Upcoming games
 Férfi OB I/B
7. round
DVSE 17/11
Neptun VSC 10:00
Debrecen - Jv: Gérnyi Tamás, Nóvé Gyula
Szolnoki Dózsa 17/11
HVSC 10:00
Szolnok - Jv: Vörös Viktor, Berki András
7. round
Dunakanyar Waterpolo 17/11
A-HID OSC ÚJBUDA 10:00
Leányfalu - Jv: Bereczki Miklós, Füzesi Zsolt
Swietelsky Bcsaba 17/11
SZEGEDI FVCS KFT 11:00
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal, Kádár József ifj.
Fehérvár VSE 17/11
BVSC-Zugló 11:00
Székesfehérvár - Jv: Fábry József, Torda Péter
Ceglédi VSE 17/11
MAFC 113 11:00
Cegléd - Jv: Csizmadia Zsolt, Tóth Imre
7. round
BHSE 17/11
ASI DSE 11:30
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Duray András
KVSE 17/11
EKE SC 12:00
Nagykanizsa - Jv: Zelki Soma, Perédi Péter
7. round
Vasas SC 17/11
Kaposvári VK 12:00
Komjádi - Jv: Kuncz László ifj., Győri Attila
7. round
YBL WPC 17/11
FTC Telekom 18:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Gérnyi Tamás, Nóvé Gyula
 Férfi OB II
3. round
SZUVTE BT 17/11
Kecskeméti VE 10:00
Szentes - fedett - Jv: Sándor Péter,
3. round
SE VK 17/11
VVSE 10:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt,
3. round
Koelner-Csongrád 17/11
SZVTK 11:00
Szentes - fedett - Jv: Madarasi Gyula,
3. round
MAFC-BME 17/11
Vízilo 11:00
MOM Sportu. - Jv: Truszka Levente Vilmos,
3. round
Szentes 17/11
Bertók Szentes 12:00
Szentes - fedett - Jv: Sándor Péter,
3. round
PVSE 17/11
PVSK-PTE ÁOK 12:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt,
3. round
GYŐRI VSE 17/11
Százhalombatta 12:15
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
3. round
SZVTK 17/11
SZUVTE BT 13:00
Szentes - fedett - Jv: Madarasi Gyula,
3. round
Egri Vízmű SC 17/11
Dr.Synergy-Miskolc 13:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bereczki Miklós,
3. round
MAFC-BME 17/11
Oázis SC 13:00
MOM Sportu. - Jv: Truszka Levente Vilmos,
3. round
Fehérvár VSE 17/11
Soproni VSE 13:15
Székesfehérvár - Jv: Fábry József,
3. round
Bertók Szentes 17/11
Kecskeméti VE 14:00
Szentes - fedett - Jv: Sándor Péter,
3. round
Erzsébeti SMTK 17/11
Ceglédi VSE 14:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Ercse Norbert,
3. round
VVSE 17/11
PVSE 14:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt,
3. round
TVSE 17/11
Balaton VK-Pápa 14:15
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
3. round
PVSK-PTE ÁOK 17/11
Vízilo 15:00
MOM Sportu. - Jv: Truszka Levente Vilmos,
3. round
Koelner-Csongrád 17/11
Szentes 15:00
Szentes - fedett - Jv: Madarasi Gyula,
3. round
GyAVC 17/11
AQUA SE 15:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bereczki Miklós,
3. round
Soproni VSE 17/11
GYŐRI VSE 15:15
Székesfehérvár - Jv: Fábry József,
3. round
Oázis SC 17/11
SE VK 16:00
MOM Sportu. - Jv: Marjay Zsolt,
3. round
Ceglédi VSE 17/11
Egri Vízmű SC 16:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Ercse Norbert,
3. round
Balaton VK-Pápa 17/11
Százhalombatta 16:15
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
3. round
AQUA SE 17/11
Dr.Synergy-Miskolc 17:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bereczki Miklós,
3. round
Fehérvár VSE 17/11
TVSE 17:15
Székesfehérvár - Jv: Fábry József,
3. round
Erzsébeti SMTK 17/11
GyAVC 18:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Ercse Norbert,
 BENU Férfi MK
2. round
FTC Telekom 17/11
ZF-Eger 16:15
Komjádi - Jv: Kun György, Petik András
1. round
Szolnoki Dózsa 17/11
A-HID OSC ÚJBUDA 18:00
Szolnok - Jv: Fodor Rajmund, Homonnai Dániel
1. round
BHSE 17/11
BVSC-Zugló 19:00
Kőér u. - Jv: Vogel Gábor, Tordai Gábor
2. round
PannErgy-MVLC-Miskol 17/11
DVSE 19:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Várkonyi Gabriella, Kovács Cs. Tamás
 Női MK
2. round
RB Tatabánya 17/11
UVSE 16:00
Tatabánya - Jv: Tóth Imre, Győri Attila
2. round
FTC-Telekom 17/11
ZF-Eger 18:00
Népliget - Jv: Rubos Károly, Füzesi Zsolt
 DK Gyermek I.
1. round
Crisul 17/11
DVSE 11:30
Debrecen - Jv: Nóvé Gyula,
Dynamo Ungvar 17/11
Szentes 12:30
Debrecen - Jv: Gérnyi Tamás,
1. round
Invictus SC 17/11
Békéscsaba 12:30
Baja - Jv: Tóth Sándor,
1. round
Szegedi VPS 17/11
B.Sport-KÓPÉ 13:30
Debrecen - Jv: Berki András,
1. round
DMTK-KVSE 17/11
Szolnoki Dózsa 13:30
Baja - Jv: Tóth Sándor,
1. round
Szentes 17/11
Crisul 14:30
Debrecen - Jv: Vörös Viktor,
1. round
Békéscsaba 17/11
SVSE 14:30
Baja - Jv: Tóth Sándor,
1. round
ZF-Eger 17/11
Szegedi VPS 15:30
Debrecen - Jv: Berki András,
1. round
Szolnoki Dózsa 17/11
Invictus SC 15:30
Baja - Jv: Tóth Sándor,
1. round
Dynamo Ungvar 17/11
B.Sport-KÓPÉ 16:30
Debrecen - Jv: Vörös Viktor,
1. round
SVSE 17/11
DMTK-KVSE 16:30
Baja - Jv: Tóth Sándor,
1. round
ZF-Eger 17/11
DVSE 17:30
Debrecen - Jv: Berki András,
 DK Gyermek III.
1. round
Koelner-Csongrád 17/11
HVSC 11:00
Leányfalu - Jv: Ludvigh Ákos,
Invictus SC 17/11
Piranha-KÓPÉ 12:00
Leányfalu - Jv: László Gábor,
1. round
Crisul 17/11
Szegedi VPS 12:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
1. round
SZNVE 2006 17/11
AQUA SE 13:00
Leányfalu - Jv: Ludvigh Ákos,
1. round
DVSE 17/11
Gyula 13:30
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
1. round
Piranha-KÓPÉ 17/11
Koelner-Csongrád 14:00
Leányfalu - Jv: László Gábor,
1. round
ZF-Eger 17/11
Szolnoki Dózsa 14:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
1. round
AQUA SE 17/11
HVSC 15:00
Leányfalu - Jv: Ludvigh Ákos,
1. round
Szegedi VPS 17/11
Szentes Fiú 15:30
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
1. round
SZNVE 2006 17/11
Invictus SC 16:00
Leányfalu - Jv: László Gábor,
1. round
DVSE 17/11
Szolnoki Dózsa 16:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
Szentes Fiú 17/11
Crisul 17:30
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
Gyula 17/11
ZF-Eger 18:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
 Budapesti Serdülő
3. round
FTC-Telekom 17/11
BVSC-Zugló 11:00
Népliget - Jv: Benczur Márton,
A-HID OSC ÚJBUDA II. 17/11
Vasas Serdülő II. 12:00
Népliget - Jv: Benczur Márton, Tordai Gábor
Oázis SC Serdülő 17/11
Vízilovak 13:00
Népliget - Jv: Tordai Gábor,
3. round
KPSE 17/11
A-HID OSC ÚJBUDA I. 13:30
Tüzér utca - Jv: Sikter Richárd, Duray András
POLO SC BVLSZ2002 17/11
HUVK SE 14:30
Tüzér utca - Jv: Sikter Richárd, Duray András
Vasas Serdülő I. 17/11
YBL WPC 15:30
Tüzér utca - Jv: Sikter Richárd, Duray András
 Budapesti Gyermek 2005
4. round
UVSE I. 17/11
KSI SE 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád,
3. round
II. kerületi Sport 17/11
POLO SC BVLSZ2005 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
4. round
BVSC-Zugló 17/11
FTC-Telekom 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád,
4. round
BHSE 17/11
ASI-Vasas I. 11:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Baracskai Vidor,
3. round
Oxigén 17/11
A-HID OSC ÚJBUDA II. 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
4. round
HUVK SE 17/11
Aquaworm Göd 2005 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád,
4. round
PannErgy-MVLC-Miskol 17/11
A-HID OSC ÚJBUDA I. 12:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Csapliczky Zsolt,
3. round
UVSE II. 17/11
ASI-Vasas II. 12:30
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
4. round
FTC-Telekom II. 17/11
YBL WPC 13:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Csapliczky Zsolt,
 Budapesti Gyermek 2007
4. round
CVSE 17/11
Vízilovak 11:30
Kőér u. - Jv: Szentesi Ádám,
UVSE I. 17/11
KÓPÉ ÚVSE 12:30
Kőér u. - Jv: Szentesi Ádám,
3. round
Oxigén 17/11
VUK Kistarcsa 13:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kollár György,
4. round
ASI-MSA 17/11
VÁCI VSE 13:30
Kőér u. - Jv: Szentesi Ádám,
4. round
KSI SE I. 17/11
YBL WPC 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
3. round
KSI SE II. 17/11
Oázis SC 14:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kollár György,
3. round
VÁCI VSE 17/11
HUVK SE 14:30
Kőér u. - Jv: Szentesi Ádám,
4. round
KESI 17/11
FTC-Telekom 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj.,
3. round
UVSE II. 17/11
KESI II. 15:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Kollár György,
4. round
A-HID OSC ÚJBUDA 17/11
BVSC-Zugló 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj.,
 ÉK Baby I.
1. round
Zempléni VK 17/11
MEAFC 09:30
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE 17/11
DVSE 10:20
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger II. 17/11
MEAFC 11:10
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE 17/11
Zempléni VK 12:00
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
ZF-Eger 17/11
PannErgy-MVLC 12:50
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
DVSE 17/11
Octopus BVSE 13:40
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
PannErgy-MVLC 17/11
ZF-Eger II. 14:30
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
Octopus BVSE 17/11
ZF-Eger 15:20
Sátoraljaújhely - Jv: Soltész Norbert András,
 DVL Gyermek I.
3. round
SZVK 17/11
III. Kerületi TVE 10:00
Mohácsi uszoda - Jv: Surányi László,
PSN Zrt. 17/11
Kaposvár-Balaton VK 11:00
Mohácsi uszoda - Jv: Surányi László,
3. round
DFVE 17/11
Balaton VK 11:00
Vác - Jv: Tóth Zsombor,
3. round
III. Kerületi TVE 17/11
Mohács 2 12:00
Mohácsi uszoda - Jv: Surányi László,
3. round
Velence Plus I. 17/11
BUSC 12:00
Vác - Jv: Tóth Zsombor,
3. round
Kaposvár-Balaton VK 17/11
SZVK 13:00
Mohácsi uszoda - Jv: Surányi László,
3. round
Balaton VK 17/11
VÁCI VSE 13:00
Vác - Jv: Tóth Zsombor,
3. round
BHSE-Dorog 17/11
Oázis 13:00
Sopron - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
3. round
BUSC 17/11
DFVE 14:00
Vác - Jv: Tóth Zsombor,
3. round
Mohács 2 17/11
PSN Zrt. 14:00
Mohácsi uszoda - Jv: Surányi László,
3. round
Sportliget 17/11
GYŐRI VSE 14:15
Sopron - Jv: Pintér János,
3. round
VÁCI VSE 17/11
Velence Plus I. 15:00
Vác - Jv: Tóth Zsombor,
3. round
Oázis 17/11
Soproni VSE 15:30
Sopron - Jv: Csanádi Zsolt,
GYŐRI VSE 17/11
BHSE-Dorog 16:45
Sopron - Jv: Pintér János,
Soproni VSE 17/11
Sportliget 18:00
Sopron - Jv: Csanádi Zsolt,

E.ON Men's Championship Group A: Ferencváros win battle of unbeaten teams

Dunaújváros take European Super Cup glory!

Tight schedule for men's national team this coming week

E.ON Men's Championship: Honvéd nearly shock Eger

E.ON Men's Championship Group B: OSC overwhelm city rivals while DVSE win in Kap

E.ON Men's Championship Group A: Pécs win thriller

MVLSZ TV

RUS-HUN Világliga előtt - Vámos Márton

BENU Férfi MK

FTC Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 17. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - ZF-Eger

2018. nov. 27. 18:30

Férfi OB I

BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért

2018. dec. 01. 13:00

BVSC-Honvéd férfi MK, 2018.11.16. (Fotók: Madar Dávid)
Szolnok-OSC férfibajnoki, 2018.11.10. (Fotók: Madar Dávid)