Következő mérkőzések
 Férfi OB I
6. forduló
DVSE 27/10
OSC ÚJBUDA 19:15
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
 Fiú Ifjúsági
5. forduló
AVUS 27/10
LEGRAND SZENTES 16:00
Szombathely - Jv: Biró Viktor, Bereczki Miklós
 Fiú Serdülő
5. forduló
ASI DSE 27/10
CVK 12:30
III. ker. TVE uszoda - Jv: Fodor Rajmund, Baracskai Vidor
5. forduló
AVUS 27/10
LEGRAND SZENTES 13:00
Szombathely - Jv: Bereczki Miklós, Pagács Sándor
 Fiú Gyermek
5. forduló
ASI DSE 27/10
CVK 11:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Baracskai Vidor, Fodor Rajmund
5. forduló
AVUS 27/10
LEGRAND SZENTES 14:30
Szombathely - Jv: Pagács Sándor, Biró Viktor
 Leány Serdülő
6. forduló
FVSE 27/10
Tatabánya 12:30
Székesfehérvár - Jv: Sikter Richárd, Csapliczky Zsolt
 Leány Gyermek
6. forduló
FVSE 27/10
Tatabánya 11:00
Székesfehérvár - Jv: Csapliczky Zsolt, Sikter Richárd
 Budapesti Gyarmati Dezső
2. forduló
SOTE VKS 27/10
Sunday Boys 21:00
Budafok - Jv: Kiss Attila, Gérnyi Tamás
 Budapesti gyermek III.
4. forduló
SZVPS 27/10
OSC ÚJBUDA 2. 10:00
Szőnyi út - Jv: Szilvasán Patrik,
BVSC-Zugló II 27/10
Oázis SC 11:00
Szőnyi út - Jv: Szilvasán Patrik,
KÓPÉ ÚVSE 27/10
MVLC-Miskolc 12:00
Szőnyi út - Jv: Donauer Márk dr.,
Váci VSE 27/10
YBL WPC I. 13:00
Szőnyi út - Jv: Donauer Márk dr.,

E.ON Férfibajnokság: Manhercz Krisztián nyolcasa

Látható Tehetség: a szavazás minden résztvevője nyertes

NŐI OB I: az FTC, a Dunaújváros és a BVSC százszázalékos

Budapesten tárgyalt Marco Birri

Kiállítás Kárpáti György emlékére

E.ON OB I: szerdai papírforma győzelmek a nagyoktól

MVLSZ TV

Székely Bulcsú a kapuskonferencia első alkalma után

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 21. 16:45

Női OB I

BVSC Zugló - FTC Telekom

2020. nov. 23. 20:00

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok