Egyéb
Utánpótlás
Férfi
2002-es fiúválogatott összetartás
2017. március 17. 17:14
2017. március 20-21. között kerül sor a 2002-ben született fiúk válogatottjának következő összetartására.
Időpont: 2017. március 20-21.
Helyszín: Kőér utcai uszoda
Edzések:
március 20-án 8:00–9:30 és 12:00–13:30
március 21-én 8:00–9:30 (kétkapuzás a 2001-es válogatottal), míg a délutáni edzés (kétkapuzás az UVSE-vel) időpontja később várható
Találkozó:
március 20-án 7:30-kor és 11:45-kor a Kőér utcai uszoda előcsarnokában
március 21-én 7:30-kor a Kőér utcai uszoda előcsarnokában
A meghívottak névsora:
március 20.
Katona Bálint (Szeged)
Gelencsér Máté (Pécs)
Gercsó Zsombos (Százhalombatta)
Korom Zsadány (Szentes)
Magyar Bence (Százhalombatta)
Barna Márton (Szentes)
Juhász Ákos (BVSC)
Zsidró Dániel (KSI)
Juhász Bálint (Szolnok)
Antal Csongor (Szeged)
Keszthelyi Attila (Eger)
Köblös Levente (Honvéd)
Kis Vajk (Honvéd)
Kovács Milán (Szolnok)
Vas Benedek (FTC)
Mészáros Márk (KSI SE)
Dubinák Szabolcs (KSI SE)
Dávid Zoltán (BVSC)
Lőrinc Ákos (Eger)
Egervölgyi Tamás (Kecskemét)
Vigvári Vince (UVSE)
Eppel Barnabás (UVSE)
március 21.
Vas Benedek (FTC)
Mészáros Márk (KSI SE)
Dubinák Szabolcs (KSI SE)
Dávid Zoltán (BVSC)
Egervölgyi Tamás (Kecskemét)
Hörömpő Botond (Cegléd)
Gyapjas Brendon (FTC)
Kevi Bendegúz (Honvéd)
Molnár Erik (UVSE)
Szabó Bence (FTC)
Gábor Lőrincz (Százhalombatta)
Lantos István (KSI SE)
Fótos Tamás (Vasas)
Várkonyi Ádám (FTC)
Pető Attila (KSI SE)
Bőröczky Marcell (Vasas)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Nyíri Balázs (KSI SE)
Helyszín: Kőér utcai uszoda
Edzések:
március 20-án 8:00–9:30 és 12:00–13:30
március 21-én 8:00–9:30 (kétkapuzás a 2001-es válogatottal), míg a délutáni edzés (kétkapuzás az UVSE-vel) időpontja később várható
Találkozó:
március 20-án 7:30-kor és 11:45-kor a Kőér utcai uszoda előcsarnokában
március 21-én 7:30-kor a Kőér utcai uszoda előcsarnokában
A meghívottak névsora:
március 20.
Katona Bálint (Szeged)
Gelencsér Máté (Pécs)
Gercsó Zsombos (Százhalombatta)
Korom Zsadány (Szentes)
Magyar Bence (Százhalombatta)
Barna Márton (Szentes)
Juhász Ákos (BVSC)
Zsidró Dániel (KSI)
Juhász Bálint (Szolnok)
Antal Csongor (Szeged)
Keszthelyi Attila (Eger)
Köblös Levente (Honvéd)
Kis Vajk (Honvéd)
Kovács Milán (Szolnok)
Vas Benedek (FTC)
Mészáros Márk (KSI SE)
Dubinák Szabolcs (KSI SE)
Dávid Zoltán (BVSC)
Lőrinc Ákos (Eger)
Egervölgyi Tamás (Kecskemét)
Vigvári Vince (UVSE)
Eppel Barnabás (UVSE)
március 21.
Vas Benedek (FTC)
Mészáros Márk (KSI SE)
Dubinák Szabolcs (KSI SE)
Dávid Zoltán (BVSC)
Egervölgyi Tamás (Kecskemét)
Hörömpő Botond (Cegléd)
Gyapjas Brendon (FTC)
Kevi Bendegúz (Honvéd)
Molnár Erik (UVSE)
Szabó Bence (FTC)
Gábor Lőrincz (Százhalombatta)
Lantos István (KSI SE)
Fótos Tamás (Vasas)
Várkonyi Ádám (FTC)
Pető Attila (KSI SE)
Bőröczky Marcell (Vasas)
Szeghalmi Zsombor (Szolnok)
Nyíri Balázs (KSI SE)
Vízilabda hírek
Utánpótlás
Utánpótlás - Fiú korosztályos tehetséggondozó 2002
tehetseggondozo