Egyéb
Sorsoltak a Komjádi-kupára
2013. november 5. 8:40
A tavalyi 1-4. helyezett csapatokat, azaz a Honvédot, a Ferencvárost, a Szentest és a Szegedet az A, D, F, H csoportok élére sorsolták.
További résztvevők: BVSC, Debrecen, Eger, Kaposvár, Komárom, KSI, Szolnok, Tatabánya, UVSE I., UVSE II., Fehérvár, Kecskemét, Hódmezővásárhely, Miskolc, MTK, OSC, Pécs, AVUS Szombathely, Vasas, Kölyök PS, Cegléd.
A csoportok beosztása:
A csoport (rendező: Szeged): Szeged, Kecskemét, Debrecen, OSC
B csoport (UVSE): UVSE I, Fehérvár, Kaposvár
C csoport (Szolnok): BVSC, Szolnok, MTK
D csoport (Honvéd): Honvéd, Cegléd, Komárom
E csoport (KSI): KSI, Tatabánya, Szombathely
F csoport (Eger): Szentes, Eger, Miskolc
G csoport (Vasas): Vasas, Kölyök PS, Hódmezővásárhely
H csoport (FTC): FTC, Pécs, UVSE II
A csoportmérkőzések menetrendje (november 20. vagy 27.):
A csoport:
Szeged-OSC
Kecskemét-Debrecen
a Szeged-OSC vesztese - a Kecskemét-Debrecen vesztese
a Szeged-OSC győztese - a Kecskemét-Debrecen győztese
B csoport:
UVSE-Kaposvár
Kaposvár-Fehérvár
Fehérvár-UVSE
C csoport:
BVSC-MTK
MTK-Szolnok
Szolnok-BVSC
D csoport:
Honvéd-Komárom
Komárom-Cegléd
Cegléd-Honvéd
E csoport:
KSI-Szombathely
Szombathely-Tatabánya
Tatabánya-KSI
F csoport:
Szentes-Miskolc
Miskolc-Eger
Eger-Szentes
G csoport:
Vasas-Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely-Kölyök PS
Kölyök PS-Vasas
H csoport:
FTC-UVSE II
UVSE II-Pécs
Pécs-FTC
A negyeddöntők időpontja: december 3-4.
A negyeddöntők párosítása:
Az A csoport győztese - Az E csoport győztese
A B csoport győztese - Az F csoport győztese
A C csoport győztese - A G csoport győztese
A D csoport győztese - A H csoport győztese
Elődöntő: december 11.
Döntő, bronzmérkőzés: december 15.
A csoportok beosztása:
A csoport (rendező: Szeged): Szeged, Kecskemét, Debrecen, OSC
B csoport (UVSE): UVSE I, Fehérvár, Kaposvár
C csoport (Szolnok): BVSC, Szolnok, MTK
D csoport (Honvéd): Honvéd, Cegléd, Komárom
E csoport (KSI): KSI, Tatabánya, Szombathely
F csoport (Eger): Szentes, Eger, Miskolc
G csoport (Vasas): Vasas, Kölyök PS, Hódmezővásárhely
H csoport (FTC): FTC, Pécs, UVSE II
A csoportmérkőzések menetrendje (november 20. vagy 27.):
A csoport:
Szeged-OSC
Kecskemét-Debrecen
a Szeged-OSC vesztese - a Kecskemét-Debrecen vesztese
a Szeged-OSC győztese - a Kecskemét-Debrecen győztese
B csoport:
UVSE-Kaposvár
Kaposvár-Fehérvár
Fehérvár-UVSE
C csoport:
BVSC-MTK
MTK-Szolnok
Szolnok-BVSC
D csoport:
Honvéd-Komárom
Komárom-Cegléd
Cegléd-Honvéd
E csoport:
KSI-Szombathely
Szombathely-Tatabánya
Tatabánya-KSI
F csoport:
Szentes-Miskolc
Miskolc-Eger
Eger-Szentes
G csoport:
Vasas-Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely-Kölyök PS
Kölyök PS-Vasas
H csoport:
FTC-UVSE II
UVSE II-Pécs
Pécs-FTC
A negyeddöntők időpontja: december 3-4.
A negyeddöntők párosítása:
Az A csoport győztese - Az E csoport győztese
A B csoport győztese - Az F csoport győztese
A C csoport győztese - A G csoport győztese
A D csoport győztese - A H csoport győztese
Elődöntő: december 11.
Döntő, bronzmérkőzés: december 15.
Vízilabda hírek