Egyéb
Utánpótlás
A 2002-es válogatott decemberi programja
2018. december 5. 15:48
Időpont, helyszín: December 17. és 18., Margitsziget - aula 9:00
Edzések helye és ideje:
December 17. Hétfő, Sziget 33m medence 9:30-11:30, Délután: Margitsziget, Széchy 50m, 18:00-20:00 (edzőmérkőzés a KSI Ifi csapata ellen, találkozó 17:15 aula)
December 18. kedd, Sziget 33m medence 9:30-11:30, Délután: Népliget 18:30-20:00 (edzőmérkőzés az FTC Ifi csapata ellen, találkozó 17:45 sporttelep bejárat)
Szállás
Gelencsér Máté (Pécs)
Gyapjas Brendon (FTC)
Hörömpő Botond (Szolnok)
Lantos István (KSI)
Gábor Lőrinc (KSI)
Bőröczky Marcell (FTC)
Nyíri Balázs (FTC)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Várkonyi Ádám (FTC)
Kovács Milán (Szolnok)
Lőrinc Ákos (Eger)
Vismeg Zsombor (Miskolc)
Étkezés
December 17., Hétfő ebéd 12:00, vacsora 21:00 (12 játékos részére)
December 18., Kedd, 12:00 ebéd (12 játékos részére)
Meghívott keret:
Gelencsér Máté (Pécs)
Gyapjas Brendon (FTC)
Hörömpő Botond (Szolnok)
Lantos István (KSI)
Gábor Lőrinc (KSI)
Eppel Barnabás (UVSE)
Vas Benedek (FTC)
Szabó Bence (FTC)
Kevi Bendegúz (Honvéd)
Dávid Zoltán (BVSC)
Molnár Erik (UVSE)
Bőröczky Marcell (FTC)
Nyíri Balázs (FTC)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Várkonyi Ádám (FTC)
Fótos Tamás (Vasas)
Vigvári Vince (UVSE)
Kovács Milán (Szolnok)
Pető Attila (KSI)
Lőrinc Ákos (Eger)
Vismeg Zsombor (Miskolc)
Székely Bulcsú
Edzések helye és ideje:
December 17. Hétfő, Sziget 33m medence 9:30-11:30, Délután: Margitsziget, Széchy 50m, 18:00-20:00 (edzőmérkőzés a KSI Ifi csapata ellen, találkozó 17:15 aula)
December 18. kedd, Sziget 33m medence 9:30-11:30, Délután: Népliget 18:30-20:00 (edzőmérkőzés az FTC Ifi csapata ellen, találkozó 17:45 sporttelep bejárat)
Szállás
Gelencsér Máté (Pécs)
Gyapjas Brendon (FTC)
Hörömpő Botond (Szolnok)
Lantos István (KSI)
Gábor Lőrinc (KSI)
Bőröczky Marcell (FTC)
Nyíri Balázs (FTC)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Várkonyi Ádám (FTC)
Kovács Milán (Szolnok)
Lőrinc Ákos (Eger)
Vismeg Zsombor (Miskolc)
Étkezés
December 17., Hétfő ebéd 12:00, vacsora 21:00 (12 játékos részére)
December 18., Kedd, 12:00 ebéd (12 játékos részére)
Meghívott keret:
Gelencsér Máté (Pécs)
Gyapjas Brendon (FTC)
Hörömpő Botond (Szolnok)
Lantos István (KSI)
Gábor Lőrinc (KSI)
Eppel Barnabás (UVSE)
Vas Benedek (FTC)
Szabó Bence (FTC)
Kevi Bendegúz (Honvéd)
Dávid Zoltán (BVSC)
Molnár Erik (UVSE)
Bőröczky Marcell (FTC)
Nyíri Balázs (FTC)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Várkonyi Ádám (FTC)
Fótos Tamás (Vasas)
Vigvári Vince (UVSE)
Kovács Milán (Szolnok)
Pető Attila (KSI)
Lőrinc Ákos (Eger)
Vismeg Zsombor (Miskolc)
Székely Bulcsú
Vízilabda hírek
Utánpótlás