MűSOR KüLDéSSEL

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48358 DVSE - Neptun VSC nov. 17. 10:00 Gérnyi Tamás Kerecsen Fanni Fejős Róbert Merényi Mátyás
Debrecen Nóvé Gyula

48362 Szolnoki Dózsa - HVSC nov. 17. 10:00 Vörös Viktor Bódi Csaba Barta Judit Kádár József
Szolnok Berki András

48451 Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA nov. 17. 10:00 Bereczki Miklós Németh Soma Mészáros Kitty Császár György
Leányfalu Füzesi Zsolt

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48520 SZUVTE BT - Kecskeméti VE nov. 17. 10:00 Sándor Péter Benedek Tamás Madarasi Gyula Madarasi Attila
Szentes - fedett

48613 SE VK - VVSE nov. 17. 10:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Truszka Levente Vilmos Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48448 Ceglédi VSE - MAFC 113 nov. 17. 11:00 Csizmadia Zsolt Reznák Máté Lerch Gergely Koós László
Cegléd Tóth Imre

48449 Swietelsky Bcsaba - SZEGEDI FVCS KFT nov. 17. 11:00 Pásztor Antal Prisztavok Enikő Berki Attila Pengő László
Békéscsaba Kádár József ifj.

48452 Fehérvár VSE - BVSC-Zugló nov. 17. 11:00 Fábry József Bőhm Ákos Kovács István Vojvoda István
Székesfehérvár Torda Péter

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48521 Koelner-Csongrád - SZVTK nov. 17. 11:00 Madarasi Gyula Benedek Tamás Sándor Péter Madarasi Attila
Szentes - fedett

48612 MAFC-BME - Vízilo nov. 17. 11:00 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Marjay Zsolt Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48361 BHSE - ASI DSE nov. 17. 11:30 Vogel Gábor Bors Dorottya Petik Gyula Móni Béla
Tüzér utca Duray András

48359 KVSE - EKE SC nov. 17. 12:00 Zelki Soma Miklós Marcell Székelyhidi Kitti Oravetz László
Nagykanizsa Perédi Péter

48450 Vasas SC - Kaposvári VK nov. 17. 12:00 Kuncz László ifj. Németh Anna Nagy László 2. Bátori György
Komjádi Győri Attila

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48522 Szentes - Bertók Szentes nov. 17. 12:00 Sándor Péter Benedek Tamás Madarasi Gyula Madarasi Attila
Szentes - fedett

48614 PVSE - PVSK-PTE ÁOK nov. 17. 12:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Truszka Levente Vilmos Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

48580 GYŐRI VSE - Százhalombatta nov. 17. 12:15 Torda Péter Bőhm Ákos Fábry József Vojvoda István
Székesfehérvár

48523 SZVTK - SZUVTE BT nov. 17. 13:00 Madarasi Gyula Benedek Tamás Sándor Péter Madarasi Attila
Szentes - fedett

48550 Egri Vízmű SC - Dr.Synergy-Miskolc nov. 17. 13:00 Bereczki Miklós Miklósfalvi Éva Ercse Norbert Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

48615 MAFC-BME - Oázis SC nov. 17. 13:00 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Marjay Zsolt Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

48581 Fehérvár VSE - Soproni VSE nov. 17. 13:15 Fábry József Bőhm Ákos Torda Péter Vojvoda István
Székesfehérvár

48524 Bertók Szentes - Kecskeméti VE nov. 17. 14:00 Sándor Péter Benedek Tamás Madarasi Gyula Madarasi Attila
Szentes - fedett

48551 Erzsébeti SMTK - Ceglédi VSE nov. 17. 14:00 Ercse Norbert Miklósfalvi Éva Bereczki Miklós Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

48616 VVSE - PVSE nov. 17. 14:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Truszka Levente Vilmos Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

48582 TVSE - Balaton VK-Pápa nov. 17. 14:15 Torda Péter Bőhm Ákos Fábry József Vojvoda István
Székesfehérvár

48525 Koelner-Csongrád - Szentes nov. 17. 15:00 Madarasi Gyula Benedek Tamás Sándor Péter Madarasi Attila
Szentes - fedett

48552 GyAVC - AQUA SE nov. 17. 15:00 Bereczki Miklós Miklósfalvi Éva Ercse Norbert Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

48617 PVSK-PTE ÁOK - Vízilo nov. 17. 15:00 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Marjay Zsolt Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

48583 Soproni VSE - GYŐRI VSE nov. 17. 15:15 Fábry József Bőhm Ákos Torda Péter Vojvoda István
Székesfehérvár

48553 Ceglédi VSE - Egri Vízmű SC nov. 17. 16:00 Ercse Norbert Miklósfalvi Éva Bereczki Miklós Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

48618 Oázis SC - SE VK nov. 17. 16:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Truszka Levente Vilmos Bóbis Károly
MOM Sportuszoda

Női Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52413 RB Tatabánya - UVSE nov. 17. 16:00 Tóth Imre Vojvoda Tímea Ádám Frank Móni Béla
Tatabánya Győri Attila Csányi Róbert

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48584 Balaton VK-Pápa - Százhalombatta nov. 17. 16:15 Torda Péter Bőhm Ákos Fábry József Vojvoda István
Székesfehérvár

BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52407
FTC Telekom - ZF-Eger nov. 17. 16:15 Kun György Németh Anna Horváth József Németh Attila Baracskai Vidor
Komjádi Petik András Kis-Nemes Bianka

Irmes Máté Benedek
Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48554 AQUA SE - Dr.Synergy-Miskolc nov. 17. 17:00 Bereczki Miklós Miklósfalvi Éva Ercse Norbert Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

48585 Fehérvár VSE - TVSE nov. 17. 17:15 Fábry József Bőhm Ákos Torda Péter Vojvoda István
Székesfehérvár

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48360 YBL WPC - FTC Telekom nov. 17. 18:00 Gérnyi Tamás Bors Dorottya Mészáros Kitty Merényi Mátyás
III. ker. TVE uszoda Nóvé Gyula

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48555 Erzsébeti SMTK - GyAVC nov. 17. 18:00 Ercse Norbert Miklósfalvi Éva Bereczki Miklós Kovács Cs. Róbert
Pesterzsébeti uszoda

BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52404 Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA nov. 17. 18:00 Fodor Rajmund Bódi Csaba Barta Judit Juhász György ifj.
Szolnok Homonnai Dániel Benedek Tamás

Női Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52409 FTC-Telekom - ZF-Eger nov. 17. 18:00 Rubos Károly Kraut Krisztina Petik Gyula Császár György
Népliget Füzesi Zsolt

BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52400 BHSE - BVSC-Zugló nov. 17. 19:00 Vogel Gábor Derekasné Domonkos Szilvia Mátyás Judit Bátori György
Kőér u. Tordai Gábor Mátyás Attila

52403 PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE nov. 17. 19:00 Várkonyi Gabriella Kormos Sándor Lipovics Zoltán Székely Zoltán
Miskolc, Kemény D. Kovács Cs. Tamás Habzsánszky Norbert

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49830 UVSE I. - AVUS nov. 18. 10:00 Bujka János Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Vogel Gábor

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49052 Sportliget S.E. - Cápa VK nov. 18. 10:00 Duray András Gudra Gábriel Kalmár János Koós László
Aqua SK Győr Tóth Zsombor

49645 Vasas SC - BHSE nov. 18. 10:00 Csizmadia Zsolt Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Nóvé Gyula

49650 KSI SE - BVSC-Zugló nov. 18. 10:00 Kun György Németh Soma Miklósfalvi Éva Németh Attila
Széchy T. u. Margitsz. Rubos Károly

50197 Ceglédi VSE - Aeroprodukt-Csongrád nov. 18. 10:00 Tóth Sándor Reznák Máté Lerch Gergely Dalmády Ernő
Cegléd Makra Zsolt Dr.

50717 HUVK SE II - Soproni VSE nov. 18. 10:00 Pszota János Derekasné Domonkos Szilvia Csák Marcell Oravetz László
Kőér u. Zelki Soma

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48941 SZNVEGY - BVSC-Zugló nov. 18. 10:00 László Gábor Barta Lajos Márton Róbert Tóth Gyula
Szegedi SZUE Kádár József ifj.

48944 ZF-Eger - POLO Sport Club nov. 18. 10:00 Perédi Péter Rostás Andrea Kormos Sándor Bátori György
Eger-Bitskey Földesi Oszkár

48945 A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE nov. 18. 10:00 Mikesy Árpád Tóth Koppány Kis-Nemes Bianka Merényi Mátyás
Nyéki I. - 33m-es Bereczki Miklós

49105 CeglédAlap - KESI nov. 18. 10:00 Torda Péter Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Petik Gyula
Kecskemét Szentesi Ádám

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50015 FTC-Telekom - DVSE nov. 18. 11:00 Petik András Juhász Renáta Pagács Sándor Kosztolánczy György
Népliget Füzesi Zsolt

50557 Kaposvári VK - Oázis SC nov. 18. 11:00 Marnitz Miklós Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Móni Béla
Kaposvár Várkonyi Gabriella

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49829 Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS nov. 18. 11:00 Jancsecz György Bódi Csaba Laposa Lajos Madarasi Attila
Szolnok Kuncz László ifj.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50196 HVSC - Békéscsaba nov. 18. 11:00 Berki András Barta Judit Tóth Bence Kádár József
Hmvásárhely Juhász Tibor

50715 Invictus SC - Aquaworm Gyerek nov. 18. 11:00 Madarasi Gyula Kiss Károly Mohi Márk Lipovics Zoltán
Martfű Sándor Péter

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48942 RB - Tatabánya - Csongrád VVSE nov. 18. 11:00 Sajben Nikolett Vojvoda Tímea Csanádi Zsolt Mohácsi Attila
Tatabánya Ercse Norbert

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49827 Vasas SC - BHSE nov. 18. 11:15 Nóvé Gyula Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Csizmadia Zsolt

49832 KSI SE - BVSC-Zugló nov. 18. 11:15 Rubos Károly Németh Soma Miklósfalvi Éva Németh Attila
Széchy T. u. Margitsz. Kun György

50379 Ceglédi VSE - Koelner Csongrád nov. 18. 11:15 Makra Zsolt Dr. Reznák Máté Lerch Gergely Dalmády Ernő
Cegléd Tóth Sándor

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49053 POLO Sport Club - Balaton VK nov. 18. 11:15 Duray András Gudra Gábriel Kalmár János Koós László
Aqua SK Győr Tóth Zsombor

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48812 ZF-Eger - POLO Sport Club nov. 18. 11:15 Földesi Oszkár Rostás Andrea Kormos Sándor Bátori György
Eger-Bitskey Perédi Péter

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49104 Fehérvár VSE - HVSC nov. 18. 11:15 Szentesi Ádám Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Petik Gyula
Kecskemét Torda Péter

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50801 HUVK SE II - Soproni VSE nov. 18. 11:30 Zelki Soma Derekasné Domonkos Szilvia Csák Marcell Oravetz László
Kőér u. Pszota János

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49648 UVSE I. - AVUS nov. 18. 11:30 Vogel Gábor Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Bujka János

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48813 A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE nov. 18. 11:30 Bereczki Miklós Tóth Koppány Kis-Nemes Bianka Merényi Mátyás
Nyéki I. - 33m-es Mikesy Árpád

48809 SZNVES - BVSC-Zugló nov. 18. 11:45 Kádár József ifj. Barta Lajos Márton Róbert Tóth Gyula
Szegedi SZUE László Gábor

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49828 PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES nov. 18. 12:00 Győri Attila Zsigrai János Arató Zoltán Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Gérnyi Tamás

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49649 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger nov. 18. 12:00 Kollár György Németh Gábor Habzsánszky Norbert Székely Zoltán
Miskolc, Kemény D. Tordai Gábor

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49833 FTC-Telekom - DVSE nov. 18. 12:15 Füzesi Zsolt Juhász Renáta Pagács Sándor Kosztolánczy György
Népliget Petik András

50375 Kaposvári VK - Oázis SC nov. 18. 12:15 Marnitz Miklós Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Móni Béla
Kaposvár Várkonyi Gabriella

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48810 RB - Tatabánya - Csongrád VVSE nov. 18. 12:15 Ercse Norbert Vojvoda Tímea Csanádi Zsolt Mohácsi Attila
Tatabánya Sajben Nikolett

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50009 Vasas SC - BHSE nov. 18. 12:30 Csizmadia Zsolt Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Nóvé Gyula

50014 KSI SE - BVSC-Zugló nov. 18. 12:30 Kun György Németh Soma Miklósfalvi Éva Németh Attila
Széchy T. u. Margitsz. Rubos Károly

50561 Ceglédi VSE - Koelner-Csongrád nov. 18. 12:30 Tóth Sándor Reznák Máté Lerch Gergely Dalmády Ernő
Cegléd Makra Zsolt Dr.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50378 HVSC - Békéscsaba nov. 18. 12:30 Berki András Barta Judit Tóth Bence Kádár József
Hmvásárhely Juhász Tibor

50799 Invictus SC - Aquaworm Serdülő nov. 18. 12:30 Sándor Péter Kiss Károly Mohi Márk Lipovics Zoltán
Martfű Madarasi Gyula

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49054 GYŐRI VSE - KVSE nov. 18. 12:30 Tóth Zsombor Gudra Gábriel Kalmár János Koós László
Aqua SK Győr Duray András

49647 Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS nov. 18. 12:30 Kuncz László ifj. Bódi Csaba Laposa Lajos Madarasi Attila
Szolnok Jancsecz György

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48680 ZF-Eger - POLO Sport Club nov. 18. 12:30 Földesi Oszkár Rostás Andrea Kormos Sándor Bátori György
Eger-Bitskey Perédi Péter

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49107 CeglédAlap - Fehérvár VSE nov. 18. 12:30 Torda Péter Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Petik Gyula
Kecskemét Szentesi Ádám

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50012 UVSE I. - AVUS nov. 18. 13:00 Bujka János Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Vogel Gábor

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50377 Vízilovak - TVSE nov. 18. 13:00 Zelki Soma Derekasné Domonkos Szilvia Csák Marcell Oravetz László
Kőér u. Pszota János

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48681 A-HID OSC ÚJBUDA - GYŐRI VSE nov. 18. 13:00 Bereczki Miklós Tóth Koppány Kis-Nemes Bianka Merényi Mátyás
Nyéki I. - 33m-es Mikesy Árpád

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50010 PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES nov. 18. 13:15 Gérnyi Tamás Zsigrai János Arató Zoltán Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Győri Attila

50013 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger nov. 18. 13:15 Tordai Gábor Németh Gábor Habzsánszky Norbert Székely Zoltán
Miskolc, Kemény D. Kollár György

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49651 FTC-Telekom - DVSE nov. 18. 13:30 Petik András Juhász Renáta Pagács Sándor Kosztolánczy György
Népliget Füzesi Zsolt

50193 Kaposvári VK - Oázis SC nov. 18. 13:30 Várkonyi Gabriella Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Móni Béla
Kaposvár Marnitz Miklós

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48677 SZNVEIF - BVSC-Zugló nov. 18. 13:30 Kádár József ifj. Barta Lajos Márton Róbert Tóth Gyula
Szegedi SZUE László Gábor

48678 RB - Tatabánya - Csongrád VVSE nov. 18. 13:30 Ercse Norbert Vojvoda Tímea Csanádi Zsolt Mohácsi Attila
Tatabánya Sajben Nikolett

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49055 ASI DSE - VVSE nov. 18. 13:45 Tóth Zsombor Gudra Gábriel Kalmár János Koós László
Aqua SK Győr Duray András

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49106 KESI - HVSC nov. 18. 13:45 Szentesi Ádám Adamikné Rigó Vilma Paré Pál Petik Gyula
Kecskemét Torda Péter

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50011 Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS nov. 18. 14:00 Jancsecz György Bódi Csaba Laposa Lajos Madarasi Attila
Szolnok Kuncz László ifj.

50560 HVSC - Békéscsaba nov. 18. 14:00 Berki András Barta Judit Tóth Bence Kádár József
Hmvásárhely Juhász Tibor

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50191 YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo nov. 18. 14:00 Nóvé Gyula Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Csizmadia Zsolt

50716 BFSE - AQUA SE nov. 18. 14:00 Rubos Károly Németh Soma Miklósfalvi Éva Németh Attila
Széchy T. u. Margitsz. Kun György

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49831 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger nov. 18. 14:30 Tordai Gábor Németh Gábor Habzsánszky Norbert Székely Zoltán
Miskolc, Kemény D. Kollár György

50376 UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA nov. 18. 14:30 Vogel Gábor Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Bujka János

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49646 PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES nov. 18. 14:30 Győri Attila Zsigrai János Arató Zoltán Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Gérnyi Tamás

50195 Vízilovak - TVSE nov. 18. 14:30 Binder Szabolcs Derekasné Domonkos Szilvia Csák Marcell Oravetz László
Kőér u. Zelki Soma

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50374 Fehérvár VSE - KESI nov. 18. 15:00 Pásztor Antal Benedek Tamás Bőhm Ákos Subasitz Mihály
Székesfehérvár Vörös Viktor

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48940 FTC-Telekom - UVSE nov. 18. 15:00 Füzesi Zsolt Magyar Natali Pagács Sándor Kovács Cs. Róbert
Népliget Petik András

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50373 YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo nov. 18. 15:15 Csizmadia Zsolt Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Nóvé Gyula

50800 BFSE - AQUA SE nov. 18. 15:15 Kun György Németh Soma Miklósfalvi Éva Németh Attila
Széchy T. u. Margitsz. Rubos Károly

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50718 KVSE - Százhalombatta nov. 18. 15:30 Veilandics Zoltán Miklós Marcell Székelyhidi Kitti Vojvoda István
Nagykanizsa Pintér János

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50559 Vízilovak - TVSE nov. 18. 16:00 Zelki Soma Derekasné Domonkos Szilvia Csák Marcell Oravetz László
Kőér u. Binder Szabolcs

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50194 UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA nov. 18. 16:00 Vogel Gábor Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Bujka János

50192 Fehérvár VSE - KESI nov. 18. 16:15 Vörös Viktor Benedek Tamás Bőhm Ákos Subasitz Mihály
Székesfehérvár Pásztor Antal

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48808 FTC-Telekom - UVSE nov. 18. 16:15 Petik András Magyar Natali Pagács Sándor Kovács Cs. Róbert
Népliget Füzesi Zsolt

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50555 YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo nov. 18. 16:30 Csizmadia Zsolt Németh Anna Torda Péter ifj. Császár György
Komjádi Nóvé Gyula

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50802 KVSE - Százhalombatta nov. 18. 16:45 Veilandics Zoltán Miklós Marcell Székelyhidi Kitti Vojvoda István
Nagykanizsa Pintér János

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50556 Fehérvár VSE - KESI nov. 18. 17:30 Pásztor Antal Benedek Tamás Bőhm Ákos Subasitz Mihály
Székesfehérvár Vörös Viktor

50558 UVSE II. - A-HID OSC ÚJBUDA nov. 18. 17:30 Bujka János Csipak Tamás Kraut Krisztina Bóbis Károly
Hajós 33m-es Vogel Gábor

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48676 FTC-Telekom - UVSE I. nov. 18. 17:30 Füzesi Zsolt Magyar Natali Pagács Sándor Kovács Cs. Róbert
Népliget Petik András

Női Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52415 HUNGERIT SZENTES - BVSC-Zugló Diapolo nov. 18. 18:00 Kenéz György ifj. Barta Judit Petik Gyula Madarasi Attila
Szentes - fedett Debreceni Nóra

BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
52405 A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa nov. 18. 19:00 Marjay Zsolt Tóth Koppány Csapliczky Zsolt Kosztolánczy György
Nyéki I. - fedett Csanádi Zsolt Kis-Nemes Bianka

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50935 DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol nov. 21. 19:30 Füzesi Zsolt Éder Zsolt Juhász Tibor Székely Zoltán
Debrecen Berki András Eperjesi Bence

Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
51000 UVSE - DUE-Maarsk Graphic nov. 22. 18:45 Várkonyi Gabriella Bors Dorottya Mátyás Judit Bors László
Hajós A. fedett Petik András Mátyás Attila

51006 Szeged SZTE - RB - Tatabánya nov. 23. 18:30 Fodor Rajmund Miklós Dóra Duray András Móni Béla
Szegedi SZUE Nóvé Gyula Barta Lajos

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48456 BVSC-Zugló - Ceglédi VSE nov. 24. 10:00 Kollár György Juhász Renáta Roszik Ágnes Anetta Bors László
Szőnyi út Jancsecz György

48367 EKE SC - Szolnoki Dózsa nov. 24. 11:00 Fodor Rajmund Rostás Andrea Kormos Sándor Koós László
Termálfürdő-Eger Veilandics Zoltán

48457 SZEGEDI FVCS KFT - Fehérvár VSE nov. 24. 11:00 Juhász Gábor Miklós Dóra Márton Róbert Bóbis Károly
Szegedi Sportu. Győri Attila

48364 BHSE - YBL WPC nov. 24. 11:30 Nóvé Gyula Nagy Norbert Baracskai Vidor
Tüzér utca

48366 HVSC - DVSE nov. 24. 11:30 Tóth Sándor Tóth Bence Nagy László Pengő László
Hmvásárhely Kádár József ifj.

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50886 KSI - AVUS nov. 24. 11:45 Németh Anna Kiss Attila
Komjádi Zugonics Péter

50942 UVSE - Kaposvári VK nov. 24. 13:15 Németh Anna Kiss Attila
Komjádi Zugonics Péter

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48365 ASI DSE - Neptun VSC nov. 24. 15:00 Németh Anna Kiss Attila
Komjádi

48455 A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC 113 nov. 24. 15:30 Zelki Soma Mátyás Attila Mátyás Judit
Nyéki I. - 33m-es Kovács Soma

Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
51005 FTC-Telekom - DUE-Maarsk Graphic nov. 24. 16:00 Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla Miklósfalvi Éva Bátori György
Népliget Kovács Cs. Tamás Tengelics Roland

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50884 BVSC-Zugló - ZF-Eger nov. 24. 17:00 Roszik Ágnes Anetta Győri Attila
Szőnyi út Juhász Renáta

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48453 Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba nov. 24. 17:00 Kuncz László ifj. Ácsné Szöllőssy Krisztina Kovács Gábor Bors László
Kaposvár Bujka János

48454 Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC nov. 24. 17:00 Várkonyi Gabriella Németh Soma Horváth József Móni Béla
Leányfalu Gérnyi Tamás

48363 FTC Telekom - KVSE nov. 24. 17:30 Marjay Zsolt Tengelics Roland Kocsák Karina Lilla Bátori György
Népliget Kovács Cs. Tamás

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50941 VasasPlaket - Tatabánya nov. 24. 18:00 Németh Anna Kiss Attila
Komjádi Kraut Krisztina

Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
51007 ZF-Eger - Hungerit Szentes nov. 24. 18:00 Fodor Rajmund Kormos Sándor Pintér János Koós László
Eger-Bitskey Veilandics Zoltán Sándor Péter

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50883 BHSE - FTC-Telekom nov. 24. 19:00 Bors Dorottya Hangay Zsolt
Kőér u. Derekasné Domonkos Szilvia

50885 PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes nov. 24. 19:00 Zsigrai János
Pécs-Abay Arató Zoltán

50940 A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE nov. 24. 19:00 Kis-Nemes Bianka Kovács Soma
Nyéki I. - fedett Cséki Tünde

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50016 LEGRAND SZENTES - Vasas SC nov. 25. 10:00 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

50018 AVUS - PSN Zrt. nov. 25. 10:00 Horváth Viktória
Szombathely

50019 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa nov. 25. 10:00 Rostás Andrea Kormos Sándor
Eger-Bitskey

50022 FTC-Telekom - BVSC-Zugló nov. 25. 10:00 Kun György Kocsák Karina Lilla Miklósfalvi Éva
Népliget Juhász Gábor

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49835 Szegedi VPS - BHSE nov. 25. 10:00 Miklós Dóra Márton Róbert
Szegedi Sportu.

50385 Vízilovak - Koelner Csongrád nov. 25. 10:00 Mátyás Attila Mátyás Judit
Kőér u.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49656 KSI SE - UVSE I. nov. 25. 10:00 Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos
Széchy T. u. Margitsz.

50198 KESI - YBL WPC nov. 25. 10:00 Adamikné Rigó Vilma Paré Pál
Kecskemét

50201 TVSE - Kaposvári VK nov. 25. 10:00 Vojvoda Tímea
Tatabánya

50204 Ceglédi VSE - HVSC nov. 25. 10:00 Fodor Ádám Gergely Reznák Máté Lerch Gergely
Cegléd

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48949 BVSC-Zugló - RB - Tatabánya nov. 25. 10:00 Magyar Natali Roszik Ágnes Anetta
Szőnyi út

48951 A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom nov. 25. 10:00 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50021 DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol nov. 25. 11:00 Éder Zsolt Eperjesi Bence
Debrecen

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50202 Békéscsaba - UVSE II. nov. 25. 11:00 Pásztor Antal Feke Dorina Berki Attila Tóth Gyula
Békéscsaba Kádár József ifj.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49838 KSI SE - UVSE I. nov. 25. 11:15 Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos
Széchy T. u. Margitsz.

49840 FTC-Telekom - BVSC-Zugló nov. 25. 11:15 Kun György Kocsák Karina Lilla Miklósfalvi Éva
Népliget Juhász Gábor

50380 KESI - YBL WPC nov. 25. 11:15 Adamikné Rigó Vilma Paré Pál
Kecskemét

50383 TVSE - Kaposvári VK nov. 25. 11:15 Vojvoda Tímea
Tatabánya

50386 Ceglédi VSE - HVSC nov. 25. 11:15 Reznák Máté Lerch Gergely
Cegléd

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49652 LEGRAND SZENTES - Vasas SC nov. 25. 11:15 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

49653 Szegedi VPS - BHSE nov. 25. 11:15 Miklós Dóra Márton Róbert
Szegedi Sportu.

49655 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa nov. 25. 11:15 Rostás Andrea Kormos Sándor
Eger-Bitskey

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48817 BVSC-Zugló - RB - Tatabánya nov. 25. 11:15 Magyar Natali Roszik Ágnes Anetta
Szőnyi út

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49654 AVUS - PSN Zrt. nov. 25. 11:30 Horváth Viktória
Szombathely

50203 Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád nov. 25. 11:30 Mátyás Attila Mátyás Judit
Kőér u.

50722 Aquaworm Gyerek - BFSE nov. 25. 11:30 Kis-Nemes Bianka Nagy Norbert
Hajós 33m-es

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48819 A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom nov. 25. 11:30 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49058 KVSE - ASI DSE nov. 25. 12:00 Cséki Tünde Petik Gyula
III. ker. TVE uszoda

50719 AQUA SE - HUVK SE II nov. 25. 12:00 Németh Gábor Erdei Nikolett Szilágyi Botond
Nyíregyháza Habzsánszky Norbert

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48946 GYŐRI VSE - POLO Sport Club nov. 25. 12:00 Sajben Nikolett Gudra Gábriel Pagács Sándor Móni Béla
Aqua SK Győr Csapliczky Zsolt

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49839 DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol nov. 25. 12:15 Éder Zsolt Eperjesi Bence
Debrecen

50384 Békéscsaba - UVSE II. nov. 25. 12:15 Kádár József ifj. Feke Dorina Berki Attila Tóth Gyula
Békéscsaba Pásztor Antal

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50017 Szegedi VPS - BHSE nov. 25. 12:30 Miklós Dóra Márton Róbert
Szegedi Sportu.

50020 KSI SE - UVSE I. nov. 25. 12:30 Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos
Széchy T. u. Margitsz.

50562 KESI - YBL WPC nov. 25. 12:30 Adamikné Rigó Vilma Paré Pál
Kecskemét

50565 TVSE - Kaposvári VK nov. 25. 12:30 Vojvoda Tímea
Tatabánya

50568 Ceglédi VSE - HVSC nov. 25. 12:30 Reznák Máté Lerch Gergely
Cegléd

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49834 LEGRAND SZENTES - Vasas SC nov. 25. 12:30 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

49837 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa nov. 25. 12:30 Rostás Andrea Kormos Sándor
Eger-Bitskey

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49658 FTC-Telekom - BVSC-Zugló nov. 25. 12:30 Juhász Gábor Kocsák Karina Lilla Miklósfalvi Éva
Népliget Kun György

50720 Soproni VSE - KVSE nov. 25. 12:30 Fent Gergő László
Sopron

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48685 BVSC-Zugló - RB - Tatabánya nov. 25. 12:30 Magyar Natali Roszik Ágnes Anetta
Szőnyi út

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50567 Vízilovak - Koelner-Csongrád nov. 25. 13:00 Mátyás Attila Mátyás Judit
Kőér u.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49836 AVUS - PSN Zrt. nov. 25. 13:00 Horváth Viktória
Szombathely

50806 Aquaworm Serdülő - BFSE nov. 25. 13:00 Kis-Nemes Bianka Nagy Norbert
Hajós 33m-es

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48687 A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom nov. 25. 13:00 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50803 AQUA SE - HUVK SE II nov. 25. 13:15 Habzsánszky Norbert Erdei Nikolett Szilágyi Botond
Nyíregyháza Németh Gábor

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48814 GYŐRI VSE - POLO Sport Club nov. 25. 13:15 Csapliczky Zsolt Gudra Gábriel Pagács Sándor Móni Béla
Aqua SK Győr Sajben Nikolett

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50566 Békéscsaba - UVSE II. nov. 25. 13:30 Pásztor Antal Feke Dorina Berki Attila Tóth Gyula
Békéscsaba Kádár József ifj.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49057 Balaton VK - VVSE nov. 25. 13:30 Cséki Tünde Petik Gyula
III. ker. TVE uszoda

49657 DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol nov. 25. 13:30 Éder Zsolt Eperjesi Bence
Debrecen

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50804 Soproni VSE - KVSE nov. 25. 14:00 Fent Gergő László
Sopron

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50199 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo nov. 25. 14:00 Mészáros Kitty Németh Anna
Széchy T. u. Margitsz.

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48947 ZF-Eger - DFVE nov. 25. 14:00 Kiss Károly Kormos Sándor
Eger-Bitskey

48948 YORDO SZENTES - Csongrád VVSE nov. 25. 14:00 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50382 A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE nov. 25. 14:30 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48682 GYŐRI VSE - POLO Sport Club nov. 25. 14:30 Csapliczky Zsolt Gudra Gábriel Pagács Sándor Móni Béla
Aqua SK Győr Sajben Nikolett

Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48950 UVSE - SZNVEGY nov. 25. 14:30 Kis-Nemes Bianka Nagy Norbert
Hajós 33m-es

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49059 Cápa VK - GYŐRI VSE nov. 25. 15:00 Cséki Tünde Petik Gyula
III. ker. TVE uszoda

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50381 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo nov. 25. 15:15 Mészáros Kitty Németh Anna
Széchy T. u. Margitsz.

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48815 ZF-Eger - DFVE nov. 25. 15:15 Kiss Károly Kormos Sándor
Eger-Bitskey

48816 YORDO SZENTES - Csongrád VVSE nov. 25. 15:15 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50200 A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE nov. 25. 16:00 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48818 UVSE - SZNVES nov. 25. 16:00 Kis-Nemes Bianka Nagy Norbert
Hajós 33m-es

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50563 Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo nov. 25. 16:30 Mészáros Kitty Németh Anna
Széchy T. u. Margitsz.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
49056 POLO Sport Club - Sportliget S.E. nov. 25. 16:30 Cséki Tünde Petik Gyula
III. ker. TVE uszoda

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48683 ZF-Eger - DFVE nov. 25. 16:30 Kiss Károly Kormos Sándor
Eger-Bitskey

48684 YORDO SZENTES - Csongrád VVSE nov. 25. 16:30 Benedek Tamás Barta Judit
Szentes - fedett

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50564 A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE nov. 25. 17:30 Csipak Tamás Kraut Krisztina
Nyéki I. - 33m-es

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50721 Százhalombatta - Invictus SC nov. 25. 17:30 Kovács Soma Magyar Natali Miklósfalvi Éva Oravetz László
Tüskecsarnok uszoda Fábry József

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48686 UVSE I. - SZNVEIF nov. 25. 17:30 Kis-Nemes Bianka Nagy Norbert
Hajós 33m-es

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50939 PannErgy-MVLC-Miskol - Szolnoki Dózsa nov. 25. 18:00 Németh Gábor
Miskolc, Kemény D. Habzsánszky Norbert

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
50805 Százhalombatta - Invictus SC nov. 25. 18:45 Kovács Soma Magyar Natali Miklósfalvi Éva Oravetz László
Tüskecsarnok uszoda Fábry József

Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
51012 BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic nov. 28. 18:15 Roszik Ágnes Anetta Laposa Lajos
Szőnyi út Kiss Attila

51014 RB - Tatabánya - UVSE nov. 28. 19:30 Kraut Krisztina
Tatabánya