Egyéb
Az OSC Rijekában, a BVSC Barcelonában selejtez az EK-ban
2018. augusztus 9. 15:20
A skóciai Glasgow-ban az Európai Úszószövetség illetékesei megtartották a férfi Bajnokok Ligája és az Euro-kupa első selejtezőkörének a sorsolását.
Férfi Bajnokok Ligája
1. selejtezőkör, szeptember 14-16.
A-csoport, Brassó
SM Verona (olasz)
CSS Brasov (romániai)
Pays D’Aix (francia)
Tibilisi (grúz)
ES Istanbul (török)
Dynamo Lviv (ukrán)
B-csoport, Strasbourg
CN Terrassa (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)
AZC Alphen (holland)
Team Strasbourg (francia)
Valletta (máltai)
A 2. selejtezőkörben (szeptember 28-30.) csatlakozik majd: Jadran Split (horvát), CN Sabadell (spanyol), Postdam (német), Vouliagmeni (görög), FTC-PQS Waterpolo, Brescia (olasz), Digi Oradea (romániai), Kazan (orosz)
Főtáblás csapatok: Jug Dubrovnik (horvát), Mladost Zagreb (horvát), CN Barceloneta (spanyol), Spandau (német), Hannover (német), Olympiakosz (görög), ZF-Eger , Szolnoki Dózsa, Recco (olasz), Steaua (román), Dinamo Moszkva (orosz), Crvena Zvezda (szerb)
Férfi Euro-kupa
1. selejtezőkör, szeptember 28-30.
A-csoport, Rijeka
A-Híd-OSC-Újbuda
Partizan Beograd (szerb)
ASC Duisburg (német)
Primorje Rijeka (horvát)
B-csoport, Savona
RN Savona (olasz)
CN Marseille (francia)
Mornar Split (horvát)
SC Neukollin Berlin (német)
C-csoport, Barcelona
BVSC-Zugló Diapolo
Olympic Nice (francia)
CN Barcelona (spanyol)
D-csoport, Ydra
CC Ortigia (olasz)
VK Nais (szerb)
Primorac Kotor (montenegrói)
Ydra (görög)
1. selejtezőkör, szeptember 14-16.
A-csoport, Brassó
SM Verona (olasz)
CSS Brasov (romániai)
Pays D’Aix (francia)
Tibilisi (grúz)
ES Istanbul (török)
Dynamo Lviv (ukrán)
B-csoport, Strasbourg
CN Terrassa (spanyol)
Jadran Herceg Novi (montenegrói)
AZC Alphen (holland)
Team Strasbourg (francia)
Valletta (máltai)
A 2. selejtezőkörben (szeptember 28-30.) csatlakozik majd: Jadran Split (horvát), CN Sabadell (spanyol), Postdam (német), Vouliagmeni (görög), FTC-PQS Waterpolo, Brescia (olasz), Digi Oradea (romániai), Kazan (orosz)
Főtáblás csapatok: Jug Dubrovnik (horvát), Mladost Zagreb (horvát), CN Barceloneta (spanyol), Spandau (német), Hannover (német), Olympiakosz (görög), ZF-Eger , Szolnoki Dózsa, Recco (olasz), Steaua (román), Dinamo Moszkva (orosz), Crvena Zvezda (szerb)
Férfi Euro-kupa
1. selejtezőkör, szeptember 28-30.
A-csoport, Rijeka
A-Híd-OSC-Újbuda
Partizan Beograd (szerb)
ASC Duisburg (német)
Primorje Rijeka (horvát)
B-csoport, Savona
RN Savona (olasz)
CN Marseille (francia)
Mornar Split (horvát)
SC Neukollin Berlin (német)
C-csoport, Barcelona
BVSC-Zugló Diapolo
Olympic Nice (francia)
CN Barcelona (spanyol)
D-csoport, Ydra
CC Ortigia (olasz)
VK Nais (szerb)
Primorac Kotor (montenegrói)
Ydra (görög)
Vízilabda hírek
bl
ek
sorolás
BVSC
osc