Leány 2004-es tehetséggondozó edzés

2018. február 16. 10:31

Időpont: 2018. február 24-25. (szombat és vasárnap)
Helyszín: Cegléd Városi Sportuszoda (Rákóczi út 31.)
Szállás és étkezés: CVSE Clubház és Panzió
Edzések szombaton: 10.00-12.00 és 16.00-18.00
Edzések vasárnap: 09.30-11.30 és 14.00-16.00

Két napra meghívottak (20 fő):
Találkozó: szombaton 09.30 az uszoda előterében (távozás a vasárnap délutáni edzés után)

Birkás Emma AVUS
Sági Anna Csongrád
Kókai Laura Csongrád
Hegedűs Gerda Csongrád
Jonkl Csenge Dunaújváros
Krénusz Anna FTC
Fazekas Anna Győr
Szilágyi Edina Hírös Sport
Tatár-Kiss Virág Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
Rozs Rebeka Kaposvári VK
Katona Csenge Szeged
Kispál Réka Szeged
Remzső Angéla Szentes
Mácsai Kata Szentes
Zöld Tamara Tatabánya
Zink Petra Tatabánya
Irmes Rozi UVSE
Tóth Frida UVSE
Tóth Rebeka UVSE
Baksa Borbála UVSE

Február 24. szombat (8fő):
Találkozó: szombat 09.30 az uszoda előterében, távozás a szombat délutáni edzést követően

Hüse Fanni Egri Vízilabda Klub
Tarczali Tamara Egri Vízilabda Klub
Tóth Boglárka Győr
Dulic Maja Lizy Hírös Sport
Hollósi Kíra Kaposvár
Molnár Anna Polo SC
Klement Jana Szeged
Zalay Flóra Vidám Vízilovak

Február 25. vasárnap (8fő):
Találkozó: vasárnap 09.00 az uszoda előterében, távozás a délutáni edzést követően

Torkos Tímea Szonja BVSC
Fekete Flóra BVSC
Hnatyszyn Kinga BVSC
Török Dorina FTC
Felkai Sára FTC
Horváth Eszter OSC
Henn Dóra OSC
Somogyi Jázmin OSC
Vízi felszerelést és 1db 4-es labdát mindenki hozzon magával!
Aki két napra jön, hozzon megfelelő mennyiségű öltözéket és eü. felszerelést. Szombaton ebédet és vacsorát, vasárnap reggelit és ebédet kapunk. Az egy napra érkezők ebédet kapnak.


Akadályoztatás esetén kötelező értesítés:
Tóth Zoltán utp. koord. elérhető: toth_zol@t-online.hu, 06-20/9824528



BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

Honvéd - METALCOM SZENTES

2020. szept. 09. 20:00

Férfi OB I

PannErgy-Miskolc - ZF-Eger

2020. szept. 18. 18:00

Férfi OB I

BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA

2020. szept. 19. 16:15

Női OB I

HUNGERIT SZENTES - ZF-Eger

2020. szept. 26. 18:45

BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ)
BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok