBL Water Polo C 6
Miskolc, Kemény D. - Jv: Petik András, Mucskai Péter
Tatabányai Vízmű 15
BVSC- Zugló 11
Tatabánya - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
5. forduló
KVSE 13
Békéscsaba 11
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs, Torda Péter
5. forduló
KESI 9
Tiszavirág SZVPS 14
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor, Marjay Zsolt
PVSK-PSN 14
EKF SC 5
Pécs-Abay - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
SZTE EHÖK Sport 11
DVSE 10
Szegedi Sportu. - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
MAFC 13
HVSC 10
Szőnyi út - Jv: Fodor Rajmund, Benczur Márton
5. forduló
Neptun VSC 11
Honvéd UVKSE 9
Hajós A. fedett - Jv: Kun György, Gérnyi Tamás
 Férfi OB II
1. forduló
MTK 1888 18
MVLC Miskolci Ví 10
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal,
Kaposvári Vízila 12
SZUVTE BT. 8
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
1. forduló
Pápai SE 8
Békéscsaba 13
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs,
1. forduló
KESI 7
Kertészeti Egyet 10
Kecskemét - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
A-HÍD OSC 25
EVSC 8
Szombathely - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Fehérvár Póló I. 8
Lamantinok 13
Cegléd - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
MVLC Miskolci Ví 8
SZUVTE BT. 9
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
GyAVC 9
Váci Vízilabda S 13
Nagykanizsa - Jv: Torda Péter,
1. forduló
Fehérvár Póló II 12
Szentesi Vízilab 9
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
DOMINO AVU 30/05
Szegedi Vízilabd 14:00
ELMARAD - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
MTK 1888 5
Kaposvári Vízila 8
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
1. forduló
PTE ÁOK 30/05
Csongrád 14:15
Cegléd - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
A-HÍD OSC 11
DOMINO AVU 9
Szombathely - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Főnix 15
Szolnok 2 10
Szolnoki u. - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
KVSE 10
Békéscsaba 12
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs,
1. forduló
Kertészeti Egyet 15
Szentesi Vízilab 12
Kecskemét - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
EVSC 30/05
Szegedi Vízilabd 15:00
ELMARAD - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 13
HVSC 13
Szolnoki u. - Jv: Petik András,
1. forduló
Váci Vízilabda S 8
Pápai SE 12
Nagykanizsa - Jv: Torda Péter,
1. forduló
Lamantinok 30/05
Csongrád 15:30
Cegléd - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
KESI 7
Fehérvár Póló II 12
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
Szolnok 2 9
HVSC 11
Szolnoki u. - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
Fehérvár Póló I. 5
PTE ÁOK 15
Cegléd - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
Főnix 30/05
Tatabányai Vízmű 17:30
Szolnoki u. - Jv: Petik András,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
6. forduló
YBL WPC 11
Komplex Póló Sul 6
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
17. forduló
Semmelweis VKS 7
Vidám Vízilovak 8
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Németh András
 BVLSZ Gyermek 2001
7. forduló
Százhalombatta 12
Honvéd Utánpótlá 12
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
7. forduló
Kópé Utánpótlás 9
UVSE II. 8
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
7. forduló
Oázis SC 8
FTC Utánpótlás 7
Kőér u. - Jv: Kovács Soma,
7. forduló
Sportliget Sport 6
Kópé Utánpótlás 10
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
7. forduló
Cívis Póló VSE 7
Vasas Sport Club 13
Kőér u. - Jv: Kovács Soma,
7. forduló
OSC VSE 13
Komplex Póló SE 8
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
7. forduló
UVSE 11
BVSC-Póló 6
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
7. forduló
Új-Hullám SE 2
YBL WPC 20
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
7. forduló
Honvéd Utánpótlá 9
Oázis SC 12
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
7. forduló
Angyalföldi Spor 11
Sportliget Sport 9
Leányfalu - Jv: ,
7. forduló
Vasas Sport Club 18
Százhalombatta 9
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
7. forduló
UVSE II. 21
Új-Hullám SE 11
Leányfalu - Jv: ,
7. forduló
FTC Utánpótlás 7
UVSE 10
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
7. forduló
YBL WPC 8
OSC VSE 3
Leányfalu - Jv: ,
7. forduló
BVSC-Póló 12
Cívis Póló VSE 8
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
7. forduló
Komplex Póló SE 13
Angyalföldi Spor 11
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
 BVLSZ Gyermek 2003
7. forduló
FTC Utánpótlás 13
Honvéd Utánp. I. 3
Népliget - Jv: Németh András,
7. forduló
Vidám Vízilovak 11
Kópé ÚVSE 8
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
KSI SE 10
UVSE 6
Népliget - Jv: Németh András,
7. forduló
Hegyvidék SE 13
Százhalombatta 5
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
OSC VSE 4
Oázis SC 12
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
Kaposvár VK I. 10
Vidám Vízilovak 13
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
FTC Utánpótlás 8
Újszilvás KSE 4
Népliget - Jv: Németh András,
7. forduló
KESI II. 2
Fehérvár Póló Sp 16
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
UVSE 13
Vodafone Pólósul 7
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
Honvéd Utánp.II. 13
Kaposvár VK II. 2
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
Budafóka XXII. k 5
Domino Avus 11
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
Újszilvás KSE 5
KSI SE 16
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
Bókay - KSI 3
KESI II. 1
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Oázis SC 11
Kaposvár VK I. 7
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
FTC UtánpótlásII 6
Hegyvidék SE 5
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Kópé ÚVSE 10
Dunaújvárosi Fői 11
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
Tatabányai Vízmű 7
BVSC-Póló 8
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
Domino Avus 17
OSC VSE 4
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
7. forduló
Kaposvár VK II. 4
Fehérvár Póló Sp 10
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Dunaújvárosi Fői 18
Budafóka XXII. k 4
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
 Vidék gyerek I.
 Vidék gyerek II.
6. forduló
Debrecen II. 30/05
AQUA Sportegyesü 09:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Váci Vízilabda S 30/05
Vitorul Cluj 2 10:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Zempléni Vízilab 30/05
Viitorul Cluj 11:00
Nyíregyháza - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 30/05
Váci Vízilabda S 12:00
Nyíregyháza - Jv: ,
CS Crisul 30/05
Debrecen II. 13:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Vitorul Cluj 2 30/05
Zempléni Vízilab 14:00
Nyíregyháza - Jv: ,
CS Crisul 30/05
Viitorul Cluj 15:00
Nyíregyháza - Jv: ,
 ÉK - gyermek IV  (2004)

Ifik: a görögök is kipipálva!

BL Final Six: Az Eger az 5., a Szolnok a 6.

Feljutott az élvonalba a Miskolci VLC

BL Final Six: Rijeka–Recco a trófeáért

Az ifik egy góllal verték az olaszokat Szentesen

BL Final Six: talán majd jövőre…

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín

MVLSZ TV

Bedő Krisztián a Szolnok legyőzése után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
FTC 2
10 - 9
10 - 8
Tiszavirág Szeged 0
 Szolnok 2
13 - 8
9 - 7
 FTC 0
 Szolnok 3
 A-HÍD OSC 0
13 - 9
12 - 5
13 - 7
2 A-HÍD OSC  
 
13 - 11
11 - 10
0  ZF-Eger 
2 ZF-Eger
7 - 9
5 - 4
13 - 8
1 RACIONET Honvéd
Sport Legyen a Tied! – ezúttal Debrecenben
BL Final Six, 1. nap (Fotó: waterpolo.hu, MTI)
Edzett az Eger és a Szolnok a BL-nyitány előtti napon (Fotó: Dobos Sándor)
Női döntő, 5. mérkőzés, bajnok az UVSE-Centrál (Fotók: Dobos Sándor)
Az ifi válogatott és a felnőtt keret edzőmeccséről (Fotók: D.S.)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés