Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
14. forduló
FTC Telekom 29/02
Szolnoki Dózsa 15:30
Komjádi - Jv: Kun György, Tóth Imre
Szegedi Férfi V. Cs. 29/02
UVSE Hunguest Hotels 16:00
Szegedi Sportu. - Jv: Csanádi Zsolt, Várkonyi Gabriella
DVSE 29/02
PannErgy-MVLC-Miskol 17:00
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Kádár József ifj.
14. forduló
Metalcom Szentes 29/02
AVUS 18:00
Szentes - fedett - Jv: Tordai Gábor, Kollár György
VasasPlaket 29/02
Kaposvári VK 18:00
Komjádi - Jv: Fodor Rajmund, Marjay Zsolt
14. forduló
PVSK-Mecsek Füszért 29/02
Tatabánya 19:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel, Kenéz György ifj.
14. forduló
Honvéd 29/02
BVSC-Zugló 19:00
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt, Petik András
 Férfi OB I/B
15. forduló
KSI 29/02
Fehérvár VSE 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sikter Richárd, Kevi Tamás
15. forduló
BVSC-Zugló 29/02
HVSC 10:00
Szőnyi út - Jv: Tóth Zsombor, Mikesy Árpád
15. forduló
FTC Telekom 29/02
YBL WPC 11:00
Népliget - Jv: Zelki Soma, Ádám Frank
15. forduló
CVSE 29/02
Szolnoki Dózsa 11:00
Cegléd - Jv: Győri Attila, Gérnyi Tamás
15. forduló
Honvéd 29/02
Eszterházy SC 11:30
Tüzér utca - Jv: Perédi Péter, Bujka János
15. forduló
ASI DSE 29/02
Oázis SC 11:30
Komjádi - Jv: Marnitz Miklós, Horváth József
15. forduló
Vasas SC 29/02
TVSE 12:45
Komjádi - Jv: Horváth József, Marnitz Miklós
15. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 29/02
DVSE 15:15
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Baracskai Vidor, Gérnyi Tamás
Neptun VSC 29/02
Nagykanizsa 16:00
Hajós A. fedett - Jv: Győri Attila, Duray András
15. forduló
Kaposvári VK 29/02
Dunakanyar Waterpolo 16:30
Kaposvár - Jv: Besenyei Richárd, Kovács Soma
 DK Serdülő
4. forduló
SVSE Serdülő csapat 29/02
DMTK-KVSE 10:00
Baja - Jv: Szabó Xénia Anna, Nagy Bonifác
Szentes Üdülőközpont 29/02
Crisul Oradea 11:00
Baja - Jv: Orosz László, Nagy Bonifác
P.C.Oradea 29/02
Invictus SC 12:00
Baja - Jv: Nagy Bonifác, Szabó Xénia Anna
PPT 29/02
Szolnoki Dózsa 13:00
Baja - Jv: Szabó Xénia Anna, Orosz László
Invictus SC 29/02
SVSE Serdülő csapat 14:00
Baja - Jv: Orosz László, Nagy Bonifác
Crisul Oradea 29/02
Szolnoki Dózsa 15:00
Baja - Jv: Nagy Bonifác, Orosz László
DMTK-KVSE 29/02
Szentes Üdülőközpont 16:00
Baja - Jv: Orosz László, Szabó Xénia Anna
PPT 29/02
P.C.Oradea 17:00
Baja - Jv: Szabó Xénia Anna, Orosz László
 DK Gyermek III.
3. forduló
Szentes Lány 29/02
HVSC 10:00
Hmvásárhely - Jv: Berki András,
DMTK-KVSE 29/02
Szeged Dél-kelet 3 11:00
Hmvásárhely - Jv: Berki András,
HVSC 29/02
Invictus SC 12:00
Hmvásárhely - Jv: Berki András,
3. forduló
KESI B 29/02
CPVSE 12:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor,
3. forduló
Legrand Szentes 29/02
Szolnoki Dózsa 13:00
Nagyvárad - Jv: Vekerdy László,
3. forduló
Békéscsaba 29/02
Spartak 13:00
Kecskemét - Jv: Busa Máté,
3. forduló
Szeged Dél-kelet 3 29/02
Szentes Lány 13:00
Hmvásárhely - Jv: Berki András,
DMTK-KVSE 29/02
Invictus SC 14:00
Hmvásárhely - Jv: Berki András,
3. forduló
Nagyvarad1 29/02
Printker SZVPS 14:00
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
3. forduló
KESI 29/02
CPVSE 14:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor,
3. forduló
Szolnoki Dózsa 29/02
Vkv 15:00
Nagyvárad - Jv: Vekerdy László,
3. forduló
Spartak 29/02
KESI B 15:00
Kecskemét - Jv: Busa Máté,
3. forduló
Legrand Szentes 29/02
Printker SZVPS 16:00
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
3. forduló
KESI 29/02
Békéscsaba 16:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor,
3. forduló
Vkv 29/02
Nagyvarad1 17:00
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
 Budapesti Ifjúsági Fiú
9. forduló
Oázis SC 29/02
FTC-Telekom 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sikter Richárd, Bereczki Miklós
UVSE 29/02
Vasas SC 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sikter Richárd, Kevi Tamás
KSI SE 29/02
KPS 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bereczki Miklós, Kevi Tamás
A-HID OSC ÚJBUDA 29/02
BVSC-Zugló 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kevi Tamás, Bereczki Miklós
A-HID OSC ÚJBUDA 2. 29/02
Aquaworm Waterpolo 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sikter Richárd, Bereczki Miklós
 Budapesti Gyermek Fiú 2005
11. forduló
KSI SE 29/02
Aquaworm Göd 13:00
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
Oxigén 2005 29/02
UVSE 14:15
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
A-HID OSC ÚJBUDA 2. 29/02
Vasas SC 15:30
Érd - Jv: Kuncz László ifj.,
Sportliget 29/02
II. KER SPORT 16:45
Érd - Jv: Kuncz László ifj.,
Honvéd-Érd 29/02
III. kerületi TVE 18:00
Érd - Jv: Kuncz László ifj.,
FTC-Telekom 29/02
ASI DSE 19:15
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
 Budapesti Gyermek Fiú 2007
2. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 29/02
BVSC-Zugló 11:15
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Baracskai Vidor,
2. forduló
YBL WPC I. 29/02
HUVK SE 11:30
Kőér u. - Jv: Ercse Norbert,
2. forduló
UVSE 29/02
FTC-Telekom 12:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
2. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 2. 29/02
ASI-Kistarcsa 12:45
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
ZF-Eger 29/02
CVSE 13:45
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Baracskai Vidor,
2. forduló
YBL WPC II. 29/02
Honvéd-Érd 14:00
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Sportliget 29/02
Erzsébeti SMTK 15:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Horváth József,
2. forduló
PannErgy-MVLC-Miskol 29/02
KÓPÉ ÚVSE 15:15
Kőér u. - Jv: Ercse Norbert,
2. forduló
Aquaworm Waterpolo 29/02
ASI-Kistarcsa II. 16:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bujka János,
VUA II 29/02
Oxigén 2007 17:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Horváth József,
 ÉK Serdülő
4. forduló
GyAVC 29/02
Octopus BVSE 09:15
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh Gábor,
KSKDVK 29/02
PannErgy-MVLC-Miskol 10:15
Miskolc, Kemény D. - Jv: Soltész Norbert András,
PannErgy-MVLC-Miskol 29/02
GyAVC 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh Gábor,
Octopus BVSE 29/02
Jászberényi Vidrák 11:50
Miskolc, Kemény D. - Jv: Soltész Norbert András,
MEAFC-Miskolc 29/02
KSKDVK 12:50
Miskolc, Kemény D. - Jv: Soltész Norbert András,
Jászberényi Vidrák 29/02
Zempléni VK 13:50
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh Gábor,
Dynamo Ungvár 29/02
Zempléni VK 14:40
Miskolc, Kemény D. - Jv: Németh Gábor,
Dynamo Ungvár 29/02
MEAFC-Miskolc 15:40
Miskolc, Kemény D. - Jv: Soltész Norbert András,
 ÉK Gyermek III.
2. forduló
KSKDVK 29/02
MEAFC-Miskolc 09:30
Gyöngyös - Jv: Madarasi Gyula,
Zempléni VK 29/02
B.Sport-Kópé 10:30
Gyöngyös - Jv: Madarasi Gyula,
Octopus BVSE 29/02
MEAFC-Miskolc 11:20
Gyöngyös - Jv: Vályi Fanny,
Zempléni VK 29/02
GyAVC 12:10
Gyöngyös - Jv: Vályi Fanny,
KSKDVK 29/02
B.Sport-Kópé 13:10
Gyöngyös - Jv: Madarasi Gyula,
Octopus BVSE 29/02
GyAVC 14:10
Gyöngyös - Jv: Madarasi Gyula,
 DVL Gyermek I.
2. forduló
KVSE 29/02
Oázis Nonprofit Kft 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Duray András,
2. forduló
AVUS 29/02
Blamax-Kaposvári VK 10:00
Kaposvár - Jv: Kovács Soma,
2. forduló
DFVE 29/02
Velence Plus I 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Csapliczky Zsolt,
2. forduló
CVK 29/02
PSN Zrt. Sportiskola 11:00
Kaposvár - Jv: Besenyei Richárd,
Blamax-Kaposvári VK 29/02
Soproni VSE 12:00
Kaposvár - Jv: Kovács Soma,
2. forduló
KVSE 29/02
Mohács 2 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Duray András,
Oázis Nonprofit Kft 29/02
Velence Plus I 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Csapliczky Zsolt,
2. forduló
Balaton VK 29/02
AVUS 13:00
Kaposvár - Jv: Besenyei Richárd,
2. forduló
DFVE 29/02
Mohács 2 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Duray András,
2. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 29/02
Soproni VSE 14:00
Kaposvár - Jv: Kovács Soma,
CVK 29/02
Balaton VK 15:00
Kaposvár - Jv: Besenyei Richárd,
 DVL Gyermek III.
2. forduló
Mohács 3 29/02
Új-Hullám S.E. 10:00
Balatonfüred - Jv: Varga Csenge,
2. forduló
PSN Zrt. II. 29/02
Balaton VK 10:00
Balatonfűzfő - Jv: Muli Ádám,
2. forduló
BUSC 29/02
DFVE fiú 11:00
Balatonfüred - Jv: Torda Péter,
2. forduló
Győri VSE 29/02
Fehérvár VSE 11:00
Balatonfűzfő - Jv: Török Viktor,
2. forduló
Mohács 3 29/02
BUSC 12:00
Balatonfüred - Jv: Torda Péter,
2. forduló
Balaton VK 29/02
Soproni VSE 12:00
Balatonfűzfő - Jv: Török Viktor,
Fehérvár VSE 29/02
PSN Zrt. II. 13:00
Balatonfűzfő - Jv: Muli Ádám,
2. forduló
DFVE fiú 29/02
Új-Hullám S.E. 13:00
Balatonfüred - Jv: Varga Csenge,
2. forduló
Soproni VSE 29/02
Győri VSE 14:00
Balatonfűzfő - Jv: Török Viktor,
2. forduló
DFVE leány 29/02
KVSE 14:00
Dunaújváros - Jv: Biró Viktor,
Blamax-Kaposvári VK 29/02
Váci VSE 15:00
Dunaújváros - Jv: Bodoróczki János dr.,
PSN Zrt. I. 29/02
DFVE leány 16:00
Dunaújváros - Jv: Biró Viktor,
KVSE 29/02
Blamax-Kaposvári VK 17:00
Dunaújváros - Jv: Bodoróczki János dr.,
Váci VSE 29/02
PSN Zrt. I. 18:00
Dunaújváros - Jv: Biró Viktor,

Megvan a FINA terve: női kvalifikációs torna májusban

E.ON Férfibajnokság: tévémeccsen parádézott az UVSE

Az Eb után ismét legyőztük Hollandiát!

Sipos Editre emlékeztek

Sikeres tárgyalások Sátoraljaújhelyen, hamarosan indulhatnak a fejlesztések

Elindult a nevezés a vízilabda Masters Európa-bajnokságra!

MVLSZ TV

HUN-NED 12-7 - a főszereplők

E.ON Férfi OB I

FTC Telekom - Szolnoki Dózsa

2020. febr. 29. 15:30

HUN-NED 12-7 női Világliga, Szentes - 2020.02.25. (Fotók: Derencsényi István)
Téli Kupa 2020, 2020.02.21. (Fotók: Roszik Ágnes Anetta)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok