Következő mérkőzések
 BENU Női Magyar Kupa
2. forduló
VALDOR SZENTES 05/12
TVSE Kft. 16:00
Szentes - fedett - Jv: Tóth Sándor, Ádám Frank
2. forduló
Tigra-Zf-Eger 05/12
BVSC-Zugló 17:00
Eger-Bitskey - Jv: Debreceni Nóra, Szentkereszti Gabriella
2. forduló
FTC-Telekom 05/12
UVSE 18:00
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Marjay Zsolt
 Fiú Ifjúsági Bajnokság
10. forduló
FTC-Telekom 05/12
AVUS 12:15
Népliget - Jv: Veilandics Zoltán, Pintér János
Tigra-ZF-Eger 05/12
BVSC-Zugló 12:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Truszka Levente Vilmos, Kovács Soma
Vasas SC 05/12
KSI SE 12:30
Komjádi - Jv: Ercse Norbert, Binder Szabolcs
Szolnoki Dózsa 05/12
UVSE I. 12:30
Szolnok - Jv: Fejős Róbert, Kenéz György ifj.
PSN Zrt. Sportiskola 05/12
KESI 13:00
Pécs-Abay - Jv: Csizmadia Zsolt, Donauer Márk dr.
OSC ÚJBUDA 05/12
Legrand Szentes 13:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Bujka János, Sikter Richárd
CPVSE 05/12
Honvéd 14:00
Debrecen - Jv: Kendeházi Máté, Bereczki Miklós
 Fiú Serdülő Bajnokság
10. forduló
III. KER. TVE 5
ASI DSE 12
III. ker. TVE uszoda - Jv: Balogh Zoltán, Varga Csenge
10. forduló
Vasas SC 8
KSI SE 7
Komjádi - Jv: Binder Szabolcs, Füzesi Zsolt
Tigra-ZF-Eger 6
BVSC-Zugló 7
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Soma, Rubos Károly
PSN Zrt. Sportiskola 14
KESI 5
Pécs-Abay - Jv: Csizmadia Zsolt, Fekete Dávid
FTC-Telekom 5
AVUS 1
Népliget - Jv: Veilandics Zoltán, Varga Márk
Szolnoki Dózsa 2
UVSE I. 7
Szolnok - Jv: Tordai Gábor, Fejős Róbert
CPVSE 6
Honvéd 5
Debrecen - Jv: Bereczki Miklós, Baracskai Vidor
10. forduló
Aquaworm Waterpolo 4
POLO Sport Club OBs 1
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Győri Attila, Biró Viktor
10. forduló
OSC ÚJBUDA 05/12
Legrand Szentes 11:30
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Rózsavölgyi Dániel, Bujka János
10. forduló
CVK 05/12
Százhalombattai VSE. 17:30
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Csák Marcell, Jancsecz György
 Fiú Gyermek Bajnokság
10. forduló
Aquaworm Waterpolo 10
POLO Sport Club OBgy 9
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Kevi Tamás, Győri Attila
10. forduló
OSC ÚJBUDA 17
LEGRAND SZENTES 8
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Sikter Richárd, Rózsavölgyi Dániel
Vasas SC 1
KSI SE 3
Komjádi - Jv: Füzesi Zsolt, Ercse Norbert
Tigra-ZF-Eger 1
BVSC-Zugló 0
Termálfürdő-Eger - Jv: Rubos Károly, Truszka Levente Vilmos
10. forduló
III. KER. TVE 05/12
ASI DSE 11:30
III. ker. TVE uszoda - Jv: Varga Csenge, Balogh Zoltán
10. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 05/12
KESI 11:45
Pécs-Abay - Jv: Fekete Dávid, Donauer Márk dr.
CPVSE 05/12
Honvéd 12:30
Debrecen - Jv: Baracskai Vidor, Kendeházi Máté
FTC-Telekom 05/12
AVUS 13:45
Népliget - Jv: Pintér János, Varga Márk
Szolnoki Dózsa 05/12
UVSE I. 14:00
Szolnok - Jv: Kenéz György ifj., Tordai Gábor
10. forduló
CVK 05/12
Százhalombattai VSE 16:30
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Jancsecz György, Csák Marcell
 DVL Gyermek IV. Bajnokság
4. forduló
Fehérvár VSE 13
CVK 8
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Surányi László,
4. forduló
DFVE fiú 1
DFVE leány 5
Dunaújváros - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
4. forduló
TVSE 9
Soproni VSE 4
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Varga Zsolt,
4. forduló
KVK Gyermek IV 05/12
PSN Zrt. Sportiskola 12:00
Dunaújváros - Jv: Nagy Bonifác,
4. forduló
AVUS 05/12
GYŐRI VSE-Gyermek IV 12:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Surányi László,
4. forduló
KVSE 05/12
DFVE fiú 13:00
Dunaújváros - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
4. forduló
CVK 05/12
TVSE 13:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Varga Zsolt,
4. forduló
DFVE leány 05/12
KVK Gyermek IV 14:00
Dunaújváros - Jv: Nagy Bonifác,
4. forduló
GYŐRI VSE-Gyermek IV 05/12
Fehérvár VSE 14:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Surányi László,
4. forduló
KVSE 05/12
PSN Zrt. Sportiskola 15:00
Dunaújváros - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
4. forduló
Soproni VSE 05/12
AVUS 15:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Varga Zsolt,

E.ON OB I: négy döntetlen egy eseménydús fordulóban!

BENU Női Magyar Kupa: UVSE-henger a Fradi ellen

Felavatták a Gödöllő Városi és Térségi Uszodát

BENU Női Magyar Kupa: nagy előnyben a Dunaújváros

Női válogatottunk „megizzadt” a SEAT csapata ellen

Bíró Attila tesztje: 15 játékos a rapid összetartáson

9-7-re is vezetett már a Ferencváros a Vasas ellen a Komjádiban, de Braniszlav Mitrovics bravúrjai után két gólt szerzett még Szlobodan Nikics csapata, így iksz a vége. Ikszelt a Szolnok és az OSC, a Miskolc és a Kaposvár, majd este a Honvéd és az OSC is.

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Bíró Attila az Utánpótlás Konferenciáról

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2021. dec. 11. 14:00

E.ON Női OB I.

UVSE Hunguest H. - DFVE

2022. jan. 19. 17:30

A női válogatott edzése (2021.11.30., fotók: Kovács Anikó)
Utánpótlás Konferencia 2021. november 22-én (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok