Papírforma eredmények – jöhet az MK négyes döntő!

2018. december 8. 20:23

A BVSC Egerben tévémeccsen nyert 5-1-re, az UVSE a Szentest győzte le.

Szegény embert az ág is húzza… Csapata szombaton voltaképpen be volt oltva gólt ellen, hiszen Miklós Réka vezető találata után támadásait sorra rontotta el – amikor azonban emberelőnyben Szilágyi Dorottya bevette a jól védő Tóth Eszter kapuját, még a lövés előtt időt kért, így nem ért a gól. Biros Péter alakulata hátul megtette a magáét, öt gólon tartotta a bajnokság egyik elitcsapatát, a BVSC-t, köszönhetően a határozott védekezésnek és Horváth Anna nagy védéseinek. Igen ám, de a zuglóiak hátsó munkája a hazaiakén is túltett, hiszen Petrovics Mátyás tanítványai roppant magabiztosan állták útját az egri próbálkozásoknak, Szilágyit nagyszerűen kapcsolták ki a játékból, ami meghatározta a játék menetét. A támadásokkal már nem lehetett elégedett a vendégek szakvezetője, ugyanakkor csapata győzelme (5-1) egy pillanatig sem forgott veszélyben.

Az UVSE edig 2-2-es első negyed után kapcsolt rá, és nyert végül 12-8-ra a Szentes ellen, míg a Népligetben a negyedik negyedben 10-0-nál a világítás meghibásodása miatt félbeszakadt.

December 14-16. között a Magyar Kupa négyes döntőit rendezik, majd december 22-én a Tippmix Szuperkupa a tét! Jegyeket az eventim.hu oldalon lehet váltani!