Következő mérkőzések
 BENU Férfi MK
2. forduló
Tatabánya 8
PVSK-Mecsek Füszért 11
Miskolc, Kemény D. - Jv: Molnár Péter, Mucskai Péter
2. forduló
UVSE Kft. 13
KSI SE 14
Szolnoki u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
2. forduló
Racionet Honvéd 6
DEBRECEN 6
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Birri Gabriella
2. forduló
FTC PQS Waterpolo 17
CONTITECH SZEGED 4
Kaposvár - Jv: Csanádi Zsolt, Fodor Rajmund
2. forduló
PannErgy-MVLC 14
Metalcom Szentes 3
Miskolc, Kemény D. - Jv: Marosvári Attila dr., Németh András
2. forduló
Kaposvári VK 9
AVUS 6
Kaposvár - Jv: Fodor Rajmund, Csanádi Zsolt
2. forduló
Szolnoki Dózsa 19
VasasPlaket 7
Szolnoki u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
2. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 9
BVSC-Zugló 7
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Birri Gabriella
2. forduló
ZF-Eger 18
Tatabánya 1
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh András, Mucskai Péter
PVSK-Mecsek Füszért 24/09
Metalcom Szentes 17:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Mucskai Péter, Marosvári Attila dr.
PannErgy-MVLC 24/09
ZF-Eger 19:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Molnár Péter, Németh András
 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
1. forduló
Sportliget S.E. 24/09
Ozorai-Faterpóló VSE 16:00
Kőér u. - Jv: Tóth Imre, Rubos Károly
1. forduló
OSC VSE 24/09
Sunday Boys 17:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Vogel Gábor, Hangay Zsolt
RETR-O-SC Közhasznú 24/09
ELTE Vízilabda DSK 17:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
1. forduló
Bókay-KSI 24/09
Oázis Nonprofit Kft. 17:00
Kőér u. - Jv: Tóth Imre, Rubos Károly
Octopus SE 24/09
MAFC "112" 18:00
Népliget - Jv: Bereczki Miklós, Fábry József
1. forduló
UVSE 24/09
Csepeli VSE 18:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Birri Gabriella
OSC Kft. 24/09
HETE 18:00
Tüskecsarnok uszoda - Jv: Vogel Gábor, Hangay Zsolt
1. forduló
Vidám Vízilovak VSC 24/09
Jog-Ászok VSK 18:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
1. forduló
Kertészeti Egyetem A 24/09
1427 VSE 19:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Birri Gabriella
1. forduló
Semmelweis VKS 24/09
BVSC 19:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
1. forduló
YBL WPC 24/09
Komplex Póló Suli SE 19:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt

BENU Férfi Magyar Kupa, C-csoport: OSC, Honvéd

BENU Férfi Magyar Kupa, D-csoport: FTC, Kaposvár

BENU Férfi Magyar Kupa, B-csoport: Szolnok, Vasas

BENU Férfi Magyar Kupa: Szezonnyitó, 332 góllal

Múlt, jelen, jövő – Märcz Tamás reflektált

…és már kezdődik is!

MVLSZ TV

HAJRÁ, MAGYAROK!

Férfi OB I

PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC

2017. okt. 04. 18:00

Férfi OB I

VasasPlaket - Kaposvári VK

2017. okt. 12. 20:30

BENU Férfi Magyar Kupa, selejtező, Szolnok, 2017.09.23. - Fotók: Madar Dávid
FTC-férfiedzés, 2017.09.20. - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok