Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vojvoda Tímea
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Tatabánya
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  Férfi OB I/B
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
     Időmérő 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - ASI DSE  2017/03/18  10-9
          AVUS - Racionet H  2017/03/25  15-9
          AVUS - Ceglédi VSE  2017/04/29  8-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/03/22  15-8
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FVSE  2016/10/01  8-6
          Mohács 1 - Kaposvári VK  2016/10/01  5-21
          FVSE - Szekszárdi SKV  2016/10/01  5-0
  Férfi OB II
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  BENU Fiú Ifjúsági
     Titkár 12
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  BENU Fiú Serdülő
     Titkár 12
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  BENU Fiú Gyermek
     Titkár 12
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  Vidék gyerek II.
     Titkár 6
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  BVLSZ Gyermek 2004
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - ASI DSE  2017/03/18  10-9
          AVUS - Racionet H  2017/03/25  15-9
          AVUS - Ceglédi VSE  2017/04/29  8-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/03/22  15-8
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FVSE  2016/10/01  8-6
          Mohács 1 - Kaposvári VK  2016/10/01  5-21
          FVSE - Szekszárdi SKV  2016/10/01  5-0
  Komjádi Kupa 2016
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  Vízvári Kupa 2017
     Titkár 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  Halassy Kupa 2004
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  DVL Ifjúsági és Serdülő
     Titkár 12
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  9-10
          TVSE - AVUS  2017/05/28  7-17
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  6-14
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-13
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  8-16
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-19
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  3-28
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  3-18
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  3-17
          TVSE - Generali SZVPS  2017/04/30  12-8
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-22
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  10-12
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  7-20
          TVSE - AVUS  2017/05/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  10-16
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  10-12
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  10-8
          TVSE - DVSE  2016/12/04  9-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  11-24
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-19
          TVSE - Racionet Honvéd  2017/03/26  10-16
          TVSE - Tiszavirág SZVPS  2017/04/30  7-19
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  6-17
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-2
          TVSE - Vasas SC Continental  2017/05/21  8-12
          TVSE - AVUS  2017/05/28  11-6
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus - B.Sport  2016/11/05  6-10
          SVSE - Invictus Sc  2016/11/05  7-18
          Zempléni VK - AQUA SE  2016/11/05  19-5
          B.Sport - SVSE  2016/11/05  8-11
          AQUA SE - Octopus  2016/11/05  30-3
          Invictus Sc - Zempléni VK  2016/11/05  5-14
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vasas SC  2016/11/07  11-9
       2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - FVSE  2017/01/21  31-2
          FVSE - EBP Tatabánya  2017/01/21  11-10
          EBP Tatabánya - UVSE I.  2017/01/21  6-21
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/01/28  10-8
          UVSE II. - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  15-6
          PannErgy-MVLC - PSN Zrt. Pécs  2017/01/28  16-7
          EBP Tatabánya - UVSE II.  2017/01/28  14-11
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Pécsi Sport Nonprofi  2016/09/03  19-8
          Pécsi Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/03  3-19
          Tatabányai Vízmű Spo - ZF-Eger  2016/09/03  9-3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence - PSN Zrt.  2016/10/29  3-30
          VUA - Váci VSE  2016/10/29  3-21
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/26  11-10
          Pápai SE - CVK  2016/11/26  7-11
          Győri VSE - Balaton VK  2016/11/26  18-5
          CVK - Soproni VSE  2016/11/26  13-11
          Pápai SE - Balaton VK  2016/11/26  10-11
          Velence - Szekszárdi SKV  2016/12/10  2-20
          Váci VSE - VUA  2016/12/10  20-3
          PSN Zrt. - Velence  2016/12/10  28-3
          Szekszárdi SKV - Váci VSE  2016/12/10  6-22
          VUA - PSN Zrt.  2016/12/10  4-20
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus  2016/10/22  28-2
          Alfa SC - Soproni VSE  2016/10/22  2-42
          Velence Plus - Balaton VK  2016/10/22  3-22
          Kaposvári VK - Mohács 1  2016/12/03  17-5
          Szekszárdi SKV - Kaposvári VK  2016/12/03  2-21
          Mohács 1 - FVSE  2016/12/03  11-20
       DVL Gyermek "C" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BVK-Zirc  2017/05/14  22-2
          BVSKA - BUSC  2017/05/14  11-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vizilabda Kft - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/08  2-15
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2016/10/22  9-8
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE Kft.  2016/10/26  2-18
          Racionet H - Hungerit Szentes  2016/11/23  8-19
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          TVSE Vizilabda Kft - ZF-Eger-EKE  2017/01/25  6-11
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/02/04  16-6
          TVSE Vizilabda Kft - UVSE  2017/03/04  8-5
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          TVSE Vizilabda Kft - Racionet H  2017/04/22  9-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2016/10/09  8-15
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  7-8
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  18-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  15-21
          TVSE - UVSE II.  2017/03/19  22-4
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  14-9
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-11
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2016/10/09  8-21
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  15-14
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  17-4
          TVSE - DFVE  2017/02/12  14-13
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  20-19
          TVSE - Szentes  2017/05/07  8-14
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  5-12
          TVSE - Szentes  2017/05/28  5-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - BVSC-Zugló  2016/11/11  4-10
          TVSE - Győri VSE  2016/11/19  5-6
          TVSE - DFVE  2017/02/12  6-14
          TVSE - UVSE  2017/03/19  5-12
          TVSE - ZF-Eger  2017/04/09  9-10
          TVSE - Szentes  2017/05/07  6-12
          TVSE - POLO Sport Club  2017/05/21  9-7
  DVL Gyermek "A"
     Időmérő 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - ASI DSE  2017/03/18  10-9
          AVUS - Racionet H  2017/03/25  15-9
          AVUS - Ceglédi VSE  2017/04/29  8-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - KSI SE II.  2017/03/22  15-8
       DVL Gyermek "A" bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - FVSE  2016/10/01  8-6
          Mohács 1 - Kaposvári VK  2016/10/01  5-21
          FVSE - Szekszárdi SKV  2016/10/01  5-0
     Titkár 6
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - PannErgy-MVLC  2016/10/05  5-11
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2016/11/02  11-11
          EBP Tatabánya - ZF-Eger  2016/11/19  9-15
          EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo  2017/01/14  4-9
          EBP Tatabánya - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/01/28  11-12
          EBP Tatabánya - Racionet H  2017/02/04  4-4
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/02/25  15-13
          EBP Tatabánya - DVSE  2017/03/04  11-10
          EBP Tatabánya - PVSK Mecsek- Füszért  2017/03/18  7-9
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/15  13-11
          EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes  2017/04/29  6-5
          EBP Tatabánya - UVSE Kft.  2017/05/13  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - PVSK-PSN Zrt  2016/10/01  16-12
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
          Tatabányai Vízmű SE - SZVSC  2017/06/20  10-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Tatabánya Vizmű SE  2017/04/08  4-10
          KVSE - Győri VSE  2017/04/08  5-8
          Soproni VSE - FVSE  2017/04/08  3-8
          Győri VSE - Pápai SE  2017/04/08  20-10
          Tatabánya Vizmű SE - Soproni VSE  2017/04/08  18-4
          Sportliget S.E. - Békéscsaba  2017/05/27  15-9
          Békéscsaba - Győri VSE  2017/05/27  10-8
          Sportliget S.E. - Kecskeméti VE  2017/05/27  7-8
          Győri VSE - Kecskeméti VE  2017/05/27  9-9
          Szolnok 2 - DFVE  2017/06/10  5-6
          KVSE - HVSC  2017/06/10  4-13
          HVSC - Szolnok 2  2017/06/10  12-2
          KVSE - DFVE  2017/06/10  7-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand-Szentes  2016/10/09  11-13
          TVSE - ZF-Eger  2016/11/06  7-16
          TVSE - Kaposvári VK  2016/11/13  15-12
          TVSE - DVSE  2016/12/04  7-5
          TVSE - KSI SE  2016/12/18  5-21
          TVSE - UVSE I.  2017/02/19  5-8
          TVSE - Racionet H  2017/03/26  13-9
          TVSE - Rossmann SZVPS  2017/04/30  14-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2017/05/07  7-12
          TVSE - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ  2017/05/18  11-9