Megosztozott a pontokon a Honvéd és a Miskolc

2017. december 4. 20:34

A vendégek az utolsó negyedben 9–5-re is vezettek a Kőér utcában, ám Vad Lajos együttese képes volt egyenlíteni.

Jól kezdett a Honvéd a szombaton Euro Kupa-negyeddöntő visszavágót játszó ellenfelével szemben, ám az első negyed után szép fokozatosan lépett el a vendég együttes. Sike József együttese Milicsics akciógóljával 9–5-re vezetett a negyedik negyedben a Kőér utcában, ám a fővárosiak ekkor sem törtek meg. Sőt! A remeklő Balakirev centergólt jegyzett, Vad Levente akciógólt lőtt, Szivós emberelőnyből köszönt be, majd a Balakirev által kiharcolt ötöst Manhercz váltotta gólra. Azaz 4–0-s szakasszal egyenlített Vad Lajos együttese! S miután hátravolt még 2:28, meg is nyerhette volna a meccset a Honvéd. De nem tette, mert Csoma védett, igaz, nem is veszítette el, mert Decker is labdát fogott, Így végül a 9–9-cel mindkét társaság egy pontot gyűjtött.