Egy asztalnál az MVLSZ és MOB vezetői

2019. ápr. 03. 18:53

Ők tizenöten indulnak harcba az Európa Kupában

2019. ápr. 03. 14:00

Märcz Tamás szövetségi kapitány ígéretéhez híven a szerda délelőtti edzést követően megnevezte a Zágrábba utazó keretét. Az Európa Kupa nyolcas döntőjében pénteken 15 órától Montenegró ellen játszik negyeddöntőt a csapat, a mérkőzését az M4 Sport élőben közvetíti.

„Nagyon nagy büszkeség így zárni egy Eb-selejtezőt"

2019. ápr. 02. 16:01

A Varga Tamás irányította 2004-es válogatott az oroszok, a törökök és a moldovaiak legyőzése után, a házigazda montenegrói válogatott felett aratott magabiztos, kilencgólos sikerével veretlenül, csoportelsőként kvalifikálta magát a júliusi, bulgáriai Európa-bajnokságra.

Női Világliga Szuperdöntő, Budapest: USA, RUS, HUN, CAN

2019. ápr. 02. 14:33

A torinói Európa Kupában bronzérmet szerző Bíró Attila irányította válogatott az amerikaiakkal, az oroszokkal és a kanadaiakkal került egy csoportba a Duna Arénában június 4-9. között esedékes Világliga Szuperdöntőn, ahol a győztes olimpiai indulási jogot szerez!

Meghívó Szakmai Testületi ülésre

2019. ápr. 02. 14:15

Építkezés a pénteki meccsre – munkában a férfiválogatottunk

2019. ápr. 01. 15:45

A Märcz Tamás irányította csapat 20 játékossal kezdte meg felkészülését a Komjádi-uszodában a zágrábi Európa Kupa nyolcas döntőjére, amelyen pénteken Montenegró ellen játszik negyeddöntőt.

Visszaigazolás nekik – visszaigazolás nekünk

2019. ápr. 01. 06:15

A torinói Európa Kupában megszerzett bronzérem után lassan a budapesti Világliga Szuperdöntő kerül a fókuszba. Mert a szépen fejlődő, formálódó csapatunk mindenre képes lehet. Szubjektív írásunk következik.

A nőknél az Egyesült Államok, a férfiaknál Ausztrália nyert

2019. ápr. 01. 06:00

A Világliga perthi, interkontinentális selejtezőjét rendezték meg. A nőknél a fináléban az olimpiai- és világbajnok amerikai csapat 9-9 után ötméteresekkel győzte le a hazaiakat. A két együttesen kívül Kína és Kanada jutott a budapesti Szuperdöntőbe. A férfiaknál a házigazda Aaron Younger nélkül is nyert, a döntőben két góllal Japán ellen – rajtuk kívül Kanada és Kazahsztán jutott a belgrádi Szuperdöntőbe.

Vári Attila: „Gratulálok a csapatnak! Jó volt magyarnak lenni Torinóban is!”

2019. márc. 31. 19:45

A Magyar Vízilabda Szövetség elnöke boldogan akasztotta az Európa Kupában harmadik helyen végző játékosaink nyakába a bronzérmeket. Kovács Zoltán főtitkár és Marjay Zsolt játékvezető társaságában egyeztetett a LEN és a FINA vezetővel. A június 4-9. között esedékes női Világliga Szuperdöntőt mindenki várja.

Örömteli pillanatok – „Jó úton járunk!”

2019. márc. 31. 18:45

Bíró Attila szövetségi kapitány szerint nagy lökést adhat a csapatnak, hogy a szezon első válogatott viadalán, a torinói Európa Kupában bronzérmet nyert.