Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
1. forduló
KSI SE 25/10
PannErgy-Miskolc 13:30
Komjádi - Jv: Vogel Gábor, Füzesi Zsolt
4. forduló
ZF-Eger 25/10
BLAMAX-Kaposvári VK 14:30
Eger-Bitskey - Jv: Győri Attila, Szentkereszti Gabriella
2. forduló
Ceglédi VSE 25/10
AQUA SE 16:00
Cegléd - Jv: Kiss Attila, Debreceni Nóra
 Fiú Serdülő
1. forduló
KSI SE 25/10
PannErgy-Miskolc 11:00
Komjádi - Jv: Füzesi Zsolt, Tóth Zsombor
4. forduló
ZF-Eger 25/10
BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 12:00
Eger-Bitskey - Jv: Szentkereszti Gabriella, Tóth Koppány
2. forduló
Ceglédi VSE 25/10
AQUA SE 14:45
Cegléd - Jv: Szőke Szabolcs, Kiss Attila
 Fiú Gyermek
1. forduló
KSI SE 25/10
PannErgy-Miskolc 12:15
Komjádi - Jv: Tóth Zsombor, Vogel Gábor
4. forduló
ZF-Eger 25/10
BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 13:15
Eger-Bitskey - Jv: Tóth Koppány, Győri Attila
2. forduló
Ceglédi VSE 25/10
AQUA SE 13:30
Cegléd - Jv: Debreceni Nóra, Szőke Szabolcs
 Leány Ifjúsági
6. forduló
FTC-Telekom 25/10
OSC ÚJBUDA 12:30
Népliget - Jv: Kendeházi Máté, Ádám Frank
6. forduló
UVSE Hunguest H. 25/10
POLO Sport Club ifj 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Fejős Róbert, Kenéz György ifj.
6. forduló
DFVE 25/10
Győri VSE 13:30
Dunaújváros - Jv: Nóvé Gyula, Kovács Soma
 Leány Serdülő
6. forduló
FTC-Telekom 25/10
OSC ÚJBUDA 10:00
Népliget - Jv: Ádám Frank, Kollár György
Alföld 25/10
ZF-Eger 11:00
Cegléd - Jv: Szőke Szabolcs, Kiss Attila
6. forduló
BVSC-Zugló 25/10
SZNVESE 11:15
Szőnyi út - Jv: Várkonyi Gabriella, Pszota János
6. forduló
UVSE Hunguest H. 25/10
POLO Sport Club serd 11:30
Hajós 33m-es - Jv: Varga Márk, Fejős Róbert
6. forduló
DFVE 25/10
Győri VSE 12:15
Dunaújváros - Jv: Kovács Soma, Bors Dorottya
6. forduló
KESI 25/10
KSI SE 17:15
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor, Duray András
 Leány Gyermek
6. forduló
BVSC-Zugló 25/10
SZNVEGY 10:00
Szőnyi út - Jv: Pszota János, Várkonyi Gabriella
6. forduló
UVSE Hunguest H. 25/10
POLO Sport Club gy 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Kenéz György ifj., Varga Márk
6. forduló
DFVE 25/10
Győri VSE 11:00
Dunaújváros - Jv: Bors Dorottya, Nóvé Gyula
6. forduló
FTC-Telekom 25/10
OSC ÚJBUDA 11:15
Népliget - Jv: Kollár György, Kendeházi Máté
Alföld 25/10
ZF-Eger 12:15
Cegléd - Jv: Kiss Attila, Debreceni Nóra
6. forduló
KESI 25/10
KSI SE 16:00
Kecskemét - Jv: Duray András, Pagács Sándor
 Budapesti gyermek III.
4. forduló
Honvéd I. 25/10
FTC-Telekom II. 14:00
Népliget - Jv: Kollár György,
4. forduló
Aquaworm 25/10
Honvéd II. 15:00
Kőér u. - Jv: Sajben Nikolett,
ASI-Kistarcsa 25/10
FTC-Telekom leány 16:15
Kőér u. - Jv: Sajben Nikolett,
YBL WPC II. 25/10
POLO SC Bp2008 17:30
Kőér u. - Jv: Kevi Tamás,
Polo Academy Bp 25/10
III. Ker. TVE 18:45
Kőér u. - Jv: Kevi Tamás,
 Dunántúli Gyermek II.
1. forduló
BUSC 25/10
Oázis Kft 14:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kuncz László ifj.,
Győri VSE 25/10
MTE 1888 Gyermek 3 15:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sikter Richárd,
MTE 1888 Gyermek 3 25/10
Oázis Kft 16:45
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kuncz László ifj.,
BUSC 25/10
Győri VSE 17:45
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kuncz László ifj.,

E.ON Férfibajnokság: Manhercz Krisztián nyolcasa

NŐI OB I: az FTC, a Dunaújváros és a BVSC százszázalékos

Budapesten tárgyalt Marco Birri

Kiállítás Kárpáti György emlékére

E.ON OB I: szerdai papírforma győzelmek a nagyoktól

E.ON Férfibajnokság: 22 lőtt góllal pótolt Vasas-meccs

MVLSZ TV

Székely Bulcsú a kapuskonferencia első alkalma után

Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - FTC Telekom

2020. nov. 07. 16:45

Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - BVSC Zugló

2020. nov. 08. 16:30

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. nov. 11. 19:30

Női OB I

BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels

2020. nov. 14. 14:15

Női OB I

FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics

2020. nov. 14. 19:30

Férfi OB I

Honvéd - OSC ÚJBUDA

2020. nov. 18. 17:30

E.ON OB I: ZF-Eger-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Fehér Anna)
E.ON OB I: ZF-Eger-BVSC-Zugló 6-11 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok