MűSOR KüLDéSSEL

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44313 ZF-Eger - Market-Vasas máj. 23. 16:30 Homonnai Dániel Kormos Sándor Debreceni Nóra Nikola Kenéz György
Termálfürdő-Eger Bereczki Miklós

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44495 ZF-Eger - Market-Vasas máj. 23. 17:45 Debreceni Nóra Nikola Kormos Sándor Bereczki Miklós Kenéz György
Termálfürdő-Eger Homonnai Dániel

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48266
Szolnoki Dózsa - FTC PQS Waterpolo máj. 23. 18:15 Molnár Péter Bódi Csaba Laposa Lajos Szentgyörgyi Ferenc Balázs Gergely
Szolnoki u. Németh András Miklósfalvi Éva
Zelki Soma
Hangay Zsolt
Molnár Tamás dr. Knézy Jenő Márk
BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45225 PannErgy-MVLC - Swietelsky Bcsaba máj. 23. 18:45 Madarasi Gyula Németh Gábor Madarasi Attila Lipovics Zoltán
Miskolc, Kemény D. Sándor Péter

Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48267 PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK máj. 23. 19:00 Csizmadia Zsolt Zsigrai János Duray András Császár György
Pécs-Abay Berki András Arató Zoltán

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44131 ZF-Eger - Market-Vasas máj. 23. 19:00 Debreceni Nóra Nikola Kormos Sándor Homonnai Dániel Kenéz György
Termálfürdő-Eger Bereczki Miklós

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48097 Neptun VSC - Racionet Honvéd máj. 23. 20:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Petik Gyula Koós László
Hajós A. fedett Kovács Bence

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45012 PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waterpolo máj. 24. 16:30 Tordai Gábor Zsigrai János Mucskai Péter Novotta Sándor
Pécs-Abay Nóvé Gyula

BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
43481 SZNVE - UVSE máj. 24. 17:15 László Gábor Miklós Dóra Barta Lajos Tóth Gyula
Szegedi SZUE Pásztor Antal

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44830 PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waerpolo máj. 24. 17:45 Mucskai Péter Zsigrai János Tordai Gábor Novotta Sándor
Pécs-Abay Nóvé Gyula

BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
43371 SZNVE T&N - UVSE I. máj. 24. 18:30 Pásztor Antal Miklós Dóra Barta Lajos Tóth Gyula
Szegedi SZUE László Gábor

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45194 PSN Zrt. Sportiskola - Dunakanyar Waterpolo máj. 24. 19:00 Mucskai Péter Zsigrai János Nóvé Gyula Novotta Sándor
Pécs-Abay Tordai Gábor

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48077 KSI SE - UVSE máj. 25. 18:30 Petik András Miklósfalvi Éva Laposa Lajos Kosztolánczy György
Széchy T. u. Margitsz. Birri Gabriella

48114 HVSC - Alfa SC-ESMTK máj. 26. 10:00
ELMARAD

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48145 SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK máj. 26. 10:00 Madarasi Gyula Kiss Károly Sándor Péter Gyulavári Zoltán
Miskolctapolca

48146 Diósgyőri Várfürdő - SZUVTE BT máj. 26. 11:00 Sándor Péter Kiss Károly Madarasi Gyula Gyulavári Zoltán
Miskolctapolca

48157 Vidám Vizilovak - Egri Vízmű máj. 26. 11:00 Vogel Gábor Kormos Sándor Bujka János Móni Béla
Termálfürdő-Eger

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48072 BVSC-Zugló - DVSE máj. 26. 11:30 Mucskai Péter Nagy Norbert Miklósfalvi Éva Császár György
Szőnyi út Homonnai Dániel

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48133 FVSE - Váci Vse máj. 26. 11:30 Juhász Gábor Kraut Krisztina Zelki Soma Kosztolánczy György
Tatabánya Bene Péter

48158 Honvéd - KPS - CRISUL MASTERS máj. 26. 12:00 Bujka János Kormos Sándor Vogel Gábor Móni Béla
Termálfürdő-Eger

48181 HVSC - Poseidon VSE máj. 26. 12:00 Fodor Ádám Gergely Tóth Bence Tóth Sándor Dalmády Ernő
Hmvásárhely

48134 TVSE - FTC Vízilabda máj. 26. 12:30 Bene Péter Kraut Krisztina Juhász Gábor Kosztolánczy György
Tatabánya Zelki Soma

48147 PVSK-PTE-ÁOK - SZUVTE BT máj. 26. 12:30 Madarasi Gyula Kiss Károly Sándor Péter Gyulavári Zoltán
Miskolctapolca

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48098 ASI DSE - Ceglédi VSE máj. 26. 13:00 Marjay Zsolt Németh Anna Kovács Soma Szentgyörgyi Ferenc
Komjádi Tordai Gábor

48115 MAFC "112" - Szolnoki Dózsa máj. 26. 13:00 Homonnai Dániel Nagy Norbert Miklósfalvi Éva Császár György
Szőnyi út Mucskai Péter

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48169 KVSE - Békéscsaba máj. 26. 13:00 Berki András Tankó Dorina Pásztor Antal Pengő László
Cegléd

48182 SZÖRF - BME máj. 26. 13:00 Tóth Sándor Tóth Bence Fodor Ádám Gergely Dalmády Ernő
Hmvásárhely

48159 Egri Vízmű - CRISUL MASTERS máj. 26. 13:15 Vogel Gábor Kormos Sándor Bujka János Móni Béla
Termálfürdő-Eger

48135 Váci Vse - FTC Vízilabda máj. 26. 13:30 Juhász Gábor Kraut Krisztina Bene Péter Kosztolánczy György
Tatabánya Zelki Soma

48148 SZVTK - Diósgyőri Várfürdő máj. 26. 13:30 Sándor Péter Kiss Károly Madarasi Gyula Gyulavári Zoltán
Miskolctapolca

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48116 Dunakanyar - Kaposvári VK máj. 26. 14:00 Balázs Gergely Németh Soma Mészáros Kitty Koós László
Szentendrei V8 Bereczki Miklós

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48183 Poseidon VSE - BME máj. 26. 14:00 Fodor Ádám Gergely Tóth Bence Tóth Sándor Dalmády Ernő
Hmvásárhely

48160 Vidám Vizilovak - Honvéd - KPS máj. 26. 14:15 Bujka János Kormos Sándor Vogel Gábor Móni Béla
Termálfürdő-Eger

48170 Czeglédi Lamantinok - Győri VSE máj. 26. 14:15 Pásztor Antal Tankó Dorina Berki András Pengő László
Cegléd

48136 FVSE - TVSE máj. 26. 14:30 Bene Péter Kraut Krisztina Zelki Soma Kosztolánczy György
Tatabánya Juhász Gábor

48196 KVE - GyAVC máj. 26. 14:30 Csanádi Zsolt Matyuga-Kovács Rita Pintér János Vojvoda István
Sopron

48184 HVSC - SZÖRF máj. 26. 15:00 Tóth Sándor Tóth Bence Fodor Ádám Gergely Dalmády Ernő
Hmvásárhely

48171 Békéscsaba - Győri VSE máj. 26. 15:45 Berki András Tankó Dorina Pásztor Antal Pengő László
Cegléd

48195 Soproni VSE - PÁPAI SE máj. 26. 15:45 Pintér János Matyuga-Kovács Rita Csanádi Zsolt Vojvoda István
Sopron

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48070 YBL WPC - UVSE máj. 26. 17:00 Petik András Bors Dorottya Laposa Lajos Juhász György ifj.
III. ker. TVE uszoda Birri Gabriella

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48172 KVSE - Czeglédi Lamantinok máj. 26. 17:00 Pásztor Antal Tankó Dorina Berki András Pengő László
Cegléd

48194 GyAVC - PÁPAI SE máj. 26. 17:15 Csanádi Zsolt Matyuga-Kovács Rita Pintér János Vojvoda István
Sopron

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48071 Vasas SC - Swietelsky Bcsaba máj. 26. 18:00 Rubos Károly Kocsák Karina Lilla Pásztor Márta Szentgyörgyi Ferenc
Komjádi Füzesi Zsolt

Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48193 KVE - Soproni VSE máj. 26. 18:30 Pintér János Matyuga-Kovács Rita Csanádi Zsolt Vojvoda István
Sopron

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44872 Ceglédi VSE - Szvse máj. 27. 10:00 Sándor Péter Tankó Dorina Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Cegléd Kocsis Szabina Gabriella

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44363 UVSE I. - AVUS máj. 27. 10:00 Győri Attila Miklósfalvi Éva Bereczki Miklós Tóth Károly
Hajós 33m-es Csapliczky Zsolt

45053 YBL WPC - Oázis SC Serdülő máj. 27. 10:00 Kun György Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos Petik Gyula
Komjádi Kiss Attila

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44541 A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló máj. 27. 10:00 Knézy Jenő Márk Kis-Nemes Bianka Duray András Székely Balázs
Nyéki I. - 33m-es Debreceni Nóra Nikola

44544 TVSE - Legrand Szentes máj. 27. 10:00 Marnitz Miklós Vojvoda Tímea Roszik Ágnes Anetta Novotta Sándor
Tatabánya Zelki Soma

45233 Honvéd KPS - Swietelsky Bcsaba máj. 27. 10:00 Balázs Gergely Nagy Norbert Perédi Péter Kosztolánczy György
Kőér u. Szentesi Ádám

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44365 Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás máj. 27. 10:30 Petik András Kocsák Karina Lilla Sikter Richárd Székely Zoltán
Tüzér utca Kovács Bence

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44543 DVSE - Market-Vasas máj. 27. 11:00 Juhász Gábor Éder Zsolt Eperjesi Bence Wolf Péter
Debrecen Vogel Gábor

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44362 TVSE - Legrand Szentes máj. 27. 11:15 Marnitz Miklós Vojvoda Tímea Roszik Ágnes Anetta Novotta Sándor
Tatabánya Zelki Soma

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44545 UVSE I. - AVUS máj. 27. 11:15 Bereczki Miklós Miklósfalvi Éva Győri Attila Tóth Károly
Hajós 33m-es Csapliczky Zsolt

45235 YBL WPC - Oázis SC Gyerek máj. 27. 11:15 Kun György Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos Petik Gyula
Komjádi Kiss Attila

45236 Ceglédi VSE - Szvse máj. 27. 11:15 Madarasi Gyula Tankó Dorina Kocsis Szabina Gabriella Lipovics Zoltán
Cegléd Sándor Péter

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44177 A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló máj. 27. 11:30 Debreceni Nóra Nikola Kis-Nemes Bianka Knézy Jenő Márk Székely Balázs
Nyéki I. - 33m-es Duray András

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45051 Honvéd KPS - Swietelsky Bcsaba máj. 27. 11:30 Balázs Gergely Nagy Norbert Szentesi Ádám Kosztolánczy György
Kőér u. Perédi Péter

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44183 Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás máj. 27. 12:00 Petik András Kocsák Karina Lilla Kovács Bence Székely Zoltán
Tüzér utca Sikter Richárd

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45050 PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC máj. 27. 12:00 Csanádi Zsolt Zsigrai János Veilandics Zoltán Vojvoda István
Pécs-Abay Pintér János

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45234 Vestfrost-Csongrád - Kaposvári VK máj. 27. 12:00 Berki András Barta Judit Pásztor Antal Kádár József
Csongrád Juhász Tibor

45773 AQUA SE - Váci VSE máj. 27. 12:00 Bujka János Kiss Károly Szilágyi Botond Gyulavári Zoltán
Nyíregyháza Nóvé Gyula

BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
43679 FVSE - Hírös Sport - KESI máj. 27. 12:00 Hangay Zsolt Bőhm Ákos Kuncz László ifj. Bátori György
Székesfehérvár

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44179 DVSE - Market-Vasas máj. 27. 12:15 Vogel Gábor Éder Zsolt Eperjesi Bence Wolf Péter
Debrecen Juhász Gábor

44180 TVSE - Legrand Szentes máj. 27. 12:30 Marnitz Miklós Vojvoda Tímea Roszik Ágnes Anetta Novotta Sándor
Tatabánya Zelki Soma

44181 UVSE - AVUS máj. 27. 12:30 Győri Attila Miklósfalvi Éva Csapliczky Zsolt Tóth Károly
Hajós 33m-es Bereczki Miklós

44871 YBL WPC - Oázis Ifi máj. 27. 12:30 Kun György Derekasné Domonkos Szilvia Laposa Lajos Petik Gyula
Komjádi Kiss Attila

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45054 Ceglédi VSE - Szvse máj. 27. 12:30 Kocsis Szabina Gabriella Tankó Dorina Sándor Péter Lipovics Zoltán
Cegléd Madarasi Gyula

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44869 HKPSE - Swietelsky Bcsaba máj. 27. 13:00 Balázs Gergely Nagy Norbert Szentesi Ádám Kosztolánczy György
Kőér u. Perédi Péter

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44359 A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló máj. 27. 13:00 Knézy Jenő Márk Kis-Nemes Bianka Debreceni Nóra Nikola Székely Balázs
Nyéki I. - 33m-es Duray András

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44868 PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC máj. 27. 13:15 Csanádi Zsolt Zsigrai János Pintér János Vojvoda István
Pécs-Abay Veilandics Zoltán

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45052 Aeroprodukt Csongrád - Kaposvári VK máj. 27. 13:15 Berki András Barta Judit Juhász Tibor Kádár József
Csongrád Pásztor Antal

45713 AQUA SE - Váci VSE máj. 27. 13:15 Nóvé Gyula Kiss Károly Szilágyi Botond Gyulavári Zoltán
Nyíregyháza Bujka János

BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
43509 FVSE - Hírös Sport - KESI máj. 27. 13:15 Marjay Zsolt Bőhm Ákos Hangay Zsolt Bátori György
Székesfehérvár Kuncz László ifj.

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44361 DVSE - Market-Vasas máj. 27. 13:30 Vogel Gábor Éder Zsolt Eperjesi Bence Wolf Péter
Debrecen Juhász Gábor

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44547 Racionet Honvéd - FTC Utánpótlás máj. 27. 13:30 Kovács Bence Kocsák Karina Lilla Petik András Székely Zoltán
Tüzér utca Sikter Richárd

45237 Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI máj. 27. 14:00 Gérnyi Tamás Németh Soma Mészáros Kitty Németh Attila
Szentendrei V8 Mucskai Péter

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44870 Koelner-Csongrád - Kaposvári VK máj. 27. 14:30 Pásztor Antal Barta Judit Berki András Kádár József
Csongrád Juhász Tibor

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45056 FVSE - HVSC máj. 27. 14:30 Marjay Zsolt Bőhm Ákos Kuncz László ifj. Bátori György
Székesfehérvár Hangay Zsolt

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45232 PSN Zrt. Sportiskola - PannErgy-MVLC máj. 27. 14:30 Pintér János Zsigrai János Csanádi Zsolt Vojvoda István
Pécs-Abay Veilandics Zoltán

45774 HUVK SE II - UVSE II. máj. 27. 14:30 Perédi Péter Nagy Norbert Balázs Gergely Kosztolánczy György
Kőér u. Szentesi Ádám

44546 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa máj. 27. 15:00 Rubos Károly Kormos Sándor Madarasi Attila Császár György
Eger-Bitskey Füzesi Zsolt

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45055 Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI máj. 27. 15:15 Mucskai Péter Németh Soma Mészáros Kitty Németh Attila
Szentendrei V8 Gérnyi Tamás

45712 KVSE - Vizilovak máj. 27. 15:15 Mikesy Árpád Kalmár János Székelyhidi Kitti Merényi Mátyás
Nagykanizsa Leimeter Dániel

45714 HUVK SE II - UVSE II. máj. 27. 15:45 Balázs Gergely Nagy Norbert Perédi Péter Kosztolánczy György
Kőér u. Szentesi Ádám

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45238 FVSE - HVSC máj. 27. 15:45 Hangay Zsolt Bőhm Ákos Marjay Zsolt Bátori György
Székesfehérvár Kuncz László ifj.

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44364 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa máj. 27. 16:15 Rubos Károly Kormos Sándor Madarasi Attila Császár György
Eger-Bitskey Füzesi Zsolt

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44873 Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI máj. 27. 16:30 Mucskai Péter Németh Soma Mészáros Kitty Németh Attila
Szentendrei V8 Gérnyi Tamás

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
45772 KVSE - Vizilovak máj. 27. 16:30 Leimeter Dániel Kalmár János Székelyhidi Kitti Merényi Mátyás
Nagykanizsa Mikesy Árpád

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
44874 FVSE - HVSC máj. 27. 17:00 Marjay Zsolt Bőhm Ákos Hangay Zsolt Bátori György
Székesfehérvár Kuncz László ifj.

44182 ZF-Eger - Szolnoki Dózsa máj. 27. 17:30 Füzesi Zsolt Kormos Sándor Madarasi Attila Császár György
Eger-Bitskey Rubos Károly

BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48260 UVSE I. - TVSE jún. 02. 00:00
NINCS pálya megadva

48261 BVSC-Zugló - Yordo Szentes jún. 02. 00:00
NINCS pálya megadva

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48075 DVSE - KVSE jún. 02. 11:00
Debrecen

48073 UVSE - Swietelsky Bcsaba jún. 02. 18:00
Hajós 33m-es

48076 Vasas SC - YBL WPC jún. 02. 18:00
Komjádi

BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48262 - jún. 03. 00:00
NINCS pálya megadva

48263 - jún. 03. 00:00
NINCS pálya megadva

Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
48080 Vasas SC - DVSE jún. 05. 18:00
Komjádi