Következő mérkőzések
 Férfi OB I
2. forduló
RACIONET HONVÉD 23/04
Szolnoki Dózsa 18:00
Kőér u. - Jv: Molnár Péter, Marnitz Miklós
2. forduló
DIAPOLO Szeged 23/04
ZF-Eger 18:30
Szegedi Sportu. - Jv: Csizmadia Zsolt, Petik András
2. forduló
BVSC- Zugló 23/04
Debrecen 20:00
Szőnyi út - Jv: Németh András, Székely Balázs
2. forduló
OSC-ÚJBUDA 23/04
Valdor Szentes 20:30
Kondorosi úti u. - Jv: Marjay Zsolt, Füzesi Zsolt
 Fiú Ifjúsági
4. forduló
Debreceni Cívis 23/04
PSN Zrt. 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
BVSC- Zugló 12
Szegedi Vizipóló 11
Szőnyi út - Jv: Kiss Attila, Homonnai Dániel
Vasas 17
Kaposvári Vízila 9
Komjádi - Jv: Pintér János, Csanádi Zsolt
4. forduló
RACIONET HONVÉD 3
ZF-Eger 7
Kőér u. - Jv: Bors László, Fábry József
Szentes 8
UVSE 10
Szentes - Jv: Dodog Szabolcs, Mucskai Péter
 Fiú Serdülő
4. forduló
FTC Vízilabda Ut 10
Kaposvári Vízila 4
Népliget - Jv: Szilágyi Kristóf, Füzesi Zsolt
BVSC- Zugló 12
Szegedi Vizipóló 10
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Kiss Attila
4. forduló
Vasas 12
KSI SE 15
Komjádi - Jv: Csanádi Zsolt, Lázár András
Honvéd-Up. VKSE 16
PSN Zrt. 8
Kőér u. - Jv: Bujka János, Bors László
4. forduló
Debreceni Cívis 23/04
ZF-Eger 12:45
Debrecen - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
4. forduló
Szentes 11
UVSE 22
Szentes - Jv: Dodog Szabolcs, Mucskai Péter
 Fiú Gyermek
4. forduló
FTC Vízilabda Ut 23/04
Kaposvári Vízila 11:15
Népliget - Jv: Marnitz Miklós, Szilágyi Kristóf
Honvéd-Up. VKSE 20
PSN Zrt. 1
Kőér u. - Jv: Bors László, Bujka János
4. forduló
Vasas 10
KSI SE 13
Komjádi - Jv: Lázár András, Pintér János
Debreceni Cívis 23/04
ZF-Eger 11:30
Debrecen - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ 10
UVSE 9
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel, Birri Gabriella
3. forduló
FTC Vízilabda Ut 23/04
PSN Zrt. 14:00
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt, Marnitz Miklós
4. forduló
Szentes 15
Szegedi Vizipóló 7
Szentes - Jv: Dodog Szabolcs, Mucskai Péter
 Leány Serdülő
13. forduló
DFVE 23/04
SZVSE 18:00
Dunaújváros - Jv: Pagács Sándor,
 ÉK - gyerek I.
3. forduló
Kazincbarcika 23/04
MVSI 18:15
Miskolc, Kemény D. - Jv: Soltész Norbert András,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Octopus SE 23/04
Oázis SC 18:15
Hajós A. fedett - Jv: Bors László, Birri Gabriella
Bánki VSE 23/04
Sportliget SE 20:30
Komjádi - Jv: Bors László, Birri Gabriella

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Férfi OB I A1-A4 - 2. forduló
 04/23 18:00 RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa Kőér utcai u.
Férfi OB I A2-A3 - 2. forduló
 04/23 18:30 DIAPOLO Szeged - ZF-Eger Szegedi Sportu.
Férfi OB I A6-A7 - 2. forduló
 04/23 20:00 BVSC- Zugló - Debrecen Szőnyi úti u.
Férfi OB I A12-A13 - 2. forduló
 04/23 20:30 OSC-ÚJBUDA - Valdor Szentes Nyéki Imre
Férfi OB I A1-A4 - 3. forduló
 04/25 16:00 Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD Szolnok, Tiszaligeti
Férfi OB I A2-A3 - 3. forduló
 04/25 17:45 ZF-Eger - DIAPOLO Szeged Bitskey Aladár
Női OB I 3. helyért - 1. forduló
 04/25 19:15 ZF-Eger - UVSE V Kft Bitskey Aladár

MVLSZ TV

Női Vízilabda Világliga Magyarország - Görögország 8-10 a DIGI Sport összefoglalója

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 1
12 - 6
04/23 18:00
04/25 16:00
RACIONET HONVÉD 0
1  ZF-Eger
 
14 - 8
04/23 18:30
04/25 17:45
0  DIAPOLO Szeged
Női Világliga-selejtező: Magyarország-Görögország (Fotó: Szaka József)
Vl-selejtező: Magyarország-Horvátország (Fotó: Kovács Anikó)
Kettős rangadó: FTC-OSC, Vasas-Szolnok (2014. 02. 21., Fotó: Dobos Sándor)
Szivós Márton elhagyta a kórházat (Fotó: Dobos Sándor)
UVSE-Dunaújvárosi Főiskola 10-13

ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

2014. ápr. 25. 17:45

Felhasználói név:

Jelszó: