A világ legnagyobb női rangadója következik – ingyenes a belépés!

2018. nov. 22. 07:33

A Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában ma 18:45-től a magyar bajnok és kupagyőztes UVSE a LEN-kupagyőztes, Európai Szuperkupa-győztes Dunaújvárost fogadja bajnokin. A mezőny két százszázalékos, honi és külföldi válogatott játékosok alkotta csapata csap össze!

OSC: a visszavágóra maradt a döntés

2018. nov. 21. 22:12

Vad Lajos együttese az Euro-kupa negyeddöntőjének első meccsén 9-9-et játszott a spanyol Terrassa otthonában, így a december 5-ei második meccsen dől el a négy közé jutás.

Vári Attila a Testnevelési Egyetemen tartott előadást

2018. nov. 21. 20:54

E.ON Férfibajnokság, B-csoport: harmadjára is a Miskolc volt a jobb

2018. nov. 21. 20:45

A BENU Férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének oda- és visszavágója után a bajnokságban is összecsapott a DVSE és az MVLC. A Miskolc harmadjára is győzni tudott, Sike József legénysége ezúttal a hajdúsági fővárosban aratott magabiztos sikert két fiatalja, Vadovics Viktor és Nagy Ádám vezérletével.

Férfi Bajnokok Ligája: FTC, Szolnok - pont nélkül

2018. nov. 21. 20:18

A magyar bajnok a Pro Recco, az ezüstérmes a Jug Dubrovnik otthonában veszített a 3. fordulóban.

Férfi Euro-kupa: Terrassa-OSC, 21 óra

2018. nov. 21. 12:00

Az A-Híd-OSC-Újbuda együttese jó formában utazott ki negyeddöntős ellenféléhez, amellyel persze jó lesz vigyázni, hiszen a BL-selejtezőben alaposan megszorongatta az olasz Bresciát!

Férfi Bajnokok Ligája: ez nem boksz – a második egri győzelem

2018. nov. 20. 19:40

Dabrowski Norbert legénysége a Dinamo Moszkva után a Steaua Bucuresti együttesét is legyőzte a Bitskey-uszodában (13-9), így három forduló után hatpontos.

Nyílt nap a Kolping Gimnázium vízilabdás osztályaiban

2018. nov. 20. 16:40

A leendő 9. osztályosok jelentkezését várják a sportosztályba.

A 2002-es válogatott novemberi programja

2018. nov. 20. 12:30

Férfi Bajnokok Ligája: egy hazai, két idegenbeli parti

2018. nov. 20. 12:00

Az Eger ma 18:30-tól a román Steauát, fogadja. A Szolnok szerdán 19 órától a horvát Jug Dubrovnik vendége lesz, míg a magyar bajnok FTC holnap három kulcsjátékosa nélkül játszik csúcsrangadót szintén 19 órától az olasz Pro Recco otthonában.