Következő mérkőzések
 Női OB I
8. forduló
Racionet Honvéd 25/11
Tatabánya 17:00
Kőér u. - Jv: Bene Péter, Marjay Zsolt
BVSC-Zugló Diapolo 25/11
UVSE 17:45
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Bereczki Miklós
ZF-Eger 25/11
UVSE Margitsziget 18:00
Eger-Bitskey - Jv: Marnitz Miklós, Zelki Soma
Hungerit Szentes 25/11
DUE-Maarsk Graphics 18:00
Szentes - Jv: Homonnai Dániel, Birri Gabriella
SZTE T&N 25/11
FTC 18:30
Szegedi SZUE - Jv: Füzesi Zsolt, Balázs Gergely
 Férfi OB I/B
9. forduló
KSI SE 25/11
EKF SC 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Bence, Knézy Jenő Márk
9. forduló
HVSC 25/11
Neptun VSC 11:00
Hmvásárhely - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
KVSE 25/11
Ceglédi VSE 11:00
Nagykanizsa - Jv: Lázár András, Pintér János
9. forduló
YBL WPC 25/11
DVSE 11:00
Komjádi - Jv: Bujka János, Kovács Soma
Racionet Honvéd 25/11
Swietelsky Bcsaba 11:30
Tüzér utca - Jv: Besenyei Richárd, Mucskai Péter
9. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 25/11
Vasas SC 13:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Hangay Zsolt
MAFC "112" 25/11
UVSE 14:30
Szőnyi út - Jv: Győri Attila, Kovács Soma
9. forduló
ASI DSE 25/11
Dunakanyar 15:00
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Kovács Bence
9. forduló
Kaposvári VK 25/11
BVSC-Zugló 18:00
Kaposvár - Jv: Vogel Gábor, Fodor Rajmund
9. forduló
Alfa SC-ESMTK 25/11
Szolnoki Dózsa 20:30
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Hangay Zsolt
 Férfi OB II
3. forduló
CRISUL MASTERS 25/11
SZUVTE BT 13:00
Hmvásárhely - Jv: Kovács Cs. Tamás,
HVSC 25/11
Békéscsaba 14:00
Hmvásárhely - Jv: Sándor Péter,
SZVTK 25/11
SZÖRF 15:00
Hmvásárhely - Jv: Kovács Cs. Tamás,
Békéscsaba 25/11
CRISUL MASTERS 16:00
Hmvásárhely - Jv: Sándor Péter,
SZÖRF 25/11
SZUVTE BT 17:00
Hmvásárhely - Jv: Kovács Cs. Tamás,
HVSC 25/11
SZVTK 18:00
Hmvásárhely - Jv: Sándor Péter,
 BENU Férfi MK
1. forduló
Kaposvári VK 25/11
ZF-Eger 16:00
Kaposvár - Jv: Vogel Gábor, Fodor Rajmund
1. forduló
VasasPlaket 25/11
A-HID OSC ÚJBUDA 18:00
Komjádi - Jv: Székely Balázs, Marosvári Attila dr.
1. forduló
Racionet Honvéd 25/11
Szolnoki Dózsa 19:00
Kőér u. - Jv: Petik András, Csanádi Zsolt
 Fiú Ifjúsági
10. forduló
FVSE 25/11
PannErgy-MVLC 15:00
Székesfehérvár - Jv: Tóth Imre, Kenéz György ifj.
 Fiú Serdülő
10. forduló
FVSE 25/11
PannErgy-MVLC 13:45
Székesfehérvár - Jv: Kenéz György ifj., Tóth Imre
 Fiú Gyermek
10. forduló
FVSE 25/11
PannErgy-MVLC 12:30
Székesfehérvár - Jv: Tóth Imre, Kenéz György ifj.
 Diapolo Serdülő
6. forduló
BVSC 25/11
OSC VSE II. 10:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Hangay Zsolt
KSI SE 25/11
Alfa SC Kispest 11:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Tóth Zsombor
6. forduló
Vidám Vízilovak VSC 25/11
Cápa VK 11:30
Kőér u. - Jv: Torda Péter, Duray András
6. forduló
FTC Utánpótlás 25/11
Honvéd-Érd 12:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Hangay Zsolt, Tóth Zsombor
6. forduló
Honvéd Kölyök Polo S 25/11
Aquaworm WP Göd 12:30
Kőér u. - Jv: Duray András, Torda Péter
Oázis SC 25/11
POLO Sport Club 13:30
Kőér u. - Jv: Torda Péter, Duray András
6. forduló
OSC VSE 25/11
YBL WPC 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor, Kuncz László ifj.
Komplex Póló Suli SE 25/11
Vasas Sport Club 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor, Kuncz László ifj.
 BVLSZ Gyermek 2004
6. forduló
FTC Utánpótlás 25/11
KSI SE II. 11:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
6. forduló
UVSE II. 25/11
YBL WPC 12:30
Komjádi - Jv: Bujka János,
6. forduló
UVSE I. 25/11
Honvéd-Érd 12:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
Szolnoki Vízilabda S 25/11
OSC VSE II. 13:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Knézy Jenő Márk,
6. forduló
FTC Utánpótlás II. 25/11
Dunakanyar Waterpolo 13:30
Komjádi - Jv: Jancsecz György,
KSI SE 25/11
Vasas Sport Club 14:30
Komjádi - Jv: Bujka János,
6. forduló
BVSC 25/11
Győri VSE 14:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
6. forduló
Hírös Sport Nonprofi 25/11
OSC VSE 15:30
Komjádi - Jv: Jancsecz György,
6. forduló
Progress Oradea 25/11
Dunaújvárosi Főiskol 15:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Knézy Jenő Márk,
6. forduló
Tatabányai Vízmű Spo 25/11
HUVK SE 16:30
Komjádi - Jv: Bujka János,
 BVLSZ Gyermek 2006
6. forduló
Kópé UVSE 25/11
YBL WPC 10:00
Szőnyi út - Jv: Perédi Péter,
6. forduló
Hírös Sport Nonprofi 25/11
ASI-MSA 11:00
Népliget - Jv: Kuncz László ifj.,
6. forduló
BVSC 25/11
Győri VSE 11:00
Szőnyi út - Jv: Perédi Péter,
6. forduló
HUVK SE 25/11
Kaposvár Vízilabda K 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
6. forduló
Tatabányai Vízmű Spo 25/11
Fehérvár Vízilabda S 11:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Gérnyi Tamás,
6. forduló
Ceglédi Vasutas Spor 25/11
Oázis SC 12:00
Szőnyi út - Jv: Perédi Péter,
6. forduló
KSI SE 25/11
FTC Utánpótlás II. 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
6. forduló
UVSE 25/11
Kistarcsa 12:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Gérnyi Tamás,
6. forduló
OSC VSE 25/11
Százhalombatta 12:00
Népliget - Jv: Kuncz László ifj.,
6. forduló
PSN Zrt. 25/11
Kanizsa Vízilabda Sp 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
6. forduló
AVUS 25/11
Dunaújvárosi Főiskol 13:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Gérnyi Tamás,
6. forduló
FTC Utánpótlás 25/11
Alfa SC 13:00
Népliget - Jv: Kuncz László ifj.,
6. forduló
OSC VSE II 25/11
KSI SE II. 14:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Gérnyi Tamás,
 DVL Gyermek B
3. forduló
BFSE 25/11
KVSE 10:00
Pécs-Abay - Jv: Ludvigh Ákos, Török Viktor
Balaton VK 25/11
PSN Zrt. Sportiskola 11:00
Pécs-Abay - Jv: Ludvigh Ákos, Kiss Attila
KVSE 25/11
Füred 12:00
Pécs-Abay - Jv: Török Viktor, Kiss Attila
PSN Zrt. Sportiskola 25/11
BFSE 13:00
Pécs-Abay - Jv: Ludvigh Ákos,
3. forduló
Sportliget 25/11
Soproni VSE 14:00
Sopron - Jv: Bauer Otto, Leimeter Dániel
3. forduló
Füred 25/11
Balaton VK 14:00
Pécs-Abay - Jv: Török Viktor, Kiss Attila
3. forduló
VUA 25/11
Velence Plus B 15:00
Sopron - Jv: Leimeter Dániel, Bauer Otto
Soproni VSE 25/11
POLO Sport Club 2005 16:00
Sopron - Jv: Bauer Otto, Leimeter Dániel
Velence Plus B 25/11
Sportliget 17:00
Sopron - Jv: Leimeter Dániel, Bauer Otto
POLO Sport Club 2005 25/11
VUA 18:00
Sopron - Jv: Bauer Otto, Leimeter Dániel

Háromgólos előnyben az FTC

BENU Férfi Magyar Kupa négyes döntő: jegyek a tex.hu portálon!

BENU Férfi Magyar Kupa: a négyes döntőért csatáznak

KSI: az élvonalba vezető úton

E.ON Férfibajnokság, A-csoport: debreceni és UVSE-feltámadás

Játékvezetői és Versenybírói képzés pótjelentkezés

MVLSZ TV

Hollandia-Magyarország női Világliga-meccs előtt

Női OB I

BVSC-Zugló Diapolo - UVSE

2017. nov. 25. 17:45

Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE

2017. dec. 06. 16:45

Női MK

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo

2017. dec. 09. 12:30

Női OB I

FTC - DUE-Maarsk Graphics

2017. dec. 13. 16:15

Eger-Szentes férfibajnoki, 2017.11.22. - Fotók: Fehér Kálmán
Debrecen-Kaposvár férfibajnoki, 2017.11.18. - Fotók: Nagy Anita
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok