Eb 2020: női válogatottunk sem kapott gólt - jöhetnek a franciák!

2020. jan. 19. 20:03

A Bíró Attila irányította válogatottunk 27-0-re győzte le utolsó csoportmeccsén Szerbia ellen. Mostantól élesbe fordul minden: folytatás kedden a negyeddöntőben Franciaország ellen.

Eb 2020: „Csapatként, egymást segítve harcoltunk"

2020. jan. 18. 22:00

A máltaiak elleni, csoportelsőséget jelentő 26-0 után a főszereplők kiemelték, egyáltalán nem volt könnyű teljesíteni a célt, nagy egység kellett hozzá. A folytatásban, a negyeddöntőben az orosz-grúz csata győztese vár szerdán a csapatra.

Eb 2020: közvetlen negyeddöntőt ért a 26-0

2020. jan. 18. 20:01

A Märcz Tamás irányította férfiválogatottunknak a spanyolok győzelme után minimum húsz góllal kellett legyőzni Máltát a csoportelsőség érdekében – nos, 26 gólos győzelemmel érte ezt el. Így legközelebb szerdán játszik, az orosz-grúz találkozó győztesével.

Eb 2020: a sok munka gyümölcse - „Jó erőben vagyunk!"

2020. jan. 17. 21:17

A Görögország elleni siker (13-10) után a főszereplők kiemelték, nem véletlenül dolgoztak ennyit, most megvan az eredménye. Persze tudják, a neheze majd a jövő héten következik. De van mire optimistának lenni!

Eb 2020: győzelem és csoportelsőség!

2020. jan. 17. 19:59

A Bíró Attila irányította válogatottunk 13-10-re győzte le Görögországot, így a vasárnapi, szerbek elleni meccstől (19 óra) függetlenül csoportelsőként várja majd a negyeddöntőt.

Komjádi Kupa: sorsolás január 20-án!

2020. jan. 17. 14:36

Az FTC az Év csapata, Varga Zsolt az Év edzője címet kapta!

2020. jan. 16. 23:05

Megannyi sportoló várta már a január 16-át, hiszen ezen a napon adták át a Nemzeti Színházban a 2019-es év legjobb sportolóinak járó díjakat.

Eb 2020: amit mindenki kiemelt - ez bizony remek meccs volt!

2020. jan. 16. 21:28

A Märcz Tamás irányította férfiválogatottunk második meccsén 11-11-es döntetlent játszott Spanyolországgal. A főszereplők a sportág egyik pazar estéjeként említették a találkozót. Folytatás szombaton - a mieink 19 órától Málta ellen, tudva, mennyivel kellene nyerniük a csoportelsőséghez.

Leány 2004-es válogatott edzés

2020. jan. 16. 21:10

Eb 2020: öldöklő csata után döntetlen a spanyolokkal

2020. jan. 16. 20:08

A Märcz Tamás irányította férfiválogatottunk második meccsén 11-11-es döntetlent játszott Spanyolországgal. Folytatás szombaton 19 órától Málta ellen.