Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági Magyar Kupa
2. forduló
Legrand Szentes 7
Szolnoki Dózsa 10
Szentes - fedett - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
1. forduló
TVSE 7
YBL WPC 4
Tatabánya - Jv: Kiss Attila, Petik András
4. forduló
Tigra-Zf-Eger 18/08
UVSE 16:00
Eger-Bárány - Jv: Duray András, Donauer Márk dr.
2. forduló
BVSC-Zugló 18/08
SZVPS 17:00
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Kenéz György ifj.
 Fiú Serdülő Magyar Kupa
2. forduló
Legrand Szentes 14
Szolnoki Dózsa 15
Szentes - fedett - Jv: Füzesi Zsolt, Bors Dorottya
1. forduló
TVSE 7
YBL WPC 5
Tatabánya - Jv: Czirbus Dorottya, Kiss Attila
2. forduló
BVSC-Zugló 18/08
SZVPS 15:45
Szőnyi út - Jv: Varga Márk, Csanádi Zsolt
4. forduló
Tigra-Zf-Eger 18/08
UVSE 17:15
Eger-Bárány - Jv: Sikter Richárd, Duray András
 Fiú Gyermek Magyar Kupa
1. forduló
TVSE 10
YBL WPC 18
Tatabánya - Jv: Petik András, Czirbus Dorottya
2. forduló
Legrand Szentes 7
Szolnoki Dózsa 13
Szentes - fedett - Jv: Bors Dorottya, Csizmadia Zsolt
BVSC-Zugló 18/08
SZVPS 14:30
Szőnyi út - Jv: Kenéz György ifj., Varga Márk
4. forduló
Tigra-Zf-Eger 18/08
UVSE 18:30
Eger-Bárány - Jv: Donauer Márk dr., Sikter Richárd
 Dunántúli Gyermek III. MK
1. forduló
BLAMAX-KAPOSVÁR VK 3
PSN Zrt. Sportiskola 14
Kaposvár - Jv: Győri Attila,
GYVSE 3
TVSE 0
Kaposvár - Jv: Golopencza Ádám Pál,
PSN Zrt. Sportiskola 18/08
Fehérvár VSE 14:00
Kaposvár - Jv: Győri Attila,
TVSE 18/08
BLAMAX-KAPOSVÁR VK 15:00
Kaposvár - Jv: Golopencza Ádám Pál,
Fehérvár VSE 18/08
GYVSE 16:00
Kaposvár - Jv: Győri Attila,

BENU Kupa: négygólos magyar siker a franciák ellen

U18-as vb: meggyőző játékkal elődöntős a magyar válogatott!

Megerősített MOL-támogatás, ismertté váltak a spliti Eb-keretek

6. BENU Kupa a spliti Európa-bajnokság jegyében

U18-as vb: Kuvait is kipipálva, jöhet a szabadnap, majd a negyeddöntő

U18-as férfi vb: remek siker a horvátok elleni csoportrangadón

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

BENU Kupa: a főszereplők Franciaország legyőzése után

U18-as vb: Magyarország-Olaszország 11-4 (Fotók: Dobos Sándor)
6. BENU Kupa: Magyarország-Franciaország 14-10 (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok