Fiú 2005-ös „B” válogatott edzések

2019. február 06. 14:30

Helyszín: Budapest Margitsziget
Időpont: 2019.02.10., vasárnap, Széchy Uszoda 08:00 - 10:00
Találkozó: 07:30-kor a Hajós Uszoda előcsarnokában

Meghívottak
1. Rosta Dániel - KSI
2. Csepely Levente - KSI
3. Misky Tamás - KSI
4. Füzesi Zalán - BVSC
5. Medvegy Tamás - FTC
6. Varga Csanád - UVSE
7. Szécsi Marcell - UVSE
8. Kerezsi Ruben Zétény - UVSE
9. Káel Konrád - OSC
10. Petik Hunor - OSC
11. Kikindai Ambrus - Oázis
12. Ragács Benedek - ASI
13. Peöcz Ádám - ASI
14. Orosz Levente - Aquaworm
15. Csite András - Honvéd
16. Simon Máté - Sportliget
17. Fehér Gergely - Sportliget
18. Békési Csongor - YBL
19. Hirtz Nándor - YBL
20. Sántha Kristóf - YBL
21. Dercsényi Bence - YBL

Időpont: 2019.02.10., vasárnap, Széchy Uszoda 13:00 - 15:00
Találkozó: 12:30-kor a Hajós Uszoda előcsarnokában

Meghívottak
1. Bali Bálint - Pécs
2. Raffai Barna - Pécs
3. Mercs Árpád - AVUS
4. Varga Botond - AVUS
5. Korsós Erik - Győr
6. Lipták Máté - Győr
7. Vörös Tamás Ottó - Kaposvár
8. Huszti Alexander - Tatabánya
9. Füzi Dominik - Kaposvár
10. Ombódi Balázs - HVSC
11. Gyovai János - Szeged
12. Meleg Richárd - Szeged
13. Körmendi Zénó - Szeged
14. Cseh Alex - Szolnok
15. Németh Bence - Szolnok
16. Simon Donát - Szolnok
17. Varga Milán - Szentes
18. Soós Titusz - Cegléd
19. Horváth Mátyás - Kecskemét
20. Bozgán Bence - Békéscsaba
21. Rajna Benjámin - Debrecen
22. Aradi Patrik - Debrecen
23. Pataki Ábel - Debrecen
24. Szilágyi Ábel - Debrecen
25. Szabó Péter - Debrecen
26. Kuru Marcell - Miskolc

Kérjük, hogy a gyerekek hozzanak magukkal labdát!
Edzők:

dr. Szilágyi Kristóf +36 30 3938499 (szilagyi.kristof9@gmail.com)
Kovács Olivér +36 30 343 2447 (oliverkovacs81@gmail.com)



Női OB I

DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló

2019. ápr. 13. 15:00

E.ON Férfi OB I

A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom

2019. ápr. 27. 19:00

BVSC-Dunaújváros női, 2019.04.09. (Fotók: Madar Dávid)
HUN-CRO Férfi Európa Kupa nyolcas döntő, 2019.04.07. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok