Egyéb
Theodora MK: elkerülte egymást a tavalyi két döntős
2013. november 4. 12:29
A Szeged a Kaposvárral, a Szolnok a Vasassal találkozik a Theodora Magyar Kupa elődöntőiben. A nőknél az Eger és a Dunaújváros elkerülte egymást.
A Magyar Vízilabda Szövetségben elkészítették a november közepén, Szolnokon rendezendő Theodora Magyar Kupa négyes döntőinek párosítását. A sorsolás eredményeképpen a férfi címvédő A-Híd Szeged a Kaposvárral, míg a házigazda Szolnoki Dózsa-Közgép a TEVA-Vasassal találkozik az elődöntőben.
A nőknél a tavalyi győztes ZF-Eger a Szegeddel, míg a Dunaújvárosi Főiskola csapata a Hungerit-Szentessel csap össze az elődöntőben.
A négyes döntő helyszíne az új szolnoki Vízilabda Aréna lesz, amelyet az esemény alkalmával avatnak majd fel ünnepélyesen.
A mérkőzéseket a Digi Sport élőben közvetíti majd.
Női elődöntők, november 15., péntek:
17 óra 45 perc: Dunaújvárosi Főiskola VE – Hungerit-Szentes
19 óra 30 perc: ZF-Eger – Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas
Férfi elődöntők, november 16., szombat:
14 óra 45 perc: A-Híd Szeged – Kaposvári VK
16 óra 30 perc: Szolnoki Dózsa-Közgép – TEVA-Vasas
Női döntő, november 17., vasárnap:
14 óra 30 perc: Az 1. elődöntő győztese – A 2. elődöntő győztese
Férfidöntő, november 17., vasárnap:
16 óra 15 perc: Az 1. elődöntő győztese – A 2. elődöntő győztese
A nőknél a tavalyi győztes ZF-Eger a Szegeddel, míg a Dunaújvárosi Főiskola csapata a Hungerit-Szentessel csap össze az elődöntőben.
A négyes döntő helyszíne az új szolnoki Vízilabda Aréna lesz, amelyet az esemény alkalmával avatnak majd fel ünnepélyesen.
A mérkőzéseket a Digi Sport élőben közvetíti majd.
Női elődöntők, november 15., péntek:
17 óra 45 perc: Dunaújvárosi Főiskola VE – Hungerit-Szentes
19 óra 30 perc: ZF-Eger – Szegedi Vízmű Taylor&Nash Universitas
Férfi elődöntők, november 16., szombat:
14 óra 45 perc: A-Híd Szeged – Kaposvári VK
16 óra 30 perc: Szolnoki Dózsa-Közgép – TEVA-Vasas
Női döntő, november 17., vasárnap:
14 óra 30 perc: Az 1. elődöntő győztese – A 2. elődöntő győztese
Férfidöntő, november 17., vasárnap:
16 óra 15 perc: Az 1. elődöntő győztese – A 2. elődöntő győztese
Vízilabda hírek