"/> Magyar Vízilabda Szövetség

E.ON Férfibajnokság: a 17. forduló következik; BVSC-Szolnok az M4 műsorán

2021. jan. 22. 20:55

Teljes fordulót rendeznek a hétvégén, amelyek közül vasárnap este a Laky-uszodából élőben közvetíti a zuglóiak listavezető elleni mérkőzését.

20 góllal hangolt válogatottunk az olaszok elleni csatára

2021. jan. 22. 17:01

A trieszti olimpiai kvalifikációs torna negyeddöntőjében a Bíró Attila irányította női válogatottunk 20-7-re győzte le Franciaországot - jöhet a szombati ki-ki ütközet Olaszország ellen.

Görögország a csoportelső, válogatottunk csoportmásodikként lép tovább

2021. jan. 21. 14:58

A trieszti olimpiai kvalifikációs torna harmadik napján a Bíró Attila irányította női válogatottunk 8-5-re kikapott Görögországtól; folytatás pénteken a negyeddöntőben Franciaország ellen.

A kazahok sem jelentettek akadályt - jöhetnek a görögök

2021. jan. 20. 14:53

A trieszti olimpiai kvalifikációs torna második napján a Bíró Attila irányította női válogatottunk az izraeliek után a kazahokat is könnyeden győzték le (23-6); Keszthelyi Rita 9 gólt jegyzett, folytatás csütörtökön a csoportelsőségért Görögország ellen.

Tanulás és vízilabda a pécsi egyetemen

2021. jan. 19. 19:52

Kezdésnek 27 lőtt gól Izrael ellen

2021. jan. 19. 15:11

A trieszti olimpiai kvalifikációs torna első napján a Bíró Attila irányította női válogatottunknak a várakozásoknak megfelelően nem okozott gondott Izrael legyőzése; folytatás szerdán Kazahsztán ellen.

Nemzeti Közszolgálati Egyetem: sportösztöndíj-program!

2021. jan. 19. 13:36

Női juniorválogatott: az Eger és a Szeged is legyőzve

2021. jan. 17. 17:50

Kiegyensúlyozottság, hit, erő - jöhet a selejtező!

2021. jan. 17. 10:51

A Bíró Attila irányította női válogatottunk elindult Triesztbe, az olimpiai kvalifikációs tornára, ahol minden bizonnyal az olasz-holland rivális egyike ellen játssza majd a mindent eldöntő elődöntőt.

E.ON Férfibajnokság, 16. forduló: az FTC nyerte a rangadót

2021. jan. 16. 18:23

A Vasas megszorította a bajnokot, ám a zöld-fehérek jó hajrával nyertek. Idegenben szerzett 3 pontot az Eger, az UVSE, az OSC, a Szolnok és a Honvéd is. Hazai medencében ezúttal csak a BVSC és a Szentes győzött.

2021. febr. 04. 16:45

Férfi Világliga, CRO-FRA, ITA-ESP, MON-GRE - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Férfi Világliga, HUN-SRB 7-9 - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)