Következő mérkőzések
 BENU Leány ifjúsági Országos
12. forduló
Fehérvár VSE 4
Győri VSE 19
Székesfehérvár - Jv: Biró Viktor, Donauer Márk dr.
12. forduló
BVSC-Zugló 14
Tigra-ZF-Eger 10
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Kendeházi Máté
12. forduló
FTC-Telekom 9
TVSE Kft. 7
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Varga Csenge
UVSE 16
DFVE 9
Hajós 33m-es - Jv: Kenéz György ifj., Fejős Róbert
12. forduló
SZNVE IF 7
Szentes 20
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Monostori Péter Döme, Szabó Nándor
 BENU Leány Serdülő Országos
12. forduló
UVSE 16
DFVE 7
Hajós 33m-es - Jv: Fejős Róbert, Sikter Richárd
FTC-Telekom 12
TVSE Kft. 3
Népliget - Jv: Varga Csenge, Szentkereszti Gabriella
12. forduló
SZNVE SE 5
Szentes 13
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Nándor, Mohi Márk
12. forduló
Fehérvár VSE 3
Győri VSE 34
Székesfehérvár - Jv: Duray András, Biró Viktor
12. forduló
BVSC-Zugló 14
Tigra-ZF-Eger 8
Szőnyi út - Jv: Fekete Dávid, Rubos Károly
 BENU Leány Gyermek Országos
12. forduló
FTC-Telekom 20
TVSE Kft. 4
Népliget - Jv: Szentkereszti Gabriella, Fodor Rajmund
Fehérvár VSE 9
Győri VSE 24
Székesfehérvár - Jv: Donauer Márk dr., Duray András
12. forduló
BVSC-Zugló 14
Tigra-ZF-Eger 3
Szőnyi út - Jv: Kendeházi Máté, Fekete Dávid
12. forduló
UVSE 20
DFVE 4
Hajós 33m-es - Jv: Sikter Richárd, Kenéz György ifj.
12. forduló
SZNVE GY 17
Szentes 21
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Monostori Péter Döme, Mohi Márk
 Budapesti Gyermek I. Bajnokság (
11. forduló
POLO SC Bp.I. 2007 3
KSI SE 27
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Pagács Sándor,
YBL WPC 3
OSC ÚJBUDA 1. 22
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kuncz László ifj.,
BVSC-Zugló 7
Fehérvár VSE 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Pagács Sándor,
VUA 8
FTC-Telekom 10
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Jancsecz György,
UVSE 44
Iron waterpolo 1
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Jancsecz György,
 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
7. forduló
Oázis SC 6
Ceglédi VSE 10
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly,
 Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
3. forduló
Zempléni VK 9
KSKDVK 12
Kazincbarcika - Jv: Habzsánszky Norbert,
3. forduló
Tigra-Zf-Eger fiú 11
PannErgy-Miskolc 12
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter,
3. forduló
AQUA SE Leány 2
Tigra-Zf-Eger leány 17
Kazincbarcika - Jv: Németh Gábor,
3. forduló
MATE-GEAC-MSA 4
Tigra-Zf-Eger fiú 9
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter,
3. forduló
Zempléni VK 11
AQUA SE Leány 13
Kazincbarcika - Jv: Habzsánszky Norbert,
3. forduló
Vágta MSC 3
PannErgy-Miskolc 18
Termálfürdő-Eger - Jv: Madarasi Gyula,
3. forduló
Tigra-Zf-Eger leány 18
KSKDVK 3
Kazincbarcika - Jv: Németh Gábor,
3. forduló
Vágta MSC 7
MATE-GEAC-MSA 20
Termálfürdő-Eger - Jv: Madarasi Gyula,
 DVL Gyermek IV. Bajnokság
5. forduló
AVUS 23/01
CVK 10:00
Szombathely - Jv: Baracskai Vidor,
Fehérvár VSE 13
TVSE 7
Szombathely - Jv: Zelki Soma,
GYŐRI VSE-Gyermek IV 19
Soproni VSE 4
Szombathely - Jv: Baracskai Vidor,
TVSE 4
AVUS 13
Szombathely - Jv: Zelki Soma,
CVK 23/01
GYŐRI VSE-Gyermek IV 14:00
Szombathely - Jv: Baracskai Vidor,
Soproni VSE 4
Fehérvár VSE 10
Szombathely - Jv: Baracskai Vidor,

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Fekete Gergő és Vadovics Viktor Montenegró legyőzése után

E.ON Férfi OB I

BVSC-Zugló - AHID-VasasPlaket

2022. jan. 30. 14:05

HUN-MNE világliga, 2022. január 18. (Fotók: Derencsényi István/MVLSZ))
Férfiválogatott edzés, 2022. január 4. (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ))
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok