E.ON Férfibajnokság: megyei rangadót nyert a Szeged

2020. dec. 09. 15:19

Szabó Zoltán csapata a 4-2-es első félidő után a harmadik negyedben „robbantott”, 5-1-es etappal lépett el a Szentestől, és magabiztosan nyerte meg az összecsapást, s előzte meg egyúttal a bajnoki táblázaton. Kiemelendő a hazaiak kapusának, Molnár Dávidnak a 67%-os teljesítménye.

E.ON Férfibajnokság: 21 gólos zuglói henger

2020. dec. 08. 21:06

A vízben sikeres négy Eurokupa-meccs után (mint ismeretes, a zöld asztalnál a LEN kizárta a csapatot) kedden már bajnokin volt jelenése a BVSC-nek: Szűcs Levente együttese a Tatabánya ellen nem ismert kegyelmet, meglehetősen hatékony támadójátékkal győzött.

Leány U17-es válogatott edzés

2020. dec. 08. 20:15

Kizárták a BVSC-t az Eurokupából

2020. dec. 08. 12:30

Kizárták a BVSC Zugló együttesét a férfi vízilabda Eurokupából – számolt be a klub közleményére hivatkozva a Magyar Távirati Iroda.

Leány U20-as válogatott edzés

2020. dec. 08. 11:26

Férfiválogatott keret – Märcz Tamás 27 játékost hívott meg!

2020. dec. 07. 17:32

A szövetségi kapitány december 17-21. között, öt napon keresztük készülhet együtt csapatával, amely megkezdheti célirányos felkészülését a január eleji világliga-küzdelemsorozatra. Először a nagykeretben Baksa Benedek, Sánta Dániel, Konarik Ákos és Vigvári Vendel.

Erősödő marokkói kapcsolatok

2020. dec. 07. 10:44

Magyarország marokkói nagykövete, a korábbi vízilabdázó, Tromler Miklós kezdeményezésére több eseményen is népszerűsítették sportágunkat az észak-afrikai országban.

Férfi Eurokupa: OSC, Szolnok – csoportelsőség; BVSC - drámai továbbjutás!

2020. dec. 06. 13:18

Zsivko Gocics együttese otthon a görög Smyrnis, Varga Dániel alakulata Kranjban a hazaiakat legyőzve lett csoportelső. Az Eger Zágrábban a Mladosttól is kikapott, így kiesett. Szűcs Levente együttese drámai, megismételt mérkőzésen (az elsőn nyert, de az ellenfél óvott) döntetlent játszott a francia Tourcoingal, ami után másodikként továbblépett!

Elhunyt az olimpiai bronz-, világbajnoki- és Eb-ezüstérmes Kuncz László

2020. dec. 06. 10:32

Életének 64. évében elhunyt Kuncz László, olimpiai bronz-, világbajnoki- és Európa-bajnoki ezüstérmes, 200-szoros válogatott vízilabdázó.

E.ON OB I: döntetlen Szegeden és Miskolcon!

2020. dec. 05. 21:48

Öt mérkőzéssel folytatódott az E.ON OB I szombaton.

E.ON Férfi OB I

BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa

2021. jan. 24. 20:00

METALCOM SZENTES - Honvéd

2021. jan. 30. 16:15

Férfi Világliga, CRO-FRA, ITA-ESP, MON-GRE - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Férfi Világliga, HUN-SRB 7-9 - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)