A juniorok legyőzték Szerbiát, Montenegró viszont jobb volt

2016. július 15. 16:10

A belgrádi torna után Podgoricában szerepel nemzetközi megméretésen a férfi junior-válogatottunk, Kis István irányításával 7-6-ra sikerült legyőzni Szerbiát az első fordulóban, majd este a házigazda ellen játszottunk, ott vereséget szenvedtünk.

A második nagyon erős torna ez a 97-es válogatott számára idén nyáron, elvégre Belgrádban hat kőkemény meccset kellett vívni. Ott az "alapszakaszban" sikerült legyőzni Szerbiát, a pénteki, podgoricai ellenfelet, ugyanakkor a helyosztón, a bronzmeccsen Vujaszinovics csapata volt jobb.

Most megint a magyar válogatott örülhetett a végén. Ezen a tornán Kis István edző egyedül vezeti a mieinket, Horkai György most itthon maradt, a 98-as válogatottal dolgozik. Nagy Ádám és Csacsovszky Erik volt 2-2 gólos a magyar válogatottból, amely 5-3-as szerb vezetés után fordította meg az eredményt.

Este aztán a házigazda volt az ellenfél, ezt a meccset a harmadik negyedben eldöntötte Montenegró. Folytatás szombat délelőtt.