Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
28. forduló
DVSE 17/04
BVSC Zugló 11:00
Debrecen - Jv: Berki András, Tóth Sándor
UVSE Hunguest Hotels 17/04
SZVE 12:30
Komjádi - Jv: Csanádi Zsolt, Zelki Soma
TVSE Vízilabda Kft 17/04
KSI SE 16:00
Tatabánya - Jv: Pásztor Antal, Homonnai Dániel
Szolnoki Dózsa 17/04
Tigra-ZF-Eger 16:30
Szolnok - Jv: Kovács Soma, Binder Szabolcs
METALCOM SZENTES 17/04
Kaposvári VK 18:00
Szentes - fedett - Jv: Füzesi Zsolt, Rubos Károly
Honvéd 17/04
FTC-Telekom 19:00
Kőér u. - Jv: Petik András, Tordai Gábor
PVSK Mecsek Füszért 17/04
OSC ÚJBUDA 19:00
Pécs-Abay - Jv: Vogel Gábor, Bereczki Miklós
PannErgy-Miskolc 17/04
A-Híd VasasPlaket 20:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Csizmadia Zsolt, Tóth Imre
 E.ON Női OB I
1. forduló
Tigra-ZF-Eger 17/04
SZTE SZEGED 13:00
Eger-Bitskey - Jv: Ercse Norbert, Kevi Tamás
1. forduló
TVSE Vízilabda Kft 17/04
BHSE női OB.I 13:00
Tatabánya - Jv: Bujka János, Donauer Márk dr.
1. forduló
HUNGERIT SZENTES 17/04
III. kerületi TVE 16:00
Szentes - fedett - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
1. forduló
BVSC Zugló 17/04
FTC Telekom 17:00
Szőnyi út - Jv: Debreceni Nóra, Kovács Cs. Tamás
1. forduló
UVSE Hunguest Hotels 17/04
DUE-Maarsk Graphics 20:45
Hajós A. fedett - Jv: Marjay Zsolt, Kenéz György ifj.
 Férfi OB I/B
18. forduló
Dunakanyar Waterpolo 17/04
VIWA-második.ker 11:00
Leányfalu - Jv: Baracskai Vidor, Ádám Frank
HVSC 17/04
Oázis SC 11:00
Hmvásárhely - Jv: Juhász Tibor, Orosz László
Kanizsa Vízilabda Kf 17/04
YBL WPC 11:00
Nagykanizsa - Jv: Nóvé Gyula, Sikter Richárd
AVUS 17/04
Ceglédi VSE 12:00
Szombathely - Jv: Pintér János, Veilandics Zoltán
FVSE 17/04
ASI DSE 17:30
Székesfehérvár - Jv: Donauer Márk dr., Bujka János
Neptun VSC 17/04
Eszterházy SC 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Duray András, Truszka Levente Vilmos
 Délkeleti gyermek I.
7. forduló
Szolnoki Dózsa 17/04
SZVPS 09:00
Szolnok - Jv: László Gábor,
 Délkeleti ifjúsági
5. forduló
Szolnoki Dózsa 17/04
Szentes Üdülőközpont 10:00
Szentes - fedett - Jv: Kádár József ifj., Mihály Máté
 Délkeleti gyermek I.
7. forduló
Invictus Sc 17/04
Ceglédi Lányok 10:00
Szolnok - Jv: Monostori Péter Döme,
 Délkeleti ifjúsági
5. forduló
Erzsébeti SMTK 17/04
SVSE IFI 11:00
Szentes - fedett - Jv: Kádár József ifj., Mohi Márk
 Délkeleti gyermek I.
7. forduló
SVSE Gyermek I 17/04
SZVPS 11:00
Szolnok - Jv: Monostori Péter Döme,
Békéscsaba 17/04
Invictus Sc 12:00
Szolnok - Jv: László Gábor,
 Délkeleti ifjúsági
5. forduló
Szolnoki Dózsa 17/04
SVSE IFI 12:30
Szentes - fedett - Jv: Kádár József ifj., Mihály Máté
 Délkeleti gyermek I.
7. forduló
Ceglédi Lányok 17/04
SVSE Gyermek I 13:00
Szolnok - Jv: Monostori Péter Döme,
 Délkeleti ifjúsági
5. forduló
Erzsébeti SMTK 17/04
Szentes Üdülőközpont 13:30
Szentes - fedett - Jv: Mihály Máté, Mohi Márk
 Délkeleti gyermek I.
7. forduló
Békéscsaba 17/04
Szolnoki Dózsa 14:00
Szolnok - Jv: László Gábor,
 Délkeleti baby I.
9. forduló
SZVPS 17/04
Legrand Szentes 10:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Nándor,
Békéscsaba 17/04
KESI 11:20
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Nándor,
Újszilvás SE 17/04
Legrand Szentes 12:10
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Nándor,
HVSC 17/04
Békéscsaba 13:00
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Nándor,
Csongrád 17/04
Újszilvás SE 13:50
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Nagy Bonifác,
KESI 17/04
Szolnoki Dózsa 14:40
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Nagy Bonifác,
Csongrád 17/04
HVSC 15:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Nagy Bonifác,
Szolnoki Dózsa 17/04
SZVPS 16:20
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Nagy Bonifác,
 Budapesti serdülő fiú
5. forduló
KSI SE 17/04
OSC ÚJBUDA 1. 10:00
Szőnyi út - Jv: Varga Márk, Duray András
Ceglédi VSE 17/04
FTC-Telekom 11:00
Szőnyi út - Jv: Duray András, Kollarics Gábor
YBL WPC 17/04
BVSC-Zugló 12:00
Szőnyi út - Jv: Duray András, Varga Márk
3. forduló
Vasas SC 17/04
II. ker Spor 15:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Nóvé Gyula, Sikter Richárd
Sportliget 17/04
Kölyökpóló Suli 16:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Sikter Richárd, Nóvé Gyula
OSC ÚJBUDA 2. 17/04
Honvéd 17:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Nóvé Gyula, Sikter Richárd
 Budapesti gyermek II.
4. forduló
YBL WPC II. 17/04
POLO SC Bp2007 09:00
MOM Sportu. - Jv: Fekete Dávid,
5. forduló
Új-Hullám SE 17/04
Aquaworm 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Truszka Levente Vilmos,
4. forduló
OSC ÚJBUDA 2. 17/04
Ceglédi VSE 10:15
MOM Sportu. - Jv: Fekete Dávid,
4. forduló
OSC ÚJBUDA 1. 17/04
KSI SE 11:00
Népliget - Jv: Szentkereszti Gabriella, Győri Attila
5. forduló
Aquaworm 17/04
Iron WP 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Truszka Levente Vilmos,
4. forduló
UVSE Hunguest H. 17/04
ASI-VASAS 11:30
MOM Sportu. - Jv: Fekete Dávid,
4. forduló
KESI 17/04
BVSC-Zugló 12:00
Népliget - Jv: Győri Attila, Kendeházi Máté
5. forduló
ASI-VASAS II: 17/04
Új-Hullám SE 12:30
Hajós 33m-es - Jv: Truszka Levente Vilmos,
4. forduló
POLO SC Bp2007 17/04
Ceglédi VSE 12:45
MOM Sportu. - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
OSC ÚJBUDA 1. 17/04
YBL WPC I. 13:00
Népliget - Jv: Kendeházi Máté, Szentkereszti Gabriella
5. forduló
Iron WP 17/04
VUA 13:45
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
4. forduló
KSI SE 17/04
FTC-Telekom 14:00
Népliget - Jv: Pszota János, Gérnyi Tamás
4. forduló
OSC ÚJBUDA 2. 17/04
ASI-VASAS 14:00
MOM Sportu. - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
YBL WPC I. 17/04
BVSC-Zugló 15:00
Népliget - Jv: Gérnyi Tamás, Pszota János
5. forduló
Honvéd 17/04
Váci VSE 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
4. forduló
YBL WPC II. 17/04
UVSE Hunguest H. 15:15
MOM Sportu. - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
KESI 17/04
FTC-Telekom 16:00
Népliget - Jv: Gérnyi Tamás, Pszota János
5. forduló
VUA 17/04
Honvéd 16:15
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
 Budapesti gyermek IV.
5. forduló
OSC ÚJBUDA 2. 17/04
Sportliget 10:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Rózsavölgyi Dániel,
KÓPÉ ÚVSE 17/04
Százhalombattai VSE. 11:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Rózsavölgyi Dániel,
5. forduló
KSI SE 17/04
UVSE Hunguest H. I. 11:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
SE VK 17/04
KESI 12:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Rózsavölgyi Dániel,
5. forduló
Oázis SC 17/04
ASI-MSA 12:15
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
VUK Kistarcsa 17/04
UVSE Hunguest H. II. 13:01
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Varga Márk,
5. forduló
Tigra-ZF-Eger 17/04
BVSC-Zugló 13:30
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád,
FTC-Telekom 17/04
Honvéd 14:45
III. ker. TVE uszoda - Jv: Zelki Soma,
Ceglédi VSE 17/04
OSC ÚJBUDA 1. 16:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Zelki Soma,
 Észak-keleti ifjúsági
5. forduló
CPVE Leány 17/04
MEAFC-Miskolc 12:45
Debrecen - Jv: Németh Gábor, Stefanidesz László Levente
6. forduló
AQUA SE 17/04
CPVSE 13:45
Debrecen - Jv: Habzsánszky Norbert, Németh Gábor
Zempléni VK 17/04
MEAFC-Miskolc 14:45
Debrecen - Jv: Stefanidesz László Levente, Habzsánszky Norbert
CPVE Leány 17/04
Zempléni VK 15:45
Debrecen - Jv: Németh Gábor, Habzsánszky Norbert
PannErgy-Miskolc 17/04
AQUA SE 16:45
Debrecen - Jv: Stefanidesz László Levente, Németh Gábor
 Észak-keleti baby I.
5. forduló
NYVSE 17/04
KSKDVK 10:00
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
Octopus BVSE 17/04
Tigra-ZF-Eger 10:50
Nyíregyháza - Jv: Papp László ifj.,
PannErgy-Miskolc 17/04
NYVSE 11:40
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
KSKDVK 17/04
Octopus BVSE 12:30
Nyíregyháza - Jv: Papp László ifj.,
Tigra-ZF-Eger 17/04
AQUA SE 13:20
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
Váci VSE 17/04
PannErgy-Miskolc 14:10
Nyíregyháza - Jv: Papp László ifj.,
AQUA SE 17/04
DVSE 15:00
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
DVSE 17/04
Váci VSE 15:50
Nyíregyháza - Jv: Papp László ifj.,
 Dunántúli Ifjúsági
6. forduló
DFVE 17/04
Honvéd-Dorog 11:00
Dunaújváros - Jv: Csák Marcell,
PSN Zrt. Sportiskola 17/04
MTE 1888 IFI 12:00
Dunaújváros - Jv: Besenyei Richárd,
Szekszárd 1 17/04
Balaton VK 13:00
Dunaújváros - Jv: Csák Marcell,
Honvéd-Dorog 17/04
Velence Plus 14:00
Dunaújváros - Jv: Besenyei Richárd,
Szekszárd 1 17/04
MTE 1888 IFI 15:00
Dunaújváros - Jv: Csák Marcell,
Velence Plus 17/04
PSN Zrt. Sportiskola 16:00
Dunaújváros - Jv: Besenyei Richárd,
Balaton VK 17/04
DFVE 17:00
Dunaújváros - Jv: Csák Marcell,
 Dunántúli Gyermek III.
3. forduló
KVSE 17/04
PSN Zrt. I. 10:00
Kaposvár - Jv: Varga Zsolt,
3. forduló
DFVE fiú 17/04
PÁPAI SE 10:00
Székesfehérvár - Jv: Seres Csaba dr,
3. forduló
Balaton VK 17/04
PSN Zrt. II. 10:30
Pécs-Abay - Jv: Tóth Zsombor,
3. forduló
Blamax-Kaposvári VK 17/04
AVUS 11:00
Kaposvár - Jv: Irmes Máté Benedek,
3. forduló
DFVE leány 17/04
Fehérvár VSE 11:00
Székesfehérvár - Jv: Tóth Koppány,
3. forduló
Soproni VSE 17/04
Győri VSE 11:30
Pécs-Abay - Jv: Tóth Zsombor,
3. forduló
TVSE 17/04
PSN Zrt. I. 12:00
Kaposvár - Jv: Varga Zsolt,
3. forduló
DFVE fiú 17/04
Fehérvár VSE 12:15
Székesfehérvár - Jv: Seres Csaba dr,
3. forduló
KVSE 17/04
Blamax-Kaposvári VK 13:00
Kaposvár - Jv: Irmes Máté Benedek,
3. forduló
Balaton VK 17/04
Győri VSE 13:00
Pécs-Abay - Jv: Tóth Zsombor,
3. forduló
DFVE leány 17/04
PÁPAI SE 13:15
Székesfehérvár - Jv: Tóth Koppány,
3. forduló
TVSE 17/04
AVUS 14:00
Kaposvár - Jv: Varga Zsolt,
3. forduló
Soproni VSE 17/04
PSN Zrt. II. 14:00
Pécs-Abay - Jv: Tóth Zsombor,

E.ON Női OB I: kezdődik a rájátszás, jön az aranycsata - élőben az M4 Sporton!

E.ON Férfibajnokság: a 28. forduló következik

NEKEM A VÍZILABDA – MIKLÓSA ERIKA

Belgrád rendezi a BL nyolcas döntőt, méghozzá három éven át

100 nap az olimpiáig: mert kell egy csapat – fókuszban a csapatmenedzserek

Tokió: egy délelőtti (éjszakai) magyar-göröggel indul a mieink programja

Az UVSE-Dunaújváros finálé mindkét, adott esetben mindhárom mérkőzése elképesztő izgalmakat, hatalmas csatát ígér - a címvédő és a Magyar Kupagyőztes találkozóit az M4 Sport élőben közvetíti, az első szombaton 20:45-től. A főszereplők videóban nyilatkoznak honlapunknak. A kisdöntőben, a bronzmeccsen is nagy csata várható a BVSC és az FTC között, miként a többi helyezértért zajló csatában is nehéz lenne tippelni.

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Jön a női bajnoki döntő: Benczur Márton és Baksa Vanda előzetese

E.ON Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics

2021. ápr. 17. 20:45

E.ON Női OB I

DUE-Maarsk Graphics - UVSE Hunguest Hotels

2021. ápr. 21. 17:30

E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom

2021. ápr. 29. 20:00

E.ON Férfi OB I

OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2021. máj. 02. 14:05

HUN-ESP 11-10 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
NED-RUS 10-15 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok