Íme, a barcelonai Eb órára lebontott programja!

2018. április 10. 12:54

Női válogatottunk a spanyolok és az oroszok, férfiválogatottunk az olaszok elleni csoportrangadóját is este játssza majd.

Fotók: Madar Dávid/MVLSZ

 
33. Európa-bajnokság, 2018. július 14-28., Barcelona
Nők
A-csoport

Hollandia
Olaszország
Görögország
Franciaország
Izrael
Horvátország

B-csoport
Magyarország

Spanyolország
Oroszország
Szerbia
Törökország
Németország
 
1. forduló - július 14., szombat
Hollandia-Horvátország, 14:00
Izrael-Olaszország, 15:30
Oroszország-Törökország, 17:00
Szerbia-Németország, 18:30
Franciaország-Görögország, 20:30
Magyarország-Spanyolország, 22:15

2. forduló - július 15., vasárnap
Törökország-Magyarország, 14:00
Szerbia-Oroszország, 15:30
Izrael-Hollandia, 17:00
Horvátország-Franciaország, 18:30
Olaszország-Görögország, 20:30
Németország-Spanyolország, 22:00
 
3. forduló - július 17., kedd
Oroszország-Németország, 14:00
Magyarország-Szerbia, 15:30
Görögország-Horvátország, 17:00
Franciaország-Izrael, 18:30
Hollandia-Olaszország, 20:30
Spanyolország-Törökország, 22:00 

4. forduló - július 19., csütörtök
Izrael-Görögország, 14:00
Németország-Törökország, 15:30
Olaszország-Horvátország, 17:00
Hollandia-Franciaország 18:30
Oroszország-Magyarország, 20:30
Szerbia-Spanyolország, 22:00
 
5. forduló - július 21., szombat
Szerbia-Törökország, 14:00
Magyarország-Németország, 15:30
Izrael-Horvátország, 17:00
Franciaország-Olaszország, 18:30
Görögország-Hollandia, 20:30
Spanyolország-Oroszország, 22:00

Negyeddöntő - július 23., hétfő
A1-B4, 17:00
A2-B3, 18:30
A3-B2, 20:30
A4-B1, 22:00
 
Elődöntő - július 25., szerda
A1/B4-A3/B2, 17:00
A2/B3-A4/B1, 18:30
 
Helyosztók - július 27., péntek
A 7. helyért, 16:45
Az 5. helyért, 18:15
A 3. helyért, 20:30
Döntő, 22:15


Férfiak
A-csoport
Magyarország

Olaszország
Németország
Grúzia

B-csoport
Montenegró
Spanyolország
Málta
Franciaország

C-csoport
Görögország
Horvátország
Hollandia
Törökország

D-csoport
Szerbia
Oroszország
Románia
Szlovákia
 
1. forduló - július 16., hétfő
Montenegró-Franciaország, 11:00
Oroszország-Szlovákia, 12:30
Törökország-Görögország, 14:00
Grúzia-Magyarország, 15:30
Horvátország-Hollandia, 17:00
Németország-Olaszország, 18:30
Szerbia-Románia, 20:30
Málta-Spanyolország, 22:15

2. forduló - július 18., szerda
Horvátország-Törökország, 11:00
Németország-Grúzia, 12:30
Románia-Szlovákia, 14:00
Görögország-Hollandia, 15:30
Montenegró-Málta, 17:00
Oroszország-Szerbia, 18:30
Magyarország-Olaszország, 20:30
Spanyolország-Franciaország, 22:00

3. forduló - július 20., péntek
Szerbia-Szlovákia, 11:00
Németország-Magyarország, 12:30
Grúzia-Olaszország, 14:00
Törökország-Hollandia, 15:30
Oroszország-Románia, 17:00
Málta-Franciaország, 18:30
Horvátország-Görögország, 20:30
Montenegró-Spanyolország, 22:00

 A 8 közé jutásért - július 22., vasárnap
A2-C3, 17:00
A3-C2, 18:30
B2-D3, 20:30
B2-D2, 22:00
 
Negyeddöntő - július 24., kedd
D1-A2/C3, 17:00
B1-A3/C2, 18:30
C1-B2/D3, 20:30
A1-B3/D2, 22:00
 
Elődöntő - július 26., csütörtök
D1/A2/C3-C1/B2/D2, 20:30
B1/A3/C2-A1/B3/D2, 22:00

Helyosztók - július 28., szombat
A 7. helyért, 16:45
Az 5. helyért, 18:15
A 3. helyért, 20:30
Döntő, 22:15



Honvéd-Dunaújváros női bajnoki, 2018.10.13. (Fotók: Madar Dávid)
U19-es leány Európa-bajnokságra utazó magyar válogatott, 2018.09.08. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok