Tíz magyar gól Spanyolországban

2013. nov. 11. 14:57

A Barceloneta továbbra is hibátlan a spanyol bajnokságban. A CN Catalunya soraiban három magyar játékossal, ikszelt.

Benedek Tibor: A keddi meccs lesz a legfontosabb

2013. nov. 11. 11:58

A szövetségi kapitány a görögök elleni Világliga-meccs előtt volt a Digi Sport Reggeli start című műsorának vendége.

Debrecen: meg kell műteni Branislav Mitrovicot

2013. nov. 11. 11:09

Nehéz helyzetbe került az egyre inkább lendületbe jövő DVSE, ugyanis a csapat kapitánya, oszlopa műtét előtt áll.

Tóth Ildikó főszerepet vállalt a hétvégi bajnokin

2013. nov. 11. 10:48

A Messina, az Imperia és a Catania is győzött az olasz női bajnokságban, így a magyar játékosok örülhettek. Egyedül Kisteleki Dóra csapata, a Rapallo kapott ki az aktuális fordulóban.

Eb-kvalifikáció: egyelőre nincs meglepetés

2013. nov. 11. 10:03

Vélhetően nem lesz csodacsapat a budapesti Európa-bajnokság férfimezőnyében. Legalábbis olyan együttes, amelynek részvétele kuriózumnak számítana: hacsak egy jó sorsolással a franciák be nem surrannak.

Az Eger a Reccóval kezd november 20-án

2013. nov. 10. 14:28

Kialakult a BL-főtábla mezőnye, a bajnoki címvédő ZF-Eger november 20-án kezdi meg az irdatlan kihívásokat tartogató menetelést.

BL: őrült meccsen jutott tovább a Recco

2013. nov. 10. 14:19

A rijekai thrillerhez hasonló összecsapást izgulhattak végig az elmúlt két év győztesének belgrádi összecsapásán: a Recco végül ötméteresekkel búcsúztatta a címvédő Crvena Zvezdát.

„Ez csalás volt, ne szépítsük”

2013. nov. 10. 02:01

Húsz perccel a lefújás után, a langyos adriai szellőben már higgadtan értékelték a szolnokiak a történteket – cseppet sem csodálható módon az egyenlő bánásmód hiányára vezették vissza kiesésüket. Joggal.

A Szolnokot levették a BL-főtábláról

2013. nov. 10. 01:46

Egyetlen góllal maradt alul összesítésben a Szolnoki Dózsa-Közgép együttese a Rijekával szemben, a hazai 10-10 után ugyanis 8-7-re kikapott a horvátoktól a BL-selejtező harmadik körében. Csapatunk megérdemelte volna a továbbjutást, de a bírók belenyúltak a mérkőzésbe.

A Varga-testvérek: „A külső körülmények nekünk kedveztek”

2013. nov. 09. 23:01

Önkritikusan nyilatkoztak a Rijeka magyarjai. Varga Dumi egyenesen kijelentette: jobb volt a Szolnok, a bíróknak köszönhetik, hogy továbbjutottak.